Posilovací věž Taurus WS7

č. výrobku TF-WS7-ATT
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 40
  (4.10.2021 - 8.10.2021)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 60 978,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
 • vybavení
 • stabilita
 • rozmanitost cviků
 • nastavení
 • Dodání spediční firmou
Video
video preview
category video overlay
 • posilování v domácím prostředí: pestré, bezpečné, účinné
 • možnost rozšíření o stanoviště tlaky na nohy či o posilovací lano Hi-Lo (k zakoupení v příslušenství)
 • posilovací věž Taurus WS7: individuální posilování téměř jako s jednoručkami
 • excelentní konstrukční zpracování: stabilita a delší životnost
 • multifunkční stanice, především pro přítahy horní kladkou, cviky Butterfly, dolní končetiny, břišní svaly, bicepsový zdvih, veslování a více možností pro posilování s lanem
 • terapeutický trénink a trénink zaměřen na konkrétní druh sportu s posilovacím lanem
 • snadné a bezpečné nastavení tréninkových stanovišť Butterfly, Leg press a lan
 • lana potažena umělou hmotou: snazší chod, větší životnost
 • silné polstrování, možnost nastavení zádové opěrky až 8x
 • práškové lakování
 • součástí posilovací věže Taurus WS7: horní kladka pro stahování zátěže a posilovací kleště
 • zátěžový blok: 90 kg (1 x 9 kg + 18 x 4,5 kg)
 • Upozorňujeme, že modul leg press se nyní dodává s černým polstrováním!
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Taurus WS7: (d) 220 cm x (š) 132 cm x (v) 212 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, paže

S posilovací věží Taurus WS7 získáte pestrý, bezpečný a efektivní posilovací trénink ve Vašem bytovém zařízení. Díky své speciální konstrukci a prvotřídní stabilitě poskytuje tato multifunkční posilovací stanice variabilní provedení cviků.

Posilovací věž Taurus WS7: efektivní trénink v domácím prostředí

Na multifunkční stanici lze provádět posilovací cviky na prsní svalstvo, paže, ramena, tak jako na břicho, nohy a záda. S různými elementy posilovací věže WS7 značky Taurus tak můžete procvičit téměř všechny svalové skupiny. Na stanovišti pro dolní končetiny lze přednožovat a unožovat, pro sportovně specifické cviky se posilovací lana dají libovolně nastavit pro provedení mnoho tahových cviků na paže. Kvalitní posilovací stanoviště umožňují napodobení cviků jako např. při veslování, kde si především procvičíte jak prsní svalstvo, tak i ramena.

Individuální trénink na posilovací věži jako s volnými činkami

Stanoviště Butterfly na nové verzi posilovací věže Taurus WS7 disponuje multirukojeťmi. Různý způsob držení tak dává jiný úhel cvikům, čímž lze perfektně posilovat jednotlivé svalové partie. Takovýto přesný a individuální trénink je běžný jen s volnými činkami. Posilování na posilovací věži Taurus WS7 je navíc bezpečnější a příjemnější.

Pestré příslušenství posilovací věže

Abyste se mohli do posilování okamžitě pustit, je posilovací věž Taurus WS7 vybavena s rozmanitým příslušenstvím. Efektivní trénink zádového svalstva zajistí kvalitní horní kladka, speciální pás trénink břišního svalstva. Do výbavy patří i úchopy a silně polstrované posilovací třmeny na dolní končetiny.

Bezpečné a komfortní domácí posilování

Multifunkční stanice vyniká pohodlným polstrováním, zádová opěrka je osminásobně nastavitelná. Rovnoměrné a plynulé provedení cviků na posilovací věži zajišťují kuličková ložiska posilovacích lan. Posilovací věž Taurus WS7 je kvalitně konstrukčně zpracována, všechny díly jsou pečlivě svařené a perfektně do sebe zapadají. To vše zvyšuje bezpečnost a dlouhou životnost posilovací věže.
Posilovací věž Taurus WS7 oceněníPosilovací věž Taurus WS7 oceněníPosilovací věž Taurus WS7 oceněníPosilovací věž Taurus WS7 ocenění

Manual Taurus-WS7-ATT,-PULL,-LEG

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
66
4 hvězdičky
8
3 hvězdičky
1
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
75
4.87 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk de 37 Jazyk it 2 Jazyk nl 30 Jazyk en 2 Jazyk es 2 Jazyk no 1 Jazyk fr 1
TF-WS7-ATT
Good equipment but an absolute nightmare to assemble. Instructions where misleading, missed steps and parts where incorrectly referenced. Once assembled it is proving to be a good multi-gym. Shame that the design effort was not nearly matched with the installation instructions - there should have been an assembly video. Not too hard eh!!!!!
TF-WS7-ATT
Bin sehr zufrieden Beratung usw.
TF-WS7-ATT
Gerät ist Top geeignet für trainieren aller Muskelgruppen, sehr hochwertig und robust. Aufbau haben wir innerhalb 4 Stunden hinbekommen, Anleitung schaut erstmal gruselig aus, aber war dann doch ein gutes System dahinter. Uns fehlt nur die Beinpresse...ist aber optional erweiterbar. Wir sind sehr zufrieden.
TF-WS7-ATT
Top Gerät
TF-WS7-ATT
Wat een genot, eindelijk weer trainen! Wat ik ook wel heel fijn vind van deze Taurus WS7 is dat ik in de rust van de ene oefening/spiergroep heel snel een andere positie kan innemen en een andere oefening/spiergroep train. in een veel kortere tijd heb ik nu een fullbody schema getraind.
TF-WS7-ATT
Da in Fitness-Studios nichts geht, haben wir nach einer vielseitigen Möglichkeit für zuhause gesucht und hier gefunden.
TF-WS7-ATT
Fijn, compact toestel met een hele mooie finish. Bedankt Fitshop.
TF-WS7-ATT
Ik vind het heel fijn dat de ws7 meerder opties heeft qua grip. Ik kan elke spiergroep op verschillende manieren trainen.
TF-WS7-ATT
Echt een heel stevig krachtstation met een zwaar gewichtenpakket, ik vind het vooral prettig dat er meerdere handgrepen zijn voor borst,schouders en rug. Zelf ben ik met mijn 2,01 meter iets te lang voor de leg extension, maar dat was op ieder station het geval. Je kunt in ieder geval wel gebruik maken van de lat pull met mijn lengte. Dat is niet het geval bij de meeste stations.
TF-WS7-ATT
Ich bin sehr zufrieden.Die Station bietet viele Möglichkeiten. Der Aufbau hat allerdings zu zweit einen ganzen Tag in Anspruch genommen.Das war es aber wert.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě