Závěsný systém Livepro

č. výrobku LP-LP8162
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
2 194,00 Kč
nyní Dnes 1 509,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 31%
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • závěsný systém TRX značky LIVEPRO pro účinný trénink celého těla
  • nespočet možných cviků pro trénink celého těla
  • rychlé a snadné připevnění díky možnostem uchycení, které jsou součástí
  • dostatečně velká poutka
  • kvalitně zpracované a odolné popruhy
  • nízká váha a skvělé uskladnění
  • možnosti použití: indoor, outdoor, na cestách, ve fitness studiu

Závěsný systém Liveproumožní flexibilní trénování ve Vaší domácí posilovně. Díky neomezenému počtu možného užití a skvělému zpracování značky LIVEPRO je tento produkt vhodným doplňkem pro zlepšení Vaší fitness úrovně.
S pomocí tohoto TRX systému se Vám podaří zapojit efektivně všechny důležité svaly, lze provádět např. kliky, pohyby jako při veslování či cviky k posílení svalů trupu.
Součástí tohoto systému jsou i další možnosti upevnění jako kotva pro dveře, další poutka k upevnění. Ty se nechají snadno a rychle upevnit a rovněž maximálně zatížit. Dostatečně široká poutka nabízí pohodlí a díky důkladnému prošití odolnost vůči protržení. Další předností je nízká váha a nenáročnost na místo, díky čemuž lze tuto pomůcku přibalit do tašky či kufru a vzít s sebou na cesty.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
3
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
3
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk de 3
LP-LP8162
Qualitativ sehr hochwertiger Schlingentrainer mit dem ich ein optimales Ganzkörper-Workout durchführen kann. Das Training damit macht mir sehr viel Spaß!
LP-LP8162
Der Schlingentrainer macht einen guten Eindruck, solide Qualität und bisher habe ich viel Spaß beim Training. Werde ich auch nach dem Lockdown zu Hause weiter nutzen.
LP-LP8162
Habe mir den Schlingentrainer geholt um bei gutem Wetter auch mal im Garten trainieren zu können. Macht bisher einen guten und vertrauenserweckenden Eindruck. Würde ich wieder bestellen! Jetzt muss nur noch das Wetter besser werden.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě