Více než 2.884.117 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 70.082 výrobků
model 2019

Běžecký pás cardiostrong TR70i

č. výrobku CST-TR70-3
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (162)
162 Hodnocení zákazníků
4.73 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
% TOP DEAL %
platí do 07.12.2019
Dosud
54 881,00 Kč
Nyní
35 663,00 Kč
35%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50x152 cm
Stručný popis: Běžecký pás cardiostrong TR70i
Velký běhoun, výkonný motor a spousta chytrých programů: cardiostrong TR70i nabízí ty nejlepší podmínky pro vytrvalostní trénink v pohodlí doma, snižování hmotnosti a zvýšení výkonnosti.

Detaily výrobku: Běžecký pás cardiostrong TR70i

Testbadge
 • Konzola s dotykovou obrazovkou s předinstalovanými zábavními aplikacemi pro rychlý přístup např. ke službám Netflix nebo Twitter
 • model 2019 info
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 50 cm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • velmi dobrý běžecký pás pro domácí trénink
 • konzola s dotykovou obrazovkou: snadná obsluha a mnoho zábavních funkcí
 • chcete-li rychle začít: snadná montáž a velmi jednoduché ovládání
 • mnoho pestrých programů, např. intervaly stoupání nebo horský běh
 • prostorově úsporná sklápěcí konstrukce
 • úhledné, velmi stabilní a protiskluzové hliníkové lišty
 • velký úložný prostor, abyste měli vše důležité při tréninku po ruce
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TR70i: 159 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 189 cm x (š) 84 cm x (v) 137 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 107 cm x (š) 84 cm x (v) 168 cm

Popis: Běžecký pás cardiostrong TR70i

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Velký běhoun, výkonný motor a spousta chytrých programů: cardiostrong TR70i nabízí ty nejlepší podmínky pro vytrvalostní trénink v pohodlí doma, snižování hmotnosti a zvýšení výkonnosti. U modelu TR70i je postaráno i o zábavu: Proto jsou na konzole již nainstalovány některé aplikace jako Netflix nebo Twitter pro rychlý přístup.

Pokročilá konzola s pestrou skladbou programů

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí 58 programů – zkrátka má něco pro každou tréninkovou úroveň a každý tréninkový cíl. Jeho ovládání je přitom velmi jednoduché: Kromě ručního programu, který se spouští jednoduše tlačítkem Start, jsou programy rozděleny do skupin:

Programy řízené tepovou frekvencí

Díky regulaci intenzity tréninku podle tepové frekvence lze určitých tréninkových cílů dosáhnout efektivněji. Běžecký pás cardiostrong TR70i vám proto nabízí 2 programy po 2 tréninkových režimech. Buď se vaše tepová frekvence udržuje na konstantní hodnotě regulací rychlosti nebo stoupání, nebo si nastavíte intervalový program tepové frekvence. V jeho rámci se fáze vyšší zátěže střídají s fázemi nižší zátěže. Konzola nastavuje rychlost nebo stoupání pro dosažení přednastavené tepové frekvence.

Virtuální videa z tras

Na konzole je předinstalováno 6 videí s „virtuální simulací“. Jedná se o nahrávky běžeckých tras, které si můžete během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku si můžete rychlost nebo stoupání kdykoli upravovat pomocí kurzorových kláves nebo kláves přímé volby. Videa z běžeckých tras reagují na vaše zadání. Když změníte rychlost běžeckého pásu, změní se i rychlost přehrávání videí.

Běžecké závody

V těchto 12 závodních programech soutěžíte proti počítačovým protivníkům v různých terénech. Závody jsou představují příjemnou, motivující změnu v tréninku.

Profilové programy

Celkem máte k dispozici 17 předdefinovaných profilových programů, které se od sebe liší délkou, intenzitami a změnami intenzity. Při výběru programu se můžete rozhodnout, zda má změna intenzity mít podobu změny stoupání nebo změny rychlosti.

Uživatelsky definované běžecké programy

Až 20 uživatelských programů si můžete sestavit sami. Programy se skládají z několika úseků a můžete si určit pro každý úsek zvolit požadované stoupání a rychlost. Program si uložte, abyste jej mohli kdykoli opakovat.

Manuální režim – Trénujte podle své chuti

Nejjednodušším režimem běžeckého pásu cardiostrong TX70i je manuální režim: Stiskněte klávesu Start v hlavním menu a program se rozběhne. Jeho jednoduchost však neznamená, že nemůžete trénovat rozmanitě. Máte neustále plnou kontrolu nad tréninkem, všechny hodnoty se přehledně zobrazují na velkém displeji a pomocí kláves rychlé volby můžete provádět rychlejší změny v programech.

Vynikající výkon motoru a velmi rozměrný běhoun

Běžecký pás cardiostrong TR70i je vybaven silným stejnosměrným motorem s trvalým výkonem 3 HP. Tento motor běžecký pás zrychluje rovnoměrně a i při vysokých intenzitách zachovává zcela rovnoměrnou rychlost. I při velkých změnách rychlosti probíhají tyto změny lineárně a velmi rovnoměrně. Běžecký pás přitom nabízí maximální rychlost 20 km/h. Abyste ji také mohli využívat s dobrým a bezpečným pocitem, má běhoun velmi velkorysé rozměry.

Lehká stavba, lehká konstrukce

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí i před tréninkem a po něm jen příjemná překvapení. Jeho montáž se dle návodu omezuje na pouhé 4 kroky a dvěma osobám nezabere ani půl hodiny. Běhoun lze po tréninku sklopit díky chytrému sklápěcímu mechanismu a následně lze celý běžecký pás pomocí transportních koleček jednoduše přesouvat.

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TR70i

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás cardiostrong TR70i Test a hodnocení:

4.73 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od E.M dne 13.8.2019 4
Tolles Laufband, stabil und hochwertig erscheinend. Die Montage war auch für "nicht Profis" machbar. Der Service sowie die Beratung waren topp. Lieferung des Geräts erfolgte wie vereinbart.
de od Michael dne 8.6.2019 5
Das Laufband macht einen soliden Eindruck und ist auch im Betrieb sehr angenehm. Schön wäre nur eine genauere Beschreibung in manchen Bereichen. Die Lautsprecher sind leider etwas klein. Lieferung durch einen externen Dienstleister war leider nicht an dem Tag der versprochen wurde, aber am der Tag der Lieferung war der... [číst dále] Service top. [zobrazit méně]
de od MR dne 12.5.2019 5
Tolles Laufband, stabil und hochwertig erscheinend. Funktionen sehr gut aufruf- und einstellbar. Leider kein Kofhöhrer- oder externer Lautsprecheranschluß. Aufbau schnell und problemlos möglich. ebenso die Inbetriebnahme. Auffällig ein Geruch, wie man ihn beim Besuch eines bestimmten Schuhauses "genießen" kann, was dar... [číst dále]an liegen dürfte, daß das Produkt leider aus China kommt. [zobrazit méně]
de od Gabi Sprung dne 10.5.2019 5
Lieferung binnen 6 Tage hat super geklappt. Die Aufstellung des Gerätes war problemlos. Habe vorher im Fitnessstudio trainiert und bin von meinem eigenen Laufband von Sport Tiedje jetzt total begeistert. Es steht dem vom Fitnessstudio nichts nach. Das Bedienfeld ist selbst erklärend, einfach und übersichtlich. Es mach... [číst dále]t mit der online-Technik (YouTube etc.) einfach nur Freude beim Laufen und Walken. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 28.3.2019 5
Gutes und praktisches Laufband. Es lässt sich sehr gut daruf laufen. Einfache Bedienung, viele Extras. Gute Verarbeitung. Solide gebaut. Sehr zu empfehlen!

Běžecký pás cardiostrong TR70i příslušenství - naše doporučení:

1 349,00 Kč
Hrudní pás Sport-Tiedje Komfort Premium K dodání opět od cca 20.12.2019
1 096,00 Kč
Silikonový sprej Sport Tiedje K dodání opět od cca 13.12.2019
327,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
1 645,00 Kč 1 096,00 Kč
předchozí modely
 • treadmill TR70i (2013)
 • treadmill TX 80 (2014/15)
 • Běžecký pás TR70 (2015)
 • Běžecký pás TR70i (2017/18)
74x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.800.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 74 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
29 623,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
41 154,00 Kč
24 681,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Track S4
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
27 453,00 Kč
20 563,00 Kč
5
Běžecký pás Vision Fitness TF40 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
79 589,00 Kč
68 607,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 881,00 Kč
35 663,00 Kč
7
Běžecký pás Kettler Track S10
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
54 881,00 Kč
52 135,00 Kč
8
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
32 918,00 Kč
27 427,00 Kč
9
Běžecký pás Horizon Paragon 5S
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
49 390,00 Kč
35 663,00 Kč
10
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolou
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
87 825,00 Kč
74 098,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz