Více než 3.285.683 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.323 výrobků

Posilovací stroje WaterRower

Díky dřevu a vodě zažijete při veslování autentický pocit.
WaterRower
service of the year 2018
WaterRower Fitness se řadí k předním a významným výrobcům veslovacích trenažérů. Zvláštností u veslovacích trenažérů je promyšlený systém zátěže: voda. U těchto trenažérů značky WaterRower není používán typ zátěže vzduch/magnet. Zátěž je generována přes buben plněný vodou, díky čemuž je možná plynulá regulace. Trenažér je vyroben z kvalitního dřeva a ušlechtilé oceli. Tyto modely zaujmou jedinečným designem a propracovanou konstrukcí. WaterRower se nechá po tréninku postavit na výšku, takže nezabere více místa než jedna židle. Díky zátěži, která je vytvářena pomocí média voda, je stroj velmi tichý. Propojení kvality, ergonomie a autentický pocit z tréninku: WaterRower Fitness. číst dálemore

Posilovací stroje WaterRower - Oblíbený produkt

Posilovací stroje WaterRower - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

WaterRower Veslovací trenažéry

(14 Výrobky)
Veslovací trenažéry Waterrower působí díky svému stylovému vzhledu velmi harmonickým dojmem. Jsou vyráběny z pravého dřeva (buku, dubu, jasanu, třešně, ořechu), případně kvalitní ušlechtilé oceli nebo kovu a hodí se tak do každé obývací místnosti. Pokud budete chtít veslovací trenažér složit, můžete ho postavit na výšku. Zjistíte, že zabere tolik místa, jako jedna židle. Lopatková vrtule, umístěná ve vodní nádrži pomáhá plynule regulovat odpor vytvářený veslováním. Šplouchání vody Vám bude připomínat pocit bytí na vodě, a to i přesto, že se Váš trénink bude ve skutečnosti odehrávat ve Vašem bytě.
zobrazit veškerý WaterRower Veslovací trenažéry sortiment

WaterRower Podložky pod posilovací stroje

Zajistěte dostatek ochrany Vaší podlaze před nechtěným otlačením, potem nebo škrábanci. Podložka rovněž pomáhá tlumit zvuky. Se svými rozměry 225 cm x 90 cm se skvěle hodí pro veslovací trenažéry značky WaterRower.
zobrazit veškerý WaterRower Podložky pod posilovací stroje sortiment

WaterRower Příslušenství veslovací trenažéry

(15 Výrobky)
S příslušenstvím značky WaterRower k eslovacím trenažérům získáte širší nabídku funkcí a také zvýšíte Váš komfort při tréninku. Obzvláště oblíbený je vestavěný set k měření srdeční frekvence, držák na laptop včetně kabelu sloužící k propojení s počítačem/laptopem či podložka pod trenažér, díky níž předejdete otlakům a škrábancům na podlaze.
zobrazit veškerý WaterRower Příslušenství veslovací trenažéry sortiment

WaterRower Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(3 Výrobky)
WaterRower nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. WaterRower Příslušentsví pro vytrvalostní trénink a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. WaterRower a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý WaterRower Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Posillovací stroje WaterRower: technologie v souladu s přírodou

Kdo jednou vyzkouší veslovací trenažéry značky Waterrower, nebude se už chtít vzdát ani kvality, ani pocitu přirozeného veslování v pohodlí domova. Veslování na modelech značky Waterrower: pohyb v souladu s přírodou, pro posílení těla i ducha. Vedle zlepšení vytrvalosti a síly se zlepší rovněž schopnost koncentrace i pocit tělesného a duševního zdraví. Veslovací trenažéry Waterrower jsou vybavené tréninkovým počítačem, který zobrazí přehledně všechna potřebná data jako např. výkon ve wattech, tepovou frekvenci, frekvenci záběrů, spotřebu kalorií. Motivaci lze vylepšit díky bezplatnému softwaru We-Row, který umožní bezdrátové propojení s dalším vesl. trenažérem resp. počítačovým protivníkem , díky čemuž se bude moci uživatel zúčastnit závodu. Značka WaterRower nabízí různé řady modelů. Jsou vyráběné z různých druhů dřeva s ocelovým rámem, díky čemuž disponují výjimečnou stabilitou a dlouhou životností.

WaterRower Fitness: z oblasti Apalačského pohoří do Vašeho bytu či světa fitness studií

WaterRower byl vyvinut v roce 1988 americkým veslařem členem týmu Johnem Dukem. Cílem veslovacích ergometrůbylo vyrobit takový model, který by vytvářel autentický pocit jako při veslování na vodě: tak vznikl veslovací trenažér s vodní nádrží. Ještě dnes vyrábí firma WaterRower stroje ve vlastním závodě v oblasti Rhode Island ve městě Warren. Ke své produkci používá kvalitní dřevo z lesů z oblasti Apalačského pohoří, známých hor z východu Severní Ameriky.

Pouze u nás naleznete trenažér v provedení buk: WaterRower !

Právě jako dlouholetý a úspěšný partner veslovacích trenažérů mohou naši zákazníci profitovat z výrobků značek Waterrower a NOHrD v provedení buk.

Posilovací stroje WaterRower - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky WaterRower.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

WaterRower Vytrvalostní trénink

WaterRower Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz