Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro

č. výrobku CST-BRPRO
Není skladem
K dodání opět od cca KT 13
(27.3.2023 - 31.3.2023)
2x awarded
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-26%
DMOC* 46 909,00
dosud
nyní 34 299,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Verze Pro s novým konceptem designu a komfortní výbavou
 • Trénujte proti odporu vody Nastavitelný základní odpor – pro všechny výkonnostní úrovně
 • Moderní design Šikmá nádrž – k dostání ve dvou barevných provedeních
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

S trenažerem Baltic Rower Pro si můžete veslařský trénink přesně přizpůsobit podle své výkonnostní úrovně: Základní odpor lze regulovat v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Například můžete začít jako začátečník s nízkou hladinou a postupně si přidávat zátěž – značky na nádrži vám přehledně zobrazují úrovně náplně.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Jedinečný design

Jedinečný design

Pěkně ostrý trenažer: U přístroje Baltic Rower Pro není nádrž instalována rovně, nýbrž v šikmé poloze. Veslovací trenažer je navíc k dispozici ve dvou moderních barevných provedeních – s modrou nádrží nebo se šedou nádrží a červeným veslem. Díky své neobvyklé konstrukci se tento stabilní veslovací trenažer stane opravdovou ozdobou vašeho domova nebo posilovny v hotelu, sportovním klubu nebo kanceláři.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Pohodlná výška sedadla

Pohodlná výška sedadla

Ve verzi Pro přichází Baltic Rower se zvýšeným sedadlem. Díky tomu je sedání na trenažer i vstávání z něj mnohem snazší. Zejména po intenzivním tréninku veslaři ocení pohodlnou výšku sedadla. Sedák je jemně čalouněný a díky gumovým kolečkům téměř nehlučně klouže po vodicí kolejnici.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Naklápěcí displej s držákem tabletu

Naklápěcí displej s držákem tabletu

Displej lze pro optimální zobrazení tréninkových dat naklápět. Vyberte si z celé řady veslařských programů: Můžete si stanovit svůj individuální cílový čas, vzdálenost nebo počet kalorií, pustit se do veslařského závodu, a máte mnoho dalších možností. Díky držáku tabletu navíc současně můžete sledovat svůj oblíbený seriál nebo se s pomocí aplikace Kinomap vypravit na některou z veslařských tras po celém světě.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nožní opěrku lze upravit podle vaší velikosti nohy v šesti úrovních. Díky očíslování každý uživatel vždy znovu rychle najde své optimální nastavení. Malá vzdálenost chodidel od sebe podporuje ergonomickou polohu kyčlí při veslování. Potřebný záběr pak zajišťuje protiskluzová měkká rukojeť.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro Prostorově úsporný a kompaktní

Prostorově úsporný a kompaktní

Po tréninku můžete trenažer Baltic Rower Pro s čistým svědomím odsunout do rohu místnosti, neboť tam předvede další ze svých kladů: Veslovací trenažer snadno odstavit ve svislé poloze a pomocí transportních koleček přesouvat. Jeho prostorové nároky se tak omezí na minimum.

 • Veslovací trenažér cardiostrong s vodním odporem: velmi stabilní, velmi tichý, velmi dobrý!
 • Různé úrovně odporu – jednoduše pomocí náplně nádrže (značky na nádrži)
 • Kompatibilní s aplikací Kinomap díky připojení přes rozhraní Bluetooth
 • Dvě barevné varianty:
  • varianta 1: modrá nádrž s černou lopatkou a antracitově šedým rámem
  • varianta 2: zatmavená nádrž s červenou lopatkou, tmavě šedý, téměř černý rám
 • velmi tichý chod díky gumovým válečkům
 • displej s možností naklápění ve 2 polohách pro optimální pozorovací úhel pro sportovce všech výšek
 • displej s držákem na tablet/chytrý telefon: sledujte při veslování filmy nebo používejte aplikaci Kinomap
 • 6 nastavení patní opěry
 • úzký rozestup chodidel (6 cm) pro ergonomičtější polohu kyčlí
 • zvýšené sedadlo (cca 40 cm) pro větší pohodlí při nastupování a sestupování
 • velmi úhledný design s nakloněnou vodní nádrží a dvěma barevnými provedeními
 • rukojeť s příjemným a jistým úchopem
 • nivelační šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • max. hmotnost uživatele: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro: (d) 198 cm x (š) 56 cm x (v) 82 cm
  sklopený - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro: (d) 72 cm x (š) 56 cm x (v) 198 cm

Lepší zážitek než na moři: Veslovací trenažér s nastavitelným vodním odporem

Vodní odpor je při veslování na klidné vodní hladině konstantní. Intenzita veslování tak závisí hlavně na rychlosti veslování. Nejinak je tomu i u běžných vodních veslovacích trenažerů. Tuto přirozenou nevýhodu vodního živlu ale Baltic Rower Pro potlačuje. Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro umožňuje regulaci základního odporu v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Za tímto účelem jsou na nádrži zřetelné značky. Vedle „klidné“ veslařské vyjížďky na jezírku v městském parku nabízí tento indoor rower také možnost veslovat vzhůru proti peřejím.

To ale není jedinou předností systému vodního odporu trenažeru Baltic Rower Pro. Další výhodou je velmi přitažlivý, sportovně elegantní design. Zaprvé je nádrž instalována v šikmé poloze, což je elegantní řešení a současně se tím na délce veslovacího trenažeru daří ušetřit několik centimetrů. Baltic Rower Pro je kromě toho k dispozici ve dvou různých barevných provedeních: s modrou nebo červenou nádrží.

Sedíte v suchu, ale přesto se pořádně zapotíte!

Díky přesně nastavitelné konzole, příjemnému sedadlu (měkkému čalounění a pohodlné výšce sedu 40 cm) a ergonomicky příznivé malé vzdálenosti nohou se zdá, že by trénink na veslovacím trenažeru cardiostrong Baltic Rower Pro mohl být vcelku pohodlný. A to také může: Tento indoor rower se hodí pro všechny výkonnostní úrovně, tedy od rehabilitačních trénujících až po špičkové sportovce. Přispívá k tomu zejména jeho perfektní stabilita, díky níž trenažer mimo jiné nabízí maximální hmotnost uživatele 170 kg a současně je certifikován pro použití v poloprofesionální oblasti. Pokud máte chuť, můžete se na trenažeru Baltic Rower Pro pěkně zapotit.

Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro přitom samozřejmě nabízí také výborné pohodlí při tréninku. Vedle již zmíněných charakteristik k tomu dále přispívají úchyt na tablet na konzole a obzvlášť tiché vodicí kolejnice. Po tréninku lze navíc cardiostrong Rower jednoduše sklopit do prostorově úsporné svislé polohy.
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění

manual cardiostrong-Baltic Rower Pro

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
34
4
1
3
0
2
0
1
0

4.97 5 hvězdiček

(35 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb


Baltic Rower Pro
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät macht einen wertigen Eindruck, die Verarbeitung ist gut. Durch die Möglichkeit des Aufstellens nimmt es wenig Platz in Anspruch. Zusammengefasst: Für das Training zu Hause ist der Baltic Rower Pro eine gute Lösung !
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Habe mich nach ausgiebigen Tests verschiedener Premiumgeräten letztendlich für das CST-BALTIC-PRO-B-2 entschieden. Ausschlaggebend funktianolität, robustheit, laufruhe, Optik.
Baltic Rower Pro
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe das Gerät jetzt seit ca. 2 Monaten in Benutzung und bin sehr zufrieden. Die Verarbeitung ist sehr solide und die Materialien fühlen sich gut an. Durch den schräggestellten Wassertank ist das Training intensiver als bei anderen Wasser-Rudergeräten mit flachem Tank, was ein Hauptkriterium für meine Entscheidung war. Positiv im Vergleich zu anderen Geräten ist darüber hinaus die integrierte Halterung für ein Smartphone-/Tablet vor dem Computer, dann wird die Anzeige allerdings verdeckt. Die Beratung im Store in Hamburg war sehr fachkundig. Alles in allem gehe ich davon aus, dass ich noch lange Freude an dem Gerät haben werde. ... [číst dále]
Rudergerät Baltic Rower Pro
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
würd sagen 5 Sterne ; mein bin zwar ein unkomplizierter Kunde und auch vor informiert zu Sport-Tiedje gekommen aber kompetente Mitarbeiterin hat mich beraten und wir wahren in kürzester zeit auf einem Nenner das Handtuch hab ich dann ausgeschlagen weil ne Bewertung meinerseits aus freien stücken passiert weis leider den nahmen nicht mehr aber Hut ab von solchen Mitarbeitern
Tolles Rudergerät
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Sehr tolles Rudergerät. Einfache Montage. Sehr stabil und präzise verarbeitet. Es ist insgesamt sehr laufruhig. Das einzige was man hört ist das "Rauschen" des Wassers im Kessel. Durch das Wassersystem kann der Grundwiderstand eingestellt werden. Dies ist allerdings nur durch Nachfüllen bzw. Abpumpen von Wasser aus dem Kessel möglich und somit nicht auch nicht während des Trainings möglich. Der Trainingscomputer hat alle sinnvollen Anzeigen auf einen Blick welche auch während des Trainings gut sichtbar sind. Ein super Zusatzfeature ist die Smartphone- bzw. Tablet-Halterung direkt oberhalb des Trainingscomputers.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bij het uitproberen in de Fitshop bleek dit model mij het best te voldoen. De zit op het verhoogde bankje is prima. Bij het roeien blijkt het apparaat een mooie regelmatige belasting te geven. Het water van de waterrem maakt weinig lawaai. De opbouw ziet er goed uit. Het gewicht zorgt voor een stabiel geheel. Ik ben heel tevreden met deze roeitrainer en kan hem ook van harte aanbevelen. Theo
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Heerlijk apparaat om mee te roeien. Opbouw is eenvoudig. De waterweerstand voelt goed aan en is gelijkmatig. We kunnen dit apparaat aanbevelen. Nadelen hebben we tot nu toe niet ontdekt.
Sehr zufrieden
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Gute Beratung mit der Möglichkeit das Gerät vor Ort zu testen .
Me gusta esta máquina
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
He probado está máquina de remo en casa de un amigo y estoy decidido a comprarla, el ruido que hace es hasta relajante, ya que es el movimiento del agua.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Leichte Handhabung, tolle Verarbeitung. Die etwas höhere Sitzposition ist sehr angenehm und erleichtert das Aufstehen. Das "Wassergeräusch" vermittelt ein echtes Gefühl das ruderns im Wasser. Die Beratung im Geschäft(Wien) war sehr professionell und überaus freundlich. Gerne wieder!T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě