Více než 2.841.401 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 68.836 výrobků

Posilování

Se silovým tréninkem si posílíte svalstvo, zlepšíte koordinaci svalů a dokonce i zhubnete
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
81x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Fitness přístroje pro trénink středu těla
Nejrůznější posilovací lavice pro efektivní trénink
Krátké činky, velké činky, jednoruční činky, kettlebells - zde najdete vše pro volnou váhu
Pogumované, chromované a lakované činkové kotouče všech různých zátěží
Od hřídele na jednoruční činku až po vzpěračskou tyč: činkové osy o průměru 30 a 50 mm
Zde naleznete: závěsné posilovací systémy, zátěžové vesty, žebřiny a mnohé další.
Ať už masáž nebo cvičení - Vaše tělo se díky vibračnímu tréninku dostane rychle do formy
Závěsné hrazdy, multifunkční hrazdy do dveří, tréninkové stanice - závěsné hrazdy
Velký výběr posilovacích věží pro soukromé a profesionální využití
Ideální pro trénik s velkou činkou: posilovací klece/stojany a stojany pod velkou činku
Rukavice, pomůcky pro tahové cviky a vhodné příslušenství pro Vaše posilování
Tvorba svalů, regenerace, odpočinek - Vyzkoušejte trénink EMS
Posilovací stroje ve studio kvalitě pro profesionální využití
Mnoho malých a větších přístrojů, díky nimž rychleji porostou Vaše svaly

Posilování Značkový obchod se sportovními a fitness stroji

Vyberte si vhodný fitness stroj z více než 150 značek. V případě dotazů týkajících se fitness jsou Vám k dispozici naši pracovníci na tel. čísle 228 885 842 nebo live support.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.

Posilování - Hodnocení zákazníků

 • Činka Taurus Selectabell

  Martin Hlucháň 15.7.2019 - Činka Taurus Selectabell

  Kompaktní činka která svou velikostí nemá konkurenci

 • Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  Pazout 18.6.2019 - Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  The product is great, so I will focus only on disadvantages: - bench is too light for some exercises (it can be fixed with some added weight) - the two plastic foam barrels made to hold your legs are loosely fixed on metal pipes. With exercises they slowly slip off the pipe (it can be fixed with self fusing tape applied to pipe)

 • Ribstol FitWood Trollstigen

  Škodová 25.3.2019 - Ribstol FitWood Trollstigen

  Naprostá spokojenost, snadná montáž a pěkný design. Pořízeno pro syna z rehabilitačních důvodů. Nyní využívá celá rodina.

 • Ribstol FitWood Trollstigen

  Škodová 25.3.2019 - Ribstol FitWood Trollstigen

  Naprostá spokojenost, snadná montáž a pěkný design. Pořízeno pro syna z rehabilitačních důvodů. Nyní využívá celá rodina.

 • Masážní pás na břišní svaly Slendertone Abs 5
 • Svalový stimulátor Bluetens s ovládáním přes aplikaci

  Markéta 28.3.2018 - Svalový stimulátor Bluetens s ovládáním přes aplikaci

  Jsem nadšená. Opravdu kvalitní, nedá se srovnat s výrobky nabízenými například v televizních e-shopech. Opravdu silný výkon, po nabití velice dlouho vydrží, mnoho programů. Zatím jsem vyzkoušela programy pro spalování tuku, výsledek perfektní. Na bolavá záda používám speciální program pro tlumení bolesti, je to fantastické. Nemohu si vynachválit a jen doufám, že mi co nejdéle vydrží!

 • Posilovací lavice Taurus B900 + stojan na velkou činku Pro

  Žucha Zbyněk 11.2.2018 - Posilovací lavice Taurus B900 + stojan na velkou činku Pro

  Výrobek je kvalitně zpracován. Konstrukce je robustní a stabilní. Vyhovuje mi jak rozsah nastavení sklonu lavičky (hledal jsem lavičku, která umožňuje i negativní sklon), tak i možnost nastavení šířky a výšky stojanu. Nastavení je navíc velice jednoduché. Super je i nosnost (300kg lavička, 250kg stojan). Navíc v dané kategorii bezkonkurenční cena. Všem mohu vřele doporučit.

 • Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

  Mat 27.10.2017 - Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

  Výrobek je stabilní, dobře se dá nastavit,jsem s ním spokojen. Očekával bych lepší zpracování v oblasti polstrování.

 • Power Rack Taurus

  Viliam Fáber 5.9.2017 - Power Rack Taurus

  velice stabilní a dobře vypadající posilovací klec. Jediný nedostatek vidím v nevybavenosti hrázdičkou pro "dipy"

 • BOSU Balance Trainer Pro Edition

  Miroslav Bada 23.2.2017 - BOSU Balance Trainer Pro Edition

  Výrobek jsem vybíral dle předchozích velkých zkušeností a rad osobních trenérů, takže jsem maximálně spokojen a investice do originál BOSU se určitě vyplatí. Kvalita je vidět na první pohled i dotek, skvělé zpracování...zkrátka originál a ne náhražka z Číny!!!! Masivní, pevná konstrukce a kvalitní materiály. Umožňuje všechna známá cvičení...žádné omezení a nepřeberné možnosti využití. Pro malou domácí posilovničku nepostradatelný výrobek. U mě v posilovně jsou tyto BOSU vystaveny opravdu těžkému používání v průběhu celého dne i lidmi s váhou hodně přes 100 kg a jsou stále ve velmi dobrém stavu a naprosto funkční. Takže pro domácí použití jen mojí přítelkyní a mnou si myslím, že mě tato BOSU....přežije :) Naprostá spokojenost!!!!

Posilování - stroje a příslušenství pro budování svalové hmoty, silovou vytrvalost, cvičení a lepší zdraví


Pojem posilování zahrnuje nejrůznější druhy fyzického tréninku. Cílem posilování je např. vybudování svalové hmoty, zvětšení svalové hmoty, lepší koordinace svalů nebo větší silová vytrvalost. S posilovacími stroji dosáhnete Vašich tréninkových cílů účinněji a rychleji. Trénink na posilovacích strojích je navíc zábavnější, neboť motivuje a tréninkové úspěchy na sebe nenechají tak dlouho čekat.

Posilování je mnohem víc než kulturistika


Při domácím posilování si můžete vybudovat pěkné, viditelné svaly. Je však ještě mnoho dalších tréninkových cílů. Podpora svalstva je právě dnes důležitá, v době, kdy má mnoho lidí sedavé zaměstnání. Pokud se svalstvo nenamáhá, dochází k jeho úbytku. A právě proti tomu můžete aktivně bojovat.

Řešením může být i mírné posilování s několika cviky týdně. Používání posilovacích strojů zlepšuje i Vaše zdraví. Budete vypadat lépe, získáte lepší kondici a lépe se vyrovnáte s nároky všedního dne.

Posilovací stroje - vše pro to, aby bylo Vaše tělo silnější, zdravější, štíhlejší a výkonnější.


Existuje velký počet různých zařízení a fitness strojů pro posilování a budování svalové hmoty. V našem on-line shopu Vám nabízíme mnoho posilovacích strojů - podle toho, kolik máte místa nebo jakých tréninkových cílů chcete dosáhnout při domácím posilování.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovace-brisnich-svalu-a-zadPosilovače břišních svalů a zad: Tyto malé posilovací přístroje se optimálně hodí ke cvikům pro posílení břišních a zádových svalů. Zpevněte své tělo a zlepšete jeho držení s těmito posilovači břišních svalů a zad

 • https://www.t-fitness.cz/funkcni-treninkFunkční trénink: Pod tímto pojmem se rozumí kondiční a posilovací cviky, při nichž jsou prováděny komplexní pohyby. Cílem tréninku je nejen budování svalstva, ale také zlepšení svalové koordinace, pohyblivosti a vytrvalosti.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-lavicePosilovací lavice: Tréninkové lavice jsou klasickým posilovacím náčiním. Můžete na nich provádět nespočet posilovacích cviků. A to nejlepší: Při posilování na lavici nepotřebujete pořád činky.

 • https://www.t-fitness.cz/cinkyČinky/sady činek: Jasná klasika při tréninku pro budování svalové hmoty: Závaží a činky používali již staří Egypťané a Řekové, aby se udržovali v kondici. Trénink s činkami poskytuje neuvěřitelnou volnost při kondičním cvičení. Existuje bezpočet cviků s činkami, jimiž můžete trénovat své tělo a udržovat ho ve formě a zdravé.

 • https://www.t-fitness.cz/cinkove-kotouce-zavaziČinkové kotouče: Žádné posilování s činkami bez kotoučů. Tyto kotouče jsou dostupné s průměrem otvoru 30 mm pro posilování doma, nebo s průměrem otvoru 50 mm pro profesionální posilování. Činkové kotouče je možné použít i ke cvikům s vlastní hmotností.

 • https://www.t-fitness.cz/hrideleČinkové tyče: Nepostradatelné posilovací náčiní pro budování svalové hmoty pomocí činek. Díky činkovým tyčím je cvičení neuvěřitelně pestré, ať již posilujete s dlouhou nebo krátkou činkou.

 • https://www.t-fitness.cz/article/list/krafttrainingkleingeraeteOstatní posilovací náčiní: Další důležité posilovací náčiní, díky němuž bude posilování a budování svalové hmoty ještě účinnější. Mezi nimi naleznete např. stojany na činky, vzpěračské rukavice, uzávěry činkových tyčí a mnoho dalších pomůcek.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-vezePosilovací věž: Elitní třída pro domácí posilování. Posilovací stroje podporují Vaše kondiční cvičení a nabízejí obrovský výběr cviků.

 • https://www.t-fitness.cz/vibracni-posilovaci-strojeVibrační posilovací stroje: Pomocí chvění při vibračním tréninku dosáhnete ještě lepších posilovacích výsledků. Vibrace zatíží a procvičí až 98 % svalů v těle.

 • https://www.t-fitness.cz/posilovaci-stroje-pro-komercni-ucelyPosilovací stroje pro komerční užití: Fitness stroje pro účinný trénink svalů. Posilovací stroje pro komerční užití splňují ty největší nároky a nabízejí nesrovnatelnou kvalitu a stabilitu.

 • https://www.t-fitness.cz/stojany-pod-velkou-cinkuStojany pod velkou činku/posilovací klece: Posilujte intenzivně a přesto pohodlně - se stojany pod velkou činku a posilovacími klecemi.

 • https://www.t-fitness.cz/prislusenstvi-k-posilovacimu-treninkuPříslušenství k posilovacímu tréninku: V příslušenství pro posilování a posilovací věže naleznete například fitness rukavice, prostředky pro úchop, gripy a stojany na činkové kotouče.

Tipy na posilovací cviky


Jako začátečníci byste měli postupovat pomalu. Mezi tréninky na posilovacích strojích by mělo uběhnout cca 48 hodin. Svaly se tak mohou lépe zotavit, což urychluje jejich růst. Rádi Vám také poradíme na téma posilování a můžeme pomoci při sestavení Vašeho tréninkového plánu pro domácí posilování.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
81x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz