Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.036 výrobků
bauchtrainer_rueckentrainer
Koupit

Posilovače břišních svalů a zad


u evropské jedničky v domácím fitness

Posilovače břišních svalů a zad jsou ideální pro účinný core trénink a proti předcházení bolestí

Tobi
Těšíme se na Vás!
Spustit chat
V případě dotazů na téma sport a kondice jsou Vám ochotně k dispozici naši kompetentní pracovníci na chatu živé podpory.
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Posilovač břišních svalů | Zde najdete produkty jako Ab Roller, posilovací lavice rovněž zvané sit-up a další
Posilovač zad | Hyperextense, inverzní lavice a další posilovací stroje
Posilovač břišních svalů a zad | zde naleznete posilovací stroje pro trénink břišních a zádových svalů

Posilovače břišních svalů a zad Značkový obchod se sportovními a fitness stroji

Vyberte si vhodný fitness stroj z více než 150 značek. V případě dotazů týkajících se fitness jsou Vám k dispozici naši pracovníci na tel. čísle 228 885 842 nebo live support.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.

Posilovače břišních svalů a zad - Hodnocení zákazníků

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Paul 25.12.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Montáž trvala 30 minut, solidní zpracování, splňuje vše co jsem od lavice očekával.

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Pavel Červený 29.11.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Balení obsahuje rovněž imbusy potřebné k montáži. Solidní zpracování, dostatečně splňuje účel použití - procvičení zad.

 • Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  Pazout 18.6.2019 - Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  The product is great, so I will focus only on disadvantages: - bench is too light for some exercises (it can be fixed with some added weight) - the two plastic foam barrels made to hold your legs are loosely fixed on metal pipes. With exercises they slowly slip off the pipe (it can be fixed with self fusing tape applied to pipe)

Posilovač břišních svalů a zad: ideální přístroj pro posílení svalů trupu

Posilovače břicha a zad jsou vhodnými přístroji pro trénink Vašeho středu těla. Posílené svaly trupu a bederní páteře zvyšují výkon ve všedním dni a předchází také bolestem zad a problémům se zády. Současné zpevněné svaly zad a břicha vedou k lepšímu držení těla. S posilovačem břišních svalů a zad lze cíleně posilovat svalstvo, což je jen na posilovací věži těžko proveditelné. Přístroj na posilování břišních svalů a zad bude Vaším smysluplným doplňkem pro Váš trénink. Stereotypní činnosti jako je práce v kanceláři nebo nedostatek pohybu ve všedním dni vede často k ochabnutí svalů trupu. Se zaměřeným core tréninkem tomu lze předejít.

Posilovač břišních svalů a zad: pro posílení vybrané partie nebo obou dvou

Posilovače břišních svalů a zad je možné si vybrat buď jako kombinovaný přístroj, nebo jako samostatný přístroj pouze pro jednu danou partii. Ještě před zakoupením byste se měli zamyslet, jaké cviky si přejete na daném přístroji provádět. Aby posilovač břicha a zad poskytoval bezpečnou pozici během cvičení, měli byste si dát pozor na kvalitu použitých materiálů, tak jako na spojení jednotlivých komponentů. To platí např. pro svařované přístroje, které musí být čistě zpracované. Větší rozměr přístroje a vysoká hmotnost často znamená vyšší stabilitu posilovače břišních svalů a zad. Většinu těchto posilovacích strojů lze jednoduše po tréninku sklapnout a uklidit tak, že Vám nezaberou mnoho místa. Dají se použít i jako posilovací lavice pro trénink s jednoručními činkami.
V našem sortimentu naleznete následující typy posilovačů břišních svalů a zad:

Posilovač břišních svalů

"Posilovač břišních svalů" je pojmenováním pro různé typy posilovačů břišních svalů. Mezi tyto posilovací stroje patří mimo klasických lavic pro zkracovačky také tzv. posilovací lavice na břicho Ab Roller nebo posilovací kolečka. S posilovací lavicí na břicho Ab Roller ležíte na zádech a konstrukce přístroje Vás podporuje pro správné držení těla a provedení pohybu, díky čemuž bude Vaše páteř šetřena. U posilovacího kolečka "tzv. Wheel Exerciser" se jedná o snadno se rolující posilovací dvojkolečko s protiskluzovými rukojeti na jeho konci.
Při provedení cviku klečíte na kolenou a rolujete posilovacím kolečkem rukami dopředu až do zaujmutí vodorovné pozice. S tímto výrobkem je možné provedení různých posilovacích cviků na břicho, čímž docílíte ještě účinnějšího tréninku. Posilovací kolečka však nejsou určená pro začátečníky, jelikož provedení pohybu vyžaduje vysokou míru svalové koordinace. Skvěle se hodí jako doplňující trénink a na základě jeho malé velikosti si ho s sebou můžete vzít i na dovolenou.
Taurus Bauchtrainer Wheel Exerciser für ein effektives Bauchtraining
Trénink břišních svalů s Taurus posilovacím kolečkem

Posilovač zad

Vzpřimovač páteře neboli také hyperextenze jsou účinnými posilovacími přístroji pro trénink dolní části zádových svalů a hýždí. Mnoho modelů nabízí možnost nastavení úhlu sklonu pánevní podušky, tak jako opěrky nohou. Stupeň obtížnosti a intenzity tréninku závisí v závislosti na nastavení úhlu posilovače zad, který lze nastavit dle požadavku posilujícího. Při zakoupení posilovače zad byste měli dbát na zvlášť umístěnou pánevní podušku, která Vám zajistí více pohodlí a je navíc ergonomická.

Posilovač břicha a zad

Tento přístroj kombinuje výhody posilovače břicha a zároveň posilovače zad. Nabízí Vám tak velký výběr provedení různých cviků, a tak lze absolvovat velmi rozmanitý trénink. Na posilovači břišních svalů a zad je zabudovaná klasická posilovací lavice na zkracovačky popř. posilovací lavice, u nichž lze nastavit úhel sklonu. Navíc je možné na posilovači břišních svalů a zad posilovat oblast bederních obratlí a hýždí, stejně jako na samostatném posilovači zad.
Ein Bauch und Rückentrainer für eine stabile Körpermitte
Posilovač břicha a zad disponuje perfektními vlastnostmi pro provedení rozsáhlého a rozmanitého core tréninku.
Abyste mohli Vaše posilování ještě efektivněji a variabilněji provádět, doporučujeme Vám ho doplnit o zapojení zátěžových pásů či zátěžových kotoučů. Tak si můžete stanovit nové výzvy a zvýšit si intenzitu posilování dle Vašeho přání. Při posilování zad jednoduše přidržujte činkový kotouč na hrudi. Na základě zvýšeného závaží se více posílí oblast bederních obratlů. Zátěžové pásy lze použít jako zátěž navíc a upevnit je na posilovač zad.

Jaký posilovač břišních svalů a zad bude pro mě ten pravý? Zeptejte se našeho zkušeného týmu!

Náš odborný tým Vám nejlépe poradí s jakýmikoliv otázkami ohledně fitness. Angažovaný servis tým - skládající se ze zkušených fitness trenérů, sportovních odborníků a prodejců Vám rádi při nákupu posilovače břicha a zad poradí, abyste mohli najít takový přístroj, který se k Vám bude nejlépe hodit. Ať už telefonicky, e-mailem či přímo na jedné z našich početných poboček - jsme tu pro Vás.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 7 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz