Více než 3.190.815 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 81.533 výrobků
model 2020/21

Běžecký pás cardiostrong TR70i

č. výrobku CST-TR70-3
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (195)
195 Hodnocení zákazníků
4.77 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
68 814,00 Kč
Nyní
62 555,00 Kč
9%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50x152 cm

Běžecký pás cardiostrong TR70i

Váš tréninkový partner pro větší vytrvalost a lepší kondici

 • Stabilní běžecký pás pro domácí trénink Velmi dobrá technická výbava a snadná obsluha
 • Kardio trénink se zábavními funkcemi 58 tréninkových programů, 6 videonahrávek tras a 8 zábavních aplikací
Figure: Silný motor, velký běhoun: větší bezpečnost a pohodlí
Silný motor, velký běhoun: větší bezpečnost a pohodlí
Model TR70i vám dává dostatek volnosti, abyste v rámci tréninku mohli přijímat stále nové a nové výzvy: Motor o výkonu 3 HP zrychluje běžecký pás rovnoměrně až do 20 km/h, tedy rychlost dostatečnou pro sprinty a náročné intervalové tréninky. Velkorysý běhoun vám nabízí bezpečnost a komfort i při vysokých rychlostech. Chcete se postavit nové tréninkové výzvě? Tak zkuste běh do vrchu s 15% stoupáním.
Figure: Neklouzavé hliníkové kolejnice
Neklouzavé hliníkové kolejnice
Hliníkové kolejnice podél běhounu nejen elegantně vypadají, ale současně dodávají běžeckému pásu ještě větší stabilitu. Skýtají také doplňkovou bezpečnostní funkci: Umožňují vám po tréninku nebo i v jeho průběhu jednoduše odskočit z běhounu, aniž byste museli čekat, než se běžecký pás postupně zastaví. Povrch běhounu je neklouzavý.
Figure: Běh s příjemným tlumením
Běh s příjemným tlumením
S trenažerem TR70i máte jistotu běhu obzvlášť šetrného ke kloubům. Na rozdíl od běhu po tvrdém povrchu trénink na TR70i takřka nezatěžuje klouby, šlachy a vazy. Zajišťují to tlumicí prvky pod běhounem, které jemně absorbují všechny nárazy.
Figure: Optimalizovaná konstrukce pro běžecký trénink v pohodlí domova
Optimalizovaná konstrukce pro běžecký trénink v pohodlí domova
Začněte doma s pohodlným tréninkem na běžeckém pásu: Sestavení pásu TR70i spočívá v pouhých čtyřech krocích. Ovládání tréninku je díky dotykovému displeji a klávesám rychlé volby obzvláště snadné. Láhev na pití a chytrý telefon si můžete uložit do praktických přihrádek. Po tréninku lze běhoun jednoduše sklopit do svislé polohy. Nyní můžete běžecký pás snadno přesouvat pomocí transportních koleček.
Figure: Obrovský výběr programů
Obrovský výběr programů
TR70i díky 58 tréninkovým programům nabízí jednu z nejširších škál programů mezi běžeckými pásy. Trénujte s regulací intenzity podle tepu, soutěžte proti tréninkovému počítači nebo využijte vlastní kreativitu: Sami si můžete vytvořit až 20 programů. Máte tedy optimální podmínky pro pravidelný trénink s vysokou motivací.
Figure: Běh podle vidonahrávek tras, sledování filmů a mnoho dalších možností
Běh podle vidonahrávek tras, sledování filmů a mnoho dalších možností
Na trenažeru TR70i je o zábavu postaráno: Díky šesti videozáznamům z tras si také můžete doma vydat přes horské silnice a kopcovitou krajinu. Skvělá funkce: Rychlost přehrávání videa se přizpůsobí vaší rychlosti běhu. Kromě toho máte i přístup k osmi zábavním a sociálním aplikacím. Na Netflixu můžete například za běhu sledovat svůj oblíbený seriál - díky příslušnému držáku k tomu můžete použít i svůj vlastní tablet.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020/21 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 50 cm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • velmi dobrý běžecký pás pro domácí trénink
 • konzola s dotykovou obrazovkou: snadná obsluha a mnoho zábavních funkcí
 • chcete-li rychle začít: snadná montáž a velmi jednoduché ovládání
 • mnoho pestrých programů, např. intervaly stoupání nebo horský běh
 • prostorově úsporná sklápěcí konstrukce
 • úhledné, velmi stabilní a protiskluzové hliníkové lišty
 • velký úložný prostor, abyste měli vše důležité při tréninku po ruce
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TR70i: 159 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 189 cm x (š) 84 cm x (v) 137 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 107 cm x (š) 84 cm x (v) 168 cm

Běžecký pás cardiostrong TR70i: Proběhejte se doma ke skvělé kondici!

Rozměrný běhoun, silný motor a četné chytré programy: Trenažer cardiostrong TR70i nabízí ty nejlepší podmínky pro domácí vytrvalostní trénink, pro snížení hmotnosti a zvýšení výkonnosti. U modelu TR70i je postaráno i o zábavu: Právě proto je v ovládací konzole již předem instalováno a připraveno osm aplikací. S aplikacemi Netflix, Twitter, YouTube, Chrome, Facebook, Bing, Amazon a Instagram trénink uteče jako voda!

Moderní konzola s pestrou škálou programů

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí 58 programů – zkrátka má něco pro každou tréninkovou úroveň a každý tréninkový cíl. Jeho ovládání je přitom velmi jednoduché: Na konzole s dotykovou obrazovkou můžete všechna nastavení provádět přímo na displeji. Tlačítka přímého volby na středové konzole a rukojetích umožňují snadnou změnu rychlosti nebo sklonu pásu za běhu. Kromě ručního programu, který se spouští jednoduše tlačítkem Start, jsou programy rozděleny do skupin:

Programy řízené tepovou frekvencí

Díky regulaci intenzity tréninku podle tepové frekvence lze určitých tréninkových cílů dosáhnout efektivněji. Běžecký pás cardiostrong TR70i vám proto nabízí 2 programy po 2 tréninkových režimech. Buď se vaše tepová frekvence udržuje na konstantní hodnotě regulací rychlosti nebo stoupání, nebo si nastavíte intervalový program tepové frekvence. V jeho rámci se fáze vyšší zátěže střídají s fázemi nižší zátěže. Konzola nastavuje rychlost nebo stoupání pro dosažení předvolené tepové frekvence.

Virtuální videa z tras

Na konzole je předinstalováno 6 videí s „virtuální simulací“. Jedná se o nahrávky běžeckých tras, které si můžete během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku si můžete rychlost nebo stoupání kdykoli upravovat pomocí kurzorových kláves nebo kláves přímé volby. Videa z běžeckých tras reagují na vaše zadání. Když změníte rychlost běžeckého pásu, změní se i rychlost přehrávání videí.

Běžecké závody

V těchto 12 závodních programech soutěžíte proti počítačovým protivníkům v různých terénech. Závody jsou představují příjemnou, motivující změnu v tréninku.

Profilové programy

Celkem máte k dispozici 17 předdefinovaných profilových programů, které se od sebe liší délkou, intenzitami a změnami intenzity. Při výběru programu se můžete rozhodnout, zda má změna intenzity mít podobu změny stoupání nebo změny rychlosti.

Uživatelsky definované běžecké programy

Až 20 uživatelských programů si můžete sestavit sami. Programy se skládají z několika úseků a můžete si určit pro každý úsek zvolit požadované stoupání a rychlost. Program si uložte, abyste jej mohli kdykoli opakovat.

Manuální režim – Trénujte podle své chuti

Nejjednodušším režimem běžeckého pásu cardiostrong TR70i je manuální režim: Stiskněte klávesu Start v hlavním menu a program se rozběhne. Jeho jednoduchost však neznamená, že nemůžete trénovat rozmanitě. Máte neustále plnou kontrolu nad tréninkem, všechny hodnoty se přehledně zobrazují na velkém displeji a pomocí kláves rychlé volby můžete provádět rychlejší změny v programech.

Špičkový výkon motoru a rozměrný běhoun

Běžecký pás cardiostrong TR70i je vybaven silným stejnosměrným motorem s trvalým výkonem 3 HP. Tento motor běžecký pás zrychluje rovnoměrně a i při vysokých intenzitách zachovává zcela konstantní rychlost. I při velkých změnách rychlosti probíhají tyto změny lineárně a velmi rovnoměrně. Běžecký pás přitom nabízí maximální rychlost 20 km/h. Abyste jí také mohli využívat s dobrým a bezpečným pocitem, má běhoun velmi velkorysé rozměry.

Lehká konstrukce, snadná manipulace

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí před tréninkem i po něm jen příjemná překvapení. Jeho montáž se dle návodu omezuje na pouhé čtyři kroky a dvěma osobám nezabere ani půl hodiny. Běhoun lze po tréninku sklopit díky chytrému sklápěcímu mechanismu a následně lze celý běžecký pás pomocí transportních koleček jednoduše přesouvat.

Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TR70i

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás cardiostrong TR70i Test a hodnocení:

4.77 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 11.1.2021 5
De sterke motor en hoge demping maakt hem zeer geschikt voor het hardlopen
de od Susanne dne 30.12.2020 5
Cardiostrong Laufband CST-TR 70i Das Laufband hat eine angenehme Größe zum Laufen einen starken Motor und eine sehr angenehme Dämpfung beim Laufen. Da ich nach einer Knieoperation jetzt wieder nach langer Zeit anfangen möchte zu Laufen, das beste Gerät für den privaten Fitnessraum für mich. Ausnahme ist der Monitor, d... [číst dále]er könnte einen oder zwei Touch größer sein. Preis-Leistung stimmt. [zobrazit méně]
de od Doris dne 29.12.2020 5
Das Laufband erfüllt unsere Erwartung voll und ganz. Die Verarbeitung/Materialien sind einwandfrei. Der Aufbau ging einfach, es waren fast keine Nachjustierungen notwendig. Ein Top-Gerät 1a
nl od Anonym dne 22.12.2020 5
Het apparaat is stabiel , robuust en er zitten apps op. Mijn kinderen zijn heel blij dat er netflix op zit.
nl od Anonym dne 22.12.2020 5
perfecte loopband , loopt soepel door sterke motor. Goede demping

Běžecký pás cardiostrong TR70i příslušenství - naše doporučení:

Podložka na zem Taurus/velikost XXL K dodání opět od cca KT 07 (15.02.21-19.02.21)
1 875,00 Kč
Hrudní pás Sport-Tiedje Komfort Premium K dodání opět od cca KT 04 (25.01.21-29.01.21)
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
předchozí modely
 • treadmill TR70i (CST-TR70i)
 • treadmill TX 80 (CST-TX80)
 • Běžecký pás TR70 (CST-TR70)
 • Běžecký pás TR70i (CST-TR70-2)
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
2
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
25 004,00 Kč
17 180,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
39 625,00 Kč
36 999,00 Kč
4
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
5
Běžecký pás Taurus T9.9 Touch
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
91 499,00 Kč
85 299,00 Kč
6
Běžecký pás Kettler Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
34 392,00 Kč
7
Běžecký pás cardiostrong TX20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
31 262,00 Kč
8
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
68 814,00 Kč
62 555,00 Kč
9
Běžecký pás Darwin Walking Pad
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
21 874,00 Kč
10
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
69 999,00 Kč
65 499,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz