Posilovací věž s kladkou Taurus FCM

č. výrobku TF-FCM
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 30 474,00 Kč
nyní Dnes 23 767,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 22%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • Dodání spediční firmou
Video
 • multifunkční posilovací věž s dvěma lanovody, které se dají nastavit do potřebné výšky, k dispozici stahovací kladka, core-trainer, zabudovaná hrazda plus další promyšlené příslušenství
 • pestrá nabídka cviků pro všechny svalové skupiny, mj. tlak na prsa, cviky tahem, zdvihy, shyby, cviky pro abduktory i adduktory, apod.
 • postranní lanovod: nastavitelná výška, zavěšený
 • včetně odkládací plochy na činku pro bench press nebo pro dřepy (k dispozici extra)
 • velmi odolná konstrukce a široký podstavec
 • Stojan na činkové kotouče s otvory 30 mm a 50 mm (s adaptérem)
 • převodový poměr 1 : 4
 • Maximální zatížení:
  • shybová hrazda: 150 kg
  • lanovod: 100 kg
  • stojany na dlouhou činku: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž s kladkou Taurus FCM: (d) 153 cm x (š) 164 cm x (v) 212 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

Posilovací věž s lanovody pro posilování i trénink, který Vám pomůže se rozhýbat.

Oba lanovody se nechají upevnit po stranách do různé výšky a nabízejí různé možnosti tréninku. Dá se s nimi cvičit s oběma naráz či jednotlivě - záleží na cviku. Zátěž je vytvářena zátěžovými bloky. Váhu si můžete zvyšovat tím, že budete přidávat zátěžové bloky - samozřejmě s ohledem na Vaši tréninkovou úroveň.

Posilovací věž s promyšlenými detaily – pro větší úspěch z tréninku

Posilovací věž s kladkou Taurus FCM se smysluplným příslušenstvím a dobrou výbavou. S věží jsou dodávány např. i klasické posilovací úchopy, které slouží pro trénink s lanovody. Posilovací věž nabízí zarážku i pro velkou činku. Výšku pro odložení činky si můžete určit podle svého. V kombinaci s posilovací lavicí se můžete věnovat i bench press.

S dolním lanovodem je dodávana kratší tyč. Při sezení můžete trénovat i veslování a posilovat tak záda. Ve stoji pak posilovat biceps či ramena. Hrazda pro přítahy nabízí různé možnosti uchopení.

Na stranách posilovací věže je umístěn pohyblivý držáček pro tyč velké činky. Tento stroj nabízí funkční cviky jako např. pákové veslování (přítahy T-činky). Na zadní straně se nachází úchyty pro činkové kotouče. Pokud jsou tyto kotouče na stroji odloženy, věž nabízí ještě více stability. To se hodí v případě, že při cvičení chcete použít závěsný systém nebo toužíte mít závaží pěkně uklizené.

Solidní konstrukce s nepřekonatelnou stabilitou

Konstrukce rámu je vyrobená z oceli a je velmi odolná. Rámy jsou ošetřeny práškovým lakováním nebo potaženy chromovou vrstvou, což chrání před zbytečnými škrábanci a korozí. Díky dostatečně širokému podstavci může být věž umístěna volně v prostoru. Rovněž ji lze postavit do rohu, neboť se všechny cviky dají provádět zepředu.
Posilovací věž s kladkou Taurus FCM oceněníPosilovací věž s kladkou Taurus FCM oceněníPosilovací věž s kladkou Taurus FCM ocenění

Manual Taurus-FCM

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
72
4
12
3
1
2
0
1
0

4.84 5 hvězdiček

(85 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Degelijke pulleysystem
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Top product, zeker voor de prijs. zeer degelijk. Ik ben er zeer tevreden over
Super Kabelzugturm
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe gestern meinen Kabelzugturm bekommen. Nach knapp 5-stündigen Aufbau muss ich sagen, dass er einen qualitativ hochwertigen Eindruck macht. Alles hat gut gepasst und ließ sich einfach zusammen schrauben. Es wäre noch schön, wenn man zukünftig die Schrauben und Muttern auf der Verpackung beschriftet. Dann geht ein Aufbau noch schneller. Insgesamt muss ich sagen ein TOP-Gerät zu einem unschlagbaren Preis.
Professioneller Kabelturm
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Produkt ist sehr hochwertig verarbeitet und kann auch ohne Probleme alleine aufgebaut werden. Der Aufbau ist relativ unkompliziert und gut in der beiliegenden Anleitung beschrieben. An dem Gerät kann man durchaus ein Ganzkörper Workout effektiv gestalten und durchziehen. Für ein Homegym absolut empfehlenswert! Preisleistungstechnisch sehr gut.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Eine super Kabelzugstation, um damit die wichtigsten Muskelgruppen zu trainieren.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Top Produkt
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Mooie aanvulling want we hadden al een bank, stang en schijven. De dubbele pulley loopt soepeltjes, de halterhouder en landmine hebben maakt het voor ons helemaal compleet.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Zat oefeningen om hierin te doen. Heel leuk zo'n apparaat :)
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
De pulley's maken dit een veelzijdig station. Zeker voor deze prijs
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr große Übungsvielfalt und perfekt für das Hometraining geeignet. Sehr leicht zu bedienen. So macht Hometraining Spaß.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Preis-Leistung wird dem mehr als gerecht, zudem einfach zu bedienen


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě