WaterGrinder NOHRD

č. výrobku NO-14100
Na skladě méně než 5 ks.
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC od
dosud od
od 39 599,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
  • WaterGrinder NOHRD pro účinný trénink síly a vytrvalosti
  • různé nastavení sedačky dle výšky uživatele pro obměnu tréninku
  • kompaktní design, klidné trénování
  • zátěž za pomoci vodního média
  • včetně monitoru se senzorem rovnováhy
  • široká nabídka programů

WaterGrinder NOHRD: díky pohybu točením klikou budete fit!

WaterGrinder pro účinný trénink horní poloviny těla. Stroj, který byl vyvinut na základě plachtění. Tento pohyb připomíná napínání a stahování plachty. WaterGrinder NOHRD pomáhá rovnoměrně trénovat vytrvalost a sílu. Trénink horní poloviny těla se zakládá na sytému odporu vodního média. Zátěž reaguje na různé nasazení svalů resp. na aktuální rychlost vznikající točením. Pakliže uživatel točí rycheji a intenzivněji, je zátěž automaticky vyšší, točí-li pomaleji, vzniká menší zátěž. WaterGrinder NOHRD se vždy přizpůsobí aktuálním požadavkům. Tato speciální vlastnost dělá z tohoto posilovacího stroje skvělý přístroj pro začátečníky, ale i pokročilé všech věkových kategorií.

WaterGrinder NOHRD: ušlechtilý design a kvalitní zpracování

Ušlechtilý rám z jasanu pak umožňuje tento stroj umístit do každého bytového zařízení. Podstavec je ocelový, takže zaručuje skvělou stabilitu a stroj je možno pořádně zatížit.
WaterGrinder NOHRD umožňuje trénink ve stoje i v sedě. Aby měl uživatel během tréninku pocit větší volnosti, lze odmontovat sedačku. Kliky jsou ergonomicky tvarované, lze s nimi pohybovat vpřed i vzad. Lze je obsluhovat i jednou rukou.

Obsluha monitoru je možná z obou stran. Senzor rovnováhy zabraňuje, že by displej byl vzhůru nohama. Monitor disponuje širokou nabídkou tréninků, které jsou zároveň přehledné, umožňující intuitivní ovládání.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení


gelenkschonendes Trimm-Gerät für den Rücken
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Wird in 3 Teilen geliefert (Metallschienen, Unterteil inkl. Wasserbehälter, Oberteil inkl. Elektronik). Läßt sich zu zweit, einfach und schnell mit mitgeliefertem Werkzeug aufbauen. Paßt sich gut in den Wohnbereich ein. Ein gelenkschonendes Trim-Gerät für den Oberkörper. Als Ergänzung zu dem Nohrd-Bike und zu dem Nohrd Balance-Board Eau-Me-geeignet.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě