Více než 3.286.681 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.345 výrobků
model 2020/21

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

č. výrobku SW-95.0225-G
print tisk
Hodnocení zákazníků (82)
82 Hodnocení zákazníků
4.89 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
Zavřít
Počet
dosud
91 499,00 Kč
nyní
85 299,00 Kč
6%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 35 (30.08.21-03.09.21)
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
blok závaží 90kg
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 177x158x210 cm
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

detaily výrobku: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

 • model 2020/21 info
 • blok závaží: 90kg (20 x 4,5)
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • Multifunkční, odolná, všestranná a přesná posilovací věž
 • Systém Active Balance umožňuje volné i vedené pohyby při bench pressu, incline bench pressu, shoulder pressu a veslování
 • Optimální tréninkové možnosti pro: ramena, hruď, paže, záda, nohy, břicho
 • Různá tažná lana a možnosti držení
 • Rychlé a pohodlné nastavovací mechanismy
 • Inovativní adaptér na zakopávání (zakopávání a přednožování lze provádět vsedě)
 • Kvalitní, pogumovaná držadla s hliníkovými koncovkami
 • Masivní ocelová konstrukce pro větší bezpečnost a stabilitu
 • Velké vodicí kladky na tažných lanech
 • Boční umístění opěrky nohou u spodní kladky pro ještě lepší tah
 • Pohodlné nastavení pozice sedu i vsedě!
 • Ortopedická zádová opěrka
 • Polstrované válce pro nohy s hliníkovými koncovkami
 • Včetně lahve na nápoj a držáku lahve
 • Volitelné příslušenství: Leg press
 • Rozměry po sestavení vč. stanoviště leg press: (D) 176,7 cm x (Š) 215 cm x (V) 210 cm
 • Maximální odpor modulu tlaku na prsa lze zvýšit na 135 nebo dokonce 180 kg
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft: (d) 177 cm x (š) 158 cm x (v) 210 cm

popis: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Elegantní, inovativní, multifunkční a odolný - takový je špičkový model z řady BodyCraft Platinum: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft!

S BodyCraft posilovací věží Elite Graphite se podařilo koncipovat takovou posilovací věž, která Vás svou impozantní mnohostranností pobídne k maximálním výkonům. Nabízí posilování zvláštního druhu: Jelikož je vybavena inovativním a patentovanýmsystémem Active Balance System (ABS), můžete přepnout stanoviště tlaky na prsa z vedeného pohybu na téměř volný. Díky tomu, že je pohyb prováděn volně, vykonává trénující malé vyrovnávací pohyby. Tak dochází k ještě přesnějšímu výběru a tréninku svalů. Tato posilovací věž je jedinou posilovací věží značky (BodyCraft-), která je vybavená tímto systémem a umožňuje tak volné pohyby při bench pressu, incline bench pressu, shoulder pressu a veslování!

Tuto unikátní Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft doplňují různá tažná lana a multifunkční možnosti uchopení, které tak rozšíří Vaše posilování. Můžete se tedy věnovat specifickému tréninku pro určitý druh sportu, např. tenisovému forehandu, golfovému švihu, ale také trénovat každodenní pohyby, jako např. zdvihy. Vaší kreativitě se žádné meze nekladou!
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft je velmi dobře zpracovaná a stabilní, při tréninku Vám poskytne optimální pocit bezpečí.
Na rozdíl od posilovací věže BodyCraft X-Press Pro se dolní kladka BodyCraft posilovací věže Elite Graphite nachází na straně stroje. Pokud připojíte kratší kabel k bloku závaží, budete moci ještě lépe posilovat!
Adaptér na předkopávání je vybaven pohodlným nastavovacím mechanismem. Tak si můžete rychle vyměnit pozice ze zakopávání na předkopávání - obě formy cvičení lze provádět vsedě! Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft může být volitelně rozšířen o leg press!
Sedadlo této posilovací věže je odpružené, které se dá velmi pohodlně ovládat i vsedě tak, abyste našli ideální pozici sedu a mohli cvičení co nejlépe provádět. Ortopedická, dobře polstrovaná opěrka zad je vyrobena z mesh materiálu, podpírající záda při každém Vašem pohybu.

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft je ideálním posilovacím strojem pro začátečníky, hobby a rekreační sportovce. S ní dosáhnete variabilního a náročného tréninku pro horní i dolní část těla!

Záruční podmínky: Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka lana
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 12 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
Cvičení:

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.89 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Arthur dne 20.5.2021 5
Aufbau: Der Aufbau geht gut mit zwei Personen, und nimmt ein paar Stunden Zeit in Anspruch. Standardwerkzeuge (Ratsche, Schraubenschlüssel etc.) sollten vorhanden sein und sind nicht mitgeliefert. Die mitgelieferten Schrauben haben metrische Schlüsselweiten. Die einzelnen Teile sind auf mehrere Kartons verteilt. Es gib... [číst dále]t keinerlei Teile, die so groß oder schwer sind, dass man sie nicht locker transportieren könnte. Jedes Teil lässt sich auch gut identifizieren. Bei Schrauben ist ebenfalls eine Nummerierung vorhanden. Die mitgelieferte Anleitung war nur auf Englisch, eine Deutsche Anleitung wird hier zur Verfügung gestellt (wie ich im Nachhinein gesehen habe). Wir haben nach der englischen Original-Anleitung aufgebaut. Die Beschreibungen sind gut und es ist wichtig, sowohl den Text als auch die Zeichnung zu verwenden. Im Text finden sich Hinweise auf teilweise vormontierte Schrauben, so dass man ansonsten lange suchen würde. In der englischen Anleitung war ein kleiner Fehler (Widerspruch zwischen Zeichnung und Text) - Dieser ist aber nicht gravierend, da er sofort auffällt. Alles in Allem lässt sich das Gerät reibungslos zu zweit aufbauen. Gerät: Das Gerät ist hochwertig verarbeitet und stabil. Alles passt zusammen und es musste nichts nachgearbeitet werden. Insgesamt ist das Gerät sehr durchdacht und bietet viele Trainingsmöglichkeiten. Das mitgelieferte Zubehör ist auch ausreichend für alle Übungen. Ich würde allerdings noch ein zusätzliches Trizeps-Seil empfehlen. Der mitgelieferte Gurt lässt sich zwar auch verwenden, ist aber nicht ganz ideal. Bei manchen Übungen fühlt es sich so an, als müsste der Sitz weiter nach unten, geht aber nicht. Ich bin 1,81m groß. Wer wesentlich größer ist, könnte ggf. Probleme bei der Ausführung einiger Übungen bekommen. Der Sitz lässt sich höhenverstellen und durch eine Schraube wird das Spiel im Sitz kompensiert. Das funktioniert aufgrund der Platzierung leider nicht in den höheren Sitzpositionen. Dies ist aber die einzige konstruktive Schwäche, die mir aufgefallen ist. Training: Das Gerät ist beim Training sehr ruhig. Am Anfang muss man sich beim Wechseln zwischen Übungen ein wenig eingewöhnen. Sobald man den Dreh raushat, lassen sich aber die Positionen des Sitzes und der Arme im Sitzen verstellen. Das Gewicht wird seitlich am Gerät eingestellt. Hierfür muss man in jedem Fall aufstehen. Beim Beinmodul muss man zusätzlich etwas aufpassen: Hebt man das Beinmodul an, um eine Beinbeuger Übung zu machen, reicht das Eigengewicht, um die Stange leicht aus den Gewichten zu ziehen. Daher: Erst Gewicht einstellen, dann Beinbeuger hochziehen, Übung durchführen, dann Beinbeuger herablassen und dann nächstes Gewicht einstellen. Ansonsten kann es sein, dass man entweder das Gewicht verfälscht, oder beim Wechseln des Gewichtes für die Folgeübung das Gewicht ein paar cm heruntersaust. Außerdem muss man bei einigen Übungen beachten, dass man die mitgelieferte Kette benutzt (insbes. bei der Verwendung des unteren oder oberen Seilzugs, da man sonst die Gewichte über das Maximum hinaus heben würde. Dies ist aber in der Broschüre mit Trainingsbeispielen bei der jeweiligen Übung beschrieben. Es empfiehlt sich also ein kurzer Blick in die Anleitung vor dem Start. Die mitgelieferten Trainingsbeispiele in der Broschüre sind übrigens auf Englisch. Neben einem Buch, in dem die Übungen beschrieben sind, gibt es auch eine DVD mit kurzen Videos. Es sind aber durchaus auch noch mehr Variationen möglich, als dort beschrieben. Fazit: Insgesamt sind wir mit dem Gerät sehr zufrieden, insbesondere aufgrund der guten, stabilen Verarbeitung, der extremen Übungsvielfalt und der guten Spanne der Gewichte (ca. 4,5 bis 90kg, Pressarm bis 180kg). Ich empfehle noch das optionale Zusatzgewicht, da sich hierdurch eine bessere Abstufung erreichen lässt, was besonders beim isolierten Training kleinerer Muskeln von Vorteil ist. Neben der besseren Abstufung wird damit auch nochmal das Maximalgewicht um ca. 2,5kg (bzw. beim Pressarm um 5kg bei Verdopplung durch die optional nutzbare gegenläufige Seilzugtechnik). Das Gerät ist zwar nicht das günstigste im Sortiment, aber man bekommt hier ein wirklich lange nutzbares Gerät. In Summe Klare Empfehlung. [zobrazit méně]
de od Max dne 16.4.2021 5
Habe das Gerät alleine aufgebaut. Im Lieferumfang fehlte eine Standardscheibe, was aber kein Problem war. Man sollte auf jeden Fall 2x20er Maulschlüssel oder Drehmomentschlüssel parat haben. Wenn man die Bauteile sortiert hat ist die Anleitung auch eindeutig zu verstehen. Gerne möchte ich die Beratung und Abwicklung üb... [číst dále]er die Filiale in Aachen loben. Die Lieferung erfolgte wie beschrieben bis vor die Haustür auf einer Europalette 2 Wochen nach Bestellung. Das Beste am System ist aus meiner Sicht, dass es um das Produkt einen erreichbaren Service in der Nähe gibt. Für ein Studiogerät ist die Kraftstation zu komplex aufgebaut, aber deswegen ideal platzsparend für Zuhause geeignet (viele Trainingsvariationen möglich). Die Fertigungsqualität ist wie erwartet gut, aber verbesserungswürdig. Beispielsweise sind die Fügestellen ziemlich grob und ungenau ausgeführt und es gibt nicht immer wo es möglich wäre ebene Schraubenauflageflächen "Importqualität". Die Station ist dennoch Robust und überzeugend. 5 Sterne trotzdem, wenn man den Leistungsumfang am Preis bemisst. [zobrazit méně]
de od Boris dne 6.4.2021 5
Bin bislang sehr zufrieden. Aufbau zu zweit durchaus machbar, mit etwas Geduld angesichts der teils zu wenig detaillierten Anleitung. Training leise und saubere Bewegungen, bemerkenswerte Übungsvielfalt. Einzig mit dem Bereich für die Beine (Strecker, Beuger) hadere ich etwas, ist für meine Physis nicht ganz optimal, a... [číst dále]ber machbar. Sitz könnte ruhig noch etwas tiefer einzustellen sein. Aber alles in allem sehr zufrieden und empfehle gerne weiter. [zobrazit méně]
de od Anesa dne 31.3.2021 5
Nach unserer Recherche und anschliessend der sehr guten und kompetenten Beratung in der Zürcher Filiale, haben wir uns für die Kraftstation Elite Graphite entschieden. Die Kraftstation haben wir am 10.3. bestellt und bereits am 26.3. geliefert bekommen. Die Anleitung ist gut zu lesen und mit 2 Personen leicht zu montie... [číst dále]ren. Die verschiedenen Trainingsmöglichkeiten an einem Gerät und die schnellen Verstellmechanismen gefallen mir besonders gut. Die robuste Stahlkonstruktion gibt mir Sicherheit und Stabilität, so dass ich noch viele Jahre etwas von dem haben werde. Sehr gute Qualität. [zobrazit méně]
de od Gernot Morri dne 31.3.2021 5
Die Station wurde früher geliefert als geplant, dass Aufstellen und die Einschulung am Gerät wurden sehr sorgsam durchgeführt. Ich freue mich sehr, über eine erstklassige Abwicklung und über ein Fitnessgerät in Studioqualität. Kann ich sehr empfehlen :D

Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft příslušenství - naše doporučení:

od 1 399,00 Kč
1 525,00 Kč
18 299,00 Kč 16 999,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
Přídavné závaží Bodycraft k posilovacím stanicím 2,5 kg K dodání opět od cca KT 35 (30.08.21-03.09.21)
609,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
předchozí modely
 • Elite Home Gym (SW-95.0225)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz