Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.042 výrobků

Posilování

Se silovým tréninkem si posílíte svalstvo, zlepšíte koordinaci svalů a dokonce i zhubnete
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Fitness přístroje pro trénink středu těla
Nejrůznější posilovací lavice pro efektivní trénink
Krátké činky, velké činky, jednoruční činky, kettlebells - zde najdete vše pro volnou váhu
Pogumované, chromované a lakované činkové kotouče všech různých zátěží
Od hřídele na jednoruční činku až po vzpěračskou tyč: činkové osy o průměru 30 a 50 mm
Zde naleznete: závěsné posilovací systémy, zátěžové vesty, žebřiny a mnohé další.
Ať už masáž nebo cvičení - Vaše tělo se díky vibračnímu tréninku dostane rychle do formy
Závěsné hrazdy, multifunkční hrazdy do dveří, tréninkové stanice - závěsné hrazdy
Velký výběr posilovacích věží pro soukromé a profesionální využití
Ideální pro trénik s velkou činkou: posilovací klece/stojany a stojany pod velkou činku
Rukavice, pomůcky pro tahové cviky a vhodné příslušenství pro Vaše posilování
Tvorba svalů, regenerace, odpočinek - Vyzkoušejte trénink EMS
Posilovací stroje ve studio kvalitě pro profesionální využití
Mnoho malých a větších přístrojů, díky nimž rychleji porostou Vaše svaly

Posilování Značkový obchod se sportovními a fitness stroji

Vyberte si vhodný fitness stroj z více než 150 značek. V případě dotazů týkajících se fitness jsou Vám k dispozici naši pracovníci na tel. čísle 228 885 842 nebo live support.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.

Posilování - Hodnocení zákazníků

 • Podložka puzzle Flexi-Tile

  Heřman 23.6.2020 - Podložka puzzle Flexi-Tile

  Okrajové díly mají zkosené hrany, proto jejich přecházení nebo přejíždění je pohodlné.

 • Posilovací věž Finnlo Maximum FT2 vč. posilovací lavice a leg curl

  Heřman 23.6.2020 - Posilovací věž Finnlo Maximum FT2 vč. posilovací lavice a leg curl

  Stroj má velmi malé rozměry s ohledm na množství cviků, které lze provádět. Jsem velmi spokojený. Všechno potřebné nářadí k sestavování stroje nebylo v zásilce.

 • Činkový kotouč Taurus PU 30 mm

  Tasev 30.4.2020 - Činkový kotouč Taurus PU 30 mm

  mohu jen doporučit

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Paul 25.12.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Montáž trvala 30 minut, solidní zpracování, splňuje vše co jsem od lavice očekával.

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Pavel Červený 29.11.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Balení obsahuje rovněž imbusy potřebné k montáži. Solidní zpracování, dostatečně splňuje účel použití - procvičení zad.

 • Stimulátor svalů Compex SP 6.0 Wireless

  Tomáš Musil 9.9.2019 - Stimulátor svalů Compex SP 6.0 Wireless

  Špičkový přístroj pro regeneraci. V provedení bez drátů je jeho používání mnohem snadnější a pohodlnější. Navíc velmi praktický obal na uskladnění a cestování včetně integrovaného nabíjení v obalu.

 • Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  Pazout 18.6.2019 - Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  The product is great, so I will focus only on disadvantages: - bench is too light for some exercises (it can be fixed with some added weight) - the two plastic foam barrels made to hold your legs are loosely fixed on metal pipes. With exercises they slowly slip off the pipe (it can be fixed with self fusing tape applied to pipe)

 • Žebřiny FitWood Trollstigen

  Škodová 25.3.2019 - Žebřiny FitWood Trollstigen

  Naprostá spokojenost, snadná montáž a pěkný design. Pořízeno pro syna z rehabilitačních důvodů. Nyní využívá celá rodina.

 • Žebřiny FitWood Trollstigen

  Škodová 25.3.2019 - Žebřiny FitWood Trollstigen

  Naprostá spokojenost, snadná montáž a pěkný design. Pořízeno pro syna z rehabilitačních důvodů. Nyní využívá celá rodina.

 • Masážní pás na břišní svaly Slendertone Abs 5

Posilování - stroje a příslušenství pro budování svalové hmoty, silovou vytrvalost, cvičení a lepší zdraví


Pojem posilování zahrnuje nejrůznější druhy fyzického tréninku. Cílem posilování je např. vybudování svalové hmoty, zvětšení svalové hmoty, lepší koordinace svalů nebo větší silová vytrvalost. S posilovacími stroji dosáhnete Vašich tréninkových cílů účinněji a rychleji. Trénink na posilovacích strojích je navíc zábavnější, neboť motivuje a tréninkové úspěchy na sebe nenechají tak dlouho čekat.

Posilování je mnohem víc než kulturistika


Při domácím posilování si můžete vybudovat pěkné, viditelné svaly. Je však ještě mnoho dalších tréninkových cílů. Podpora svalstva je právě dnes důležitá, v době, kdy má mnoho lidí sedavé zaměstnání. Pokud se svalstvo nenamáhá, dochází k jeho úbytku. A právě proti tomu můžete aktivně bojovat.

Řešením může být i mírné posilování s několika cviky týdně. Používání posilovacích strojů zlepšuje i Vaše zdraví. Budete vypadat lépe, získáte lepší kondici a lépe se vyrovnáte s nároky všedního dne.

Posilovací stroje - vše pro to, aby bylo Vaše tělo silnější, zdravější, štíhlejší a výkonnější.


Existuje velký počet různých zařízení a fitness strojů pro posilování a budování svalové hmoty. V našem on-line shopu Vám nabízíme mnoho posilovacích strojů - podle toho, kolik máte místa nebo jakých tréninkových cílů chcete dosáhnout při domácím posilování.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovace-brisnich-svalu-a-zadPosilovače břišních svalů a zad: Tyto malé posilovací přístroje se optimálně hodí ke cvikům pro posílení břišních a zádových svalů. Zpevněte své tělo a zlepšete jeho držení s těmito posilovači břišních svalů a zad

 • https://www.t-fitness.cz/funkcni-treninkFunkční trénink: Pod tímto pojmem se rozumí kondiční a posilovací cviky, při nichž jsou prováděny komplexní pohyby. Cílem tréninku je nejen budování svalstva, ale také zlepšení svalové koordinace, pohyblivosti a vytrvalosti.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-lavicePosilovací lavice: Tréninkové lavice jsou klasickým posilovacím náčiním. Můžete na nich provádět nespočet posilovacích cviků. A to nejlepší: Při posilování na lavici nepotřebujete pořád činky.

 • https://www.t-fitness.cz/cinkyČinky/sady činek: Jasná klasika při tréninku pro budování svalové hmoty: Závaží a činky používali již staří Egypťané a Řekové, aby se udržovali v kondici. Trénink s činkami poskytuje neuvěřitelnou volnost při kondičním cvičení. Existuje bezpočet cviků s činkami, jimiž můžete trénovat své tělo a udržovat ho ve formě a zdravé.

 • https://www.t-fitness.cz/cinkove-kotouce-zavaziČinkové kotouče: Žádné posilování s činkami bez kotoučů. Tyto kotouče jsou dostupné s průměrem otvoru 30 mm pro posilování doma, nebo s průměrem otvoru 50 mm pro profesionální posilování. Činkové kotouče je možné použít i ke cvikům s vlastní hmotností.

 • https://www.t-fitness.cz/hrideleČinkové tyče: Nepostradatelné posilovací náčiní pro budování svalové hmoty pomocí činek. Díky činkovým tyčím je cvičení neuvěřitelně pestré, ať již posilujete s dlouhou nebo krátkou činkou.

 • https://www.t-fitness.cz/article/list/krafttrainingkleingeraeteOstatní posilovací náčiní: Další důležité posilovací náčiní, díky němuž bude posilování a budování svalové hmoty ještě účinnější. Mezi nimi naleznete např. stojany na činky, vzpěračské rukavice, uzávěry činkových tyčí a mnoho dalších pomůcek.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-vezePosilovací věž: Elitní třída pro domácí posilování. Posilovací stroje podporují Vaše kondiční cvičení a nabízejí obrovský výběr cviků.

 • https://www.t-fitness.cz/vibracni-posilovaci-strojeVibrační posilovací stroje: Pomocí chvění při vibračním tréninku dosáhnete ještě lepších posilovacích výsledků. Vibrace zatíží a procvičí až 98 % svalů v těle.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-stroje-pro-komercni-ucelyPosilovací stroje pro komerční užití: Fitness stroje pro účinný trénink svalů. Posilovací stroje pro komerční užití splňují ty největší nároky a nabízejí nesrovnatelnou kvalitu a stabilitu.

 • https://www.t-fitness.cz/stojany-pod-velkou-cinkuStojany pod velkou činku/posilovací klece: Posilujte intenzivně a přesto pohodlně - se stojany pod velkou činku a posilovacími klecemi.

 • https://www.t-fitness.cz/prislusenstvi-k-posilovacimu-treninkuPříslušenství k posilovacímu tréninku: V příslušenství pro posilování a posilovací věže naleznete například fitness rukavice, prostředky pro úchop, gripy a stojany na činkové kotouče.

Tipy na posilovací cviky


Jako začátečníci byste měli postupovat pomalu. Mezi tréninky na posilovacích strojích by mělo uběhnout cca 48 hodin. Svaly se tak mohou lépe zotavit, což urychluje jejich růst. Rádi Vám také poradíme na téma posilování a můžeme pomoci při sestavení Vašeho tréninkového plánu pro domácí posilování.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz