Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set

č. výrobku TF-B900-SET-2
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-17%
DMOC* 25 615,00
dosud
nyní 21 124,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
<span style="line-height:normal">Posilovací lavice Taurus B900<br />vč. stojanu na dlouhou činku<br />a 75kg sady závaží</span>

Posilovací lavice Taurus B900
vč. stojanu na dlouhou činku
a 75kg sady závaží

Vysoce kvalitní tréninková stanice
za dostupnou cenu
 • Všestranný silový trénink v pohodlí domova
  Proměňte svůj obývací pokoj v soukromé fitness centrum
 • Prvotřídní kvalita
  Pro obzvlášť vysokou úroveň komfortu a dlouhou životnost
Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set B900: Stabilní konstrukce, snadné použití

B900: Stabilní konstrukce, snadné použití

Posilovací lavice B900 vám díky vysoce kvalitnímu polstrování a dvojitému ocelovému rámu nabízí vynikající úroveň komfortu a dlouhou životnost. Práškový lak dává modelu B900 ušlechtilý vzhled a účinně ho chrání před poškrábáním. Díky transportním kolům a pohodlnému systému úchytů lze navíc se stanicí snadno pohybovat a nastavit ji přesně podle vašich potřeb.
Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Stojan na činku Deluxe: stabilní a flexibilní zároveň

Stojan na činku Deluxe: stabilní a flexibilní zároveň

Stojan na činku Taurus Deluxe s nosností až 250 kg vás taktéž nadchne svou vysokou stabilitou, přitažlivým designem a vysokou flexibilitou. Stojan tak můžete šířkově nastavit v 5 a výškově v 9 polochách a tím jej optimálně přizpůsobit své tělesné výšce a rozšířit si tak své možnosti tréninku.
Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Robustní dlouhá vzpěračská tyč a kotouče

Robustní dlouhá vzpěračská tyč a kotouče

Činkové kotouče Taurus 3G jsou vyrobeny z robustní litiny. Díky patentované struktuře úchytů dobře padnou do ruky a navíc se snadno nasazují na dlouhou činku. Dlouhá vzpěračská tyč Taurus o délce 165 cm a hmotnosti 9 kg z oceli odolné proti roztržení perfektně doplňuje obraz této kompletní sady v kvalitním provedení za výhodnou cenu.
Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Posilovací lavice Taurus B900 včetně stojanu na dlouhou činku a 75kg sady závaží – to je cenově výhodný balíček pro komplexní silový trénink

Posilovací lavice Taurus B900 včetně stojanu na dlouhou činku a 75kg sady závaží – to je cenově výhodný balíček pro komplexní silový trénink

Posilovací lavice Taurus B900

Posilovací lavice Taurus B900 vám nabízí špičkovou kvalitu za nízkou cenu. V roce 2017 testoval renomovaný Institut pro biomechaniku ve sportu na Technické univerzitě v Mnichově různé posilovací lavice mimo jiné v oblastech ergonomie, bezpečnosti a kvality zpracování. Výsledky byly zveřejněny v únoru 2017 v časopise Fit for Fun. Vítězem co do poměru ceny a výkonu se s nejlepším hodnocením 1,8 stala posilovací lavice Taurus B900. Kompaktní lavice B900 má nosnost až 300 kg a získá si vás svým skvělým čalouněním i obzvlášť robustním dvojitým ocelovým rámem. Ještě větší stabilitu pak zajišťují extra rozměrné nohy. Díky práškovému lakování rámu má model B900 ušlechtilý vzhled a je účinně chráněn proti poškrábání. A jak bezpečná je konstrukce stanice B900, tak jednoduchá je také manipulace s ní. Díky transportním kolům lze stanici B900 snadno přesouvat z bodu A do bodu B. Komfortní systém úchytů navíc umožňuje snadné nastavení posilovací lavice (opěradlo v 10 polohách od záporného do pravého úhlu, sedák ve 3 polohách).


 • Powerrack akční set, skládající se z:
  - Taurus posilovací lavice B900
  - Taurus stojanu pod velkou činku RK2459
  - tyče na velkou činku s hvězdicovým uzávěrem 165 cm
  - 75kg T-Fitness kotoučů 3G s úchopy, z toho
  2 x 15kg, 2 x 10kg, 4 x 5kg a 2 x 2,5kg kotoučů
 • Taurus posilovací lavice B900:
 • Zádová opěrka 10-násobně nastavitelná, sedadlo 3-krát nastavitelné
 • Dvojitý spodní rám a extra velké podstavce poskytují tu největší stabilitu!
 • Rychlý rastr systém pro pohodlné nastavení požadované tréninkové pozice:
 • Transportní kolečka a držadlo
 • Práškové lakování proti poškrábání a nárazům
 • Maximální zatížení: 300 kg
 • Rozměry po sestavení (posilovací lavice): (D) 140cm x (Š) 47 cm x (V) 51 do 130 cm
 • Posilovací stanice s velkou činkou:
 • 14x výškově nastavitelná od 100 cm do 156 cm
 • Možnost nastavení do šířky od 76 cm do 108 cm
 • Maximální zatížení: 200 kg
 • Rozměry po sestavení (stojan pod velkou činku): (D) 80 cm x (Š) 76-108 cm x (V) 100-156 cm
 • Vč. 165 cm vzpěračské tyče na velkou činku (cca 10kg)
 • Se závitem a bezpečnostním hvězdicovým uzávěrem
 • 165 cm dlouhá, 30 mm průměr
 • Vnitřní rozměr: cca 106-112 cm
 • Vč. 75 kg T-Fitness litinových kotoučů 3G s úchopy,
  2 x 15kg, 2 x 10kg, 4 x 5kg, 2 x 2,5kg kotouče
 • S otvorem 30,5 mm
 • Velmi lehké pro zacházení - s patentovanou strukturou úchopů
 • Kvalitní zpracování

Stojan na dlouhou činku Taurus Deluxe

Stojan na dlouhou činku Taurus Deluxe díky svým četným možnostem nastavení poskytuje velmi pestré způsoby využití. Stojan tak můžete co do šířky nastavit v 5 polohách (vnitřní šířka od 75 do 108 cm) a co do výšky v 9 polohách (výška 100 až 156 cm). Díky tomu jej lze optimálně přizpůsobit velikosti uživatele a k tomu poskytuje ještě širší tréninkové spektrum. I zde osvědčené práškové lakování dodává ušlechtilý vzhled a zajišťuje dlouhou životnost. Stejně jako u modelu B900 lze i stojan na dlouhou činku Deluxe snadno a rychle nastavit díky důmyslné konstrukci, takže můžete okamžitě začít se silovým tréninkem.

Dlouhá vzpěračská tyč Taurus a činkové kotouče Taurus 3G

Akční sadu Taurus Powerrack doplňuje dlouhá vzpěračská tyč Taurus s hvězdicovým bezpečnostním uzávěrem a dále činkové kotouče Taurus 3G s praktickými otvory pro uchopení a celkovou hmotností 75 kg (2 x 15 kg, 2 x 10 kg, 4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg). Vzpěračská tyč z kvalitní oceli i činkové kotouče z litiny jsou díky vysoké kvalitě zpracování obzvlášť robustní a svou kvalitu si zachovávají i při častém používání, takže se z nich budete dlouho těšit.
Nákupem výhodné kompletní sady posilovací lavice Taurus nyní ušetříte více než 20 % oproti nákupu jednotlivých komponent a hned se můžete doma pustit do všestranného a efektivního silového tréninku!

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě