Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků
model 2020/21

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe

č. výrobku BT-32.33.73.30
print tisk
Hodnocení zákazníků (6)
6 Hodnocení zákazníků
4.67 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
kvalita
pružení
bezpečnost
Kmitání trampolíny zajišťují ocelové pružiny nebo pryžové provazce, které si lze zvolit podle tréninkového účelu. Ke kmitání dále přispívá skákací plocha a vlastnosti rámu.
Pro sportovně dynamické cviky nebo "hopsání" se hodí trampolína s ocelovými pružinami. Pro pomalé, přesně dávkované a příjemné skákání nebo rehabilitaci patních, kolenních nebo kyčelních kloubů jsou správnou volbou trampolíny s pryžovými provazci.
Stabilita trampolíny je dána solidními pevnými nebo sklopnými nohami, odolnou rámovou konstrukcí a tím, jak je na ní zavěšena skákací plocha. Stabilní trampolína má nejen dlouhou životnost, ale bezpečně ustojí i zatížení vyšší hmotností.
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • šedá K dodání opět od cca KT 31 (02.08.21-06.08.21)
 • zelená K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
Počet
dosud
Naše cena
33 830,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
použití Outdoor
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 100 kg

Zahradní trampolína Berg Ultim Champion InGround

včetně ochranné sítě Deluxe

 • Obdélníková skákací plocha se skvěle hodí do každé zahrady
 • Prvotřídní kvalita skákání díky skákací ploše AirFlow a pružinám TwinSpring Gold
Figure: Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání
Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání
Čím vyšší skoky, tím více zábavy! U trampolíny Berg Ultim Champion InGround se o to stará skákací plocha s technologií AirFlow. Tato skákací plocha propouští o 50 % více vzduchu, což snižuje odpor vzduchu při skákání. Výsledek: Můžete si dopřát ještě vyšší a pohodlnější skoky.
Figure: Pružiny TwingSpring Gold
Pružiny TwingSpring Gold
Pružiny jsou uspořádány do tvaru písmene V. Díky tomuto šikmému uspořádání lze použít zvlášť dlouhé pružiny TwinSpring, aniž by tím utrpěla velikost skákací plochy. Oblast „Perfect Jump Arena“ je proto obzvláště rozměrná. Jedná se o část skákací plochy, na které se skáče nejlépe.
Figure: Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě
Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě
Bezpečnostní síť Deluxe z vysoce kvalitní síťoviny je bezpečnostní síť Berg Premium s vylepšenými vlastnostmi. Díky zpevněnému hornímu okraji zůstává stále pevně napjatá. Pružné boční vzpěry jsou navíc opláštěny silným pěnovým materiálem. Praktický je i samouzavírací vchod.
Figure: Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký
Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký
Trampolína Ultim Champion InGround má obzvlášť široký a silný ochranný okraj. Vrstva pěny a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny a ocelový rám z horní strany. Ochranný lem je odolný vůči UV záření a díky robustnímu materiálu a vysoce kvalitnímu zpracování má obzvlášť dlouhou životnost.
Figure: Obdélníkový tvar
Obdélníkový tvar
Díky trampolíně Ultim Champion InGround můžete optimálně využít dostupný prostor ve své zahradě: Díky svému pravoúhlému tvaru se trampolína vejde (téměř) do každé zahrady. Kromě toho se skoky na pravoúhlé trampolíně lépe ovládají. A navíc: Ke skákání můžete využít celou délku.
Figure: InGround trampolína - skákání na úrovni terénu
InGround trampolína - skákání na úrovni terénu
Trampolína InGround je elegantním řešením pro zahradu. Trampolína, která je zabudována do země, je téměř v úrovni terénu, takže je méně nápadná. Díky nízké nástupní výšce se i menším dětem snadno a bezpečně na skákací plochu nastupuje i sestupuje dolů – bezpečnostní síť poskytuje potřebnou ochranu.

výsledek testu T-Fitness

kvalita
pružení
bezpečnost

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020/21 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • použití: Outdoor
 • rám: pozinkovaný
 • závěs: oboustranně galvanizované pružiny
 • délka pružin: 180 mm
 • polstrování rámu z PVC
 • tloušťka polstrování rámu: 30 mm
 • šířka polstrování rámu: 400 mm
 • polstrování rámu, odolné proti UV
 • rozměry 220 x 330 cm
 • Varianta InGround s nízkou nástupní výškou
 • prvotřídní zahradní trampolína
 • odrazová plocha AirFlow pro lepší skoky
 • bezpečnostní síť Deluxe: více bezpečnosti díky pevným ohýbaným sloupkům
 • pružiny TwinSpring
 • Trojúhelníková oka s 8násobnými švy jsou zárukou bezpečnosti a dlouhé životnosti
 • max. hmotnost uživatele - Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe: 100 kg

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe: Kvalita, bezpečnost a spousta zábavy!

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe je trampolína špičkové kvality, která je při používání velmi bezpečná a současně přináší spoustu zábavy a potěšení ze skákání ve vaší zahradě!

Pozinkovaný rám je zárukou vysoké stability. Extra široký ochranný boční lem ze silné pěnové hmoty a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny. Lem je vyroben z materiálu odolného vůči UV záření, takže si i na intenzívním slunečním světle zachová dlouho pěkný vzhled.

Bezpečnostní síť Deluxe obsahuje vysoce kvalitní síťový materiál a zakřivené sloupky, které zvyšují bezpečnost při skákání na trampolíně. Přídavný horní okraj zajišťuje dostatečné napnutí a pevnost sítě.

Obdélníková trampolína s nízkou nástupní výškou

Ultim Champion InGround není kulatá, nýbrž obdélníková trampolína. To má tu výhodu, že trampolína se dokonale hodí i do malých zahrad. Obdélníkový tvar kromě prostorově úsporného umístění umožňuje také skoky v celé své délce. Dokonce na špičkové olympijské úrovni tento sport spoléhá na pravoúhlý tvar trampolíny, protože umožňuje mnohem lepší kontrolu nad skoky.

Ve variantě InGround, která se zapouští do země, má trampolína velmi nízkou výšku nástupu. Nástup na ni je tedy velmi snadný a bezpečný. I menší děti se tak na skákací plochu dostanou samostatně a bez žebříku. Trampolína InGround je v zahradě také méně nápadná než vysoká trampolína.

Vynikající skákací vlastnosti díky pružinám TwinSpring Gold a skákací ploše AirFlow

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe vám umožňuje vyšší a příjemnější skoky než jiné trampolíny! Vděčí za to kombinaci skákací plochy AirFlow a šikmě uspořádaných pružin TwinSpring Gold, které jsou zárukou ještě komfortnějšího skákání. Skákací plocha AirFlow, kterou využívají výhradně trampolíny Berg řad Champion a Elite, propouští o 50 % více vzduchu než běžné skákací plochy. Díky tomu vzniká při skákání menší odpor vzduchu, takže můžete skákat výše. Obzvlášť dlouhé pružiny TwinSpring Gold jsou uspořádány do tvaru písmene V, aby vytvářely větší skákací plochu. Zároveň díky nim skáčete vždy v oblasti "Perfect Jump Area“, tedy oblasti s optimálních skoků. Skákací plocha z extrémně silné polypropylenové tkaniny je vybavena speciálními pružinovými oky pro systém TwinSpring. Smyčky pro tato stabilní kovová oka jsou velmi pevně spojeny se skákací plochou díky osminásobnému sešití.

Záruční podmínky: Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce skákací plocha krycí límec trampolíny rám pružiny
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 24 měsíce 10 let 5 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - -

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.67 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Mario dne 27.3.2021 5
Hallo, habe den Artikel noch nicht erhalten, aber bisher war ist alles ohne Probleme abgelaufen. Bleibt gesund
de od Anonym dne 20.6.2020 5
Saubere Auftrag Abwicklung und schneller Versand. Trampolin ist mega klasse hat unsere Erwartungen übertroffen.
de od Kinderparadies dne 18.6.2020 5
Nachdem die Kule ausgegraben wurde (schweißtreibend) ging der Aufbau gut von der Hand. Das Netz habe ich noch nicht angebracht, wird aber alsbald nachgeholt. Die Größe des Trampolins paßt fast perfekt in unseren kleinen Garten und die Kinder lieben es jetzt schon (Haben es momentan noch neben einem kleinen runden overg... [číst dále]round stehen). Die Qualitätsanmutung paßt, aber das sollte in Anbetracht Preises auch so sein. Einzig ein Einklemmschutz ist nicht vorhanden, aber der sollte aufgrund des breiten und stabil wirkenden Rands auch nicht nötig sein - wird sich zeigen. Auch für uns Eltern wird das Trampolin als Trainingsgerät verwendet und leistet gute Dienste. Garantieverlängerung wurde beantragt und sollte nachhaltigen Springspass garantieren. [zobrazit méně]
de od Patricia dne 29.5.2020 5
Für uns das perfekte Gartentrampolin! Der Aufbau war sehr einfach und alle benötigten Werkzeuge (abgesehen vom Hammer) wurden mitgeliefert. Wenn die Vorarbeit für das Loch im Boden geleistet ist kann es sofort los gehen. Durch das Versenken im Boden ist es für unsere Kinder besonders sicher und sie können ohne jede Hi... [číst dále]lfe rein und raus. Insgesamt macht das Trampolin einen sehr hochwertigen und stabilen Eindruck und wir werden bestimmt lang Freude daran haben. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 25.10.2019 4 Varianta: šedá
Mening na 2 dagen: Na vele trampolines te hebben vergeleken, ben ik tevreden van mijn keuze. Kwaliteit straalt er vanaf, opstellen was gemakkelijk, zelfs de sleutels voor de bouten aan te draaien worden erbij geleverd. Kinderen zijn super tevreden. Denk dat deze trampoline zeker jaren spelplezier zal brengen. Wellich... [číst dále]t koop ik ook nog de beschermhoes, voor extra bescherming. Pas binnen 5 jaar zal ik kunnen uitmaken of het dan ook een zeer goede aankoop was. Maar heb er alle vertrouwen in. [zobrazit méně]

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe příslušenství - naše doporučení:

od 1 800,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Trampolíny
1
Zahradní trampolína cardiojump
Trampolíny ▸ cardiojump Trampolíny
9 121,00 Kč
8 499,00 Kč
2
Trampolína Salta Premium Black Edition
Trampolíny ▸ Salta Trampolíny
15 832,00 Kč
3
BERG Grand Favorit InGround
Trampolíny ▸ Berg Trampolíny
23 458,00 Kč
4
Zahradní trampolína InGround Favorit (řada sport) značky Berg
16 137,00 Kč
5
Přízemní trampolína InGround Favorit + bezp. síť Comfort značky Berg
21 628,00 Kč
6
Trampolína Salta First Class
Trampolíny ▸ Salta Trampolíny
17 357,00 Kč
7
Zahradní trampolína Berg Favorit vč. bezpečnostní sítě Comfort
18 273,00 Kč
8
Zahradní trampolína Salta Comfort Edition
Trampolíny ▸ Salta Trampolíny
11 134,00 Kč
9
Trampolína Berg Toys Favorit 330 cm
Trampolíny ▸ Berg Trampolíny
15 616,00 Kč
11 861,00 Kč
10
Zahradní trampolína Salta Comfort Edition
Trampolíny ▸ Salta Trampolíny
15 100,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 12 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz