Více než 2.972.613 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.978 výrobků
model 2020

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe

č. výrobku BT-32.33.73.30
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (2)
2 Hodnocení zákazníků
4 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
kvalita
pružení
bezpečnost
Kmitání trampolíny zajišťují ocelové pružiny nebo pryžové provazce, které si lze zvolit podle tréninkového účelu. Ke kmitání dále přispívá skákací plocha a vlastnosti rámu.
Pro sportovně dynamické cviky nebo "hopsání" se hodí trampolína s ocelovými pružinami. Pro pomalé, přesně dávkované a příjemné skákání nebo rehabilitaci patních, kolenních nebo kyčelních kloubů jsou správnou volbou trampolíny s pryžovými provazci.
Stabilita trampolíny je dána solidními pevnými nebo sklopnými nohami, odolnou rámovou konstrukcí a tím, jak je na ní zavěšena skákací plocha. Stabilní trampolína má nejen dlouhou životnost, ale bezpečně ustojí i zatížení vyšší hmotností.
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
 • Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Obrázek výrobku
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • šedá K dodání od cca KT 18 (27.04.20-01.05.20)
 • zelená K dodání od cca KT 18 (27.04.20-01.05.20)
Počet
Dosud
Naše cena
28 644,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání od cca KT 18 (27.04.20-01.05.20)
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
použití Outdoor
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 100 kg

Zahradní trampolína Berg Ultim Champion InGround

včetně ochranné sítě Deluxe

 • Obdélníková skákací plocha se skvěle hodí do každé zahrady
 • Prvotřídní kvalita skákání díky skákací ploše AirFlow a pružinám TwinSpring Gold
Figure: Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání
Skákací plocha AirFlow: maximální komfort při skákání
Čím vyšší skoky, tím více zábavy! U trampolíny Berg Ultim Champion InGround se o to stará skákací plocha s technologií AirFlow. Tato skákací plocha propouští o 50 % více vzduchu, což snižuje odpor vzduchu při skákání. Výsledek: Můžete si dopřát ještě vyšší a pohodlnější skoky.
Figure: Pružiny TwingSpring Gold
Pružiny TwingSpring Gold
Pružiny jsou uspořádány do tvaru písmene V. Díky tomuto šikmému uspořádání lze použít zvlášť dlouhé pružiny TwinSpring, aniž by tím utrpěla velikost skákací plochy. Oblast „Perfect Jump Arena“ je proto obzvláště rozměrná. Jedná se o část skákací plochy, na které se skáče nejlépe.
Figure: Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě
Bezpečnostní síť Deluxe v prvotřídní kvalitě
Bezpečnostní síť Deluxe z vysoce kvalitní síťoviny je bezpečnostní síť Berg Premium s vylepšenými vlastnostmi. Díky zpevněnému hornímu okraji zůstává stále pevně napjatá. Pružné boční vzpěry jsou navíc opláštěny silným pěnovým materiálem. Praktický je i samouzavírací vchod.
Figure: Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký
Ochranný okraj: odolný vůči UV záření a extra široký
Trampolína Ultim Champion InGround má obzvlášť široký a silný ochranný okraj. Vrstva pěny a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny a ocelový rám z horní strany. Ochranný lem je odolný vůči UV záření a díky robustnímu materiálu a vysoce kvalitnímu zpracování má obzvlášť dlouhou životnost.
Figure: Obdélníkový tvar
Obdélníkový tvar
Díky trampolíně Ultim Champion InGround můžete optimálně využít dostupný prostor ve své zahradě: Díky svému pravoúhlému tvaru se trampolína vejde (téměř) do každé zahrady. Kromě toho se skoky na pravoúhlé trampolíně lépe ovládají. A navíc: Ke skákání můžete využít celou délku.
Figure: InGround trampolína - skákání na úrovni terénu
InGround trampolína - skákání na úrovni terénu
Trampolína InGround je elegantním řešením pro zahradu. Trampolína, která je zabudována do země, je téměř v úrovni terénu, takže je méně nápadná. Díky nízké nástupní výšce se i menším dětem snadno a bezpečně na skákací plochu nastupuje i sestupuje dolů – bezpečnostní síť poskytuje potřebnou ochranu.

výsledek testu T-Fitness

kvalita
pružení
bezpečnost

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • použití: Outdoor
 • rám: pozinkovaný
 • závěs: oboustranně galvanizované pružiny
 • délka pružin: 180 mm
 • polstrování rámu z PVC
 • tloušťka polstrování rámu: 30 mm
 • šířka polstrování rámu: 400 mm
 • polstrování rámu, odolné proti UV
 • rozměry 220 x 330 cm
 • Varianta InGround s nízkou nástupní výškou
 • prvotřídní zahradní trampolína
 • odrazová plocha AirFlow pro lepší skoky
 • bezpečnostní síť Deluxe: více bezpečnosti díky pevným ohýbaným sloupkům
 • pružiny TwinSpring
 • Trojúhelníková oka s 8násobnými švy jsou zárukou bezpečnosti a dlouhé životnosti
 • max. hmotnost uživatele - Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe: 100 kg

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe: Kvalita, bezpečnost a spousta zábavy!

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe je trampolína špičkové kvality, která je při používání velmi bezpečná a současně přináší spoustu zábavy a potěšení ze skákání ve vaší zahradě!

Pozinkovaný rám je zárukou vysoké stability. Extra široký ochranný boční lem ze silné pěnové hmoty a zesíleného PVC zcela zakrývá pružiny. Lem je vyroben z materiálu odolného vůči UV záření, takže si i na intenzívním slunečním světle zachová dlouho pěkný vzhled.

Bezpečnostní síť Deluxe obsahuje vysoce kvalitní síťový materiál a zakřivené sloupky, které zvyšují bezpečnost při skákání na trampolíně. Přídavný horní okraj zajišťuje dostatečné napnutí a pevnost sítě.

Obdélníková trampolína s nízkou nástupní výškou

Ultim Champion InGround není kulatá, nýbrž obdélníková trampolína. To má tu výhodu, že trampolína se dokonale hodí i do malých zahrad. Obdélníkový tvar kromě prostorově úsporného umístění umožňuje také skoky v celé své délce. Dokonce na špičkové olympijské úrovni tento sport spoléhá na pravoúhlý tvar trampolíny, protože umožňuje mnohem lepší kontrolu nad skoky.

Ve variantě InGround, která se zapouští do země, má trampolína velmi nízkou výšku nástupu. Nástup na ni je tedy velmi snadný a bezpečný. I menší děti se tak na skákací plochu dostanou samostatně a bez žebříku. Trampolína InGround je v zahradě také méně nápadná než vysoká trampolína.

Vynikající skákací vlastnosti díky pružinám TwinSpring Gold a skákací ploše AirFlow

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe vám umožňuje vyšší a příjemnější skoky než jiné trampolíny! Vděčí za to kombinaci skákací plochy AirFlow a šikmě uspořádaných pružin TwinSpring Gold, které jsou zárukou ještě komfortnějšího skákání. Skákací plocha AirFlow, kterou využívají výhradně trampolíny Berg řad Champion a Elite, propouští o 50 % více vzduchu než běžné skákací plochy. Díky tomu vzniká při skákání menší odpor vzduchu, takže můžete skákat výše. Obzvlášť dlouhé pružiny TwinSpring Gold jsou uspořádány do tvaru písmene V, aby vytvářely větší skákací plochu. Zároveň díky nim skáčete vždy v oblasti "Perfect Jump Area“, tedy oblasti s optimálních skoků. Skákací plocha z extrémně silné polypropylenové tkaniny je vybavena speciálními pružinovými oky pro systém TwinSpring. Smyčky pro tato stabilní kovová oka jsou velmi pevně spojeny se skákací plochou díky osminásobnému sešití.

Záruční podmínky: Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce skákací plocha krycí límec trampolíny rám pružiny
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 24 měsíce 10 let 5 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - -

Zahradní trampolína BERG Ultim Champion InGround vč. bezpečnostní sítě Deluxe Test a hodnocení:

5 hvězdiček
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 25.10.2019 4 Varianta: šedá
Mening na 2 dagen: Na vele trampolines te hebben vergeleken, ben ik tevreden van mijn keuze. Kwaliteit straalt er vanaf, opstellen was gemakkelijk, zelfs de sleutels voor de bouten aan te draaien worden erbij geleverd. Kinderen zijn super tevreden. Denk dat deze trampoline zeker jaren spelplezier zal brengen. Wellich... [číst dále]t koop ik ook nog de beschermhoes, voor extra bescherming. Pas binnen 5 jaar zal ik kunnen uitmaken of het dan ook een zeer goede aankoop was. Maar heb er alle vertrouwen in. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 24.5.2019 4
Das Trampolin erfüllt unsere Ansprüche an die Sicherheitsstandarts für unsere Kinder. Das Sicherheitsnetz ist sehr stabil und ein reißen ist so gut wie unmöglich. Das Sprungtuch ist zudem auch sehr gut verarbeitet. Man kann gut drauf springen, ohne sich zu verletzen.
73x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.900.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 73 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Zahradní trampolíny
1
Trampolína Salta Premium Black Edition
Zahradní trampolíny ▸ Salta Zahradní trampolíny
14 612,00 Kč
2
Zahradní trampolína cardiojump
Zahradní trampolíny ▸ cardiojump Zahradní trampolíny
15 222,00 Kč
12 172,00 Kč
3
Zahradní trampolína Berg Favorit vč. bezpečnostní sítě Comfort
Zahradní trampolíny ▸ Berg Zahradní trampolíny
19 493,00 Kč
4
Zahradní trampolína Berg Talent vč. bezpečnostní sítě Comfort
Zahradní trampolíny ▸ Berg Zahradní trampolíny
9 121,00 Kč
5
Trampolína Salta Excellent Ground
Zahradní trampolíny ▸ Salta Zahradní trampolíny
9 121,00 Kč
6
Trampolína Champion včetně bezp. sítě Deluxe značky Berg
Zahradní trampolíny ▸ Berg Zahradní trampolíny
23 458,00 Kč
7
Etan Premium trampolína Gold Combi Deluxe
Zahradní trampolíny ▸ Etan Zahradní trampolíny
24 681,00 Kč
22 299,00 Kč
8
Zahradní trampolína Etan Inground Premium Gold vč. ochranné sítě
Zahradní trampolíny ▸ Etan Zahradní trampolíny
27 427,00 Kč
25 799,00 Kč
9
Zahradní trampolína cardiojump
Zahradní trampolíny ▸ cardiojump Zahradní trampolíny
12 172,00 Kč
9 121,00 Kč
10
Trampolína Salta Premium Black Edition 396 cm
Zahradní trampolíny ▸ Salta Zahradní trampolíny
15 222,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 40x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
73x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz