Zrcadlo ProForm Fitness Vue

č. výrobku PF-PFB14820-INT
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou

SALE

platnost do 5.6.2023

Do vyprodání zásob!

-18%
DMOC
dosud 42 273,00
nyní 34 342,00

Video
 • Fitness zrcadlo Vue kombinuje vysoce kvalitní a elegantní kus nábytku s vaším osobním fitness trenérem – a to vše přímo v pohodlí vašeho domova!
 • iFit Family – 30denní bezplatná zkušební verze
 • útlý, elegantní a nadčasový design
 • 22" Smart HD dotykový displej
 • dva zabudované reproduktory
 • kompatibilní s technologií Bluetooth
 • reflexní tréninky – porovnejte svůj postoj s postojem vašeho trenéra
 • Součásti balení: Dlouhá činka, dvě krátké činky a činkové kotouče (4 x 1 kg)
 • Závaží můžete uložit na zadní stranu zrcadla, abyste ušetřili místo
 • Nabízené tréninky: silový trénink, reflexní trénink, HIIT trénink, jóga, strečink a mnoho dalšího!
 • rozměry po sestavení - Zrcadlo ProForm Fitness Vue: (d) 53 cm x (š) 60 cm x (v) 178 cm

Co umí ProForm Vue?

ProForm Vue je fitness zrcadlo, se kterým si uživatelé mohou přenést plný tréninkový zážitek k sobě domů, neboť si mohou fitness kurzy streamovat přímo na zabudovanou obrazovku zrcadla Vue. Je to elegantní, kompaktní a elegantně navržené zrcadlo s HD dotykovým displejem, které vám umožní přístup ke stovkám cvičení v aplikaci iFit. Během tréninku máte vždy pod dohledem své vlastní provádění cviků v zrcadle, takže mátě vždy plnou kontrolu.

Nadčasový design a intenzivní trénink

Zrcadlo ProForm Fitness Vue je navrženo tak, aby se vešlo téměř do každé místnosti a estetiku vašeho domova neomezovalo, nýbrž naopak doplňovalo. Když jej právě nepoužíváte, vypadá jako běžné, elegantní zrcadlo. Právě díky tomu toto tréninkové zařízení dokonale zapadne do vašeho domácího prostředí.
Navíc firma ProForm na zadní straně zrcadla zabudovala praktickou odkládací polici, kam můžete úhledně uložit závaží, když jej nepoužíváte. Vue je skvělá volba pro ty, kteří mají málo místa, ale chtějí širokou škálu cvičení. Pokud používáte obývací pokoj nebo ložnici jako tréninkovou místnost, poskytne vám Vue dostatek flexibility, abyste mohli efektivně trénovat v pohodlí svého domova.

Váš osobní fitness trenér je již nainstalován

Nezáleží na tom, jak skvělý je výrobek nebo jak dobrý je program, pokud nejsou skvělí trenéři, kteří vás při cvičení vedou. Systém iFit má velký tým oddaných trenérů, kteří jsou optimálně vyškolení a kvalifikovaní k vedení tréninků.
Nejoblíbenější cvičení se zrcadlem Vue jsou reflexní cvičení, při kterých vám vaši trenéři iFit pomohou správně se pohybovat. Můžete pouze sledovat svého trenéra, avšak nemáte k dispozici osobní rady nebo opravy.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě