Více než 2.741.934 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.611 výrobků
crosstrainer
Koupit

Taurus Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

27427 109788
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana

Crossový trenažér Taurus pro inovativní a efektivní trénink u Vás doma

Crossové trenažéry Taurus se vyznačují svou jedinečnou kvalitou ve zpracování a vybavení. Při vývoji crossových trenažérů se přísně dbá na specifické potřeby sportovců. Aby se splnily tyto potřeby v nejvyšší míře, přispívají svými fundovanými znalostmi sportovní vědci a dlouhodobými zkušenostmi ambiciózních sportovců do koncepce těchto crossových trenažérů. Crossové trenažéry Taurus Fitness Vás přesvědčí svou vysokou mírou stability a komfortu, stejně tak jako uživatelsky orientovaným vybavením. Dále se crossový trenažér Taurus vyznačuje elegantním designem, který zkrášlí každou soukromou domácí posilovnu a kterého si každý všimne. S crossovým trenažérem Taurus obdržíte kvalitní posilovací stroj, který nejen dobře vypadá, ale také zaručuje dlouhou životnost produktu.

S crossovým trenažérem Taurus k vysněné postavě

Crossový trenažér Taurus je pro Vás ideálním strojem, pokud chcete Váš celkový pohybový aparát efektivně a dlouhodobě trénovat a celkově tím posílit Vaše tělesné i duševní zdraví. Díky rozsáhlému tréninku s crossovým trenažérem Taurus si posílíte cíleně jak nohy a hýždě, tak také svalovou soustavu v horní polovině těla - paže, záda, břicho a hruď. To vede, vedle lepší vytrvalosti, navíc k výraznému zlepšení stability Vašeho těla. Tím můžete lépe předcházet různým bolestem či zraněním, např. v oblasti zad. Také redukce váhy je efektivnější při tréninku na crossovém trenažéru než při použití více posilovacích strojů. Čím více svalů do tréninku zapojíte, tím více spálíte energie. Crossový trenažér Taurus patří na základě svého synergetického crossového tréninku mezi horní a dolní polovinou těla k opravdovému spalovacímu motoru nechtěných tukových polštářků.

Kupte si crossový trenažér Taurus pro intenzivní kardio trénink

Taurus nabízí ve své nabídce mnoho kvalitních crossových trenažérů, tak, aby vyšel vstříc všem svým individuálním přáním zákazníků a Vám tak pomohl při dosáhnutí Vašich sportovních cílů.

Crossový trenažér Taurus Studio 10.5 Pro

Mit dem Taurus Studiocrosstrainer 10.5 Pro trainieren Sie gelenkschonend Ihre Ausdauer
S trenažérem 10.5 Pro od značky Taurus k
lepšímu posilování
Crossový trenažér Taurus Studio 10.5 Pro je rovnocenným partnerem při silovém tréninku a těší se také oblibě ve Fitness studiích. S ním přivedete své tělo do nejlepší formy. Crossový trenažér 10.5 Pro se ideálně hodí i pro profesionální využití doma. Přehledný dotykový displej na tomto crossovým trenažérem je lehce ovladatelný i pro úplné začátečníky.

Crossový trenažér Taurus X7.7

Crossový trenažér Taurus X7.7 je naším cenovým tipem. Tento crossový trenažér disponuje obzvláště stabilní ocelovou rámovou konstrukcí. Díky jednoduchému ovládacímu displeji, tichému generátorovému systému a provozu uspokojí tento crossový trenažér Taurus jak začátečníky, tak pokročilé.
Der Taurus Crosstrainer X7.1 für eine bessere Fitness
Crossový trénink pro každého:
trenažér X7.1 od značky Taurus

Crossový trenažér Taurus X7.1

Crossový trenažér Taurus X7.1 patří každý rok k nejvíce prodávaným crossovým trenažérům v našem obchodě. Tento ideální stroj je vhodný obzvláště pro sportovce ve volném čase a pro začátečníky, kteří chtějí šetřit své klouby a upřednostňují různorodý trénink. Díky intuitivní ovládací obrazovce je trénink obzvláště jednoduchý. Pokud chcete zlepšit Vaše posilování u Vás doma a s radostí dosáhnout svých vysněných tréninkových cílů, s tímto crossovým trenažérem Taurus X7.1 si vyberete to pravé.
Vysoký výkon za dobrou cenu – crossový trenažér Taurus, exkluzivně u T-Fitness!
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz