Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků

Fitness stroje cardiostrong

stroje na posilování značky cardiostrong – optimální pro domácí trénink. Jednodušší a pohodlnější už to nemůže být - zhubnout nebo se cítit fit.
cardiostrong

Stroje na cvičení značky cardiostrong: Vaše tréninkové úspěchy nás ženou vpřed

Stroje značky cardiostrong jsou určené pro domácí cvičení: jednoduchá obsluha, skvělé provedení pohybu, zajímavý design, úspora místa. Tyto zmíněné vlastnosti, skvělý poměr cena/výkon, ke kterým se zavazuje značka strojů cardiostrong: produkty, inovace, trénink, design. Tréninkové úspěchy jsou impulsem a motivací pro stroje značky cardiostrong. číst dálemore

Fitness stroje cardiostrong - Oblíbený produkt

Fitness stroje cardiostrong - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

cardiostrong Crossové trenažéry

(14 Výrobky)
cardiostrong nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. cardiostrong Crossové trenažéry a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. cardiostrong a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý cardiostrong Crossové trenažéry sortiment

cardiostrong Běžecké pásy

(6 Výrobky)
Běžecké pásy cardiostrong přesvědčí své uživatele skvělými vlastnostmi a moderním designem. Běžecké pásy značky cardiostrong byly vyvinuty odborníky na sportovní vědu a profesionály. Sestaveny přímo na míru běžcům. Kvalita běžeckých pásů byla přezkoušena nezávislým institutem, zabývající se testováním. Mnohé z nich se staly vítězi v různých kategoriích. V sortimentu značky cardiostrong najdou jak začátečníci, tak i profesionálové vhodný stroj.
zobrazit veškerý cardiostrong Běžecké pásy sortiment

cardiostrong Veslovací trenažéry

(5 Výrobky)
cardiostrong veslovací trenažéry představují nejjednodušší řešení při tréninku na veslovacích trenažérech. Obsluha je velmi jednoduchá, produkt zabere málo místa a dá se po tréninku jednoduše složit. Systém odporu v kombinaci vzduchových a magnetických brzd zajišťuje také při vyšším odporu vyrovnaný a příjemný pohyb.
zobrazit veškerý cardiostrong Veslovací trenažéry sortiment

cardiostrong Ergometry

(13 Výrobky)
cardiostrong nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. cardiostrong Ergometry a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. cardiostrong a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý cardiostrong Ergometry sortiment

cardiostrong Masáže, jóga a wellness

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z cardiostrong Masáže, jóga a wellness sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý cardiostrong Masáže, jóga a wellness sortiment

cardiostrong Step můstky

Mnohostranně využitelný praktický stepper značky cardiostrong pro aerobic a fitness cviky. S těmito produkty můžete trénovat nejen koordinaci, ale také i svou kondici. Bedýnky na step lze výškově nastavit a provádět tak různá cvičení. Bedýnky na step značky cardiostrong jsou samozřejmě vybaveny protiskluzovým povrchem.
zobrazit veškerý cardiostrong Step můstky sortiment

cardiostrong Fitness rukavice

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z cardiostrong Fitness rukavice sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý cardiostrong Fitness rukavice sortiment

cardiostrong Příslušenství posilovací věže

Sortiment cardiostrong nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu cardiostrong Příslušenství posilovací věže:
zobrazit veškerý cardiostrong Příslušenství posilovací věže sortiment

cardiostrong Příslušenství pro hodinky s měřením pulsu

cardiostrong Příslušenství pro hodinky s měřením pulsu přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se cardiostrong sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý cardiostrong Příslušenství pro hodinky s měřením pulsu sortiment

cardiostrong Příslušenství veslovací trenažéry

cardiostrong nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. cardiostrong Příslušenství veslovací trenažéry a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. cardiostrong a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý cardiostrong Příslušenství veslovací trenažéry sortiment

cardiostrong Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(4 Výrobky)
Sortiment cardiostrong nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu cardiostrong Příslušentsví pro vytrvalostní trénink:
zobrazit veškerý cardiostrong Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Fitness stroje cardiostrong - Hodnocení zákazníků

 • Recumbent bike cardiostrong BC60

  Heřman 23.6.2020 - Recumbent bike cardiostrong BC60

  Nepodařilo se mi našroubovat jeden z 8. šroubků stojanu řidítek a ovládacího panelu. Doufám že stojan bude držet na místě dostatečně pevně. Počítač neměří tepovou frekvenci srdce dostatečně dobře při vyšším zatížení. Počítač ukazuje tepovou frekvenci srdce kolem 70 tepů/min, když skutečná tepová frekvence je přes 140 tepů/min.

 • Stepper cardiostrong 2 v 1

  VOZÁBALOVÁ 19.12.2017 - Stepper cardiostrong 2 v 1

  Jsem velice spokojena s tímto výrobkem,je dobře stabilní,výhodou je volitelnost chodu do stran nebo rovně,konstrukce je pevná.Jediná nevýhoda je,že nejde nastavit obtížnost chodu,ale to nejde asi u většiny ministepperů.Za tuto cenu je stepper velmi dobrý.

 • Veslovací trenažér cardiostrong RX40

  Beňadik 3.7.2017 - Veslovací trenažér cardiostrong RX40

  Je výborný po všetkých stránkach

 • Veslovací trenažér cardiostrong RX40

  sevcik 13.2.2017 - Veslovací trenažér cardiostrong RX40

  Veslařský trenažer RX40. Výrobek je kvalitní a v kontextu cena versus výkon davam 5hvezdiček. Kombinace vzduch magnet je trochu hlučnější než magnet ,ale to je dáno principem konstrukce. Pro český trh je nezbytné zajistit český návod a zaruční i následný servis. Tento handycap je zatim vyvážen vstřícnou ,rychlou a velmi příjemnou komunikací. Radim.

cardiostrong - inovativní design pro efektivní trénink

Ať už běžecký pás, crossový trenažér nebo egometr– skoro žádný výrobce nenabízí takovou eleganci a inovativní řešení jako stroje na cvičení značky cardiostrong. Fitness stroje značky cardiostrong s nadčasovým designem, kompaktně zpracovanou konstrukcí, intuitivním zpracováním a promyšlenými novinkami.

U strojů na cvičení značky cardiostrong je kladen velký důraz na ergonomii, tak aby byl zajištěn pohodlný trénink na základě správně provedeného pohybu. Díky použití kvalitních a odolných materiálů, pečlivému zpracování, zaměření na každý detail je zaručena dlouhá životnost.

Posilovací stroje cardiostrong – zkušenost s evropskou jedničkou pro domácí fitness

Jako zapsaná značka skupiny T-Fitness GmbH profitují stroje cardiostrong z 30letých zkušeností z oblasti domácího fitness. Především zpětné ohlasy zákazníků přispívají k vývoji a výbavě fitness strojů značky cardiostrong. Právě díky feedbacku od zákazníků, může firma Sport-Tiejde spolu se zkušenostmi nabízet takový sortiment strojů, který se skvěle hodí pro trénink v pohodlí domova.

Kvalita produktu je rozhodující.

U fitness strojů cardiostrong je kladen důraz na kvalitu a materiály. Zde se výrobce soustředí na ideální podmínky pro domácí používání: motory běžeckých pásů jsou např. tiché, konstrukce rámu je kvalitně zpracována a vyrobena z kvalitní oceli. Všechny běžecké pásy cardiostrong jsou vybaveny sklápěcím mechanismem a transportními kolečky.

Výroba strojů je uskutečňována prostřednictvím renomovaných výrobců po celém světě. Vlastní tým managamentu kvality se sídlem na Tajwanu zaručuje bezpečné dodržení všech standardů. Výsledkem jsou kvalitní stroje a spokojení zákazníci.

Značka cardiostrong se zavazuje

Stroje značky cardiostrong slibují vysoký stupeň kvality, pohodlí při tréninku, účinný trénink a dlouhou životnost. Značka cardiostrong se zavázala celkem ke 4 slibům.

Závazek výroby

Každý fitness stroj značky cardiostrong je již předmontován a rovněž přezkušován. Jen stroje, které projdou kontrolou jsou doručovány zákazníkům. Vlastní tým týkající se bezpečnosti kvality se nachází na Tajwanu a přezkušuje pravidelně dodávky, které opouští sklad. Tak může značka cardiostrong zaručit, že trénující obdrží funkční stroje bez jakýchkoliv závad.

Závazek inovace

Stroje značky cardiostrong odpovídají nejnovějším technologiím, tak aby uživatelé mohli trénovat na nejlepších a nejnovějších strojích. Z toho důvodu jsou naši vývojáři a nákupčí značky cardiostrong stále na blízku a naslouchají. Stroje značky cardiostrong neodpovídají svým designem pouze časovému trendu, rovněž je lze obdivovat i z technického hlediska. Běžecký pás cardiostrong TX40e disponuje celosvětově jako první elektrickým sklápěcím systémem. Crossový trenažér EX90 Plus je prvním crossovým trenažérem, který umožňuje plynulé nastavení délky kroku.

Závazek tréninku

Trénink doma by měl být pohodlný, jednoduchý a efektivní. Na to jsou stroje značky cardiostrong uzpůsobovány. Ovládání musí být jednoduché: stroje na posilování cardiostrong jsou snadno přístupné a nechají se jednoduše ovládat – předpoklad pro rychlý a úspěšný začátek tréninku. Biomechanika umožňuje trénink šetrný ke kloubům a zároveň poskytuje určitý stupeň pohodlí.

Aby bylo snížení hmotnosti efektivní, jsou vybaveny špičkové modely crossových trenažérů vyšší setrvačnou hmotou. To znamená, že se setrvačná hmota nachází v nášlapných plochách. Při jednom testu Technické univerzity Mnichov - Institutem pro biomechaniku ve sportovní oblasti bylo zjištěno, že crossové a eliptické trenažéry s takovouto konstrukcí umožňují vyšší spotřebu kalorií.

Závazek designu

Doslova rafinovaný design nezaujme pouze tím, jak stroj vypadá zvenku. Stroje jsou koncipovány tak, aby zapadly do domácího prostředí. Našimi předpoklady rovněž je, aby stroj zabral co nejméně plochy, však při záruce nejvýše možné kvality tréninku. Díky tomu se stroje značky cardiostrong hodí do každého bytu. Mnoho strojů cardiostrong vedle klasických barev k dostání v černém provedení.
cardiostrong® je značkou skupiny T-Fitness GmbH.

Fitness stroje cardiostrong - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky cardiostrong.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky
dokumenty
Prosíme, vyberte výrobek

cardiostrong Vytrvalostní trénink

cardiostrong Posilování

cardiostrong Jóga a pilates

cardiostrong Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 5 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz