Horizontální ergometr cardiostrong BC60

č. výrobku CST-BC60
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 34 342,00 Kč
nyní Dnes 25 882,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 24%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Horizontální ergometr cardiostrong BC60

Horizontální ergometr cardiostrong BC60

Kondiční trénink nenáročný na záda a klouby
 • Důmyslný koncept sezení zádová opěra pro větší pohodlí
 • Přesné řízení tréninku ovládání pomocí výkonu ve wattech a programy řízené tepovou frekvencí
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC60 ocenění
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Prostorově úsporné rozměry, skvělý design – ideální pro váš domov

Prostorově úsporné rozměry, skvělý design – ideální pro váš domov

Model BC60 se vzhledově i prostorově hodí do všech možných obydlí: S délkou pouhých 128 cm je to jeden z prostorově nejnenáročnějších horizontálních ergometrů na trhu. Díky transportním kolečkům jej navíc můžete flexibilně přemisťovat. BC60 navíc díky svému jednoduchému designu skvěle vypadá – zkrátka perfektní domácí fitness zařízení, se kterým může každý v domácím prostředí trénovat svou kondici.
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Více pohodlí díky zádové opěře

Více pohodlí díky zádové opěře

Na ergometru BC60 se můžete při tréninku opřít a relaxovat a přitom efektivně pracovat svou vytrvalost. Vysoké, prodyšné opěradlo podpírá horní část těla a odlehčuje páteři a meziobratlovým ploténkám. Tento koncept sezení v podstatě každému uživateli slibuje větší tréninkový komfort: Máte volné ruce, takže si můžete při tréninku číst knihu nebo používat tablet. BC60 je však také ideální pro trénující s problémy se zády.
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Možnost flexibilního nastavení

Možnost flexibilního nastavení

Abyste mohli na BC60 sedět pohodlně a ergonomicky, jsou sedlo a zádová opěra nastavitelné. Sedadlo si můžete plynule a pohodlně nastavit z polohy sedu, a to jak co do vzdálenosti k pedálům a konzoli, tak i co do úhlu sklonu. Navíc je opěradlo také výškově nastavitelné. Tak může na přístroji BC60 trénovat celá rodina.
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Rovnoměrný šlapací pohyb

Rovnoměrný šlapací pohyb

Plynulý a vyvážený šlapací pohyb bez výpadků je pohodlnější a chrání klouby. U BC60 zajišťuje 9kg setrvačník v kombinaci s vysoce kvalitním brzdným systémem velmi vyrovnaný pohyb. Odpor je udržován na konstantní úrovni v celém rozsahu pohybu. Magnetická brzda je absolutně bezhlučná a bezúdržbová – zkrátka ideální řešení!
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Řízení výkonu ve wattech – trénujte se šetrnou zátěží

Řízení výkonu ve wattech – trénujte se šetrnou zátěží

Jakožto horizontální ergometr je model BC60 vybaven funkcí regulace výkonu ve wattech pro trénink se šetrnou zátěží. Bez ohledu na to, jak rychle šlapete, ergometr udržuje přesně vámi zadaný výkon. To vás chrání před přetížením a trénujete tak ve svém ideálním rozsahu, takže můžete ve své terapii pokračovat i v pohodlí domova.
Horizontální ergometr cardiostrong BC60 Uživatelsky přívětivý koncept ovládání

Uživatelsky přívětivý koncept ovládání

Snadno ovladatelná konzole vám poskytuje 12 tréninkových programů pro různé kondiční tréninky. Svůj oblíbený program spustíte prostým stisknutím tlačítka rychlé volby. Navíc můžete využít některý ze čtyř programů řízených tepovou frekvencí, se kterými můžete efektivně směřovat ke svému tréninkovému cíli (například hubnutí) v optimálním rozsahu tepové frekvence.

 • Včetně držáku na láhev na pití (na fotografii není namontován)
 • Vzhledově i prostorově se hodí do každého bytu
 • Horizontální ergometr s vysokým tréninkovým komfortem díky dobrému nastavení sedadla
 • Velmi elegantní, útlá konzole se snadnou obsluhou
 • Zádová opěra je výškově nastavitelná
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Horizontální ergometr cardiostrong BC60: (d) 128 cm x (š) 67 cm x (v) 121 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 30 - 330 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 9 kg
  • délka kliky pedálu: 17 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 19, z toho definované uživatelem: 1, řízené pulsem: 4
  • stupně zátěže: 16
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální,
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, vyměnitelné kliky, držák na lahev

Horizontální ergometr cardiostrong BC60: Pohodlný a šetrný k zádům díky chytrému konceptu sezení

Horizontální ergometr BC60 vám nabízí mnoho výhod při domácím tréninku: Zádová opěra na jednu stranu zpříjemňuje trénink – můžete si například při tréninku číst – a na druhou stranu poskytuje přídavnou oporu zádům. V této poloze šetrné k zádům dochází k odlehčení páteře a meziobratlových plotének. Cvičení na BC60 je proto vhodné i pro lidi s problémy se zády nebo s vyhřezlou ploténkou. Horizontální ergometr cardiostrong BC60 má obzvláště vysoké opěradlo. Kromě běžných možností nastavení horizontálního ergometru lze u modelu BC60 nastavit také výšku opěradla.

Co je dobré vědět: Na horizontálním ergometru sice trénujete s pohodlnou zádovou opěrou, avšak tréninkový efekt je stejně vysoký jako na rotopedu – ve spotřebě kalorií není téměř žádný rozdíl.

Horizontální ergometr s ovládáním výkonu ve wattech

I díky možnosti regulace výkonu ve wattech je model BC60 skvělý pro trénink se šetrnou zátěží například po operaci nebo dlouhé tréninkové pauze. Před zahájením tréninku lze na horizontálním ergometru nastavit příkon podle pokynů lékaře nebo fyzioterapeuta. Ergometr zajišťuje přesné udržování této hodnoty tím, že neustále upravuje odpor podle rychlosti vašeho šlapání: Čím rychleji šlapete, tím je odpor nižší – a naopak. Kardiovaskulární systém a svaly jsou tak zatěžovány nepřetržitě a vždy se stejnou intenzitou. Takto můžete ve svém rehabilitačním tréninku pohodlně a bezpečně pokračovat i doma.

Prvotřídní design a stylová, snadno ovladatelná konzole

Při konstrukci recumbent biků cardiostrong byla stejnou měrou věnována pozornost funkčnosti i vzhledu. Výsledkem je obzvlášť prostorově úsporný fitness přístroj s úzkým tělem a moderním barevným provedením, který se skvěle vyjímá v každé domácnosti.

Útlá konzole dokonale ladí s elegantním vzhledem horizontálního ergometru. Koncepce ovládání je velmi jednoduchá. Pomocí tlačítek rychlé volby si můžete vybrat některý z 12 předdefinovaných profilových programů se střídavými fázemi zátěže a zotavení. Kromě toho máte také k dispozici programy řízené tepovou frekvencí, jeden volně definovatelný uživatelský program a jeden kondiční test.

Horizontální ergometr cardiostrong BC60 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC60 ocenění

Manual cardiostrong BC60

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
94
4
14
3
1
2
0
1
0

4.85 5 hvězdiček

(109 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nepodařilo se mi našroubovat jeden z 8. šroubků stojanu řidítek a ovládacího panelu. Doufám že stojan bude držet na místě dostatečně pevně. Počítač neměří tepovou frekvenci srdce dostatečně dobře při vyšším zatížení. Počítač ukazuje tepovou frekvenci srdce kolem 70 tepů/min, když skutečná tepová frekvence je přes 140 tepů/min.
Einwandfrei
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein sehr gutes Produkt zu einem äußerst günstigen Aktionspreis! Die Lieferung erfolgte innerhalb einer Woche, der Aufbau gelang schnell und ohne Komplikationen. Die Qualität spricht, wie für Cardiostrong üblich, für sich selbst. Ausreichend viele Programme, bequemer Sitz und sehr leiser Lauf sowie stabiler Stand zeichnen dieses Liegeergometer aus. Ich benutze es mit einem Polar Brustgurt herzfrequenzgesteuert und bin von der Funktionalität begeistert. Einzig die Menüführung der unterschiedlichen Programme ist ein wenig kompliziert und könnte übersichtlicher sein. ... [číst dále]
muy estable y ergonómica
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ideal para personas mayores ya que no requiere mantener el equilibrio, protege la espalda y permite un ejercicio adaptado a cada necesidad
Perfektes Ergometer
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe Probleme mit den Beinen und manchmal auch mit dem Gleichgewicht. Da ich Schmerzen an den Füßen habe (vor allem Fußsohlen) suchte ich ein Gerät, mit dem ich daheim fit bleiben kann und das meine Beine trainiert. Ich bin begeistert. Die Pedale sind groß genug, so dass mein Fuß gut aufliegt. Der Sitz ist sehr angenehm. Die Einstellungen sind einfach. Ich fahre sehr gerne auf dem Rad und kann die Dauer und die Belastung bereits steigern.
Kompetent, Freundlich, Gut
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich war von der freundlichen und umfangreiche Beratung begeistert. Das war dann ausschlaggebend für den Kauf. Auch die Hilfe bei der Abholung war sehr gut. Vielen Dank!
cardiostrong Liegeergometer BC60
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Die mittlerweile gewohnte Qualität von cardiostrong wurde auch bei diesem Liegeergometer wieder bestätigt. Trotz Corona einen netten Kontakt zu Sport Tiedje und auch die Lieferung war schneller als befürchtet :)
Cardiostrong DC 60
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bestellung u d Lieferung Ware kein Problem sehr nette Spedition. Aufbau war schnell erledigt hatte dann aber beim treten ein sehr lautes Klackern am Schwu ngrad wahrgenommen .mußte also die Verkleidung abbauen und ein Kabel zur Seite verlegen das am Rad geschliffen hat war halt ein kleiner Mehraufwand. Anleitung und Funktionen sowie Bedinbarkeit einfach erklärt und übersichtlich. Durch die vielen Programme und separat einstellbaren Programme wird es nicht langweilig und ist auch für fortgeschrittene Fahrer gut geeignet auch nach einer Stunde Fahrt keine Schmerzen .... [číst dále]
Cardiostrong BC 60
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Hervorragendes Liegendfahrrad, hochwertig verarbeitet, leise, gute Trainingssteuerungen, platzsparend. Wir sind begeistert!
Fitness kennt kein Alter
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Habe das Liegeergometer für meine 84jährige Mutter gekauft. Die Hartschalenlehne hat den Ausschlag gegeben, da sie den Rücken gut stützt. Guter und übersichtlichter Bedienungskomfort, läuft sehr ruhig, bequemer Einstieg, ausreichende Programmauswahl. Tolle Beratung, gerne jederzeit wieder
Ergometer Cardiostrong BC60
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr hochwertiges Gerät. Im Geschäft auf der Floridsdorferstrasse getestet worden. Ich fúhlte mich genauso wie im Fitness Studio. Jetzt kann ich zu Hause vorm TV in Ruhe trainieren. Zu jeder Zeit. Ohne extra wo hin zu fahren. Der Aufbau dauerte 4 Stunden. Ich bin leider nicht so ein toller Heimwerker wie andere, die es in 90 Minuten schaffen. An 2 Stellen in der Aufbauanleitung wusste ich kurz nicht weiter. Die Schrauben waren am Griff vorne nicht vormontiert wie beschrieben sondern am Rahmen wo er befestigt wird. Ich bin irgenwann von selbst darauf gekommen. Und auf Seite 10 sind die Abbildungen verkehrt fűr vorderen und hinteren Standfuß. Auf Seite 12 der Bauanleitung stehts dann aber eh richtig. Die Transportrollen sind vorne. ???? Die Garantie Erweiterung auf 5 Jahre lässt mich hoffen noch viele Jahre Spass mit dem Ergometer zu haben.... [číst dále]T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě