Více než 3.143.186 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 75.584 výrobků

Kettler

Kettler

Kettler - Oblíbený produkt

Kettler - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Kettler Crossové trenažéry

(11 Výrobky)
Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Crossové trenažéry produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Kettler Crossové trenažéry sortiment

Kettler Běžecké pásy

(10 Výrobky)
Trénujte v pohodlí Vašeho domova na běžeckém pásu Kettler za jakéhokoliv počasí. Běžecké pásy série Run jsou vhodné pro začátečníky, série Track je určena pro pokročilé nebo velmi aktivní běžce. Díky softwaru Kettler World Tours nebo aplikaci Kettler S-Fit může být Váš trénink velmi rozmanitý a rovněž interaktivní.
zobrazit veškerý Kettler Běžecké pásy sortiment

Kettler Veslovací trenažéry

(8 Výrobky)
Veslovací trenažéry se rozlišují svým konceptem veslovacích ramen a tažným lanem. Dnes se doporučují především vesl. trenažéry s tažnými lany, jelikož poskytují vyšší zátěž a na základě údajů ve wattech se nechají analyzovat a nastavovat. Veslovací trenažér Coach S je prémiovým modelem značky Kettler. Přesvědčí pro svůj tichý chod, optickým propracováním, skleněným displejem a originální vesl. sedákem.
zobrazit veškerý Kettler Veslovací trenažéry sortiment

Kettler Ergometry

(18 Výrobky)
Všechny ergometry značky Kettler jsou vybaveny indukční brzdou, což zaručuje jejich přesnost a dlouhou životnost. Pulsem řízené programy nabídnou tak trénink v optimálních zónách tepu. Vyšší nároky na kvalitu značky Kettler (každý přístroj je kalibrován a certifikován), přesné metody měření a vylepšované technologie, vše německé výroby, řadí ergometry Kettler ke kvalitním domácím fitness přístrojům.
zobrazit veškerý Kettler Ergometry sortiment

Kettler Cyklotrenažéry

(6 Výrobky)
Kettler Cyklotrenažéry přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Kettler sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Kettler Cyklotrenažéry sortiment

Kettler Posilovací věže

(2 Výrobky)
Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Posilovací věže produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Kettler Posilovací věže sortiment

Kettler Posilovací lavice

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z Kettler Posilovací lavice sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý Kettler Posilovací lavice sortiment

Kettler Posilovače břišních svalů a zad

Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Posilovače břišních svalů a zad produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Kettler Posilovače břišních svalů a zad sortiment

Kettler Stolní tenis

(12 Výrobky)
Sortiment Kettler nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu Kettler Stolní tenis:
zobrazit veškerý Kettler Stolní tenis sortiment

Kettler Box

(2 Výrobky)
Sortiment Kettler nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu Kettler Box:
zobrazit veškerý Kettler Box sortiment

Kettler Funkční trénink

(15 Výrobky)
Kettler Funkční trénink přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Kettler sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Kettler Funkční trénink sortiment

Kettler Trampolíny

Kettler Trampolíny přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Kettler sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Kettler Trampolíny sortiment

Kettler Činky

(5 Výrobky)
Kettler nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. Kettler Činky a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. Kettler a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý Kettler Činky sortiment

Kettler Příslušenství k posilovacímu tréninku

(7 Výrobky)
Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Příslušenství k posilovacímu tréninku produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Kettler Příslušenství k posilovacímu tréninku sortiment

Kettler - Hodnocení zákazníků

 • Ergometr Kettler Ergo C6

  Pavel 28.8.2018 - Ergometr Kettler Ergo C6

  Jednoduchá montáž, velmi dobrá kvalita, jen páčka na nastavení madel na ruce je zbytečně z nekvalitního materiálu vzhledem ke kvalitě celého přístroje.

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Anonym 23.4.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  jednoduché sestavení svépomocí vše co potřebuji (hrudní pás, přednastavené programy, výborná kvalita) hodně tichý, vhodný do paneláků apod. z výroby dobré balení. Pozor ale na volné části jako neuchycené sedátko, které je potřeba teprve připevnit apod. - brutálně těžký, na stěhování a sestavení si určitě vezměte někoho k ruce

 • Běžecký pás Kettler Run 11

  petr 2.4.2018 - Běžecký pás Kettler Run 11

  naprostá spokojenost

 • Běžecký pás Kettler Run 7

  Longy 14.3.2018 - Běžecký pás Kettler Run 7

  Naprosto perfektní stroj. S použitím iPadu nebo PC je běhání na pásu ještě větší zábava než běhání venku. Navíc naprosto úžasný customer service. Všem doporučuji nakoupit trenažér právě od T-Fitness

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  René P. 10.3.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  S trenažérem jsme velice spokojeni. Absolutně tichý, takže doporučuji do domácnosti. Kvalitní provedení, český návod k obsluze jako součást balení.

 • Běžecký pás Kettler Run 7

  Olda 9.3.2018 - Běžecký pás Kettler Run 7

  Run 7 splnil moje očekávání, snadná montáž. Stažením aplikace Sfit rozšiřujete možnosti a využití tohoto pásu. Můžete si vybrat, jestli chcete jen drtit kilometry a nebo jen trénovat. Naprostá spokojenost.

 • Běžecký pás Kettler Run 7

  Olda 9.3.2018 - Běžecký pás Kettler Run 7

  Dobrý den, nová objednávka. Žádám o potvrzení termínu a dodání kompletní objednávky. Děkuji a těším se na další spolupráci. S pozdravem

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Anonym 30.1.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Cena zásadně nižší než na českých e-shopech. Super provedení, tichý chod, dostatek výkonu. A až kettler začne dělat rozhranní na smartphony, tak to bude na 6 hvězdiček

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Václav Kabriel 21.1.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Trenažér plně odpovídá mému očekávání. Dráha pojezdu je dostatečně dlouhá i pro osoby vyšší než 2m. Sám mám 204cm a je tam poměrně velká rezerva. Dodání bez připomínek, sestavení jednoduché.

 • Běžecký pás Kettler Run 11

  Martin Vondráček 14.1.2018 - Běžecký pás Kettler Run 11

  Velmi tichý a bezproblémový chod Snadná montáž Vyšší hmotnost Very quiet and trouble-free operation Easy installation Higher weight

Kettler - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Kettler.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky
dokumenty
Prosíme, vyberte výrobek

Kettler Vytrvalostní trénink

Kettler Tělesná analýza a sportovní výživa

Kettler Posilování

Kettler Trampolíny, stolní tenis a zábava

Kettler Jóga a pilates

Kettler Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz