Zátěžové lano aeroSling revvll Pro

č. výrobku AER-174
 • Skladem
 • Ještě 1 ks na skladě.
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 22 399,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
manipulace
zpracování
 • Dodání prostřednictvím UPS
Video
 • perfektní trénink celého těla, se kterým lze posilovat i si zlepšit vytrvalost!
 • úsporný, mobilní a rozmanitý lanový trenažér se 6 stupni zátěže (od lehké po těžkou) díky vířovému brzdění, které se nedá opotřebovat!
 • antialergické posilovací lano bez švů, délka: 4 m
 • nyní s barevným a hmatatelným označením, díky čemuž lze spočítat, kolikrát jste lanem otočili
 • nespočet provedení cviků dle pozice těla a výšky umístění
 • revvll PRO - pohyby tahu a tlačení
 • také jako účinný posilovací nástroj vhodný pro kluby, hotely či fitness studia
 • hmotnost: 5,3 kg

Zátěžové lano aeroSling revvll Pro - tzv. Rope Trainer. Při tréninku uživatel tahá za lano, které brzdí vířové brzdění, čímž je vytvářena zátěž. Posilování zprvu připomíná přetahování lana, ve skutečnosti jde ale o absolutně nesrovnatelný trénink. Posílena bude vytrvalost, síla i vytrvalost. Zátěžové lano aeroSling revvll Pro je neuvěřitelně variabilně využitelné. Za trenažér Rope můžete tahat jak směrem nahoru tak i dolů, doleva či doprava, či změnit jeho výšku. Tímto způsobem lze posilovat najednou nejen velké svalové skupiny, nýbrž se zaměřit i na konkrétní oblast svalů.

Ušlechtilé fitness náčiní s kvalitním zpracováním se řadí ke špičkové kategorii. Inovativní vířivé brzdění je robustní a vytváří zátěž bez opotřebení. Jedná se o kompletně tkané lano, které nemá žádné lepené švy. Zesilněný povrch lana byl záměrně propracován a vydrží tak i při intenzivní zátěži. S tímto posilovacím lanem aeroSling revvll Pro zažijete pestrý trénink: od lehkého kardio tréninku až po náročné posilování.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
3
3
1
2
0
1
0

4.17 5 hvězdiček

(6 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
manipulace
zpracování

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
I love this product for getting an unconventional workout in my apartment. It is exactly what I needed. There seems to be nothing like this on the market. Which is probably the only reason the manufacturer can get away with charging such a ridiculous price. I find the "rope" a little too small. I do not appreciate the cheap plastic casing and the device has mysteriously gone from quiet to making a sound to quiet again, with no effect on performance though. I find the first three settings to be too easy, but my daughter, 6yr old son, and wife appreciate them. I once emailed the manufacturer with a question about lubrication and they were very quick to respond, so they get points for that. Would I buy it again? Yes, I probably would, but the truth is that this device should cost no more than half of what they are currently asking. Once you open the box you can clearly see it is not a premium product. Even the packaging was disappointing. For $1,000 I expect a lot more. Tip: Pair with Phantom Athletics restrictive breathing face mask for a great training session.... [číst dále]
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Gehäuse besteht aus Kunststoff, die Haltbarkeit wird sich im Training zeigen. Starke Geräuschentwicklung.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Gerät und sehr effektiv im Training. Im örtlichen Studio hängt es am Functional Cage, bei mir im Trainingsraum. 5 Sterne
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Toch geweldig oneindig aan een touw trekken zonder dat je er veel ruimte voor nodig hebt in je fitnessruimte. En een uitstekende kwaliteit....
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Très bonne qualité de conception, par contre n\'est pas réservé aux débutants car même le niveau 1 est dur pour des personnes peu sportives. Super outil pour les athletes qui permet de travailler sur tour le haut du corps et les abdos.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Très bonne qualité de fabrication, seul petit bémol le niveau 1 est déjà très dur pour les personnes qui débutent le sport. Les personnes très sportives y trouveront leur compte. Un peu cher tout de même!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě