Více než 2.773.908 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 66.552 výrobků
model 2019

Běžecký pás cardiostrong TR70i

č. výrobku CST-TR70-3
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (158)
158 Hodnocení zákazníků
4.73 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
% MEGA-DEAL %
platí do 02.05.2019
Dosud
54 881,00 Kč
Nyní
35 672,00 Kč
35%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50x152 cm
Stručný popis: Běžecký pás cardiostrong TR70i
Velký běhoun, výkonný motor a spousta chytrých programů: cardiostrong TR70i nabízí ty nejlepší podmínky pro vytrvalostní trénink v pohodlí doma, snižování hmotnosti a zvýšení výkonnosti.

Detaily výrobku: Běžecký pás cardiostrong TR70i

Testbadge
 • Konzola s dotykovou obrazovkou s předinstalovanými zábavními aplikacemi pro rychlý přístup např. ke službám Netflix nebo Twitter
 • model 2019 info
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 50 cm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • velmi dobrý běžecký pás pro domácí trénink
 • konzola s dotykovou obrazovkou: snadná obsluha a mnoho zábavních funkcí
 • chcete-li rychle začít: snadná montáž a velmi jednoduché ovládání
 • ovládání tabletem/chytrým telefonem: Běžecký pás cardiostrong TR70i můžete pomocí funkce Bluetooth spojit s aplikací Fit+(BLE) a v ní si následně spustit další programy a jiné funkce / k dispozici jen pro přístroje se systémem Android alespoň s funkcí Bluetooth 4.0
 • mnoho pestrých programů, např. intervaly stoupání nebo horský běh
 • prostorově úsporná sklápěcí konstrukce
 • úhledné, velmi stabilní a protiskluzové hliníkové lišty
 • velký úložný prostor, abyste měli vše důležité při tréninku po ruce
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TR70i: 159 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 189 cm x (š) 84 cm x (v) 137 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TR70i: (d) 107 cm x (š) 84 cm x (v) 168 cm

Popis: Běžecký pás cardiostrong TR70i

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Velký běhoun, výkonný motor a spousta chytrých programů: cardiostrong TR70i nabízí ty nejlepší podmínky pro vytrvalostní trénink v pohodlí doma, snižování hmotnosti a zvýšení výkonnosti. U modelu TR70i je postaráno i o zábavu: Proto jsou na konzole již nainstalovány některé aplikace jako Netflix nebo Twitter pro rychlý přístup.

Pokročilá konzola s pestrou skladbou programů

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí 58 programů – zkrátka má něco pro každou tréninkovou úroveň a každý tréninkový cíl. Jeho ovládání je přitom velmi jednoduché: Kromě ručního programu, který se spouští jednoduše tlačítkem Start, jsou programy rozděleny do skupin:

Programy řízené tepovou frekvencí

Díky regulaci intenzity tréninku podle tepové frekvence lze určitých tréninkových cílů dosáhnout efektivněji. Běžecký pás cardiostrong TR70i vám proto nabízí 2 programy po 2 tréninkových režimech. Buď se vaše tepová frekvence udržuje na konstantní hodnotě regulací rychlosti nebo stoupání, nebo si nastavíte intervalový program tepové frekvence. V jeho rámci se fáze vyšší zátěže střídají s fázemi nižší zátěže. Konzola nastavuje rychlost nebo stoupání pro dosažení přednastavené tepové frekvence.

Virtuální videa z tras

Na konzole je předinstalováno 6 videí s „virtuální simulací“. Jedná se o nahrávky běžeckých tras, které si můžete během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku si můžete rychlost nebo stoupání kdykoli upravovat pomocí kurzorových kláves nebo kláves přímé volby. Videa z běžeckých tras reagují na vaše zadání. Když změníte rychlost běžeckého pásu, změní se i rychlost přehrávání videí.

Běžecké závody

V těchto 12 závodních programech soutěžíte proti počítačovým protivníkům v různých terénech. Závody jsou představují příjemnou, motivující změnu v tréninku.

Profilové programy

Celkem máte k dispozici 17 předdefinovaných profilových programů, které se od sebe liší délkou, intenzitami a změnami intenzity. Při výběru programu se můžete rozhodnout, zda má změna intenzity mít podobu změny stoupání nebo změny rychlosti.

Uživatelsky definované běžecké programy

Až 20 uživatelských programů si můžete sestavit sami. Programy se skládají z několika úseků a můžete si určit pro každý úsek zvolit požadované stoupání a rychlost. Program si uložte, abyste jej mohli kdykoli opakovat.

Manuální režim – Trénujte podle své chuti

Nejjednodušším režimem běžeckého pásu cardiostrong TX70i je manuální režim: Stiskněte klávesu Start v hlavním menu a program se rozběhne. Jeho jednoduchost však neznamená, že nemůžete trénovat rozmanitě. Máte neustále plnou kontrolu nad tréninkem, všechny hodnoty se přehledně zobrazují na velkém displeji a pomocí kláves rychlé volby můžete provádět rychlejší změny v programech.

Vynikající výkon motoru a velmi rozměrný běhoun

Běžecký pás cardiostrong TR70i je vybaven silným stejnosměrným motorem s trvalým výkonem 3 HP. Tento motor běžecký pás zrychluje rovnoměrně a i při vysokých intenzitách zachovává zcela rovnoměrnou rychlost. I při velkých změnách rychlosti probíhají tyto změny lineárně a velmi rovnoměrně. Běžecký pás přitom nabízí maximální rychlost 20 km/h. Abyste ji také mohli využívat s dobrým a bezpečným pocitem, má běhoun velmi velkorysé rozměry.

Lehká stavba, lehká konstrukce

Běžecký pás cardiostrong TR70i nabízí i před tréninkem a po něm jen příjemná překvapení. Jeho montáž se dle návodu omezuje na pouhé 4 kroky a dvěma osobám nezabere ani půl hodiny. Běhoun lze po tréninku sklopit díky chytrému sklápěcímu mechanismu a následně lze celý běžecký pás pomocí transportních koleček jednoduše přesouvat.

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TR70i

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás cardiostrong TR70i Test a hodnocení:

4.73 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 28.3.2019 5
Gutes und praktisches Laufband. Es lässt sich sehr gut daruf laufen. Einfache Bedienung, viele Extras. Gute Verarbeitung. Solide gebaut. Sehr zu empfehlen!
nl od de Wit dne 12.3.2019 5
Deze loopband is echt te vergelijken met de veel duurdere loopbanden die in de sportscholen staan. De Cardiostrong TR70i is echt een top ding met heel veel mogelijkheden, en een vrij stille motor vind ikzelf. En vooral de netflix en youtube app zijn super.
de od Martin Rink dne 8.2.2019 5
Guten Tag, ich hatte immer Kettler Sportgeräte. Leider gab mein Laufband den Geist auf. Also musste ein neues her. EIns war klar von Sport-Tiedje. Man liest soviel gutes. Ein Anruf bei der Top Hotline und mir wurde ein Cardiostrong TR70i. Es war inberhalb 30 Minuten betriebsbereit, und vor allem alles ohne Makel. TOP Q... [číst dále]ualität. Die Programmierung war sehr einfach, und es macht einfach nur Spaß am super scharfen TFT über die Hügel zu laufen! Meine Nummer 1!! Ich bin glücklich. [zobrazit méně]
de od Anonyme dne 4.1.2019 5
Ein tolles, gute Dämpfung, sehr leise Laufband mit Einfache Bedienung !!! Super !!! Besten Dank an Tean Zürich für die Professionelle Service !!!
de od F. dne 24.12.2018 4
Das Laufband habe ich nun 2 Wochen und gut getestet. Es ist wirklich so, wie in einigen Reviews beschrieben, dass die maximale Lautstärke nicht ausreicht, wenn man mit einer gewissen Geschwindigkeit läuft. Man hört den Ton des Screens nicht mehr... Schade, dass es keinen Kopfhörer Anschluss oder Anschluss für ext. Laut... [číst dále]sprecher hat. So bringt es nicht viel. Auch ist die Konsole nicht neigbar, was je nach Grösse Läufer/Winkel dazu führt, dass das Bild des Screens nicht optimal ist und nicht eingestellt werden kann. Die Menüführung wirkt kompliziert und nicht sehr benutzerfreundlich. Wenn ich ohne Steigung laufe, ist ein deutliches "Hämmern" hören, wenn meine Beine aufsetzen. Letztlich hatte ich vor dem Kauf angerufen bei der Hotline und nach dem Lärm nachgefragt. Mir wurde versichert, dass das Gerät nicht hörbar sein. Nun, das trifft überhaupt nicht zu, auch nicht mit der zusätzlich gekauften Matte zur Schalldämpfung. Insgesamt 4 Punkte für mich. [zobrazit méně]

Běžecký pás cardiostrong TR70i příslušenství - naše doporučení:

1 349,00 Kč
1 096,00 Kč 959,00 Kč
299,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
1 645,00 Kč 1 233,00 Kč
předchozí modely
 • treadmill TR70i (2013)
 • treadmill TX 80 (2014/15)
 • Běžecký pás TR70 (2015)
 • Běžecký pás TR70i (2017/18)
79x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.700.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 79 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
34 565,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 881,00 Kč
35 672,00 Kč
4
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolou
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
87 825,00 Kč
74 098,00 Kč
5
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
7
Běžecký pás Horizon Elite T7.1 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
63 117,00 Kč
37 310,00 Kč
8
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
9
Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
37 200,00 Kč
10
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
27 427,00 Kč
17 825,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasel, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
79x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz