Více než 2.620.230 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.299 výrobků
model 2018

Posilovací věž s kladkou Taurus FCM

č. výrobku TF-FCM
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (37)
37 Hodnocení zákazníků
4.86 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
AKCE DNE
5% NA VŠE*
Kód poukázky:
22JUL18
Zavřít
Počet
Dosud
27 427,00 Kč
Nyní
19 191,00 Kč
30%
Ušetříte
vč. 21% DPH

Akční cena do 22.07.

po odečtení poukázky 22JUL18

poukázka: 22JUL18
platnost do: 22.07.2018
Neplatí pro tyto výrobce: Neplatí pro tyto kategorie:

Ušetříte 959,55 Kč

Dnes 18 231,45 Kč 18 231,45 Kč

Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 143x152x212 cm

Detaily výrobku: Posilovací věž s kladkou Taurus FCM

Testbadge
 • model 2018 info
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • multifunkční posilovací věž s dvěma lanovody, které se dají nastavit do potřebné výšky, k dispozici stahovací kladka, core-trainer, zabudovaná hrazda plus další promyšlené příslušenství
 • pestrá nabídka cviků pro všechny svalové skupiny, mj. tlak na prsa, cviky tahem, zdvihy, shyby, cviky pro abduktory i adduktory, apod.
 • postranní lanovod: nastavitelná výška, zavěšený
 • včetně odkládací plochy na činku pro bench press nebo pro dřepy (k dispozici extra)
 • velmi odolná konstrukce a široký podstavec
 • adaptér pro činkové kotouče o otvoru 50 mm součástí věže
 • max. možná hmotnost závaží: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž s kladkou Taurus FCM: (d) 143 cm x (š) 152.7 cm x (v) 212 cm

Popis: Posilovací věž s kladkou Taurus FCM

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Posilovací věž s lanovody pro posilování i trénink, který Vám pomůže se rozhýbat.

Oba lanovody se nechají upevnit po stranách do různé výšky a nabízejí různé možnosti tréninku. Dá se s nimi cvičit s oběma naráz či jednotlivě - záleží na cviku. Zátěž je vytvářena zátěžovými bloky. Váhu si můžete zvyšovat tím, že budete přidávat zátěžové bloky - samozřejmě s ohledem na Vaši tréninkovou úroveň.

Posilovací věž s promyšlenými detaily – pro větší úspěch z tréninku

Posilovací věž s kladkou Taurus FCM se smysluplným příslušenstvím a dobrou výbavou. S věží jsou dodávány např. i klasické posilovací úchopy, které slouží pro trénink s lanovody. Posilovací věž nabízí zarážku i pro velkou činku. Výšku pro odložení činky si můžete určit podle svého. V kombinaci s posilovací lavicí se můžete věnovat i bench press.

S dolním lanovodem je dodávana kratší tyč. Při sezení můžete trénovat i veslování a posilovat tak záda. Ve stoji pak posilovat biceps či ramena. Hrazda pro přítahy nabízí různé možnosti uchopení.

Na stranách posilovací věže je umístěn pohyblivý držáček pro tyč velké činky. Tento stroj nabízí funkční cviky jako např. pákové veslování (přítahy T-činky). Na zadní straně se nachází úchyty pro činkové kotouče. Pokud jsou tyto kotouče na stroji odloženy, věž nabízí ještě více stability. To se hodí v případě, že při cvičení chcete použít závěsný systém nebo toužíte mít závaží pěkně uklizené.

Solidní konstrukce s nepřekonatelnou stabilitou

Konstrukce rámu je vyrobená z oceli a je velmi odolná. Rámy jsou ošetřeny práškovým lakováním nebo potaženy chromovou vrstvou, což chrání před zbytečnými škrábanci a korozí. Díky dostatečně širokému podstavci může být věž umístěna volně v prostoru. Rovněž ji lze postavit do rohu, neboť se všechny cviky dají provádět zepředu.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Posilovací věž s kladkou Taurus FCM

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
Cvičení:

Posilovací věž s kladkou Taurus FCM Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.86 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od nici dne 9.5.2018 5
super für den heimgebrauch viele trainings möglichkeiten
de od Tobias Jungmann dne 6.5.2018 5
Habe das Gerät als Austellungsstück in der Filliale in Mannheim gekauft. Das Gerät ist qualitativ hochwertig und hält was es verspricht. Gute Verarbeitung und endlose Möglichkeiten zum trainieren. Jederzeit wieder
nl od Anonym dne 4.4.2018 5
Het frame is degelijker als verwacht. Alles loopt zeer soepel. Zelf installeren kost wat tijd maar is wel makkelijk.
de od Arne Menzel dne 31.3.2018 4
Sehr gute Anleitung zum Aufbau, Aufbau ist fast komplett alleine möglich. Sehr stabile Verarbeitung, trotz geringem Gesamtgewicht. Einziges Manko: der Gewichtsschlitten bewegt sich etwas schwerfällig, gerade mit sehr geringen Gewichten (1,25-2,5 kg). Daher nur 4 Sterne. Ansonsten top :-)
nl od Anonym dne 27.3.2018 5
Dit model voldoet aan alle verwachtingen. Als je zelf al schijven hebt, is dit hét model. Alles is zeer makkelijk in te stellen en het is zeer stevig.
de od Chris dne 5.3.2018 5
allo zusammen, ich bin von dem Produkt wirklich begeistert. Positiv hervorzuheben ist: - sehr gute Verarbeitung - die Übungsvielfalt ist wirklich sehr gut. Cable Crossovers für die Brust sind Beispielsweise kein Problem (ich bin 183cm groß). Aber auch für das Schulter- und Rückentraining ist alles geboten - b... [číst dále]esonders gut gefallen mir die Gimmicks wie die verstellbare Ablage für eine Langhantel womit man qausi auch ein Squatrack hat + die Möglichkeit unten die Langhantel in eine spezielle Halterubg einzuführen und man somit noch ein paar mehr Varianten für Übungen hat. Auch diese extra Features haben mich überzeugt kein Konkurrenzprodukt zu kaufen. Negativ Eigentlich nicht wirkich viel bzw gravierendes - die 90 Minuten Aufbau sind meiner Meinung nach falsch. Alleine war ich gute drei Stunden dran und mit meiner Frau nochmals eine - teilweise könnte die Anleitung präziser sein aber man fuchst sich schon rein - die Ablage für die Langhantel könnte evtl noch eine Halterung vertragen, dass wenn man von einer Seite die Stange mit Gewichten bepackt, sie auf der Seite ohne nicht nach oben schiesst. Neutral zu erwähnen ist nch das es ein Gewichtschlitten ist. Man zieht also mit beiden Seiten immer ein Schlitten. Da steht soweit ich weiß nirgends beschrieben. Alles in allem klare Kaufempfehlung [zobrazit méně]
de od Chris dne 5.3.2018 5
Hallo zusammen, ich bin von dem Produkt wirklich begeistert. Positiv hervorzuheben ist: - sehr gute Verarbeitung - die Übungsvielfalt ist wirklich sehr gut. Cable Crossovers für die Brust sind Beispielsweise kein Problem (ich bin 183cm groß). Aber auch für das Schulter- und Rückentraining ist alles geboten - ... [číst dále]besonders gut gefallen mir die Gimmicks wie die verstellbare Ablage für eine Langhantel womit man qausi auch ein Squatrack hat + die Möglichkeit unten die Langhantel in eine spezielle Halterubg einzuführen und man somit noch ein paar mehr Varianten für Übungen hat. Auch diese extra Features haben mich überzeugt kein Konkurrenzprodukt zu kaufen. Negativ Eigentlich nicht wirkich viel bzw gravierendes - die 90 Minuten Aufbau sind meiner Meinung nach falsch. Alleine war ich gute drei Stunden dran und mit meiner Frau nochmals eine - teilweise könnte die Anleitung präziser sein, aber man fuchst sich schon rein Neutral zu erwähnen ist nch das es ein Gewichtschlitten ist. Man zieht also mit beiden Seiten immer ein Schlitten. Da steht soweit ich weiß nirgends beschrieben. Alles in allem klare Kaufempfehlung [zobrazit méně]
de od Ebert Detlef dne 23.2.2018 5
Die Station ist sehr stabil und sehr funktional. Lieferung hat auch sehr gut geklappt. Für den Aufbau benötigt man allerdings definitiv länger als 90 Minuten. Diese Angabe sollte man korrigieren. Aufgebaut macht die Station dann richtig Spaß. Würde ich mir wieder kaufen.
de od Maus dne 23.2.2018 5
Ich bin sehr zufrieden. Als das erste Paket völlig beschädigt ankam, habe ich die Annahme verweigert und bei Sport-Tiedje angerufen. Es wurde sofort reagiert und mir wurde Per Express am nächsten Tag neue Ware geliefert. Super Service! Die Station ist ebenfalls top, habe sie ganz alleine aufbauen können, in ca. 2 1... [číst dále]/2 Stunden. Sie steht absolut stabil und die Kabelzüge laufen sehr gut. Verbessern könnte man die beiden Aufnahmen für eine Langhantelstange, denn diese muss vor dem Montieren auf die beiden Hauptmasten geschoben werden und sind dann nicht mehr abnehmbar. Sie blockieren damit das unterste Loch in den beiden Hauptmasten, wo man normalerweise die verstellbaren Halter für die Doppelrolle einrasten lassen könnte. Eine abnehmbare Variante der Hantelstangenablagen wäre also sinnvoller. Die Übersetzung für den mittleren Kabelzug könnte auch anders gestaltet sein, denn wenn man als Fortgeschrittener enges Rudern im sitzen machen möchte, muss man schon fast die kompletten, zugelassenen 100kg auflegen, um effektiv zu trainieren zu können. Ich habe etwas improvisiert und mir hierfür etwas konstruiert, um enges Rudern mit den beiden seitlichen Zügen durchzuführen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 20.2.2018 5
Erstmal zum Gerät selber : Der Aufbau war einfach und übersichtlich (gute Anleitung). Habe mich alleine dran gewagt und war in 3h vertig. Es wackelt nichts und die Station ist WIRKLICH belastbar, ich bin alles andere als zimperlich. Wenn ich jetzt noch den Preis bedenke dann war es das mehr als wert! Zum Service : ... [číst dále] Vor ab, ich wusste schon grob was ich suche. Nach einer sehr netten und kompetenten Beratung, bei der mir nicht mal versucht wurde irgend etwas extra auf zu schwätzen, habe ich mich für die Taurus kabelzug Station entschieden. Es gab viele zahlungsarten die der Verkäufer so kombiniert hat bis ich genau so viel zahlen musste wie es mir passt. Die Lieferung war wie versprochen innerhalb 5 Tagen da und unbeschädigt. Ein extra Lob noch an die Spedition (falls es eine externe sein sollte) : Als mein packet kommen sollte war ich arbeiten und meine Frau allein zuhause. Die Station wiegt ca. 150kg. Der Spediteur hat ohne Diskussion alles in meine Wohnung getragen (2 Stock). Vielen Dank, ich bin mehr als zufrieden und immer wieder gerne Kunde bei euch! [zobrazit méně]
de od Stefan dne 20.2.2018 5
Sehr gute Kabelzugstation, die ich so einfach nur weiterempfehlen kann! Der Aufbau ging auch alleine sehr gut von der Hand, nur bei der Anleitung muss man manchmal des öfteren auf die, für mich leider etwas zu klein geratenen, Explosionszeichnungen schauen um genau erkennen zu können, was genau zu beachten ist. Das... [číst dále] soll das Gerät selbst aber in keinster Weise schmälern! Im Gegenteil - alle Teile wirken sauber und gut verarbeitet und die Station steht sehr stabil in meinem Fitnessraum und alle Einstellungen lassen sich einfach und schnell durchführen! Der Kabelzug selbst läuft ruhig und sauber! Die Station ist mit ihrer Flexibilität an Trainingsmöglichkeiten für mich nicht mehr wegzudenken und mit einer zusätzlichen Hantelbank, die ich vorher schon hatte, und ein paar weiteren Griffen ein optimales Trainingsgerät, mit dem man sehr viele verschiedene Übungen abdecken kann! Ich würde dieses Gerät, wie oben bereits schon erwähnt, definitiv weiterempfehlen! [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 15.2.2018 5
I use this machine almost every day. It is strong enough en a lot of options on it. For this price is it an amazing machine!!!
nl od Anonym dne 15.2.2018 5
Ik ben echt enorm blij met dit model. Had zelf al wat schijven en die heb ik nu mooi kunnen gebruiken! Anders had ik ze weg kunnen gooien. Bankje erbij en klaar. Zitten al wat attributen bij.
nl od Anonym dne 30.1.2018 5
Omdat ik al 30 mm schijven heb, is dit een perfect krachtstation voor mij! Compact, robuust en stil. Heb het product nu bijna 2 weken en ben 100% tevreden!
de od Anonym dne 18.12.2017 3
nl od Anonym dne 20.11.2017 5
goede prijs/kwaliteit verhouding. Wel moet je zelf gewichten erbij kopen. maar dat is niet erg vind ik
se od Erik dne 18.9.2017 5
Jag har nu använt Taurus FCM i drygt en månad och är väldigt nöjd med den. Svårt att hitta en bättre kombination av pris och mångsidighet. Montering tar cirka tre timmar om man har en hylsnyckel. Det är många skruvar som ska dras så se till att ha det. Höjdinställningen på de två kablarna på sidan är... [číst dále] väldigt smidig, så det går fort att växla mellan övningar. Stabiliteten är riktigt bra. Mitt golv är inte helt plant (garage med golvbrunn) så jag tror den skulle vara ännu bättre om det vore det, men det fungerar bra ändå. Jag kan dock rekommendera att man tynger ner framsidan genom att lägga vikter på de främre benen ifall man har dragen långt ner och drar dem uppåt, risk att hela ställningen lyfter annars. Synd att inte de bakre vikthållarna inte finns fram också. Priset Mängden övningar man kan utföra Lätt att justera handtagen. Stabila och sköna grepp för chins/pull ups. Bra rörelseomfång, vikthållaren går högt upp. - Handtagen som följer med är i textil med ett metallgrepp som roterar. Detta skär in i textilen och de börjar redan gå sönder. Köp till enhandsgrepp i metall. Jag kan verkligen rekommendera köp av denna istället för ett multigym med viktmagasin! [zobrazit méně]
de od Ch. Handschin dne 13.8.2017 5
Sehr gutes,flexibles Gerät. Die angegebene Aufbauzeit von 90 Min. ist etwas ambitiös. Sehr gute Qualität. Für "Normalanwender" lieber mehrere 10kg Scheiben bestellen anstatt 25kg. Anwender die zwecks Training ins Studio gehen und genügend Platz haben die bessere Wahl als ein Fitnessabo. Bei den höhenverstellbaren... [číst dále] Seilzügen wäre ein Schnellverschluss noch wünschenswert. [zobrazit méně]
de od Marco dne 31.5.2017 5
War auf der suche nach einem bezahlbaren Kabelzug und wurde mit dem Gerät von Taurus fündig. Schnelle und kostenlose Lieferung. Ausgepackt und ohne Probleme zusammengebaut. Verarbeitung sieht sauber aus, auch die Pulverbeschichtung ist, abgesehen von leichten Kratzern, wertig. Nach den ersten paar Trainingseinheiten ... [číst dále]kann ich sagen für den Preis ein Top gerät mit vielen Trainingsmöglichkeiten. Laufruhig, stabil, optisch top. [zobrazit méně]
de od Daniel L. dne 2.5.2017 5
Tolle Station zu einem sehr günstigen Preis. Hier passt alles. Der Aufbau hat leider etwas gedauert, die im Handbuch stehenden 90 Min. halte ich für sehr optimistisch. Leider ist das Handbuch teils fehlerhaft, sollte aber von einem Kauf nicht abhalten! Sehr zu empfehlen!
de od Johannes Johannsen dne 22.3.2017 4
Das Gerät ist super, jedoch dauert es bis man es aufgebaut hat.
nl od Johan dne 15.3.2017 5
Degelijk toestel voor een mooie prijs. In elkaar zetten vereist wat concentratie maar met de handleiding gaat dit vlot. Gebruik bij voorkeur eigen ringsleutels en/of dopsleutels want dat werkt net iets gemakkelijker dan het bijgeleverde gereedschap. Toestel voelt ook stevig en stabiel. Ik moet er nog wat langer op tra... [číst dále]inen om een lange-termijn evaluatie te geven maar de eerste sessies zijn zeker positief. Mogelijkheden zijn bijna onbeperkt [zobrazit méně]
de od Anonym dne 15.2.2017 5
Super multi funktionale Kraftstation. Läuft sehr gut und leise, einfach zu verstellen und top Preis- Leistungsverhältnis.
de od Robert dne 11.2.2017 4
Alles in allem ein Top Gerät für dein Home Gym!..Was ich gleich hinzufügen möchte ist die Möglichkeit auch Druckübungen durchzuführen,man benötgit nur die dazugehörige Bank.(Mititary Press,Nackendrücken usw)...VERARBEITUNG: Als gelernter Stahlbauschlosser kann ich einen Punkt leider nicht übersehen.Die Schwe... [číst dále]ißnähte sind nicht Optimal,beeinträchtigt aber die Stabilität NICHT!(Deswegebn auch nur 4/5 Sterne) Die bohrungen sind Top! Nichts klemmt usw. Obwohl ich stark damit gerechnet habe:D Anzumerken ist das sie bei den Schrauben,Muttern usw. nicht das billigste Material genommen haben, dafür gibts ein extra Danke.Ach ja..Cable Cross Übungen sind auch trotz meiner knapp 1.90 ohne weitere Einschränkungen möglich. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 30.1.2017 5
Wir haben die Station zu zweit aufgebaut was ganz gut ging. Was Qualität und Übungsvielfalt angeht sind wir wirklich begeistert. Wir haben dazu noch eine Langhantelstange und Kurzhanteln. Nun wollen wir noch eine passende Hantelbank besorgen, weil das schon Sinn macht gerade für Butterfly und Bankdrücken. Die Züge... [číst dále] laufen auch sehr leise und reibungsarm. Also wir können die Staion auf jeden Fall weiter empfehlen. [zobrazit méně]
de od Robert Warzik dne 23.1.2017 5
Auf der Suche nach einem Trainingsgerät für zuhause bin ich auf die Taurus Kabelzugstation gekommen. Nachdem ich etliche Testberichte gelesen hatte und mich sogar in einer Filiale habe beraten lassen, habe ich mir diese Station bestellt. Das gute Preis-Leistungs-Verhältnis der Station hat mich am Ende überzeugt. Ic... [číst dále]h bin begeistert von den zahlreichen Trainings- und Übungsmöglichkeiten an den Kabelzügen. Ich kann ein Ganzkörpertraining durchführen und habe unendliche Variationsmöglichkeiten. 5 Sterne! [zobrazit méně]
de od Sigma Solbach dne 23.1.2017 5
Umfangreiche und tolle Trainingsmöglichkeiten und das Ganze auch recht schnell und unkompliziert aufgebaut. Das Workout bei mir zuhause macht richtig viel Spaß. INs Fitnesstudio gehe ich nur noch für die Sauna :) Ich kann das Gerät uneingeschränkt jedem empfehlen.
de od Lars L-Punkt dne 23.1.2017 5
Ich habe nach einem cableCrossover gesucht, der nicht gerade ein vermögen kostet - da war das Modell von taurus für mich eine richtig gute wahl, da ich eh schon ein Langhantelset mit Scheiben und allem habe. So musste ich das nicht extra kaufen und konnte mir die kosten einer Station mit gewichtsblock sparen. die kl... [číst dále]einen extras - wie die Renegade station und der tiefe Kabelzug (für meine Bizepscurls ;-) ) - geben der station ein verdammt gutes preisleistungsverhältnis, finde ich. Schön ist sie vielleicht nicht gerade, aber sie ist eh für den keller und da habe ich eh nur mühsal, schwei und eisen anzubieren. Für den Preis TOP! [zobrazit méně]
de od Michael dne 23.1.2017 5
Ich habe mich aufgrund des super Preis-Leistungs-Verhältnisses für diese Kabelzugstation entschieden. Der Preis ist unschlagbar, und dafür ist sogar noch echt viel Ausstattung dabei. Als Ergänzung kann ich noch eine Hantelbank empfehlen. Ich habe schon eine und kann dadurch noch mehr Übungen machen. Dank der Übun... [číst dále]gs-Videos auf dieser Seite konnte ich mir noch mehr Anregungen für mein Training holen – toller Service! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 20.1.2017 5
Unfassbar vielfältige Station. Wir waren sofort begeistert und haben für 699€ weniger erwartet. Die Station ist definitiv sein Geld wert und mit den unterschiedlichen Funktionen kann man eigentlich alle Muskelgruppen trainieren. Auch optisch echt nett.
nl od Marco S. dne 12.1.2017 5
Erg mooi en stevig apparaat! Schijven had ik al dus voor deze prijs is dit echt ideaal. Kan zelfs mijn TRX band eraan bevestigen. AANRADER!
de od Peter dne 5.1.2017 5
Eine sehr stabile und gut verarbeitete Station.
en od Brian dne 3.1.2017 5
Awesome station. I could do almost my routines with it. Very stable and definitely would recommend it as it allows you to exercise with so many different possibliities.
de od Roland dne 3.1.2017 5
Sehr gutes Trainingsgerät mit vielfältigen Übungen. Der Aufbau ging problemlos von der Hand und konnte relativ schnell durchgeführt werden. Das Produkt macht einen ziemlich hochwertigen Eindruck und die erste Traiingseinheiten an diesem Gerät hat wirklich sehr viel Spaß gemacht.
de od Anonym dne 3.1.2017 5
Sehr praktisch und dank höhenverstellbaren Elementen ist die Übungsvielfalt sehr hoch. Kaufe mir noch eine passende neue Trainingsbank und einen erhöhten Scheibenständer dazu.
de od Anonym dne 3.1.2017 5
Super Kabelzugstation, jede Übung kann ich schnell und einfach damit durchführen.
de od André dne 3.1.2017 5
Super vielfältige Station mit unendlich viele Möglichkeiten. Kabelzüge lassen sich einfach in der Höhe verstellen und laufen sehr ruhig. Es gibt viele sinnvolle Anbauten wie den Core Trainer oder den tiefen Ruderzug so dass man sich nichts mehr extra kaufen muss. Auf dem Preis meiner sicherlich unschlagbar.

Posilovací věž s kladkou Taurus FCM příslušenství - naše doporučení:

od 1 099,00 Kč
409,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací věže
1
Posilovací věž Taurus WS7
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
46 499,00 Kč
2
Posilovací věž Horizon Torus 3
Posilovací věže ▸ Horizon Fitness Posilovací věže
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
3
Posilovací věž BodyCraft X-Press
Posilovací věže ▸ BodyCraft Posilovací věže
54 881,00 Kč
4
Posilovací věž Taurus UltraForce
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
Posilovací věž Kettler Multigym Plus
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
27 453,00 Kč
21 140,00 Kč
6
Posilovací věž s kladkou Taurus FCM
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
19 191,00 Kč
7
Darwin Power Cage Set
Power Rack ▸ Darwin Fitness Power Rack
18 636,00 Kč
13 700,00 Kč
8
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft
Professional multi-gyms ▸ BodyCraft Professional multi-gyms
82 334,00 Kč
82 299,00 Kč
9
Posilovací stanice s lanem Taurus
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
19 299,00 Kč
10
Posilovací věž Kettler Multigym
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
23 309,00 Kč
20 563,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 11 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz