Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.036 výrobků

Fitness stroje Taurus

více síly, lepší vytrvalost, pohyblivost, motivace: se stroji Taurus pro maximum výkonu
Taurus

Fitness stroje Taurus – stvořeny pro maximální výkon

Výkon uživatele je ovlivněn třemi faktory - silou, vytrvalostí a pohyblivostí. Prémiová značka Taurus nabízí skvělé vybavení, tak aby uživatel mohl optimálně trénovat a dosahovat maximálního výkonu. Stabilní věže na posilování, prvotřídní výběr lavic, činek či činkových kotoučů - Taurus nabízí stroje určené do domácích posiloven, tak i pro profesionální užití. Stroje Taurus pro vytrvalostní trénink jsou v nabídce od crossových trenažérů, přes profesionální cyklotrenažéry až po běžecké pásy vhodné do fitness studií. Všechny tyto stroje nabízí skvělý předpoklad - dosáhnout vytouženého cíle: zredukovat váhu, zlepšit fitness nebo zvýšit maximální výkon. S fitness stroji je na programu mimo jiné především pohyb a regenerace: masážní válce, závěsné systémy nebo bedny na cvičení. Stroje na cvičení značky Taurus jsou doplněny o kvalitní sortiment boxovacích doplňků pro domácí použití či pro trénink v boxerských klubech. číst dálemore

Fitness stroje Taurus - Oblíbený produkt

Fitness stroje Taurus - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Taurus Crossové trenažéry

(9 Výrobky)
Taurus nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. Taurus Crossové trenažéry a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. Taurus a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý Taurus Crossové trenažéry sortiment

Taurus Běžecké pásy

(8 Výrobky)
Běžecké pásy Taurus jsou velké, stabilní, mající silné motory! Díky robustnímu zpracování a stavební technologii těchto běžeckých pásů Taurus patří ke spolehlivým posilovacím přístrojům s dlouhou životností. Přístroj T9.9 se stal několikanásobným vítězem testů a pravidelně přesvědčuje poroty svou jednoduchou manipulací a důkladně promyšlenými programy. Běžecký pás Taurus 10.5 se hodí do fitness centra a díky svému silnému motoru je velmi spolehlivý.
zobrazit veškerý Taurus Běžecké pásy sortiment

Taurus Veslovací trenažéry

(3 Výrobky)
Veslovací trenažéry Taurus jsou vhodné do domácností, ale i k profesionálnímu nasazení ve studiích. Díky kombinovanému systému odporu brzd (vzduch-magnet) se budete cítit jako při opravdovém veslování. Také během častého a intenzivního cvičení zůstává tah při veslování vyrovnaný a pohodlný.
zobrazit veškerý Taurus Veslovací trenažéry sortiment

Taurus Ergometry

(7 Výrobky)
Ergometr/rotoped Z9 Taurus je absolutní raritou. Tento cyklotrenažér disponuje samostatným napájecím systémem! Jedinečná kombinace polohy sedu a možnosti nastavitelného odporu ergometru! Recumbent bike 10.5 a ergometr 10.5 jsou koncipovány pro profesionální použití. Elektronické indukční brzdy a kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost.
zobrazit veškerý Taurus Ergometry sortiment

Taurus Cyklotrenažéry

(5 Výrobky)
Taurus a jeho 4 cyklotrenažéry jsou v tomto segmentu velmi dobře vybaveny. IC- řada se vyznačuje svými pestrými nastavitelnými možnostmi řidítek a sedu. Každý uživatel si tak při jízdě najde svou ideální pozici sedu. Cyklotrenažér IC90 je možné zatížit do 140 kg a tím se hodí i pro profesionální využití ve studiu.
zobrazit veškerý Taurus Cyklotrenažéry sortiment

Taurus Posilovací lavice

(9 Výrobky)
Posilovací lavice značky Taurus jsou robustně zpracované, mají komfortní polstrování a jsou velmi dobře nastavitelné. V nabídce posilovacích lavic Taurus naleznete různorodé posilovací přístroje, od jednoduchých posilovacích lavic až po kombinace posilovacích lavic se stojany pod činku.
zobrazit veškerý Taurus Posilovací lavice sortiment

Taurus Stojany pod velkou činku

(10 Výrobky)
Posilovací stojany na činku patří k oblíbené posilovací výbavě v domácí oblasti, díky které mohou uživatelé provádět klasické posilovací cviky. Podřepy, bodybuilding, zvedání činky je možné díky postranním pojistkám a bez tréninkového partnera.
zobrazit veškerý Taurus Stojany pod velkou činku sortiment

Taurus Posilovače břišních svalů a zad

(8 Výrobky)
S posilovači pro břišní a zádové svaly posilujete nejdůležitější svaly. Zdravé svaly v oblasti trupu resp. středu těla zajišťují podporu celého těla a předchází špatnému držení těla. Pomáhají odlehčovat obratlům a chrání citlivou oblast zad. Stroje/doplňky značky Taurus se pyšní masivní konstrukcí a nabízí všestranné funkce.
zobrazit veškerý Taurus Posilovače břišních svalů a zad sortiment

Taurus Balanční trénink a koordinace

(7 Výrobky)
Ať už se jedná o zlepšení rovnováhy, koordinace, pohyblivosti nebo o lepší dynamiku během všedního dne či rehabilitaci: balanční podložka, polštář na sezení: v sortimentu značky Taurus naleznete vhodný doplněk, který Vám zpříjemní pohodlí při pohybu nebo Vám pomůže zbavit se zátěže v práci či doma.
zobrazit veškerý Taurus Balanční trénink a koordinace sortiment

Taurus Box

(55 Výrobky)
Široká nabídka sortimentu značky Taurus určená pro trénink v boxu i zápasy. Rukavice v různém provedení, v různých barvách, boxovací pytle a další výrobky určené jak začátečníkům, tak pokročilým sportovcům. Značka Taurus neustále rozšiřuje svůj sortiment a uživatelům nabízí nejaktuálnější modely.
zobrazit veškerý Taurus Box sortiment

Taurus Gymnastické míče

Taurus Gymnastické míče přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Taurus sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Taurus Gymnastické míče sortiment

Taurus Hrazdy

(7 Výrobky)
Posilovací hrazdy patří ke klasickému tréninkovém náčiní. Jde o trénink s vlastní vahou a postačí pouze právě posilovací hrazda. Posilovací hrazdy jsou masivní, nechají se připevnit na rám dveří nebo na zeď. Umožňují různé možnosti uchopení pro účinný a pestrý trénink.
zobrazit veškerý Taurus Hrazdy sortiment

Taurus Hřídele

(25 Výrobky)
Vzpěračská tyč pro velkou činku Taurus Premium 50 mm je zhotovena z extrémně zatížitelné kvalitní oceli. Odolnost proti zlomu odpovídá předpisům pro profesionální posilovací tyče. Maximální zatížení tyče je 700 kg. Kulatá úchopová část kotoučů zabraňuje jejich nadměrnému otáčení při posilování.
zobrazit veškerý Taurus Hřídele sortiment

Taurus Masážní válce a trénink fascií

(8 Výrobky)
Fasciální trénink je ideální pro uvolnění napětí, pomáhá předcházet zraněním či pomáhá vylepšovat výkonnost organismu. V sortimentu značky Taurus najdete vhodný doplněk pro individuální trénink, díky kterému posílíte fascie i svaly.
zobrazit veškerý Taurus Masážní válce a trénink fascií sortiment

Taurus Pilates kruhy

Kruh na pilates značky Taurus je praktickým doplňkem ke cvičení. Uživatele efektivně podpoří při cvičení, posílí svalové skupiny jako ruce, nohy či hrudník. Anatomicky tvarované rukojeti neposkytují pouze pohodlí, rovněž brání při cvičení před smeknutím.
zobrazit veškerý Taurus Pilates kruhy sortiment

Taurus Podložky pro jógu a cvičení

(8 Výrobky)
Podložky značky Taurus na jógu a cvičení disponují skvělými tlumícími vlastnostmi, jsou velmi odolné a starají se o pohodlí během tréninku. Najdou využití jak při funkčním tréninku, posilování, tak při delších tréninkových jednotkách.
zobrazit veškerý Taurus Podložky pro jógu a cvičení sortiment

Taurus Posilovací gumy a pásy

(5 Výrobky)
Gumy na cvičení a podobné pomůcky značky Taurus se řadí k velmi praktickým pomůckám na cvičení, díky kterým lze protahovat a posilovat svaly. S tyčí Taurus zlepšíte účinně nejen vytrvalost, ale i pohyblivost a koordinaci. Jednoduchý trénink pro celé tělo.
zobrazit veškerý Taurus Posilovací gumy a pásy sortiment

Taurus Posilovací stroje pro komerční účely

(36 Výrobky)
Taurus poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Taurus Posilovací stroje pro komerční účely produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Taurus Posilovací stroje pro komerční účely sortiment

Taurus Step můstky

Sortiment Taurus nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu Taurus Step můstky:
zobrazit veškerý Taurus Step můstky sortiment

Taurus Vibrační posilovací stroje

(4 Výrobky)
Vibrační plošiny, kdysi dávno navržené pro použití ve vesmíru, se dnes těší veliké oblibě. Vibrační plošiny Taurus se vyrábí ve 3 možných provedeních, přičemž každé provedení má svoje speciální přednosti. Vibrační plošina VT3 je obzvláště pevná, disponuje malým, ale přesto silným monitorem. Produkt VT7, stejně jako vibrační plošina VT9 ideální do studia, s velkou deskou na cvičení a 2 monitory ukazující cviky, jsou vhodné pro profesionální použití.
zobrazit veškerý Taurus Vibrační posilovací stroje sortiment

Taurus Činkové kotouče & závaží

(13 Výrobky)
Kotouče na činky Taurus jsou velmi oblíbené jak v domácnostech, tak i v profesionálních posilovnách. Díky kvalitnímu zpracování a jednoduchému zacházení jsou velmi poptávané. Kotouče Taurus jsou nabízeny pro činkové tyče s průměrem osy 30 mm a 50 mm. Kotouče PU Taurus mají "diamantové broušení", které brání v jejich vypadnutí.
zobrazit veškerý Taurus Činkové kotouče & závaží sortiment

Taurus Činky na aerobik

(2 Výrobky)
Činky na aerobik nabízí pestré využití, díky čemuž naleznou uplatnění při různých aktivitách. Ať už zlepšení kondice, posílení různých svalů, např. horních či dolních končetin, zad nebo prevence před zatuhlými svaly či bolestí kloubů: robustní, mnohostranné za výhodnou cenu - činky na aerobik od značky Taurus.
zobrazit veškerý Taurus Činky na aerobik sortiment

Taurus Podložky pod posilovací stroje

(13 Výrobky)
Podložky na zem značky Taurus jsou skvělým doplňkem do domácích posiloven.Chrání podlahu před poškozením např. škrábanci nebo před potem. Díky tlumícím vlastnostem jsou zvuky při cvičení redukovány, takže nejsou rušeni spolubydlící ani sousedé. Podložka rovněž pomůže s vyrovnáním nerovností.
zobrazit veškerý Taurus Podložky pod posilovací stroje sortiment

Taurus Příslušenství Wellness

Taurus poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Taurus Příslušenství Wellness produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Taurus Příslušenství Wellness sortiment

Taurus Příslušenství k posilovacímu tréninku

(58 Výrobky)
Fitness stroje značky Taurus umožňují rozsáhlou škálu posilovacích cviků - pro každý sval a různé tréninkové cíle. Pro více obměny při cvičení se nabízí široká nabídka příslušenství pro posilovací stroje. K nalezení je sortiment od zátěžových manžet, odkládacích stojanů na činky až po závěsné systémy. Příslušenství je důležité - vysoká kvalita za rozumnou cenu.
zobrazit veškerý Taurus Příslušenství k posilovacímu tréninku sortiment

Taurus Příslušenství posilovací věže

(2 Výrobky)
Příslušenství posilovacích stanic značky Taurus je skvělým doplňkem.Trénink uživatele se tak stane pestřejší a účinnější, což zároveň přispěje k tomu, že uživatel bude mít větší chuť do cvičení a radost z výsledků.
zobrazit veškerý Taurus Příslušenství posilovací věže sortiment

Taurus Příslušenství silový trénink

(4 Výrobky)
Značka Taurus nabízí široký sortiment příslušenství pro rozmanité a účinné posilování. S bicepsovým izolátorem může uživatel účinně trénovat svaly, aniž by byla zatížena ramena. Z toho důvodu přijde celá zátěž na horní část rukou, což vede ještě k většímu posílení. Kromě jiného zde najdete i další příslušenství vhodné k posilování.
zobrazit veškerý Taurus Příslušenství silový trénink sortiment

Taurus Příslušenství veslovací trenažéry

Taurus nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. Taurus Příslušenství veslovací trenažéry a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. Taurus a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý Taurus Příslušenství veslovací trenažéry sortiment

Taurus Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(3 Výrobky)
Vedle kvalitních strojů pro vytrvalostní trénink nabízí firma Taurus rovněž širokou škálu příslušenství pro tento typ cvičení – od tréninkových počítačů, přes adaptéry až po systém pedálů. Najděte svůj doplněk značky Taurus pro vytrvalostní trénink a udělejte ze svého kardio tréninku účinný a pestrý trénink.
zobrazit veškerý Taurus Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Fitness stroje Taurus - Hodnocení zákazníků

 • Činkový kotouč Taurus PU 30 mm

  Tasev 30.4.2020 - Činkový kotouč Taurus PU 30 mm

  mohu jen doporučit

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Paul 25.12.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Montáž trvala 30 minut, solidní zpracování, splňuje vše co jsem od lavice očekával.

 • Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Vrubel 18.12.2019 - Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Skvěly trenažér,velmi precizní provedení

 • Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Vrubel 18.12.2019 - Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Skvěly trenažér,velmi precizní provedení

 • Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Vrubel 4.12.2019 - Veslovací trenažer Taurus Row-X

  Skvěly trenažér, skvělý design

 • Taurus posilovač zad B850 Pro

  Pavel Červený 29.11.2019 - Taurus posilovač zad B850 Pro

  Balení obsahuje rovněž imbusy potřebné k montáži. Solidní zpracování, dostatečně splňuje účel použití - procvičení zad.

 • Posilovací lavice Taurus Total Trainer

  Petr 11.10.2018 - Posilovací lavice Taurus Total Trainer

  Skvělá věc pro home-fitness! Opravdu.Ideální rovněž jako doplněk pro bojové sporty, moje osobní zkušenost. (Hmmm, Chuck měl pravdu...) Zakoupeno 05/2018, používám 4-5 x týdně. Po cca 6měsících absolutně žádný problém. Nic nevrže, nic se neuvolňuje, lavice je stabilní. Kvalita je opravdu znát oproti některým konkurenčním výrobkům. 100% neuděláte chybu. 5stars - nelze jinak!!

 • Sada podložek na zem Taurus

  Žucha Zbyněk 11.2.2018 - Sada podložek na zem Taurus

  Kvalitní výrobek, jednoduchá instalace, ideální velikost (2 balení), snadná údržba.

 • Podložka na zem Taurus/velikost XXL

  Martin Vondráček 14.1.2018 - Podložka na zem Taurus/velikost XXL

  Kvalitní zpracování Quality processing

 • Power Rack Taurus

  Viliam Fáber 5.9.2017 - Power Rack Taurus

  velice stabilní a dobře vypadající posilovací klec. Jediný nedostatek vidím v nevybavenosti hrázdičkou pro "dipy"

Kvalitní fitness stroje značky Taurus: od sportovců pro sportovce

Sortiment značky Taurus se zaměřuje na všechny nadšené uživatele, kteří rádi trénují doma či ve fitness studiu, ale i na obchodní partnery. Abychom zákazníkům mohli nabídnout fitness stroje s maximálním výkonem, ideální pro zlepšení výkonu uživatelů, fitness stroje neustále vyvíjíme. Fitness stroje značky Taurus jsou vyráběny za pomoci sportovců i odborníků. Neboť právě sportovci co nejlépe vědí, jaké vlastnosti by měl daný fitness stroj mít.

Fitness stroje vhodné pro kardio trénink Vytrvalostní trénink je ideální pro redukci váhy, zlepšení kondice nebo výkonu. Fitness stroje značky Taurus řady kardio jsou předpokladem pro efektivní domácí trénink. Uživatel může trénovat zcela nezávisle na počasí a otevírací době fitness studia. V této kategorii naleznete crossové trenažéry, běžecké pásy, veslovací trenažéry, ergometry i cyklotrenažéry. Nezáleží na tom, jakou úroveň kondice máte - u nás najdete vždy vhodný model na cvičení.

Posilovací stroje Taurus Značka Taurus nabízí rovněž sortiment vhodný pro posilování, např. posilovací věže, vibrační plošiny i skvělý výběr uživatelům, kteří trénují s činkami. Nejrůznější modely činek o hmotnosti mezi 1,25 kg až 50 kg jsou nabízeny jak pro trénink v pohodlí domova, tak pro trénink ve fitness studiu. Opomenout nelze činkové kotouče a tyče s otvorem 30 mm nebo 50 mm. Aby byla zachována vysoká kvalita, podléhá posilovací zařízení značky Taurus přísným kontrolám. Taurus výrobky se vyznačují vlastnostmi jako je stabilita, dlouhá životnost, kvalitní zpracování, bezpečnost, snadná a pohodlná obsluha.

Fitness stroje Taurus vhodné k pohybu a regeneraci.

Značka Taurus nabízí nejen velké fitness stroje, nýbrž i menší posilovací náčiní. Mezi toto náčiní, se kterým se nechá procvičit pohyblivost a koordinace, patří např. balanční podložky, závěsné posilovací systémy, ale i doplňky pro regeneraci (masážní válce).

Boxerské vybavení značky Taurus, se kterým se též udržíte v kondici.

V sortimentu je mnoho výrobků, které uživatele budou udržovat fit nebo připravovat na zápas. Kromě vhodných boxovacích rukavic jsou nabízeny nejrůznější stroje, ať už pro bojový trénink či fitness box. Vedle boxovací hrušky jsou k dispozici boxovací figuríny, díky kterým může uživatel cíleně trénovat údery a kopy. O bezpečný trénink se vedle rukavic a bandáží starají různé polstrování a boxovací úderové polštáře a lapy. Také švihadlo ani medicinbál by u boxovacího tréninku neměli chybět.

Fitness stroje jako vybavení do profesionálních posiloven.

Kvalita bez kompromisů s nejvyšším účinkem pro skvělý zážitek z tréninku.

Některé ze strojů značky Taurus jsou určeny i pro profesionální nasazení ve fitness studiích a jiných profesionálních zařízeních. K tomu se řadí například řada 10.5 kardiopřístrojů. Kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, maximum komfortu a bezpečnosti - to jsou vlastnosti strojů značky Taurus. Masivní konstrukce rámu zaručuje stabilitu i při té nejvyšší zátěži. Je jedno, zda jde o veslovací či crossový trenažér, indoor bike nebo běžecký pás - řada pro komerční využití je stvořena pro dlouhou dobu užívání. Účinné stroje, které jsou vhodné pro každého, neboť splní účel, který je očekáván.

Taurus® je vlastní značkou skupiny Sport-Tiejde GmbH.

Fitness stroje Taurus - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Taurus.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky
dokumenty
Prosíme, vyberte výrobek

Taurus Vytrvalostní trénink

Taurus Posilování

Taurus Masáže, jóga a wellness

Taurus Jóga a pilates

Taurus Příslušenství a doplňky

Taurus

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 12 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz