Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro

č. výrobku CST-BRPRO
Skladem
4x ocenění
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-26%
DMOC 46 909,00
dosud
nyní 34 299,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Verze Pro s novým konceptem designu a komfortní výbavou
 • Trénujte proti odporu vody Nastavitelný základní odpor – pro všechny výkonnostní úrovně
 • Moderní design Šikmá nádrž – k dostání ve dvou barevných provedeních
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

S trenažerem Baltic Rower Pro si můžete veslařský trénink přesně přizpůsobit podle své výkonnostní úrovně: Základní odpor lze regulovat v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Například můžete začít jako začátečník s nízkou hladinou a postupně si přidávat zátěž – značky na nádrži vám přehledně zobrazují úrovně náplně.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Jedinečný design

Jedinečný design

Pěkně ostrý trenažer: U přístroje Baltic Rower Pro není nádrž instalována rovně, nýbrž v šikmé poloze. Veslovací trenažer je navíc k dispozici ve dvou moderních barevných provedeních – s modrou nádrží nebo se šedou nádrží a červeným veslem. Díky své neobvyklé konstrukci se tento stabilní veslovací trenažer stane opravdovou ozdobou vašeho domova nebo posilovny v hotelu, sportovním klubu nebo kanceláři.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Pohodlná výška sedadla

Pohodlná výška sedadla

Ve verzi Pro přichází Baltic Rower se zvýšeným sedadlem. Díky tomu je sedání na trenažer i vstávání z něj mnohem snazší. Zejména po intenzivním tréninku veslaři ocení pohodlnou výšku sedadla. Sedák je jemně čalouněný a díky gumovým kolečkům téměř nehlučně klouže po vodicí kolejnici.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Naklápěcí displej s držákem tabletu

Naklápěcí displej s držákem tabletu

Displej lze pro optimální zobrazení tréninkových dat naklápět. Vyberte si z celé řady veslařských programů: Můžete si stanovit svůj individuální cílový čas, vzdálenost nebo počet kalorií, pustit se do veslařského závodu, a máte mnoho dalších možností. Díky držáku tabletu navíc současně můžete sledovat svůj oblíbený seriál nebo se s pomocí aplikace Kinomap vypravit na některou z veslařských tras po celém světě.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nožní opěrku lze upravit podle vaší velikosti nohy v šesti úrovních. Díky očíslování každý uživatel vždy znovu rychle najde své optimální nastavení. Malá vzdálenost chodidel od sebe podporuje ergonomickou polohu kyčlí při veslování. Potřebný záběr pak zajišťuje protiskluzová měkká rukojeť.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Prostorově úsporný a kompaktní

Prostorově úsporný a kompaktní

Po tréninku můžete trenažer Baltic Rower Pro s čistým svědomím odsunout do rohu místnosti, neboť tam předvede další ze svých kladů: Veslovací trenažer snadno odstavit ve svislé poloze a pomocí transportních koleček přesouvat. Jeho prostorové nároky se tak omezí na minimum.

 • Veslovací trenažér cardiostrong s vodním odporem: velmi stabilní, velmi tichý, velmi dobrý!
 • Různé úrovně odporu – jednoduše pomocí náplně nádrže (značky na nádrži)
 • Kompatibilní s aplikací Kinomap díky připojení přes rozhraní Bluetooth
 • Dvě barevné varianty:
  • varianta 1: modrá nádrž s černou lopatkou a antracitově šedým rámem
  • varianta 2: zatmavená nádrž s červenou lopatkou, tmavě šedý, téměř černý rám
 • velmi tichý chod díky gumovým válečkům
 • displej s možností naklápění ve 2 polohách pro optimální pozorovací úhel pro sportovce všech výšek
 • displej s držákem na tablet/chytrý telefon: sledujte při veslování filmy nebo používejte aplikaci Kinomap
 • 6 nastavení patní opěry
 • úzký rozestup chodidel (6 cm) pro ergonomičtější polohu kyčlí
 • zvýšené sedadlo (cca 40 cm) pro větší pohodlí při nastupování a sestupování
 • velmi úhledný design s nakloněnou vodní nádrží a dvěma barevnými provedeními
 • rukojeť s příjemným a jistým úchopem
 • nivelační šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • max. hmotnost uživatele: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro: (d) 198 cm x (š) 56 cm x (v) 82 cm
  sklopený - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro: (d) 72 cm x (š) 56 cm x (v) 198 cm

Lepší zážitek než na moři: Veslovací trenažér s nastavitelným vodním odporem

Vodní odpor je při veslování na klidné vodní hladině konstantní. Intenzita veslování tak závisí hlavně na rychlosti veslování. Nejinak je tomu i u běžných vodních veslovacích trenažerů. Tuto přirozenou nevýhodu vodního živlu ale Baltic Rower Pro potlačuje. Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro umožňuje regulaci základního odporu v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Za tímto účelem jsou na nádrži zřetelné značky. Vedle „klidné“ veslařské vyjížďky na jezírku v městském parku nabízí tento indoor rower také možnost veslovat vzhůru proti peřejím.

To ale není jedinou předností systému vodního odporu trenažeru Baltic Rower Pro. Další výhodou je velmi přitažlivý, sportovně elegantní design. Zaprvé je nádrž instalována v šikmé poloze, což je elegantní řešení a současně se tím na délce veslovacího trenažeru daří ušetřit několik centimetrů. Baltic Rower Pro je kromě toho k dispozici ve dvou různých barevných provedeních: s modrou nebo červenou nádrží.

Sedíte v suchu, ale přesto se pořádně zapotíte!

Díky přesně nastavitelné konzole, příjemnému sedadlu (měkkému čalounění a pohodlné výšce sedu 40 cm) a ergonomicky příznivé malé vzdálenosti nohou se zdá, že by trénink na veslovacím trenažeru cardiostrong Baltic Rower Pro mohl být vcelku pohodlný. A to také může: Tento indoor rower se hodí pro všechny výkonnostní úrovně, tedy od rehabilitačních trénujících až po špičkové sportovce. Přispívá k tomu zejména jeho perfektní stabilita, díky níž trenažer mimo jiné nabízí maximální hmotnost uživatele 170 kg a současně je certifikován pro použití v poloprofesionální oblasti. Pokud máte chuť, můžete se na trenažeru Baltic Rower Pro pěkně zapotit.

Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro přitom samozřejmě nabízí také výborné pohodlí při tréninku. Vedle již zmíněných charakteristik k tomu dále přispívají úchyt na tablet na konzole a obzvlášť tiché vodicí kolejnice. Po tréninku lze navíc cardiostrong Rower jednoduše sklopit do prostorově úsporné svislé polohy.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění

manual cardiostrong-Baltic Rower Pro

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce
poloprofesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
41
4
2
3
0
2
0
1
0

4.95 5 hvězdiček

(43 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb


Super Store in Düsseldorf
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben dieses Gerät im Store in Düsseldorf gekauft und sind Mega zufrieden. Die Beratung ist top und man nimmt sich für die Kunden Zeit jede Frage zu beantworten und sind immer freundlich . Hilfsbereit und helfen sogar beim einladen ins Auto . Diesen Shop und die Mitarbeiter vor allem Willi sind nur weiter zu empfehlen . Wir würden dort jederzeit wieder etwas kaufen .
Rudertraining toll, trainingscomputer und Dokumentation mau
4 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Rudergerät ist toll verarbeitet, stabil und leise. Das tägliche Training macht Spass, motiviert und ich bleibe dran. Intensität bei Wasserlevel 4 ist für Anfänger gut und ausreichend. Für allgemeines Fitnesstraining im Hobbybereich super. Weniger gut ist der Trainingsmonitor, er ist nicht beleuchtet und schwer ablesbar. Angaben zur Konnektivität mit Pulsmessgeräten fehlt leider. Polar H7 und H10 Brustgurt funktionieren einwandfrei, Pulsuhr Mi Band 7 Pro nicht. Vielleicht können andere Anwender helfen welche Uhren kompatibel sind. Die Angaben auf dem Trainingsmonitor sind nicht vergleichbar mit den von anderen Rudergeräten. Eine Dokumentation was und wie gemessen wird fehlt leider völlig. Wie wird z.B. der Kalorienverbrauch "geschätzt"? Welchen Einfluß hat der Wasserlevel auf die Berechnungen ...... [číst dále]
Tolles Gerät und spitzen Service
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Baltic Rower Pro ist ein sehr gutes und stabiles Gerät und qualitativ sehr hochwertig. Es ist einfach zu bedienen und entspricht meinen Erwartungen. Der Kundenservice ist schnell und hilfsbereit. Die gesamte Abwicklung war reibungslos.
Rudergerät Baltic Pro 2
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr zufrieden mit dem Rudergerät. Lieferung unkompliziert und schnell. Bei Fragen auch telefonisch immer hilfsbereit.
Schnellste Lieferung, die ich jemals erhalten habe ...
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
... noch dazu in tadellosen Zustand. Der Zusammenbau war einfach und das Produkt hat die Erwartungen voll erfüllt. Das war das zweite bei Tiedje bestellte Gerät - eine volle Empfehlung.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Mit Lieferung und Gerät sehr zufrieden
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Alles in Ordnung
Baltic Rower Pro
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe mich bei Sport Tiedje in Salzburg beraten lassen. Das Balitc Rower Pro hat mich aus Stabilitätsgründen überzeugt. Die Lieferung war recht flott (7 Tage). Aufbau war sehr einfach, wegen guter Beschreibung (ca. eine halbe Stunde). Die Verarbeitung ist Top und das Material ist wirklich sehr stabil. Die Fussstützen sind ganz leicht zu verstellen für unterschiedliche Schuhgrößen. Das Display ist nicht beleuchtet, hat aber bei meinem Aufstellungsort keinen Einfluss. Das Wassergeräusch ist angenehm und nicht zu laut. Alles in allem ein super Rudergerät, das ich nur weiter empfehlen kann. ... [číst dále]
Baltic Rower Pro
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät macht einen wertigen Eindruck, die Verarbeitung ist gut. Durch die Möglichkeit des Aufstellens nimmt es wenig Platz in Anspruch. Zusammengefasst: Für das Training zu Hause ist der Baltic Rower Pro eine gute Lösung !
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe mich nach ausgiebigen Tests verschiedener Premiumgeräten letztendlich für das CST-BALTIC-PRO-B-2 entschieden. Ausschlaggebend funktianolität, robustheit, laufruhe, Optik.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě