Více než 3.086.468 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.535 výrobků
model 2020

Běžecký pás Schwinn 570T

č. výrobku SCHW-100535
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (7)
7 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
50 038,00 Kč
Nyní
41 990,00 Kč
16%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50.8x152.4 cm

Detaily výrobku: Běžecký pás Schwinn 570T

 • model 2020 info
 • technické údaje - Běžecký pás Schwinn 570T:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152.4 x 50.8 cm
  • běžecká podložka: 2 mm
  • běžecká deska: 25 mm , pojezdové kladky: 63.5 mm
  • rychlost: 0 - 20 km/h
  • stoupání: 0 - 15 %
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Schwinn 570T:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 26, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 6
 • vybavení - Běžecký pás Schwinn 570T:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, ventilátor,
 • interaktivní běžecký pás pro větší potěšení a pestrost při tréninku
 • kompatibilita s funkcí Run Social (bezplatná interaktivní tréninková aplikace)
 • Schwinn Fitnessscore ukazuje úroveň fyzické kondice po každém tréninku.
 • ozvučení a vestavěný ventilátor
 • sklápěcí systém SoftDrop Folding
 • USB nabíječka, vstup pro přehrávání MP3
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Schwinn 570T: 136 kg

Popis: Běžecký pás Schwinn 570T

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Schwinn 570T pro větší rozmanitost při tréninku

S běžeckým pásem Schwinn 570T firma Schwinn na trh uvádí kondiční přístroj s inovativními funkcemi. Jeho 26 programů umožňuje trénink od začátečnické úrovně až k nejnáročnějším cvičením. Tlumicí systém SoftTrak Cushioning se čtyřmi komorami pod hlavní plochou běžecké plochy zajišťuje velký a nepolevující komfort i při běhu na dlouhé tratě. V ovládací jednotce integrovaný ventilátor přitom zajišťuje čerstvý vzduch a chlazení.

Programy jsou děleny do následujících skupin: Program Quick Start pro úplný začátek s trénováním, programy s nastavenými odporovými profily pro různé zátěže, programy řízené dle srdečního tepu s rozdělením na profil pro začátečníky, profesionály a pro hosty, kondiční testy a úložiště programů s možností uložení individuálních programů. Maximální dosažitelná rychlost je 20 km/h a motor disponuje výkonem 3 koňských sil. Běžecký pás umožňuje až 15% stoupání.

Do ergonomicky umístěných rukojetí jsou integrována čidla. Tato sledují tep a jeho frekvenci odesílají do tréninkového počítače. Součástí dodávky je hrudní popruh, s jehož pomocí si můžete dopřát nezávislý běh nebo chůzi se současným sledováním tepové frekvence. V zásadě vám při tréninku doporučujeme používání hrudního popruhu a ručních tepových čidel jen tehdy, když běžecký pás stojí nebo když jdete pouze velmi nízkou rychlostí. LCD displej má modré podsvícení a vyznačuje se vysokým kontrastem. Nad displejem se nacházejí dva reproduktory, které lze připojit k MP3 přehrávači. Aktuální informace se zobrazují na dvou STN-LCD displejích s vysokým rozlišením. Údaje lze přenést přes rozhraní Bluetooth na počítač nebo nahrát na USB flash disk. Fitness aplikace jako naše vlastní aplikace Schwinn Trainer nebo další populární aplikace, např. „MyFitnessPal“, „Under Armour Record“, nebo platformy jako Google Health nebo Apple Health, vám pomohou dosáhnout tréninkových cílů.

Běžecký pás je 152 cm dlouhý a 50,8 cm široký. V menších bytech by to mohlo znamenat poměrně velké prostorové nároky, ale běžecký pás Schwinn 530i lze pomocí systému SoftDrop jednoduše sklopit a nenápadné uskladnit.

Run Social jako spojení s virtuálním světem

Běžecký pás Schwinn 570T je kompatibilní se špičkovou aplikací pro běžecké pásy RunSocial. S ní se z běžeckého tréninku stane opravdový zážitek! Aplikace na iPadu (nebo televizoru) zobrazuje reálné trasy jako skutečné HD videonahrávky - můžete se zúčastnit londýnského nebo pražského maratonu nebo organizovat běžecké akce s jinými běžci. Vidíte, zda někdo zároveň s vámi běží po stejné trase – plánuje se dokonce možnost účasti na oficiálních běžeckých akcích! Trojrozměrná virtuální realita propojená se sociálními sítěmi! MP3 přípojka zajistí propojení chytrého telefonu s běžeckým pásem. Díky integrovaným reproduktorům můžete zapomenout na sluchátka, která jsou někdy při běhu rušivá. Konzole má dostatek místa pro umístění chytrého telefonu nebo tabletu, takže i při běhu na 570T je zajištěn komfort.

Záruční podmínky: Běžecký pás Schwinn 570T

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Běžecký pás Schwinn 570T Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od S. D.-R. dne 27.6.2020 5
Ich habe nun seit knapp 2 Wochen das Laufband Swinn 570T in Betrieb. Es ist genauso wie ich es mir vorgestellt habe:) Es lässt sich leicht bedienen, sowohl die Programme sowie auch manuell, d.h. Ich wähle meine Geschwindigkeit selbst und auch den Anstieg des Laufbands. Das Bedienfeld ist sehr übersichtlich, erklärt sic... [číst dále]h von selbst. Am besten gefallen mir persönlich die Runs mit der RunSocial App, man kann manuell das Tempo dann per Fingertipp auf dem Pad eingeben oder was viel besser ist, wenn man das Laufband mit der App über Bluetooth verbindet. Allerdings wird in der App das Modell 870 angezeigt, was mich natürlich sehr irritiert hat und ich schon dachte das dieses Laufband nicht dafür geeignet :( Das ist nicht so, einfach mit 870 verbinden, also antippen und es kann los gehen. Die Laufgeschwindigkeit wird passgenau vom Laufband an die App übertragen. Dann steht den weltweiten Laufstrecken nichts mehr im Weg außer eventuell ab und an der innere WauWau-Hund! Das nachjustieren vom Laufband ist auch easy und gut in der beiliegenden Betriebsanleitung beschrieben. Ich persönlich bin super zufrieden mit dem Swinn, habe bisher nichts zu bemängeln. Die Verarbeitung ist sauber und nichts wackelt. Ach ja, was noch eventuell wichtig ist, mein Mann und ich (Frau) haben das Laufband zusammen in den 1.Stock getragen, da das Laufband in mehreren Teilen sehr gut verpackt per Spedition geliefert wurde. Das Schwerste ist das untere Teil, also das Laufband selbst. Wir haben das Swinn. auf einer Bodenschutzmatte stehen. [zobrazit méně]
de od Rainer B. dne 11.9.2019 5
Sehr stabiles Laufband. Der Aufbau war recht einfach. Die Lauffläche bzw. Dämpfung ist top. Ich kenne Schwinn aus den Studios und die Qualität ist auch für zuhause beeindruckend. Zusätzlich habe ich mir die Run Social App heruntergeladen. Die Strecken machen sehr viel Spaß. 5 Sterne von mir. Tiedje Service wie gewohnt ... [číst dále]super. [zobrazit méně]
de od Kathrin dne 16.7.2019 5
Das Schwinn 570T Laufband hat mich sehr positiv überrascht: sehr stabil, alles wirkt qualitativ sehr hochwertig, der Aufbau war mit der mitgelieferten Anleitung gut zu bewerkstelligen, der Fitnessscore als auch die Schwinn Trainer App wirken sehr motivierend. Die Bluetooth Übertragung der Trainingsdaten funktioniert ei... [číst dále]nwandfrei. Auch ein Kabel zur Musikübertragung von Handy/Tablet auf die Lautsprecher ist bereits dabei. Was in der Beschreibung im Internet gar nicht erwähnt wird ist, dass auch ein Sicherheitschlüssel mit Clip integriert ist, als auch, laut Bedienungsanleitung, ein uncodierter Polar Brustgurt statt des mitgelieferten Brustgurts verwendet werden kann. Kleinere Mankos sind die Bedienung, die ich nicht wirklich intuitiv finde: dafür ist ja aber die Bedienungsanleitung (u.a. auf Deutsch) dabei. Und ich habe den Eindruck, der mitgelieferte Brustgurt überträgt die richtige HF nicht zuverlässig, tendenziell eher zu niedrig. Das muss ich mit meiner Pulsuhr nochmal vergleichen und zur Not auf einen Polar Brustgurt zurück greifen. Aufgrund dessen hätte ich 4,5 Sterne vergeben, falls das möglich gewesen wäre. Insgesamt aber gutes Preis-Leistungs-Verhältnis. [zobrazit méně]
de od Ralf dne 16.4.2019 5
Aufbauanleitung ist sehr gut beschrieben und hat super geklappt! Im Grunde ist fast alles vormontiert. Was uns sehr gut gefällt ist die Dämpfung und die vielseitige Ausstattung. Es ist gelenkschonend und sehr angenehm zum Laufen, und hat sehr viele Programme, Bluetooth, Lautsprecher, Ventilator und viele Ablagemöglichk... [číst dále]eiten. Top Gerät zu einem erschwinglichen Preis! [zobrazit méně]
de od Angelo dne 23.3.2019 5
Service von Sport Tiedje wie immer 1A. Das Laufband ist leicht aufzubauen. Die Anleitung ist übersichtlich und das Werkzeug bzw. Schrauben etc sind sauber geordnet. Stabil und angenehmes Laufgefühl. Genug Programme und mit den Strecken von Run Social noch besser. Schwinn Qualität sieht man. Mein Handy kann ich aufladen... [číst dále] und meine Musik abspielen. Boxen sind im Display. Alles dabei. [zobrazit méně]

Běžecký pás Schwinn 570T příslušenství - naše doporučení:

1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
1 875,00 Kč 1 249,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
62 555,00 Kč
44 980,00 Kč
3
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
18 745,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Alpha Run 600
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
46 990,00 Kč
5
Běžecký pás Vision Fitness TF20 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
73 180,00 Kč
41 799,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Běžecký pás Horizon Adventure 3 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
46 909,00 Kč
37 521,00 Kč
8
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
39 625,00 Kč
36 999,00 Kč
9
Běžecký pás Vision Fitness TF40 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
88 432,00 Kč
51 299,00 Kč
10
Kettler Laufband Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
30 474,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 13 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz