Více než 3.085.106 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.508 výrobků
model 2020

First Degree Fitness Apollo Plus

č. výrobku FDF-APWP
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (256)
256 Hodnocení zákazníků
4.83 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
39 625,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca KT 42 (12.10.20-16.10.20)
Dodání spediční firmou 2
Stručný popis: First Degree Fitness Apollo Plus
First Degree Fitness Apollo Plus nabízí eleganci, tichý chod, stabilitu a vynikající pohyb při veslování. Veslovací trenažér je navíc možné po tréninku úsporně uložit.

Detaily výrobku: First Degree Fitness Apollo Plus

 • Exkluzivně u T-Fitness!
 • model 2020 info
 • Nový First Degree PLUS Tank s pětinásobnou úrovní odporu
 • veslovací trenažér First Degree Fitness Apollo Hybrid s elegantní a stabilní kombinací dřeva a oceli
 • robustní rámová konstrukce, extrémně odolné zpracování
 • kvalitní zpracování rámu jemným broušením a použitím dvou vrstev laku
 • velmi vysoký maximální odpor
 • absence "mrtvého bodu": přímý a důsledný odpor během celého veslařského záběru zajišťují 3 lopatkové vrtule z nerez oceli
 • Adjustable Resistance (AR): Základní odpor změníte jednoduchým otočením žlutého voliče
 • nádrž na vodu z odolného polykarbonátu
 • tichý a hladký pohyb kolejnic, hodící se skvěle pro ambiciózní domácí trénink
 • odolný řemenový pohon - s klidným chodem, čistý, tichý, bezúdržbový
 • nastavitelné opěrky chodidel se samostatnými popruhy pro dokonalou polohu a optimální oporu při veslařském tréninku
 • opěrky chodidel mají lehký sklon, jsou vytvarovaná a nabízí chodidlu maximální přilnavost, navíc přispívají k rychlejšímu a silnějšímu odrazu nohou ve výchozí fázi/ záběru.
 • pohodlné ergonomické sedadlo se strukturovanou protiskluzovou plochou
 • extra dlouhé tažné lano umožňuje rychlejší vratný pohyb pro vysokou frekvenci záběrů
 • ergonomická rukojeť s dobrým úchopem pro silné veslařské záběry
 • velká konzole se snadným ovládáním plynule poskytuje údaje o tréninkové trase, době tréninku, frekvenci záběrů, celkové dráze, spotřebě kalorií, wattech, srdeční frekvenci (volitelné)
 • tréninkový počítač zohledňuje nastavení odporu (množství vody), díky čemuž jsou údaje jako spotřeba kalorií uváděny přesněji
 • měření srdeční frekvence dle volby uživatele (potřebný hrudní pás nebo přijímač, k zakoupení v příslušenství)
 • max. hmotnost uživatele - First Degree Fitness Apollo Plus: 150 kg
 • rozměry po sestavení - First Degree Fitness Apollo Plus: (d) 213.5 cm x (š) 55 cm x (v) 54 cm
  sklopený - First Degree Fitness Apollo Plus: (d) 54 cm x (š) 55 cm x (v) 213.5 cm

Popis: First Degree Fitness Apollo Plus

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Přesvědčte se o synergickém efektu kombinace robustního ocelového rámu s ušlechtilým vzhledem a klidným chodem vodicí kolejnice z jasanového dřeva. First Degree Fitness Apollo Plus získáte exkluzivně v internetovém obchodě skupiny T-Fitness.

Trénink v realistických podmínkách — veslovací trenažer Apollo Plus

S veslovacím trenažerem First Degree Apollo Plus AR můžete trénovat v pohodlí domova nezávisle na počasí a denní době, a to v podmínkách blízkých reálnému tréninku. Robustní konstrukce kombinující ocel a ručně lakované americké jasanové dřevo nejen dobře vypadá, ale současně odolá zátěži až 150 kg a je mimořádně trvanlivá. First Degree Fitness Apollo Plus je vybaven vodním odporovým systémem, který přináší přirozený pocit při veslování jako na skutečném vodním povrchu: čím silnější je váš záběr, tím vyšší je odpor. Díky patentované funkci AR (Adjustable Resistance) lze přitom základní odpor snadno upravit. Perfektní řešení pro intervalový trénink a ideální i pro rodinu, neboť každý může začít trénovat podle své kondice.

Veslovací trenažer First Degree Fitness s funkcí ergometru

LCD displej veslovacího trenažeru First Degree Fitness Apollo Plus vás informuje nejen o spálených kaloriích, vzdálenosti, počtu záběrů za minutu atd., ale navíc vám dává i možnost spojit veslařský trenažer pomocí funkce Bluetooth s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Díky tomu můžete používat svůj monitor ke sledování tréninkových údajů a tréninkových statistik. Měření tepové frekvence je volitelně k dispozici pomocí hrudního popruhu a přijímače (oba k dispozici jako volitelné doplňky). First Degree Fitness Apollo Plus má ergonomické sedlo a madlo, které výborně padne do ruky, pro velmi pohodlný trénink. Nastavitelné nožní opěrky poskytují potřebnou stabilitu při tréninku.

Záruční podmínky: First Degree Fitness Apollo Plus

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce díly, které se rychle opotřebovávají nádrž rám monitor mechanika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 36 měsíce 5 let 24 měsíce 36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - - -

First Degree Fitness Apollo Plus Test a hodnocení:

4.83 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Jean-Pierre dne 25.9.2020 5
Sehr gute Qualität, ästhetisch auch wunderschön, einfach zu bedienen, Montage zu Hause ist problemlos (Sie können problemlos auf die CHF 200.- Montage Kosten verzichten). Ist ein echtes Vergnügen für die ganze Familie. Wir hätten schon lange so ein Gerät kaufen müssen. Die Beratung in Basel war auch hervorragend und se... [číst dále]hr professionel. Danke, Murat!!! [zobrazit méně]
de od MaPi dne 19.9.2020 5
Ich habe seit langer Zeit wieder ein Rudergerät gekauft. Folgende Punkte sind erwähnenswert: Zusammenfassung und Pluspunkte: hochwertige Materialien einfache, gut beschriebene Aufbauanleitung sehr angenehmes Trainingsverhalten einfacher Trainingscomputer ohne "Schnickschnack" wirklich sehr leise Details: ... [číst dále]1. Zusammenbau Alle für den Zusammenbau notwendigen Teile sind vorhanden. Besonders gefreut hat mich das mitgelieferte Werkzeug und die Batterien. Nicht zwingend - aber cool! Der Aufbau geht sehr schnell (ca. 20') und kann gut alleine durchgeführt werden. Wichtig ist einfach, dass genügend Platz vorhanden ist. Alle Teile haben auf anhieb gepasst und die Verarbeitung ist hochwertig 2. Wasser einfüllen Nach dem Zusammenbau folgt das Befüllen mit Wasser. Das Vorgehen gemäss Anleitung funktioniert gut, als Ergänzung hier noch ein Tipp: Wenn der Eimer höher ist als der Behälter, dann fliesst das Wasser ganz von alleine. 3. Inbetriebnahme und Training Der Computer ist simpel, zeigt aber alle wichtigen Daten an. Widerstand und Zugverhalten sind sehr angenehm. [zobrazit méně]
de od Sebastian dne 6.9.2020 4
Tolles Rudergerät. Wir sind sehr zufrieden, einfacher Aufbau, super Funktion, einziger Haken ist die App. Bislang haben wir noch nicht verstanden, wie diese funktionieren soll. Die FDF App sagt zwar genau, wie sie verbunden werden möchte, aber die Schritte funktionieren nicht. Laut Bedienungsanleitung müsste es aber ge... [číst dále]hen. [zobrazit méně]
de od Alois Eder dne 5.3.2020 4
Wir wollten ein Rudergerät (diesbezüglich sind wir Anfänger) zur Erhaltung unserer Fitness. Beim Testen im Shop hat uns die gleichmäßige Zugbelastung sehr gut gefallen. Die Möglichkeit zum Verstellen der Belastung hat uns auch beeindruckt. Wegen der veralteten Elektronik wird ein Stern abgezogen. Alois Eder, Laa/Thay... [číst dále]a [zobrazit méně]
de od Jürgen A. dne 26.2.2020 4
Ich habe in der Filiale Basel den Water Rower mit einem Gerät von First Degree verglichen. Der Widerstand erschien mir auf dem First Degree gleichmässiger, vor allem zu Beginn des Zuges. Die Möglichkeit, den Widerstand zu verstellen, überzeugte mich, zumal meine Frau auch gern mal rudert. Nach der Probe war für mich k... [číst dále]lar, dass es ein Gerät von First Degree werden soll. Ich hab mich bewusst für das preiswerte Modell entschieden; das Apollo plus erschien mir massiv genug verarbeitet. Die Holz-Varianten der teureren Geräte sind zwar schöner, doch hatte ich nie vor, das Gerät im Wohnbereich aufzustellen. Ich habe die letzten zwei Jahre mehrmals wöchentlich auf einem Magnet-Rudersystem trainiert. Wie fühlt sich ein Training nun im Vergleich an? Zu Beginn erschien mir der Widerstand geringer und ich startete auf Stufe 3 von 4. Allmählich veränderte ich aber die Zugtechnik. Mit einer Frequenz von 30 Ruderschlägen verlagerte sich mein Fokus immer mehr auf eine kraftvollere und schnellere Zugphase. Nach 10 Minuten musste ich auf Stufe 2 hinunter. Nach 24 Minuten hatte ich die 5 km geschafft; total erschöpft. Fazit: Gefühlt rund 50% intensiver. Ich spürte Beine, Rumpf, Oberarme am nächsten Morgen wie lange nicht mehr. Mein Rücken fühlt sich gut an - hierbei muss ich erwähnen, dass ich in jungen Jahre die Bandscheibe operieren musste. Seit ich mit Rudern begann, hatte ich keine Rückenbeschwerden mehr. Der einfache Trainingscomputer ohne Bluetooth genügt mir grundsätzlich. Ab und zu hänge ich das Notebook via USB dran und speichere eine 5km- Einheit mit der Gratis-Software Fluid-Coach. Der gewählte Wasserwiderstand muss auf dem Display manuell eingestellt werden. Dass dies erst ab Version "Apollo Pro" automatisch mit Bluetooth geschieht, war mir beim Kauf nicht bewusst. Vielleicht hätte ich die 200 Fr. mehr ausgegeben, hätte ich dies gewusst. Insgesamt bin ich sehr zufrieden mit dem Kauf. Das Training macht Spass, die Zugbewegung fühlt sich sehr natürlich an und das Wassergeräusch ist angenehm (wenn auch lauter als auf dem Water Rower), zudem ist das Workout sehr intensiv. Einen Stern Abzug gibt für die rückständige Elektronik (kein Bluetooth, kein integrierter Pulsempfänger). Ach ja - ich stelle gerade fest, dass ich Blasen an den Fingern habe; der Griff könnte etwas weicher sein ;-) [zobrazit méně]

First Degree Fitness Apollo Plus příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
Podložka Taurus XXXL Rychlé dodání!
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
1 875,00 Kč 1 249,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
Chlorové tablety First Degree K dodání opět od cca 09.10.2020
599,00 Kč 579,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
2 566,00 Kč
od 623,00 Kč
předchozí modely
 • Veslovací trenažér Apollo Hybrid AR (FDF-HYBAR)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
2
Kettler Rudergerät Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
3
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
48 299,00 Kč
4
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
24 299,00 Kč
22 799,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Pacific Plus
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
26 899,00 Kč
7
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
8
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
9
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Plus Black
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
10
Veslovací trenažer Duke Fitness IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
12 299,00 Kč
11 299,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz