Více než 2.741.934 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.611 výrobků
kraftstationen
Koupit

BodyCraft Posilovací věže


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • Druh použití
 • Instalační plocha
 • svalových skupin
 • Blok závaží

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

5499 137299
Vymazat filtr

Druh použití

Posilovací věže pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální posilovací věže jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí posilovací věže ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální posilovací věže se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Instalační plocha

Posilovací věž si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Instalační plocha (m²)

Vymazat filtr

svalových skupin

Zvolte svalové skupiny, které chcete přednostně trénovat.

svalových skupin

Vymazat filtr

Blok závaží

Druh a velikost bloku závaží určuje, jak vysoký maximální tréninkový odpor posilovací věže je nastaven a jak přesně může být nastaveno zatížení.

Blok závaží

Vymazat filtr
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie BodyCraft Posilovací věže

Posilovací věže BodyCraft patří k těm nejlepším v posilování pro domácí užití. Mimořádně se vyznačují svou obrovskou rozmanitostí cviků a výbornou kvalitou. Vylepšený a funkčně promyšlený tréninkový koncept posilovací věže Vám poskytne pestrou nabídku cviků na malém prostoru. Dále se posilovací věže BodyCraft vyznačují enormní pevností a prvotřídním poměrem ceny a výkonu. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení posilovací věže se skládá z mnoha tréninkovým modulů, bloku závaží a ostatního příslušenství. Díky obsáhlé výbavě můžete trénovat velké množství svalových skupin celého těla. Dobře vybavené posilovací věže se vyznačují i větším komfortem při tréninku.
Stabilitu posilovací věži dodává odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Vysoká stabilita prodlužuje životnost posilovací stanice.
Toto kritérium zohledňuje možnosti přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám (tělesné rozměry, odstupňování hmotnosti atd.) a všeobecné ergonomii posilovací věže. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Přihlíží se zde i ke kvalitě provedení (podmíněné vodicími kladkami, uloženími, třecím odporem aj.).
Počet výrobků na straně:
Strana

Posilovací věž BodyCraft - kreativní silový trénink s prémiovou kvalitou

Posilovací věže značky BodyCraft se orientují na potřeby sportovců, kteří chtějí provádět komplexní a náročný silový trénink u sebe doma, a zároveň je pro ně důležitý vzhled stroje a kvalita. Také hotelová zařízení nebo rehabilitační centra užívají pravidelně tyto stroje značky BodyCraft, a to na základě své funkční mnohostrannosti a oslovujícího designu. Za zdůraznění stojí také zmínka stability a schopnosti odporu posilovací věže BodyCraft. Bezpečnost a dlouhou životnost zaručují rámy, které jsou zpravidla vyhotovené z těžké oceli určené i pro zatížení velkou vahou. Nepružící ocelová lana jsou umístěna na vodících kladkách, což zajišťuje vyrovnaný pohyb. Díky tomu při cvičení dosáhnete velmi vyrovnaného pohybu. S posilovací věží BodyCraft si koupíte kvalitu, která Vám bude mnoho let spolehlivě sloužit.

Jaké další výhody poskytuje posilovací věž BodyCraft?

Pro pohodlné provedení Vašich cviků klade BodyCraft při výrobě posilovacích věží velký důraz na kvalitní polstrování a dobré konstrukční zpracování. Dokonale sešité polstrování je vyrobené ze speciálně odolné umělé kůže. Další plus posilovací věže BodyCraft je přizpůsobení se uživateli. Sedátka a zádové opěrky se u většiny strojů BodyCraft dají nastavit dle výšky a dají se i sklápět. Tyto věže je také možné dále rozšířit např. o moduly Leg press, což Vám zajistí ještě více obměn a perfektní trénink celého těla.

Posilovací věž BodyCraft - technická rafinovanost pro vylepšený silový trénink

Aby Váš trénink trval co nejdéle a byl tím pravým zážitkem, disponuje mnoho posilovacích věží Bodycraft těmi nejmodernějšími technickými vybaveními, na nichž budou posíleny všechny svalové partie. Například posilovací věž BodyCraft Elite Graphite vlastní patentovaný Active Balance System (ABS), díky kterému můžete jednoduše přecházet z kontrolovaných vedených tlaků na prsa k volnému provedení cviků s využitím vlastní tělesné hmotnosti. Zde si přijdou na své i začátečníci, kteří mohou ideálně započít trénink s vedenými cviky a s přibývajícími zkušenostmi zapojit i volné cviky s vlastní tělesnou hmotností, při které vzniká zvýšený nárok na koordinaci. Multifunkční posilovací věž BodyCraft skvěle slouží k provádění specifických sportovních cviků. Na posilovací věži BodyCraft Kraftstation X-Press pro, která byla oceněna, můžete trénovat např. od tenisového forhendu po elegantní golfový odpal až k přesnému badmintonovému smeči, čož umožní zapojení různých svalových partií. Multifunkční posilovací věže BodyCraft jsou vhodné i pro regenerativní nebo profylaktické účely, a tím najdou využití i ve fyzioterapii.

Pro tělo v té nejlepší formě - posilovací věž BodyCraft

S velkým spektrem cviků, které posilovací věž BodyCraft nabízí, nebude Vašemu tréninkovému zápalu nic bránit. Pro vytvarování Sixpacku, zadečku ve tvaru jablka nebo V trupu Vám už nic nestojí v cestě. Mezi početné cviky na posilovací věži BodyCraft patří:
 • rozpažování a předpažování na ramena,
 • bicepsový zdvih nadhmatem pro paže,
 • stahování kladky na záda,
 • Butterfly na prsní svalstvo,
 • bench press na prsní svalstvo,
 • zkracovačky pro tvorbu břišní svalové hmoty,
 • předkopávání pro posílení dolních končetin.

Nezáleží na tom, pro jaký účel posilujete nebo jakou svalovou hmotu chcete posílit: Posilovací věž Vám pomůže dosáhnout Vašich posilovacích cíĺů a zároveň mít opravdovou radost ze cvičení.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz