Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků
model 2019

Běžecký pás Bowflex BXT226

č. výrobku BF-100544
print tisk
Hodnocení zákazníků (5)
5 Hodnocení zákazníků
4.2 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
67 079,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3.5 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 51x152 cm

detaily výrobku: Běžecký pás Bowflex BXT226

 • model 2019 info
 • technické údaje - Běžecký pás Bowflex BXT226:
  • DC-motor: 3.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 51 cm
  • běžecká podložka: 20 mm
  • běžecká deska: 2.5 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Bowflex BXT226:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 9, z toho definované uživatelem: 4,
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás Bowflex BXT226:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus, ventilátor,
 • velmi masivní běžecký pás s maximálním možným zatížením 170 kg
 • 9 tréninkových programů – všechny možno nastavit tlačítky rychlé volby
 • 3 zóny tlumení
 • sklápěcí systém soft-drop
 • propojení s aplikacemi MyFitnessPal, GoogleFit a RunSocial možné
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Bowflex BXT226: 172 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Bowflex BXT226: (d) 215 cm x (š) 92 cm x (v) 140 cm
  sklopený - Běžecký pás Bowflex BXT226: (d) 133 cm x (š) 92 cm x (v) 170 cm

popis: Běžecký pás Bowflex BXT226

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Bowflex BXT226: trénujte podle vzoru MAX-Trainer

Při tomto tréninku jde o intenzivní, ale krátké tréninkové jednotky. S modelem BXT226 můžete trénovat podle principu MAX. Odpovídající programy lze navolit tlačítky rychlé volby přímo na displeji. Uživatel tak může okamžitě začít s tréninkem, a s tlačítky rychlé volby si trénink snadno přizpůsobit. S programy FatBurn, CalBurn a CalGoal můžete jednoduše definovat své cíle, zatímco pás Vám prostřednictvím nastavení a zprostředkovaných údajů bude neustále motivovat.

Elegantní design v černém provedení s doplněním barevných akcentů

Kombinace černého základního lakování s červenou Vás zve k tréninku a motivuje svým designem k vysokému výkonu. Běžecký pás Bowflex BXT226 je vybaven sklápěcím mechanismem, takže jej skvěle uklidíte. Díky čtyřem kolečkům ho i rychle přemístíte. Bezpečnostní systém sklopení uvede pás pomalu do provozuschopné polohy. Stačí stisknout tlačítko a plocha se spustí.

Běžecká plocha je od motoru oddělena, díky čemuž se k motoru dostane méně znečištění. Díky této konstrukci se prodlužuje životnost stroje a stroj je méně náročný na údržbu.

Vedle chytrého designu a rafinovaným technickým řešením lze pás díky bluetooth spojení využít interaktivně. Díky tomuto rozhraní může uživatel svá tréninková data přenášet na chytrý telefon nebo tablet. Vedle aplikací Bowlex můžete svá tréninková data přenášet do aplikací jako MyFitnessPal, GoogleFit či RunSocial a své výsledky pohodlně analyzovat na chytrém telefonu.

Záruční podmínky: Běžecký pás Bowflex BXT226

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Běžecký pás Bowflex BXT226 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.2 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Venetsanos Nikos dne 18.9.2019 4
The machine is very sturdy and the quality of construction is of high standards. The main problem for me is that this website is including misleading information about the dipslay. There is no pace indication even though this is clearly stated in te description of Sport-Tiedje. This is a big minus for me as I do all my... [číst dále] training with pace. Of course this is not a problem of Bowflex. In the USB charging port, I can charge my phone but not my Ipad. When I connect the treadmill to Zwift, there is a significant delay in the change of speed. I give 4 stars because the most important thing is the building quality. [zobrazit méně]
de od Thomas dne 29.12.2018 5
Haptik und Optik: 1a, da gibts nix zu beanstanden. Sieht nicht nur klasse aus sondern ist auch super verarbeitet. Zusammenbau war kinderleicht auch allein zu bewerkstelligen. Für den Transport an die richtige Stelle brauchts aber mindestens 2 starke Männer, ich würd eher zu vier raten. Das Bowflex ist richtig schwer, s... [číst dále]teht dadurch aber auch ziemlich stabil. Laufband: Für meine Begriffe ein sehr gut gedämpftes Laufband. Die breite ist zudem mehr als ausreichend und ebenso die Länge. Höhen und Geschwindigkeits Verstellmöglichkeiten gibts in ausreichendem Maß. Wenn man direkt eine Geschwindigkeit auswählt und auf zb. 10kmh drückt, muss man zusätzlich noch die OK Taste drücken um zu bestätigen. Ist auf der einen Seite ganz ok, andererseits braucht man einen Tastendruck mehr. Ob man das gut oder schlecht findet bleibt jedem selbst überlassen. Was die verschiedenen Funktionen anbelangt, muss ich ehrlich sagen ich hab noch nicht alles ausprobiert, da ich die meiste Zeit im manuellen Modus laufe, der eigentlich die meiste Zeit ausreichend ist. Was man auch erwähnen muss ist die Bedienung, die ist nicht immer komplett intuitiv, das hab ich schon besser gesehen. Also wenn man in den einzelnen Programmen was umstellen will oder die Benutzer adaptieren will. Ich kann das Bowflex nur weiterempfehlen. Auch wenn bei uns die Marke noch nicht so bekannt ist, aber wer ein gutes Laufband sucht dass auch längerfristig Spaß macht, ist damit sicher gut bedient. [zobrazit méně]
fr od Christian Staffe dne 12.2.2018 4
En résumé un excellent tapis. Les points positifs à mon sens sont la robustesse et la stabilité ainsi que la compatibilité avec l'application RunSocial (le tapis est directement reconnu dans l'application) et un chargeur USB. L'écran couleur est attractif ainsi que l'indication des calories brûlées par minute, les prog... [číst dále]rammes limités mais suffisants à mon goût et la possibilité de gérer 4 utilisateurs (ce qui est parfait pour nous). Les hauts parleurs sont de bonne qualité mais pas vraiment utiles, un haut parleur de qualité aura un meilleur rendu. Quelques points "négatifs" mais toutefois pas vraiment problématiques: vitesse ajustable par pas de 0,2 km/h et inclinaison par pas de 1% (0,1 km/h et 0,5% est courant sur d'autres tapis), pas d'indication (led) de la vitesse du ventilateur alors qu'il y en a pour les haut parleurs. L'inclinaison de redescend pas automatiquement à 0 à la fin de l'entrainement, le tapis reste sur la dernière inclinaison (attention que dans ce cas, on ne pourra pas replier le tapis). Il faut également confirmer un changement de vitesse ou d'inclinaison lorsqu'on utilise les raccourcis sur la console alors qu'il y a peu de risque de se tromper ou de faire l'action involontairement. Donc après deux semaines, aucun problème et aucun regrets ! [zobrazit méně]
fr od Christian Staffe dne 12.2.2018 4
En résumé un excellent tapis. Les points positifs à mon sens sont la robustesse et la stabilité ainsi que la compatibilité avec l'application RunSocial (le tapis est directement reconnu dans l'application) et un chargeur USB. L'écran couleur est attractif ainsi que l'indication des calories brûlées par minute, les prog... [číst dále]rammes limités mais suffisants à mon goût et la possibilité de gérer 4 utilisateurs (ce qui est parfait pour nous). Les hauts parleurs sont de bonne qualité mais pas vraiment utiles, un haut parleur de qualité aura un meilleur rendu. Quelques points "négatifs" mais toutefois pas vraiment problématiques: vitesse ajustable par pas de 0,2 km/h et inclinaison par pas de 1% (0,1 km/h et 0,5% est courant sur d'autres tapis), pas d'indication (led) de la vitesse du ventilateur alors qu'il y en a pour les haut parleurs. L'inclinaison de redescend pas automatiquement à 0 à la fin de l'entrainement, le tapis reste sur la dernière inclinaison (attention que dans ce cas, on ne pourra pas replier le tapis). Il faut également confirmer un changement de vitesse ou d'inclinaison lorsqu'on utilise les raccourcis sur la console alors qu'il y a peu de risque de se tromper ou de faire l'action involontairement. Donc après deux semaines, aucun problème et aucun regrets ! [zobrazit méně]
fr od Anonym dne 7.2.2018 4
Très bon produit. Nouvelle conception 2017. J'apprécie particulièrement la solidité, le support Bluetooth, la compatibilité avec l'applicaton RunSocial, l'écran couleur de dimension tout à fait correcte, les programmes, le fait qu'il soit pliable. Quelques remarques cependant qui peuvent influencer un achat: augmentati... [číst dále]on de l'inclinaison par pas de 1% et de la vitesse par pas de 0,2 Km/h, nécessité de confirmer un changement de vitesse/inclinaison (2 boutons à pousser), pas de retour automatique à zéro de l'inclinaison en fin d'exercice, changements de vitesse/inclinaison un peu lents. Très content de mon achat pour le moment. A voir dans le temps la solidité et la tenue du système d'inclinaison atypique. [zobrazit méně]

Běžecký pás Bowflex BXT226 příslušenství - naše doporučení:

2 133,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
1 523,00 Kč
1 875,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Cardiostrong Laufband TX50 black
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
60 978,00 Kč
54 878,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolí
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
103 236,00 Kč
87 590,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TX20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
31 262,00 Kč
4
Běžecký pás Schwinn 570T
Běžecké pásy ▸ Schwinn Běžecké pásy
50 038,00 Kč
41 990,00 Kč
5
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
69 999,00 Kč
65 499,00 Kč
6
Běžecký pás Kettler Alpha Run 200
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
42 676,00 Kč
7
Běžecký pás Darwin TM30
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
8
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
78 202,00 Kč
71 943,00 Kč
9
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
18 273,00 Kč
10
Běžecký pás Taurus Run X Curved
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
91 499,00 Kč
85 299,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz