Koupit Berg Gokarts a čtyřkolky u evropské jedničky v domácím fitness

GoKarts vyrábí nizozemský výrobce. Může se pyšnit skvělými vlastnostmi, bezpečností a svým designem. Nabídka zahrnuje modely pro úplné začátečníky až po modely pro větší uživatele jako GoKart Buddy nebo třeba elegantní Ferrari-GoKart. Uspokojí všechny nároky. Všechny modely disponují označením GS udělené organizací TÜV. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
GoKarts vyrábí nizozemský výrobce. Může se pyšnit skvělými vlastnostmi, bezpečností a svým designem. Nabídka zahrnuje modely pro úplné začátečníky až po modely pro větší uživatele jako GoKart Buddy nebo třeba elegantní Ferrari-GoKart. Uspokojí všechny nároky. Všechny modely disponují označením GS udělené organizací TÜV.
Berg Gokarts a čtyřkolky jsou tím pravým pro Vaše dítě. GoKarts firmy Berg jsou inovativní, mají dlouhou životnost a jsou velmi bezpečná. Mnohem důležitější ale je, že Vaše děti se šlapadly Berg Toys zažijí nezapomenutelnou jízdu. Nizozemská firma Berg disponuje širokou nabídkou prvotřídních vozítek pro děti, od modelů pro začátečníky Berg Toys GoKart Buddy až po exkluzivní s elektronickým palubním počítačem. Ferrari-GoKart

Berg Gokarts a čtyřkolky jsou zcela bezpečná, neboť pracují na bázi volnoběhu. To znamená, že pedály se zastaví, jakmile dítě přestane šlapat. Bezpečnost šlapadla Berg poskytuje jeho stabilní konstrukce, která díky tomuto zajišťuje dlouhou životnost vozítek Berg . Toto dokázal Brazilec Ze do Pedal, který zdolal s vozítkem Berg GoKart vzdálenost 17.000 km z Paříže do Johannesburgu.

Samozřejmostí je, že všechny GoKarts vozítka firmy Berg splňují bezpečnostní standardy a byly oceněny Technickým kontrolním sdružením (TÜV) jako vítěz nezávislého zkušebního ústavu.

Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě