Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe

č. výrobku BT-32.33.73.30
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání spediční firmou
-%
DMOC* od
dosud od
od 25 089,00

výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost
Zahradní trampolína Berg Ultim Champion InGround

Zahradní trampolína Berg Ultim Champion InGround

včetně ochranné sítě Deluxe
 • Obdélníková skákací plocha se skvěle hodí do každé zahrady
 • Prvotřídní kvalita skákání díky skákací ploše AirFlow a pružinám TwinSpring Gold
Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání

Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání

Čím vyšší skoky, tím více zábavy! U trampolíny Berg Ultim Champion InGround se o to stará skákací plocha s technologií AirFlow. Tato skákací plocha propouští o 50 % více vzduchu, což snižuje odpor vzduchu při skákání. Výsledek: Můžete si dopřát ještě vyšší a pohodlnější skoky.
Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Pružiny TwingSpring Gold

Pružiny TwingSpring Gold

Pružiny jsou uspořádány do tvaru písmene V. Díky tomuto šikmému uspořádání lze použít zvlášť dlouhé pružiny TwinSpring, aniž by tím utrpěla velikost skákací plochy. Oblast „Perfect Jump Arena“ je proto obzvláště rozměrná. Jedná se o část skákací plochy, na které se skáče nejlépe.
Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě

Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě

Bezpečnostní síť Deluxe z vysoce kvalitní síťoviny je bezpečnostní síť Berg Premium s vylepšenými vlastnostmi. Díky zpevněnému hornímu okraji zůstává stále pevně napjatá. Pružné boční vzpěry jsou navíc opláštěny silným pěnovým materiálem. Praktický je i samouzavírací vchod.
Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký

Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký

Trampolína Ultim Champion InGround má obzvlášť široký a silný ochranný okraj. Vrstva pěny a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny a ocelový rám z horní strany. Ochranný lem je odolný vůči UV záření a díky robustnímu materiálu a vysoce kvalitnímu zpracování má obzvlášť dlouhou životnost.
Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obdélníkový tvar

Obdélníkový tvar

Díky trampolíně Ultim Champion InGround můžete optimálně využít dostupný prostor ve své zahradě: Díky svému pravoúhlému tvaru se trampolína vejde (téměř) do každé zahrady. Kromě toho se skoky na pravoúhlé trampolíně lépe ovládají. A navíc: Ke skákání můžete využít celou délku.

 • rozměry 220 x 330 cm
 • Varianta InGround s nízkou nástupní výškou
 • prvotřídní zahradní trampolína
 • odrazová plocha AirFlow pro lepší skoky
 • bezpečnostní síť Deluxe: více bezpečnosti díky pevným ohýbaným sloupkům
 • pružiny TwinSpring
 • Trojúhelníková oka s 8násobnými švy jsou zárukou bezpečnosti a dlouhé životnosti
 • max. hmotnost uživatele: 100 kg
 • použití: Outdoor
 • rám: pozinkovaný
 • závěs: oboustranně galvanizované pružiny
 • délka pružin: 180 mm
 • polstrování rámu z PVC
 • tloušťka polstrování rámu: 30 mm
 • šířka polstrování rámu: 400 mm

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe: Kvalita, bezpečnost a spousta zábavy!

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe je trampolína špičkové kvality, která je při používání velmi bezpečná a současně přináší spoustu zábavy a potěšení ze skákání ve vaší zahradě!

Pozinkovaný rám je zárukou vysoké stability. Extra široký ochranný boční lem ze silné pěnové hmoty a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny. Lem je vyroben z materiálu odolného vůči UV záření, takže si i na intenzívním slunečním světle zachová dlouho pěkný vzhled.

Bezpečnostní síť Deluxe obsahuje vysoce kvalitní síťový materiál a zakřivené sloupky, které zvyšují bezpečnost při skákání na trampolíně. Přídavný horní okraj zajišťuje dostatečné napnutí a pevnost sítě.

Obdélníková trampolína s nízkou nástupní výškou

Ultim Champion InGround není kulatá, nýbrž obdélníková trampolína. To má tu výhodu, že trampolína se dokonale hodí i do malých zahrad. Obdélníkový tvar kromě prostorově úsporného umístění umožňuje také skoky v celé své délce. Dokonce na špičkové olympijské úrovni tento sport spoléhá na pravoúhlý tvar trampolíny, protože umožňuje mnohem lepší kontrolu nad skoky.

Ve variantě InGround, která se zapouští do země, má trampolína velmi nízkou výšku nástupu. Nástup na ni je tedy velmi snadný a bezpečný. I menší děti se tak na skákací plochu dostanou samostatně a bez žebříku. Trampolína InGround je v zahradě také méně nápadná než vysoká trampolína.

Vynikající skákací vlastnosti díky pružinám TwinSpring Gold a skákací ploše AirFlow

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe vám umožňuje vyšší a příjemnější skoky než jiné trampolíny! Vděčí za to kombinaci skákací plochy AirFlow a šikmě uspořádaných pružin TwinSpring Gold, které jsou zárukou ještě komfortnějšího skákání. Skákací plocha AirFlow, kterou využívají výhradně trampolíny Berg řad Champion a Elite, propouští o 50 % více vzduchu než běžné skákací plochy. Díky tomu vzniká při skákání menší odpor vzduchu, takže můžete skákat výše. Obzvlášť dlouhé pružiny TwinSpring Gold jsou uspořádány do tvaru písmene V, aby vytvářely větší skákací plochu. Zároveň díky nim skáčete vždy v oblasti "Perfect Jump Area“, tedy oblasti s optimálních skoků. Skákací plocha z extrémně silné polypropylenové tkaniny je vybavena speciálními pružinovými oky pro systém TwinSpring. Smyčky pro tato stabilní kovová oka jsou velmi pevně spojeny se skákací plochou díky osminásobnému sešití.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce pružinyrámkrycí límec trampolínyskákací plocha
domácí použití 5 let10 let2 let2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost


Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě