Více než 2.698.329 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
model 2018

Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit

č. výrobku HF-100843
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (4)
4 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
banner
 • Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit Obrázek výrobku
 • Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
54 881,00 Kč
Nyní
38 408,00 Kč
30%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 2.5 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50x153 cm

Detaily výrobku: Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit

 • model 2018 info
 • technické údaje - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit:
  • DC-motor: 2.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 153 x 50 cm
  • běžecká podložka: 2.2 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
  • tréninkové programy celkem: 20, z toho řízené pulsem: 2
 • vybavení - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • z nové řady Elite běžeckých pásů značky Horizon
 • 3 běžecké zóny (Impact Zone, Transition Zone, Push-Off Zone)
 • kompatibilní s Viewfit a mediálním přehrávačem Horizon
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit: (d) 210 cm x (š) 94.5 cm x (v) 150 cm
  sklopený - Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit: (d) 103.5 cm x (š) 94.5 cm x (v) 193.5 cm

Popis: Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit: technické vlastnosti na profesionální úrovni pro Váš domácí trénink

S motorem o síle 2,5 HP můžete dosáhnout rychlosti od 0,8 do 20 kilometrů za hodinu. Velká běžecká plocha umožňuje stoupání až do 15 %. Široké spektrum tréninku je vhodné pro všechny uživatele, od začátečníků až po profesionály. Díky stabilnímu konstrukčnímu zpracování a kvalitním komponentům umožňuje trénink uživatelům do maximální hmotnosti 170 kg.

Nový cockpit: LED displej s intuitivním ovládáním

Nový cockpit byl též předělán, na LED displeji se dobře a přehledně zobrazují všechna důležitá tréninková data. 20 běžeckých programů je určeno jak začátečníkům, tak i profesionálům. Pro začátečníky se hodí klasické programy, které jsou zaměřeny na vzdálenost, počet kroků či spálené kalorie. Zkušení a pravidelní uživatelé mohou sáhnout po 8 tréninkových programech HIIT (High-Intensity-Intervall-Training). S nimi se dá za krátkou, ale velmi intenzivní tréninkovou jednotku pořádně procvičit tělo a aktivně tak posílit zdraví.

Interaktivní trénink s multimediálním přehrávačem Passport

Tento multimediální přehrávač umožňuje běh po interaktivních a virtuálních trasách z celého světa. Ať sám, s přáteli či proti soupeři z celého světa - se zařízením Passport budete moci zažít nové výzvy či závodit. Zapotřebí je pouze televize, která se propojí s mediálním přehrávačem a na níž se bude zobrazovat trasa. Stoupání se mění dle topografie trasy a podává Vám přímou zpětnou vazbu. Také zvyšující se či snižující se rychlost je zobrazovaná přímo na obrazovce, což je motivací, pokud zrovna běžíte s tréninkovým partnerem či závodíte.

Záruční podmínky: Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 29.10.2018 5
Top Gerät, einfache Montage und Bedienbarkeit, sehr robust und leise. Zu diesem Preis absolute Empfehlung.
de od Robert dne 1.9.2018 5
Tolles Laufband, der Aufbau ist sehr gut dokumentiert. Die Einteilung der Schritte beim Aufbau und die damit verbundene Einteilung der Schrauben ist weltklasse. Das Gewicht ist schon der Wahnsinn, da können auch schon mal 4 Mann notwendig sein. Das Produkt macht einen sehr robusten Eindruck und bietet zahlreiche Featur... [číst dále]es. Ich bin echt begeistert und habe keinen Unterschied zu den Profigeräten in Studios festgestellt. Einzig die BT Boxen sind nur als Notlösung zu betrachten, das ist eine JBL Go bereits deutlich besser. Würde das Monster (Gewicht) sofort nochmal ordern. [zobrazit méně]
de od Werner dne 22.8.2018 5
Vorab: Mit dem Horizon Elite T5.1 holt man sich ein beachtliches Monster ins Haus. Was man voran einplanen muss. Zwei Kartons, einer davon gut 2m lang, 1m breit, und 150kg schwer. Selbst zu viert schweißtreibend, und nachdem das gute Stück bis auf den Konsolenaufbau vollständig montiert ist, lassen sich auch nicht in r... [číst dále]elevant leichtere Teile separat transportieren. Im Gegenteil, man darf den Karton nur liegend öffnen, dann bekommt man die 150kg aber auch nicht aus dem Karton heraus. Also Kartonseiten wegklappen, das Gerät aufbauen, erst dann aus dem Karton "herausfahren", die Räder am Rahmen ermöglichen das recht einfach. Der Aufbau ist recht simpel, mit 4 Händen aber angenehmer zu erledigen als nur mit den beiden eigenen. Beachten muss man, dass die Elemente nicht von sich aus sauber passen, sondern erst durch die Verschraubung fest in der korrekten Position sitzen. Was den Zusammenbau ein paar Minuten verlangsamt. Wirklich nicht schlimm, nur gut vorab zu wissen. Auch die - deutsch vorhandene - Aufbauanleitung ist nicht ganz am aktuellen Stand des Produkts. Einige der Steckverbindungen für die Kabel existieren nicht mehr, stattdessen sind längere Kabel verarbeitet, und an den Telen (Stehern der Konsole, etc.) ist Draht vormontiert, mit dessen Hilfe man die Kabel dann problemlos durch den teil ziehen kann. Clever - weniger empfindliche Steckverbindungen - Nur eben in der Aufbauanleitung nicht beschrieben. Trotzdem, nach 1 Stunde steht das Kerlchen, sieht super aus, und arbeitet auch super. Der "Bordcomputer" lässt sich auf verschiedenen Nutzer programmieren, oder man kann sofort als "Gast" einsteigen. Was sich für's Erste Kennenlernen empfiehlt. Schon alleine durch das Gewicht steht das Gerät sehr stabil, und es läuft praktisch unhörbar, die eigenen Schritte sind das einzige wirklich wahrnehmbare Geräusch. WLAN-tauglich, und, und, und...! Weit mehr als man braucht, bin noch am kennen lernen. Hauptsache ist, dass das Gerät den eigentlichen Zweck erstklassig erfüllt. Und - möglicherweise auch aufgrund des hohen Gewichts und dem daraus resultierenden etwas anspruchsvollen Transport in der Verpackung - wirklich ein Top Preis - Leistungsverhältnis bietet. [zobrazit méně]
de od Steffen dne 7.3.2018 5
Super Laufband, dass einfach aufzubauen ist. Der Aufbau ist durch die super Anleitung kinderleicht. Das Gewicht ist mit knapp 150 Kilo nicht zu unterschätzen. Aber mit 2 kräftigen Jungs bekommt man es auch in den Keller. W-lan und Bluetooth sind einfach einzurichten. Ich kann das Laufband uneingeschränkt empfehlen.

Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit příslušenství - naše doporučení:

cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
3
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
35 663,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Sprinter 5
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
5
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 499,00 Kč
6
Běžecký pás Horizon Adventure 3 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
7
Běžecký pás Taurus T9.9
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
82 334,00 Kč
68 607,00 Kč
8
Běžecký pás Reebok I-Run 3
Běžecké pásy ▸ Reebok Běžecké pásy
21 936,00 Kč
15 073,00 Kč
9
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 681,00 Kč
19 191,00 Kč
10
Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
38 408,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz