Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků

Fitness stroje a sportovní vybavení adidas

adidas – Creating the New!
adidas
adidas je druhý největší světový výrobce sportovního zboží a i přední firmou v oblasti inovace a designu. Tomu vděčí adidas především díky vášni ke sportu. Firma přišla při vývoji na kloub tomu, jak vyrábět vysoce kvalitní sportovní oblečení a fitness stroje značky adidas. I samotní špičkový sportovci sází na tuto vynikající kvalitu produktů. adidas se inspiruje každý den novými trendy.

Jako průkopník v odvětví sportovního oblečení si společnost adidas získala i domácnosti: není tomu dlouho, kdy se v jejich sortimentu objevili nové produkty: běžecký pás T-16 a ergometr C-16, zajímavé fitness stroje vhodné pro domácí využití a pro účinný vytrvalostní trénink. číst dálemore

Fitness stroje a sportovní vybavení adidas - Oblíbený produkt

Fitness stroje a sportovní vybavení adidas - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

adidas Badminton

(5 Výrobky)
Sortiment adidas nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu adidas Badminton:
zobrazit veškerý adidas Badminton sortiment

adidas Box

(33 Výrobky)
Se značkou adidas budete skvěle vybaveni pro trénink v boxu. Ať už sparring nebo závod, zářit budete všude. Boxovací pytle adidas jsou kvalitně zpracovány a jsou k dispozici v různých velikostech. Plněné pytle lze zakoupit až do délky 180 cm a hodí se jak pro údery, tak pro kopy. Z dalšího sortimentu lze třeba jmenovat boxerské lapy, gelové rukavice nebo klasické rukavice na box.
zobrazit veškerý adidas Box sortiment

adidas Funkční trénink

Adidas doplňuje svůj sortiment v oblasti funkčního tréninku např. zátěžovými vestami či medicinbály. Světoznámý výrobce adidas tak spolu se svými výrobky pomáhá k dokonalé postavě.
zobrazit veškerý adidas Funkční trénink sortiment

adidas Ladies' jackets

(6 Výrobky)
adidas Ladies' jackets přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se adidas sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý adidas Ladies' jackets sortiment

adidas Ladies' shoes

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z adidas Ladies' shoes sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý adidas Ladies' shoes sortiment

adidas Ladies' tops

(26 Výrobky)
adidas poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S adidas Ladies' tops produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý adidas Ladies' tops sortiment

adidas Ladies's Trousers

(12 Výrobky)
adidas poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S adidas Ladies's Trousers produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý adidas Ladies's Trousers sortiment

adidas Men's jackets

(2 Výrobky)
adidas nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. adidas Men's jackets a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. adidas a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý adidas Men's jackets sortiment

adidas Men's tops

(9 Výrobky)
Sortiment adidas nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu adidas Men's tops:
zobrazit veškerý adidas Men's tops sortiment

adidas Men's trousers

Sortiment adidas nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu adidas Men's trousers:
zobrazit veškerý adidas Men's trousers sortiment

adidas Podložky pro jógu a cvičení

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z adidas Podložky pro jógu a cvičení sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý adidas Podložky pro jógu a cvičení sortiment

adidas Příslušenství k posilovacímu tréninku

Sortiment adidas nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu adidas Příslušenství k posilovacímu tréninku:
zobrazit veškerý adidas Příslušenství k posilovacímu tréninku sortiment

Všestrannost značky adidas

adidas následuje svůj ambiciózní cíl, který má sportovcům různé úrovně dopomoci dosáhnout špičkových výkonů. Aby toho mohli dosáhnout, nabízí adidas jakémukoli sportovci ten nejlepší produkt ke sportovní aktivitě. Cíl známé značky adidas s motivem třech proužků.

S více jak 660 milióny produktů za rok sleduje adidas svou strategii značky. Ať už se jedná o špičkového sportovce či módního fanouška: produkty značky adidas jsou vhodné pro každého, kdo chce být zároveň individuální. adidas nabízí ve svém sortimentu obrovskou paletu produktů pro všestranné spektrum zákazníků – pro celou oblast sportu.

V internetovém obchodě T-Fitness lze zakoupit kromě sportovního oblečení a sportovní obuvi adidas také vynikající výbavu pro box či stolní tenis, fitness stroje pro funkční trénink, posilovací lavice a stanice na velkou činku, tak jako sporttestery a další příslušenství.

V září roku 2016 zavedl obchod T-Fitness do sortimentu navíc běžecký pás adidas T-16 a ergometr adidas C-16, první fitness stroje této společnosti – se znakem třech proužků!

adidas v kostce

Cílem společnosti adidas je stát se tím celosvětově nejlepším producentem sportovního zboží. Aby se cíle dosáhlo, stará se o tuto sportovní oblast s obrovským zapálením více jak 53.000 zaměstnanců ve více než 160 zemích. S nasazením, horlivostí a týmovým duchem adidas neustále vytváří nové inovace a klade nová měřítka ve sportu a fitness. Jako globální firma jedná adidas zodpovědně k sociálnímu a životnímu prostředí, cenící si rozmanitost.

Jak vše začalo

Každá velká společnost začala kdysi s malým počtem zaměstnanců a na malé ploše. Úspěšný příběh značky adidas začal v roce 1920 v jedné malé umývárně ve středních Frankách, ve které si bratři Dassler pohrávali s výrobou sportovních bot, které by co nejlépe pasovaly na chodidlech tehdejších sportovců. Tím začala tato mise, poskytnout každému sportovci ten nejlepší produkt pro konkrétní sportovní aktivitu. V roce 1949 založil Adolf Dassler tzv. „Továrnu na výrobu sportovní obuvi Adi Dassler adidas“ a v tom samém dni nechal registrovat známou značku se 3 proužkami.

Tento „bernský zázrak“ popoháněl dopředu rozrůstající se úspěch značky adidas po celém světě. Možnost výměny šroubovacích kolíků na mimořádně lehkých kopačkách pro německé národní družstvo přepsala v roce 1954 svoji historii - značka adidas se tak stala celosvětově známým pojmem na všech fotbalových hřištích.

adidas slavil své velké vítězství, avšak od neustálého vymýšlení nových výzev neupustil. Sportovní firma se neustále vyvíjela a měnila s dobou. I dnes se adidas dívá neustále dopředu, na své vlastní kořeny však nezapomíná.

adidas Vytrvalostní trénink

 • boxsport
  Box (33) Box (33)

adidas Sportovní oblečení

adidas Posilování

adidas Trampolíny, stolní tenis a zábava

adidas Masáže, jóga a wellness

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz