Koupit Slendertone Elektrická stimulace svalů / EMS trénink u evropské jedničky v domácím fitness

Přístroje na stimulací svalů značky Slendertone umožní napínání svalů a zajistí, že během několika málo týdnů docílíte změny Vaší postavy. Díky předprogramovaným a kontrakčním cvikům budou zapojeny a posíleny různé svaly. Díky posilování se napínají okolní tkáně. Výrobky značky Slendertone jsou odzkoušené a certifikované, odpovídají rovněž směnicím lékařských přístrojů. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Přístroje na stimulací svalů značky Slendertone umožní napínání svalů a zajistí, že během několika málo týdnů docílíte změny Vaší postavy. Díky předprogramovaným a kontrakčním cvikům budou zapojeny a posíleny různé svaly. Díky posilování se napínají okolní tkáně. Výrobky značky Slendertone jsou odzkoušené a certifikované, odpovídají rovněž směnicím lékařských přístrojů.

Jaké přístroje nabízí firma Slendertone pro elektrickou stimulaci svalů?

Systém elektrické stimulace Slendertone Produkt je nabízen v mnoha variantách a pro různé tělesné partie. břišní pás Flex obdržíte například klasický pás, který pomáhá zbavit se břišního tuku. Dále jsou v nabídce tzv. Bottom kraťasy pro posílení hýždí se 4 zabudovanými elektrodami - či posilovač paží, díky kterému můžete dosáhnout již za 6 týdnů pevnějších, lépe vytvarovaných paží. Premium Slendertone přístroje pro elektrickou svalovou stimulaci jsou často k dostání ve 2 variantách: pro ženy a pro muže. Elektrostimuláry se rozlišují především dle svalové hmoty daného pohlaví.

Jak působí přístroje pro elektrickou stimulaci svalů značky Slendertone?

K elektrické stimulaci svalů (EMS) dochází pomocí elektrických impulsů skrz speciální elektrody, které pronikají přímo ke svalům. Elektrickým proudem dochází k tomu, že se svaly el.šoky stahují: a zase uvolňují. S EMS se tedy jedná o zcela přirozené posilování, jen s tím rozdílem, že uživatel nemusí vyvíjet žádnou fyzickou aktivitu. Slendertone přístroje pro elektrickou stimulaci svalů vysílají impulsy dle zvoleného programu uživatele. Na základě tohoto jednoduchého principu elektrické stimulace je možné trénovat Vaše svaly a zároveň sledovat pohodlně televizi nebo vyřizovat práci u psacího stolu.I pro sportovce jsou tyto přístroje elektrické stimulace svalů velmi zajímavé, neboť je nimi možné posílit účinky tréninku.

Je možné zakoupit i příslušenství k Premium elektrostimulačním přístrojům od firmy Slendertone?

Už samotný Slendertone výrobek slouží jako hlavní posilovací přístroj pro elektrickou stimulaci svalů. Umožňuje nastavit programy, měnit intenzitu impulsů nebo dobu tréninku. Ovládací zařízení přenáší impulsy přostřednictvím elektrod, které jsou na těle upevněné pomocí speciálních pásů, manžet nebo kalhot. V příslušenství objevíte tedy manžety na paže či kraťasy pro posilování hýždí. Toto zařízení lze používat pro ruce, nohy, břicho, zadek ale i obličej. Pro tyto účely slouží i různé elektrody: obličej, paže, břicho a hýždě.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě