filtr

Koupit Nordic Walking u evropské jedničky v domácím fitness

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Nordic Walking, sportovní aktivita pocházející z Finska se stala velmi oblíbenou a od roku 2000 získává na své popularitě i v jiných částech Evropy. Svou popularitu si získal nejen svými pozitivními účinky na organismus. S Nordic Walking dosáhnete:
  • až o 46% více spotřeby energie než při klasické chůzi
  • procvičení celého těla se zapojením až 90% všech svalů
  • uvolnění napětí krčních svalů a oblast ramen
  • lepší vytrvalosti, síly, pohyblivosti a koordinace
  • tréninku, při kterém je brán ohled na klouby i kolena
  • zvýšené bezpečnosti na mokrých a kluzkých místech
  • tréninku, který je možný v optimální tepové frekvenci
Ke správnému Nordic Walking patří vedle osvojení správné techniky, také správná výbava. V našem sortimentu naleznete hůlky Nordic Walking výrobců jako Exel,Swix, One Way, Fizan a LEKI. Jeden z prvních výrobců Exel vyvinul speciální hůlky z karbonu/skleněného vlákna, které zaujmou enormní stabilitou, nízkou váhou a pružností. Vyšší podíl karbonu ve směsi skleněného vlákna a karbonu představuje v konečném efektu lepší tlumící vlastnosti a vyšší komfort. Rovněž výrobce Swix zhotovuje kvalitní hůlky z karbonu a skleněných vláken. Swix klade důraz na systém poutek, který převzal z oblasti běžkování. Velkou tradici ve výrobě hůlek má německá firma LEKI. Svých zkušeností využívá firmaLEKI při výrobě kvalitních holí s nastavitelnou délkou z carbonu či při výrobě teleskopických holí z hliníku. V průběhu let přibyli výrobci jako One Way z Firnska, kteří začali již s lehčími materiály jako carbon a skleněné vlákno.

Které hůlky jsou pro mě ty nejlepší?
Výchozím bodem správné délky je propočet: výška uživatele x 0,66. Tak zjistíte správnou délku hůlek (hůlky jsou nabízeny s odstupem 5 cm). Pokud si při výsledku nebudete jisti, zaokrouhlete raději níže než výše.

Pro zkušené instruktory má T-Fitness speciální nabídku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 228 885 842.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě