Více než 3.258.179 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.054 výrobků
model 2020/21

Běžecký pás Schwinn 570T

č. výrobku SCHW-100535
print tisk
Hodnocení zákazníků (17)
17 Hodnocení zákazníků
4.65 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
dosud
50 038,00 Kč
nyní
41 990,00 Kč
16%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50.8x152.4 cm

detaily výrobku: Běžecký pás Schwinn 570T

 • model 2020/21 info
 • technické údaje - Běžecký pás Schwinn 570T:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152.4 x 50.8 cm
  • běžecká podložka: 2 mm
  • běžecká deska: 25 mm , pojezdové kladky: 63.5 mm
  • rychlost: 0 - 20 km/h
  • stoupání: 0 - 15 %
 • vybavení - Běžecký pás Schwinn 570T:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, ventilátor,
 • interaktivní běžecký pás pro větší potěšení a pestrost při tréninku
 • kompatibilita s funkcí Run Social (bezplatná interaktivní tréninková aplikace)
 • Schwinn Fitnessscore ukazuje úroveň fyzické kondice po každém tréninku.
 • ozvučení a vestavěný ventilátor
 • sklápěcí systém SoftDrop Folding
 • USB nabíječka, vstup pro přehrávání MP3
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Schwinn 570T: 136 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Schwinn 570T: (d) 196 cm x (š) 89.4 cm x (v) 146.3 cm

popis: Běžecký pás Schwinn 570T

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Schwinn 570T pro větší rozmanitost při tréninku

S běžeckým pásem Schwinn 570T firma Schwinn na trh uvádí kondiční přístroj s inovativními funkcemi. Jeho 26 programů umožňuje trénink od začátečnické úrovně až k nejnáročnějším cvičením. Tlumicí systém SoftTrak Cushioning se čtyřmi komorami pod hlavní plochou běžecké plochy zajišťuje velký a nepolevující komfort i při běhu na dlouhé tratě. V ovládací jednotce integrovaný ventilátor přitom zajišťuje čerstvý vzduch a chlazení.

Programy jsou děleny do následujících skupin: Program Quick Start pro úplný začátek s trénováním, programy s nastavenými odporovými profily pro různé zátěže, programy řízené dle srdečního tepu s rozdělením na profil pro začátečníky, profesionály a pro hosty, kondiční testy a úložiště programů s možností uložení individuálních programů. Maximální dosažitelná rychlost je 20 km/h a motor disponuje výkonem 3 koňských sil. Běžecký pás umožňuje až 15% stoupání.

Do ergonomicky umístěných rukojetí jsou integrována čidla. Tato sledují tep a jeho frekvenci odesílají do tréninkového počítače. Součástí dodávky je hrudní popruh, s jehož pomocí si můžete dopřát nezávislý běh nebo chůzi se současným sledováním tepové frekvence. V zásadě vám při tréninku doporučujeme používání hrudního popruhu a ručních tepových čidel jen tehdy, když běžecký pás stojí nebo když jdete pouze velmi nízkou rychlostí. LCD displej má modré podsvícení a vyznačuje se vysokým kontrastem. Nad displejem se nacházejí dva reproduktory, které lze připojit k MP3 přehrávači. Aktuální informace se zobrazují na dvou STN-LCD displejích s vysokým rozlišením. Údaje lze přenést přes rozhraní Bluetooth na počítač nebo nahrát na USB flash disk. Fitness aplikace jako naše vlastní aplikace Schwinn Trainer nebo další populární aplikace, např. „MyFitnessPal“, „Under Armour Record“, nebo platformy jako Google Health nebo Apple Health, vám pomohou dosáhnout tréninkových cílů.

Běžecký pás je 152 cm dlouhý a 50,8 cm široký. V menších bytech by to mohlo znamenat poměrně velké prostorové nároky, ale běžecký pás Schwinn 530i lze pomocí systému SoftDrop jednoduše sklopit a nenápadné uskladnit.

Run Social jako spojení s virtuálním světem

Běžecký pás Schwinn 570T je kompatibilní se špičkovou aplikací pro běžecké pásy RunSocial. S ní se z běžeckého tréninku stane opravdový zážitek! Aplikace na iPadu (nebo televizoru) zobrazuje reálné trasy jako skutečné HD videonahrávky - můžete se zúčastnit londýnského nebo pražského maratonu nebo organizovat běžecké akce s jinými běžci. Vidíte, zda někdo zároveň s vámi běží po stejné trase – plánuje se dokonce možnost účasti na oficiálních běžeckých akcích! Trojrozměrná virtuální realita propojená se sociálními sítěmi! MP3 přípojka zajistí propojení chytrého telefonu s běžeckým pásem. Díky integrovaným reproduktorům můžete zapomenout na sluchátka, která jsou někdy při běhu rušivá. Konzole má dostatek místa pro umístění chytrého telefonu nebo tabletu, takže i při běhu na 570T je zajištěn komfort.

Záruční podmínky: Běžecký pás Schwinn 570T

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Běžecký pás Schwinn 570T Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.65 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Tina dne 31.3.2021 5
Ich bin mit dem Laufband sehr zufrieden. Es macht einen soliden Eindruck. Man sollte wissen, dass Schwinn zu Nautilus gehört und eigentlich für den amerikanischen Markt produziert. Die Umrechnung von Meilen in km kann somit dazu führen, dass man nicht 8 km/h hat, sondern 8,1 km/h. Ich wusste dies vorher und mir ist es ... [číst dále]unwichtig. Mir gefällt auch das "oldschool" Display. bei den modernen Touchdisplays anderer Hersteller bin ich skeptisch, ob das so langlebig ist. Die Verbindung zu Around the World App funktioniert sehr gut. Die Verbindung zur Schwinn Toolbox App funktioniert nicht. Berwertungen im App Store zu urteilen, ist das wohl vielfach der Fall. Im Betrieb finde ich es überraschend leise. Da war ich positiv überrascht. Wenn man darauf läut wird es natürlich lauter und auch der Laufstil beeinflusst hier die Lautstärke natürlich. Lieferung hat wegen der angespannten Corona-Lage etws lönger gedauert (2,5 Wochen, aber die Info stand ja auf der Homepage, dass es zu Verzögerungen kommen kann ) [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 4.1.2021 5
Hij is mooi, makkelijk te bedienen en op te klappen. Ben altijd tevreden met schwinn
de od Al dne 24.12.2020 5
Laufband war schnell anhand der beiliegenden Anleitung aufgebaut. Lediglich der Transport der schweren Bodeneinheit gestaltete sich entwand aufwändiger aufgrund unserer etwas beengten Verhältnisse. Geräuschentwicklung beim Betrieb niedrig, Laufkomfort und Dämpfung machen nach der ersten Versuchen einen sehr guten Eind... [číst dále]ruck. Bedienbarkeit über diverse Knöpfe gut und schnell, sowohl Speed als auch Steigung einfach und schnell anpassbar. Alles in allem ein empfehlenswertes Laufband in dieser Klasse auch aufgrund der großen Lauffläche. [zobrazit méně]
fr od Angélique dne 23.12.2020 5
Excellent rapport qualité prix, l'application Run Social FAIT VRAIMENT LA DIFFERENCE - console simple, appareil pliable ce qui est un vrai + à Paris. Tapis avec une course agréable.
de od Anonym dne 10.12.2020 4
Das Laufband kam mit 14 Tage Verspätung, was aber angekündigt war. Spedition und Transport bis zur Haustür lief prima, leider sind wir aber beim Transport zum Aufstellort imKeller des Hauses am Gewicht und der fehlenden Griffmöglickeiten gescheitert. Mit ca. 80 kg bei ca. 2 m Länge warten wir nun auf den Aufbauspeziali... [číst dále]sten für den Transport innerhalb des Hauses. Nach Aufbau und Inbetriebnahme werde ich erneut berichten. Alle Teile machen jedoch einen guten und hochwertigen Eindruck. [zobrazit méně]

Běžecký pás Schwinn 570T příslušenství - naše doporučení:

1 875,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
1 523,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Cardiostrong Laufband TX50 black
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 878,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolí
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
103 236,00 Kč
87 590,00 Kč
3
cardiostrong Treadmill TX30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
45 726,00 Kč
39 625,00 Kč
4
Běžecký pás Darwin TM30
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
5
Běžecký pás Schwinn 570T
Běžecké pásy ▸ Schwinn Běžecké pásy
50 038,00 Kč
41 990,00 Kč
6
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
18 273,00 Kč
7
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
69 999,00 Kč
65 499,00 Kč
8
Běžecký pás Kettler Alpha Run 200
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
42 676,00 Kč
9
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
78 202,00 Kč
71 943,00 Kč
10
Běžecký pás cardiostrong TX20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
31 262,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 9 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz