Více než 3.086.468 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.560 výrobků

Fitness vybavení Century

Century – přední světový výrobce ve vybavení a příslušenství pro MMA
Century
Century Fitness je celosvětový výrobce sortimentu pro bojové umění. Značka Century nabízí sportovcům bojového umění, fanouškům boxu a fitness rozsáhlou nabídku kvalitního vybavení pro trénink. Značka Century ví, jak zákazníky zaujmout - vynikajícím zpracováním a kvalitními materiály, které splňují mimořádný komfort, vysokou stabilitu a dlouhou životnost. V našem internetovém obchodě T-Fitness naleznete vše, co pro boxerský trénink a bojové umění potřebujete. číst dálemore

Fitness vybavení Century - Oblíbený produkt

Fitness vybavení Century - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Century Boxerské posilovací pomůcky

(3 Výrobky)
Century boxerské posilovací pomůcky Throwing Buddy a Grappling Dummy přichází na trh kromě boxu také s pomůckami pro trénink úderů v v oblasti bojového umění. S těmito pomůckami lze procvičit kombinaci úderů a kopů či metodu házení či pohybu. Značka Throwing Buddy je obzvláště vhodná pro děti.
zobrazit veškerý Century Boxerské posilovací pomůcky sortiment

Century Boxerské vybavení

Boxerské bandáže Century ochrání a zpevní Vaše zápěstí během tréninku. Především při tréninku na boxovacím pytli bandáže poskytují dobrou ochranu a zabrání zlomení zápěstí. Jsou vyrobené ze 100 % bavlny, velmi robustní, dobře se přilínají na kůži a dokonce se mohou prát i v pračce.
zobrazit veškerý Century Boxerské vybavení sortiment

Century Boxovací pytle na zavěšení

(2 Výrobky)
Boxovací pytel Hydrocore značky Century se skládá z pěnové hmoty obepínající vodní jádro, díky čemuž poskytuje velmi realistický pocit při boxování. Vinylový obal zajišťuje ještě realističtější pocit. Měkké jádro znatelně redukuje riziko zranění, které pojme tolik síly, jako při boxu s opravdovým soupeřem.
zobrazit veškerý Century Boxovací pytle na zavěšení sortiment

Century Lapy & bloky

Lapy značky Century jsou velmi robustní, které dlouho vydrží. Dětský sortiment Kick Shield a Lil Dragon Target je určen pro boxerský trénink dětí a mládeže. Dětské popruhy jsou speciálně uzpůsobené dětským rukám a pažím, zajišťující tak dobré a bezpečné držení. Nylonem potažená pěnová hmota účinně tlumí kopy i údery.
zobrazit veškerý Century Lapy & bloky sortiment

Century Stojanové boxovací pytle

(10 Výrobky)
Značka Century je především známá díky svým stojícím boxovacím pytlům, a to pro všechny typy bojového sportu. Bob XL je realistickou napodobeninou lidské horní poloviny těla, která umožňuje perfektní trénink sekvence úderů a kopů. Jelikož Versys produkty nabízí velmi široké spektrum boxování, jsou velmi poptávané především ze sportovních oblastí MMA, karate a Juda.
zobrazit veškerý Century Stojanové boxovací pytle sortiment

Century Závěsné systémy

(4 Výrobky)
Century nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. Century Závěsné systémy a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. Century a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý Century Závěsné systémy sortiment

Century Příslušenství k boxu

Figurína BOB XL byla doplněna o BOB Jacket. Tato bunda disponuje vyplněnými pažemi umělou hmotou, díky čemuž bude trénink s boxovacím panákem BOB XL ještě pestřejší a zároveň náročnější. Trénink bude obtížnější, intenzita a mnohostrannost tréninku se zřetelně zvýší.
zobrazit veškerý Century Příslušenství k boxu sortiment

Century Fitness: sortiment pro jakoukoli věkovou kategorii

Century Fitness se stal známým výrobcem právě díky kvalitnímu vybavení. Dnes je volbou mnoha sportovních fanoušků, kteří se zajímají o variabilní trénink. Boxerské figuríny Century se skvěle hodí pro náročný a intenzivní trénink, které kombinují cviky úderů a kopů. Figuríny se podobají lidskému tělu, díky čemuž umožňují velmi autentické boxování. Dá se na nich absolvovat téměř každé bojové umění a zlepšit si tak kondici. Mezi další nabídku značky Century Fitness pro bezpečný a intenzivní trénink bojového umění patří např. polstrování z pěnové hmoty a Throwing Buddys.

Century Fitness: inovace vycházející ze zkušeností

Základem celosvětového úspěchu značky Century je její velká vášeň pro bojové umění, která společnost neustále motivuje k dalšímu vývoji vlastních produktů a maximální inovaci. Century kombinuje vysokou kreativitu a brilantní technologii. Vývojářský a vědecký tým skládající se z talentovaných designérů, inženýrů a vášnivých sportovců bojového umění přenáší všechny své znalosti kvality, designu a funkčnosti do svých produktů. Cíl všech snah a inovací je jen jeden: pomoci uživatelům dosáhnout tréninkových cílů a probudit v nich vášeň k "bojovému sportu".

Fitness vybavení Century - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Century .V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky
dokumenty
Prosíme, vyberte výrobek

Century Vytrvalostní trénink

 • boxsport
  Box (17) Box (17)

Century Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz