Více než 2.620.230 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.299 výrobků
model 2018

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

č. výrobku SW-95.0225-G
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (49)
49 Hodnocení zákazníků
4.86 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
AKCE DNE
5% NA VŠE*
Kód poukázky:
22JUL18
Zavřít
Počet
Dosud
82 334,00 Kč
Nyní
82 299,00 Kč
vč. 21% DPH

Akční cena do 22.07.

po odečtení poukázky 22JUL18

poukázka: 22JUL18
platnost do: 22.07.2018
Neplatí pro tyto výrobce: Neplatí pro tyto kategorie:

Ušetříte 4 114,95 Kč

Dnes 78 184,05 Kč 78 184,05 Kč

Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Už jen 1 na skladě, další budou dodány.
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 177x158x210 cm
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

Detaily výrobku: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

 • model 2018 info
 • blok závaží: 90kg (20 x 4,5)
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • Multifunkční, odolná, všestranná a přesná posilovací věž
 • Systém Active Balance umožňuje volné i vedené pohyby při bench pressu, incline bench pressu, shoulder pressu a veslování
 • Optimální tréninkové možnosti pro: ramena, hruď, paže, záda, nohy, břicho
 • Různá tažná lana a možnosti držení
 • Rychlé a pohodlné nastavovací mechanismy
 • Inovativní adaptér na zakopávání (zakopávání a přednožování lze provádět vsedě)
 • Kvalitní, pogumovaná držadla s hliníkovými koncovkami
 • Masivní ocelová konstrukce pro větší bezpečnost a stabilitu
 • Velké vodicí kladky na tažných lanech
 • Boční umístění opěrky nohou u spodní kladky pro ještě lepší tah
 • Pohodlné nastavení pozice sedu i vsedě!
 • Ortopedická zádová opěrka
 • Polstrované válce pro nohy s hliníkovými koncovkami
 • Včetně lahve na nápoj a držáku lahve
 • Volitelné příslušenství: Leg press
 • Rozměry po sestavení vč. stanoviště leg press: (D) 176,7 cm x (Š) 215 cm x (V) 210 cm
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft: (d) 177 cm x (š) 158 cm x (v) 210 cm

Popis: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Elegantní, inovativní, multifunkční a odolný - takový je špičkový model z řady BodyCraft Platinum: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft!

S BodyCraft posilovací věží Elite Graphite se podařilo koncipovat takovou posilovací věž, která Vás svou impozantní mnohostranností pobídne k maximálním výkonům. Nabízí posilování zvláštního druhu: Jelikož je vybavena inovativním a patentovanýmsystémem Active Balance System (ABS), můžete přepnout stanoviště tlaky na prsa z vedeného pohybu na téměř volný. Díky tomu, že je pohyb prováděn volně, vykonává trénující malé vyrovnávací pohyby. Tak dochází k ještě přesnějšímu výběru a tréninku svalů. Tato posilovací věž je jedinou posilovací věží značky (BodyCraft-), která je vybavená tímto systémem a umožňuje tak volné pohyby při bench pressu, incline bench pressu, shoulder pressu a veslování!

Tuto unikátní Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft doplňují různá tažná lana a multifunkční možnosti uchopení, které tak rozšíří Vaše posilování. Můžete se tedy věnovat specifickému tréninku pro určitý druh sportu, např. tenisovému forehandu, golfovému švihu, ale také trénovat každodenní pohyby, jako např. zdvihy. Vaší kreativitě se žádné meze nekladou!
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft je velmi dobře zpracovaná a stabilní, při tréninku Vám poskytne optimální pocit bezpečí.
Na rozdíl od posilovací věže BodyCraft X-Press Pro se dolní kladka BodyCraft posilovací věže Elite Graphite nachází na straně stroje. Pokud připojíte kratší kabel k bloku závaží, budete moci ještě lépe posilovat!
Adaptér na předkopávání je vybaven pohodlným nastavovacím mechanismem. Tak si můžete rychle vyměnit pozice ze zakopávání na předkopávání - obě formy cvičení lze provádět vsedě! Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft může být volitelně rozšířen o leg press!
Sedadlo této posilovací věže je odpružené, které se dá velmi pohodlně ovládat i vsedě tak, abyste našli ideální pozici sedu a mohli cvičení co nejlépe provádět. Ortopedická, dobře polstrovaná opěrka zad je vyrobena z mesh materiálu, podpírající záda při každém Vašem pohybu.

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft je ideálním posilovacím strojem pro začátečníky, hobby a rekreační sportovce. S ní dosáhnete variabilního a náročného tréninku pro horní i dolní část těla!

Záruční podmínky: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka lana
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 12 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
Cvičení:

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.86 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Klaus Bischof dne 14.6.2018 5
Nach der sehr guten Beratung in der Kölner Filiale habe ich mich für die BodyCraft Kraftstation Elite Garphite entschieden. Den Aufbau habe ich durch Sport-Tiedje vornehmen lassen. Das kann ich nur jedem empfehlen. An der englischen Beschreibung und den vielen Einzelteilen wäre ich sonst verzweifelt! Das Gerät ist ... [číst dále]sehr stabil, gut verarbeitet, und einfach zu verstellen. Beschreibung und Übungsvideo sind sehr nicht zu gebrauchen! Daher gleich das Übungsposter mit bestellen. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 23.4.2018 5
Kwalitatief gezien een stap hoger dan de X-press pro. Uitermate geschikt voor thuisgebruik, abonnement op de sportschool opgezegd.
nl od Anonym dne 20.4.2018 5
om heel kort te zijn: TOP! apparaat loopt soepel en ik train er nu elke dag op. Super blij met mijn aankoop
fi od Anonym dne 4.2.2018 5
de od MWK dne 1.11.2017 5
Die BodyCraft Kraftstation Elite ist exzellent verarbeitet und ausgesprochen vielseitig einsetzbar. Sehr geringe Geräuschentwicklung. Die Funktionen sind zwar überwiegend selbsterklärend zu erfassen, dennoch wäre etwas mehr Information auf der Begleit CD hilfreich. Bislang einziger Kritikpunkt: Die Menuführung de... [číst dále]r CD ist nicht gut gelöst. Insgesamt aber ein ausgesprochen hochwertiges Gerät, das viele Anforderungen erfüllt und daher aus meiner Sicht sehr zu empfehlen ist. Für technisch wenig versierte Nutzer ist es auf jeden Fall hilfreich, die Lieferung mit Montage durch die Tiedje Mitarbeiter in Anspruch zu nehmen [zobrazit méně]
nl od Joachim Cambré dne 30.9.2016 5
Heb het product nu reeds een kleine week. Enorm tevreden met de veelzijdigheid van de oefeningen, het gehele lichaam kan getraind worden. Accessoires zijn ruimschoots voldoende, een tricepstouw mag maar hoeft niet bijgekocht te worden. Verstelbaarheid van het toestel is optimaal en gebruiksvriendelijk; je hebt amper ee... [číst dále]n handleiding nodig voor het correct gebruik van de verschillende onderdelen. Snelle verstelbaarheid tijdens het trainen tussen de verschillende onderdelen. Ik moet wel toegeven dat het ontdekken van de Double Up-feature zonder hulp van T-Fitness niet mogelijk was; enige uitleg was dus welkom. Snel en vlot geïnstalleerd door de montageservice van T-Fitness in een drietal uurtjes: correct en met de nodige uitleg. Leg press is een aanrader voor wie graag oefeningen doet voor meerdere spiergroepen tegelijk; zoniet biedt het standaardapparaat wel voldoende alternatieven. Een rubberen ondermat is wel aan te raden: het apparaat weegt genoeg om op lange termijn de vloer te beschadigen, de ondermatten lossen dit op. [zobrazit méně]
de od Andreas dne 30.9.2016 5
Aufbau selbst für Spezialisten aus dem Hause tiedje nicht ganz einfach. Ansonsten gute Verarbeitung. Leichte Verstellbarkeit!
fr od Anonym dne 26.9.2016 5
Très bonne qualité, matériaux robustes et nobles et très bon esthétique. Pas de jeu dans les différents mouvement, silencieux. Appareil très complet, avec des réglage très rapides et pratiques. Très bon appareil.
de od Friedhelm Langhorst dne 16.5.2016 5
Wir nutzen die Kraftstation jetzt schon über einen Monat und sind damit vollständig zufrieden. Der Aufbau sollte zu zweit erfolgen, es sind dafür 6 bis 8 Stunden einzuplanen und es muss ein gewisses Maß an technischem Verständnis vorhanden sein. Insgesamt ist die Kraftstation bis in alle Details gut und solide auf... [číst dále]gebaut. Für die verschiedenen Trainingsmöglichkeiten sind die Voreinstellungen an der Kraftstation sehr gut zu bedienen. Bis auf eine Übung (unterer und mittlerer Rücken) lassen sich alle von uns gewünschten Trainings absolvieren. [zobrazit méně]
no od Torgeir dne 20.3.2016 5
Holder hva det lover, dette er solid og har flere øvelser enn noe annet jeg har funnet. Fikk dog sjokk da jeg fant monteringsanvisningen, men det gikk greit :-) (men obs! en grov feil i anvisningen hvis du skal montere beinpress modulet, kabelen må løsnes fra modulet og trees fra andre siden)
de od Reinhard Fuchssteiner dne 17.12.2015 5
Bei uns war keine deutsche Anleitung dabei. Es hat aber auch die englischsprachige vollkommen ausgereicht. Zu Aufbau haben wir uns einen ganzen Samstag zeitgenommen und konnten nachmittags schon trainieren. Die Kraftstation ist ausgezeichnet verarbeitet und auch optisch durchaus sehenswert. Wir haben sie jetzt eine Woc... [číst dále]he in Betrieb und sind beide von ihr begeistert. Schade ist nur das kein Trainigsposter dabei ist, dafür ist eine DVD mit Übungsanleitungen beigepackt. Wir freuen uns auf lange Jahre Fitnesstraining in eigenen Haus. [zobrazit méně]
de od Dieter dne 6.12.2015 5
Trainiere seit 16 Jahren, hatte selbst 8 Jahre lang ein Fitness-Center (Eigentümer). Nun hab ich mir im Keller ein kleines privates Studio eingerichtet. Die Bodykraft ist genau das Richtige! Bin begeistert. Aufbau geht gut, wenn auch nicht binnen 30 Minuten. Alle Teile sind sehr passgenau und gut verarbeitet. Das Tra... [číst dále]ining an dieser Maschine deckt alle relevanten Muskelgruppen ab. Der Gewichtsblock ist mehr als ausreichend. Trainiere meist bis max. Stufe 10. 20 sind möglich :-) Die kugelgelagerten Laufrollen sind von hoher Qualität und laufen sehr "rund". Alles Bestens! Preis/Leistung ausgezeichnet. Nicht ganz unwichtig, das Design der Bodycraft. Mir gefällts! Sehr modern und zeitlos. Hab neben der Bodycraft mein komplettes Home-Gym von Sport Tiedge bezogen. Fotos von der Kraftstation und weiterem Equipment auf meiner privaten Seite www.FITNESS1.eu [zobrazit méně]
de od Anonym dne 26.11.2015 4
Sehr gute Verarbeitung, Anleitung zum Aufbau tw. unklar und auf englisch! Mitdenken, Geduld
de od Anonym dne 8.11.2015 5
Ich habe die BodyCraft Elite in Verbindung mit der dazugehörigen Beinpresse bestellt. Der Aufbau ging Dank der guten Beschreibung und der guten Nummerierung problemlos. Einziger Kritikpunkt wäre, dass in der Aufbauanleitung die Beinpresse nicht berücksichtigt war und demzufolge dann wieder teilweise rückgebaut werd... [číst dále]en musste. Das Gerät macht einen guten stabilen Eindruck. Die Funktion kann erst nach intensivem Gebrauch beurteilt werden. [zobrazit méně]
de od Michael Jost dne 3.11.2015 5
Alles prima, vielen Dank
dk od Michael Schmeltz dne 25.5.2015 5
En super god multimaskine som er i studie kvalitet som har talrige øvelse muligheder. Jeg har prøvet mange multimaskiner og den her er bare den bedste købte også ben press Til denne her maskine og den er også super god. Der er lige et lille minus det er når man køre leg curl sidende med samlet ben går låse s... [číst dále]tiften lidt ud den har svært ved at blive i hullet men teknikker arbejder lige nu på sagen. [zobrazit méně]
dk od Michael Schmeltz dne 25.5.2015 5
En super god multimaskine som er i studie kvalitet som har talrige øvelse muligheder. Jeg har prøvet mange multimaskiner og den her er bare den bedste købte også ben press Til denne her maskine og den er også super god. Der er lige et lille minus det er når man køre leg curl sidende med samlet ben går låse s... [číst dále]tiften lidt ud den har svært ved at blive i hullet men teknikker arbejder lige nu på sagen. [zobrazit méně]
de od Niedenhoff dne 22.9.2014 5 model: SW-95.0225
Top Produkt. Sehr gute Qualität. Das Benutzen macht Spass. Der Aufbau hat zwar 6 Stunden gedauert (alleine) ging aber problemlos dank der guten Anleitung. Die Beratung (Filiale Hamburg) war sehr nett, kompetent und ehrlich. Der Service (ich habe 2 Schrauben überdreht) absolut perfekt weil problemlos und schnell (Mit... [číst dále]twoch früh angerufen, Donnerstag gegen Mittag waren die Schrauben da). Fazit: Alles so wie man es sich wünscht und so wie es sein sollte! [zobrazit méně]
de od D. Ziegler dne 21.9.2014 5 model: SW-95.0225
Die Kraftstation BodyCraft Elite haben wir neu gekauft und aufgebaut. Es ist ein tolles und vielseitiges Gerät, an dem wir große Freude haben. Es wird nie langweilig und wir haben noch längst nicht alles ausprobiert. Die Einstellmöglichkeiten sind leicht, die Seilzüge laufen geschmeidig. Ein sehr gut funktionieren... [číst dále]des und durchdachtes Gerät. Unsere Verbesserungsvorschläge beziehen sich nur auf das Beiwerk: Die Aufbauanleitung sollte in deutscher Sprache zur Verfügung stehen. Die Zeichnungen sollten größer sein, damit man die Teile besser erkennt und den Verlauf der Seilzüge besser verfolgen kann. Die DVD und das beil. Übungsheft sollten ebenfalls auf deutsch zur Verfügung stehen. Bei einem so teuren Gerät sollten diese Beigaben selbstverständlich sein. [zobrazit méně]
de od G.E. dne 30.6.2014 5 model: SW-95.0225
Tolles Gerät. Sehr solide Verarbeitet. Bin froh, dass ich mich für die Elite-Station entschieden habe.
de od Anonym dne 29.6.2014 5 model: SW-95.0225
Tolles Gerät. Super verarbeitet. Die ganze Familie liebt es damit zu trainieren. Für uns war es die richtige Entscheidung das bessere Elite-Gerät zu nehmen.
de od Anonym dne 20.1.2014 4 model: SW-95.0225
Köfler Montageanleitung besteht aus mehreren Seiten, technisches Verständnis pöus 2. Person unbedingt erforderlich.
de od Böhme dne 4.1.2014 5 model: SW-95.0225
Sehr leise, klasse Handhabung, macht es einem leicht, damit "zu trainieren"
de od Petra Reile dne 28.12.2013 5 model: SW-95.0225
Hält absolut, was sie verspricht. Wir lieben sie. Sehr variantenreich im Einsatz, sämtliches Zubehör enthalten. Sehr gute Verarbeitung.
de od Andreas Blaha dne 22.12.2013 5 model: SW-95.0225
Ein tolles Gerät mit sehr vielen Funktionen und Verstellungen, bei einfacher Handhabung.
de od Volker. Hassler -Risch dne 3.11.2013 5 model: SW-95.0225
Viele Übungen möglich mein Sohn ist begeistert. Auch eine gute Verarbeitung
de od tdh_helhic dne 16.9.2013 5 model: SW-95.0225
Wir sind mit der Kraftstation sehr zufrieden.
de od Michael E. dne 3.9.2013 5 model: SW-95.0225
Ein tolles Gerät sehr viele Übungen und sehr leise. Leider ist die DvD in relativ schlechter Quallität und nur in Englisch. Die Beschreibung für die Übungen ist auch nur auf Englisch aber auf nachfrage bei Sport-Tiedje haben wir eine auf Deutsch bekommen. Jetzt kann die Ganze Familie sich austoben. M.E
de od Nöck dne 9.6.2013 5 model: SW-95.0225
Super Gerät, bin sehr Zufriden damit!
de od Maik O. dne 17.5.2013 5 model: SW-95.0225
Seit vielen Jahren habe ich den Wunsch, eine eigene Fitness-Station zu besitzen. Ich habe mich im Sport-Tiedje in Köln beraten lassen und dort dann auch gekauft. Da ich viele Jahre im Fitneßstudio trainierte, wollte ich mich zu hause nicht deutlich verschlechtern. In der Bodycraft Elite mit der optionalen Beinpresse ... [číst dále]habe ich das richtige Gerät für mich gefunden. Den Aufbau habe ich selbst durchgeführt. Da ich die Station viele Jahre nutzen möchte, wollte ich genau wissen, wie sie aufgebaut wird. Die Montageanleitung ist in einfachem Englisch gehalten und sehr präzise und einfach zu befolgen. Allerdings wären ein paar Updates notwendig. Meine Station scheint an ein paar Stellen überarbeitet zu sein und somit waren leichte Abweichungen festzustellen. Allerdings konnte man sich leicht denken, was zu tun ist. Das Training: Beim ersten Blick in die Trainingsanleitung wunderte ich mich, dass die Übungsvielfalt kleiner war, als ich dachte. Dann fing ich an zu trainieren und bemerkte, dass die Übungsvielfalt viel größer ist, als ich dachte. Die Maschine fühlt sich gut an, die Verstellmöglichkeiten scheinen schier endlos, das Training macht Spaß. Die Übungen an den Kabelzügen sind prima. Die Beinpresse ist für mich ein Muss. Alles wirkt gut durchdacht und sehr solide. Ich habe nur wenig Platz und die Station passt hervorragend in meinen Raum. Ein lob an das Team in Köln: Ich wurde freundlich beraten, gut informiert und fühlte mich sich sehr gut aufgehoben. [zobrazit méně]
de od massimiliano gullo dne 18.3.2013 5 model: SW-95.0225
Tip Top. Sehr gute Maschine. Einfache Montage man muss nur die wegleitung gut befolgen. Sehr gut erklärt den Aufbau alles ist Nummeriert.
de od M. Reif dne 2.3.2013 5 model: SW-95.0225
Wir haben uns lang bei Sport-Tiedje diverse Sportgeräte angesehen und uns nach langem für eine Kraftstation entschieden. Daraufhin haben wir die Fil. Leipzig besucht, um dort die Favoriten im Vergleich noch einmal zu testen. Letzten Endes ist es die BodyCraft Elite geworden und wir sind absolut zufrieden mit der Anla... [číst dále]ge. Sie bietet eine große Vielfalt an Trainingsmöglichkeiten und dass auf relativ kleiner Grundfläche! Die Bedienung ist sehr einfach und die ganze Sache wirkt sehr hochwertig (kaum hörbares Surren der Seile, absolut kein Quietschen der Rollen,...) Der Aufbau hat reichlich 2 Abende in Anspruch genommen, die Aufbauanleitung war wirklich gut verständlich. Zudem sind komplexe Teile schon vormontiert! Unterm Strich ein Top-Produkt, das glücklich macht! [zobrazit méně]
es od Reda dne 20.2.2013 4 model: SW-95.0225
muy buena maquina
de od Ralf A. dne 26.12.2012 5 model: SW-95.0225
1. Qualität 1a 2. Übungsvielfalt hervorragend. 3. Großes Lob an die Sport Tiedje-Techniker (KÖLN) die den Aufbau professionelle durchgeführt haben. Die Elite Station zu kaufen war die richtige Entscheidung!!!!
de od Jürgen M. dne 17.12.2012 5 model: SW-95.0225
Ein sehrgutes Gerät, es macht Spaß daran zu üben. Hervorzuheben ist die Stabilität, der ruhige Lauf der Gewichte, die vielseitigen Übungsmöglichkeiten und das gute Preis-Leistungsverhältnis.
fr od didier M. dne 15.12.2012 5 model: SW-95.0225
Appareil facile à monter (à deux),excellente qualité,souple et silencieux avec une très grande diversité d'exercices.Aucun problème de réglage malgré ma grande taille (1.92m). Seul petit regret le fait de ne pouvoir incliner l'assise.J'opterai plus tard pour la presse à jambe en option.
de od Didi H. dne 27.9.2012 5 model: SW-95.0225
Exzellentes Produkt mit sehr sehr vielen Übungsmöglichkeiten, die weit über die im beiliegenden Heft ageführten hinausgehen. Leider ist die Qualität der beiliegenden DVD etwas schlecht, was aber der Bewertung nicht schaden soll. Die Ausführung ist sehr robust, die Führung der Gewichte sehr gut. Der Aufbau ist au... [číst dále]ch schaffbar, wenn man auch etwas Zeit einplanen sollte. Leider ist die Lieferzeit der von mir im Nachhinein bestellten Beinpresse sehr lange. [zobrazit méně]
de od Ingo A. dne 20.9.2012 4 model: SW-95.0225
Fast Studioqualität! Ich bin voll und ganz zufrieden. Wenngleich der Aufbau sehr lange dauerte. ( Über 10 Stunden ) Da nur englische Bedienungsanleitung mitgeliefert wurde. Nach dem Aufbau bekamen wir sie in Deutsch.
de od Klaus Hollein dne 10.9.2012 4 model: SW-95.0225
Gutes Gerät, Probleme mit Einstellung Beinbeuger z.Zt. in Reparatur. Ansonsten solide verarbeitet.
fi od kokkonen pentti dne 9.9.2012 4 model: SW-95.0225
monipuolinen , laadukas,helppo käyttää ja tyylikäs . ei kolise ja kitise
fr od Paul Whitehouse dne 7.9.2012 5 model: SW-95.0225
Excellente qualité, très bon produit, utilisation tous les jours dans une salle de fitness sans problemes.
fr od guy jolly dne 6.9.2012 4 model: SW-95.0225
Matériel performant, un peu trop cher. Réglage du fauteuil : seul réel mauvais point car difficile de trouver une position correcte et confortable quand on est assis face à la tour, les genoux coincent
de od Michael Travnicek dne 28.8.2012 5 model: SW-95.0225
sehr gute beratung und hammer qualität! kann es nur weiter empfehlen
de od Tobias Heidrich dne 27.8.2012 5 model: SW-95.0225
sehr gutes Preis-Leistungsverhältnis; sehr vielfältig nutzbar
de od Anonym dne 26.8.2012 5 model: SW-95.0225
Sehr einfach zu bedienen und sehr ergonomisch. Außerdem völlig stabil und ruhig im Lauf. In Summe: Tolle Kraftstation!
de od Wilfried Schmelzeisen dne 25.8.2012 5 model: SW-95.0225
Die Kraftstation wurde sauber und schnell zu unserer Zufriedenheit aufgestellt. Sie ist leicht undeffektiv zu bedienen.
de od Dietmar Bues dne 24.8.2012 5 model: SW-95.0225
gute Beratung in Stuttgart, schnelle kundenorientierte Belieferung, verständliche Aufbauanleitung, Trainingsbeispiele verbesserungsfähig, Fazit: super Kauf, ist jeden Cent wert.
de od Akkermann dne 24.8.2012 5 model: SW-95.0225
- Station mit vielfältigen Möglichkeiten- Top! - Aufbau sehr umständlich ( engl. Bedienungsanleitung) Deutsche gibts auf Anfrage Aber das Ergebnisse macht einen dann stolz. Fazit: habe keinen Vergleich zu anderen Stationen, aber der Eindruck mutet fast an studioqualität
de od Manfred Schlosser dne 23.8.2012 5 model: SW-95.0225
Die BodyCraft Kraftstation ist sehr robust und stabil gebaut. Der Aufbau durch die Mitarbeiter von Sport-Tiedje verlief schnell, untkompliziert und sauber - hier nochmal ein Extralob dafür. Die Übungsvielfalt, die die BodyCraft bietet ist sehr gut, die Übungen können gut durchgeführt werden. Einziger Nachteil ist ... [číst dále]die fehlende deutsche Übungsanleitung. Für uns aber kein Problem, da wir über gute Englischkenntnisse verfügen. [zobrazit méně]

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft příslušenství - naše doporučení:

od 1 099,00 Kč
Podložka na ochranu podlahy puzzle sada K dodání od cca 31.07.2018
1 299,00 Kč
Posilovací stanoviště leg press BodyCraft k věži Elite Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks, další budou dodány.
16 499,00 Kč
GYMWATCH Sensor Rychlé dodání!
4 116,00 Kč 2 599,00 Kč
549,00 Kč
548,00 Kč
předchozí modely
 • Elite Home Gym (2015)
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací věže
1
Posilovací věž Taurus WS7
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
46 499,00 Kč
2
Posilovací věž Horizon Torus 3
Posilovací věže ▸ Horizon Fitness Posilovací věže
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
3
Posilovací věž BodyCraft X-Press
Posilovací věže ▸ BodyCraft Posilovací věže
54 881,00 Kč
4
Posilovací věž Taurus UltraForce
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
Posilovací věž Kettler Multigym Plus
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
27 453,00 Kč
21 140,00 Kč
6
Posilovací věž s kladkou Taurus FCM
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
19 191,00 Kč
7
Darwin Power Cage Set
Power Rack ▸ Darwin Fitness Power Rack
18 636,00 Kč
13 700,00 Kč
8
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft
Professional multi-gyms ▸ BodyCraft Professional multi-gyms
82 334,00 Kč
82 299,00 Kč
9
Posilovací stanice s lanem Taurus
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
19 299,00 Kč
10
Posilovací věž Kettler Multigym
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
23 309,00 Kč
20 563,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz