Domácí trenažér Schwinn 570U

č. výrobku SCHW-100529
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 15 836,00 Kč
nyní Dnes 13 193,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 16%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
 • Dodání prostřednictvím UPS
Video
video preview
category video overlay
 • Pestrost tréninku a interaktivní cvičení: Domácí trenažér Schwinn 570U
 • 25 stupňů odporu
 • 29 tréninkových programů
 • Kompatibilita s funkcí Explore the World (bezplatná interaktivní tréninková aplikace využívající virtuální realitu)
 • max. hmotnost uživatele: 136 kg
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 29, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 9
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • pohodlné gelové sedlo
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev

Domácí trenažér Schwinn 570U: Elegantní s pestrými možnostmi tréninku

Domácí trenažér Schwinn 570U je elegantní, inovativní posilovací stroj s rozsáhlou výbavou. Můžete vyvolat 29 různých tréninkových situací, na domácím trenažeru Schwinn Hometrainer 570U máte k dispozici 25 stupňů odporu, které se nastavují pomocí motorem ovládané magnetické brzdy. Pomocí spínače Quick Start můžete okamžitě začít s tréninkem. Dvanáct profilových programů (programy s intervaly) umožňuje pestrý trénink. Můžete ukládat čtyři programové banky pro individuální profily. Domácí trenažér nabízí dva kondiční testy a devět programů řízených dle tepové frekvence, aby nedocházelo k přetížení a abyste tréninky absolvovali v optimálním rozsahu – čtyři pro začátečníky, čtyři pro pokročilé sportovce a jeden program, který může používat host. Tepová frekvence se při programech řízených dle tepu měří na ruce, dva senzory v rukojeti měří aktuální frekvenci a přenášejí ji do počítače v domácím trenažéru. Frekvenci je možné odesílat z hrudního popruhu, který se dodává jako příslušenství. Součástí madla domácího trenažéru jsou zapuštěné podložky pro podporu loktů, pokud chcete jet v triatlonové poloze.

Dvě široké pogumované nohy a relativně vysoká hmotnost (28,5 kg) zajišťují bezpečnou a stabilní pozici. I při vyšších rychlostech zůstává ergometr na místě, nic se netřese ani nehýbe! Pomocí dvou koleček integrovaných v přední noze lze trenažér snadno přesouvat. Sedlo lze jak výškově, tak i ve vodorovném směru individuálně seřizovat – to je důležité pro správný úhel šlapání.

Doplňky pro komfortnější trénink: třístupňový ventilátor, velký držák na láhev a zvukový systém, k němuž lze připojit MP3 přehrávač. LCD displej má modré podsvícení a vyznačuje se vysokým kontrastem. Nad displejem se nacházejí dva reproduktory, které lze připojit k MP3 přehrávači.

Aktuální informace se zobrazují na dvou STN-LCD displejích s vysokým rozlišením. Údaje lze přenést přes rozhraní Bluetooth na počítač nebo nahrát na USB flash disk. Fitness aplikace jako naše vlastní aplikace Schwinn Trainer nebo další populární aplikace, např. „MyFitnessPal“, „Under Armour Record“, nebo platformy jako Google Health nebo Apple Health, vám pomohou dosáhnout tréninkových cílů.

Chcete během tréninku sledovat filmy na svém iPadu nebo si číst knihu na čtečce e-knih? U Schwinn 570U to není žádný problém. Domácí trenažér má odkládací místo pro tablet. Dva LCD displeje vás informují o údajích aktuálního tréninku. Pokud si větší hlavní displej například zakryjete čtečkou e-knih, můžete na menším informačním displeji přesto sledovat všechny relevantní údaje. Pohonný systém ergometru pracuje téměř bezhlučně a zajišťuje vyvážený, harmonický běh bez rázů a nepravidelností.

Pestrý trénink s funkcí RideSocial

Domácí trenažér Schwinn 570U je kompatibilní s funkcí RunSocial, tedy špičkovou a interaktivní tréninkovou aplikací. S ní se trénink stane opravdovým zážitkem! Aplikace na iPadu (nebo televizoru) zobrazuje reálné trasy v podobě skutečných videozáznamů v HD rozlišení; můžete například: jezdit po pláži v Santa Monice nebo zdolávat švýcarské Alpy, pořádat akce s ostatními lidmi, uvidíte, jestli někdo právě jede po stejné trati – možná je i účast na oficiálních akcích! Trojrozměrná virtuální realita propojená se sociálními sítěmi!

MP3 přípojka zajistí propojení chytrého telefonu s ergometrem. Díky integrovaným reproduktorům můžete zapomenout na sluchátka, která jsou někdy při tréninku rušivá. Konzole má dostatek místa pro umístění chytrého telefonu nebo tabletu, takže je při tréninku na U628 zajištěn plný komfort.

Manual schwinn-570U-ENG-V1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
34
4
4
3
7
2
0
1
1

4.52 5 hvězdiček

(46 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Schwinn Heimtrainer 570U
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super toller Service im Geschäft. Schöne Auswahl an Produkten und alles sehr ordentlich zurecht gemacht. Leider war mein Trainingsgerät nicht lagernd, jedoch konnte mir der kompetente Verkäufer ein vergleichbares Gerät zeigen und auch testen lassen. Mit dem Kauf bin ich sehr zufrieden, ich freu mich auf das Gerät.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Great excercise bike. It is not very big, but very stable. Quiet, smooth operation, quality workmanship. Many programs. Good price, beats even more expensive bikes.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ein großes Lob und Dankeschön an das Team von Sport-Tiedje in Wien 21 und hier vor allem an Herrn Spevak für die kompetente und engagierte Beratung sowie Bestell- und Kaufabwicklung. Rasche Lieferung trotz Lockdown 4.0, einfacher und rascher Aufbau. Der Schwinn 570U sieht wertig aus und es macht Spaß mit ihm zu trainieren.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Toller Heimtrainer, für unsere Zwecke absolut ausreichend.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein ausgesprochen schickes Ergometer für einen fairen Preis. Nur ein tiefer Einstieg fehlt mir noch, aber da muss ich eben ein wenig klettern ;)
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Preis-Leistungsverhältnis sehr gut....macht einfach Spaß und leicht zu handhaben...gerne wieder...
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bin echt zufrieden. Guter Ergometer ohne viel Schnick Schnack. Das Training macht mir sehr viel Spaß.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben uns für den Heimtrainer von Schwinn entschieden, da wir die Marke gut kennen und wissen die Geräte sind von guter Qualität. Beim ersten Fahren hat es sich bestätigt und wir sind sehr zufrieden.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Less is more comme on dit. Ce vélo permet un entraînement très efficace depuis son domicile, il n'a rien à envier aux modèles professionnels. Il est assez épuré dans son design, compact, le guidon est très agréable, pas d'ampoule même après plusieurs heures d'utilisation (pas en continu). Selle réglage en 2 temps 3 mouvements si plusieurs utilisateurs l'utilisent. On retrouve facilement ses paramètres. Contente de cet achat.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir sind sehr zufrieden mit dem Schwinn Heimtrainer 570U. Er läuft wirklich ruhig , ist schnell umgebaut und ist stabil. Alles intuitiv zu bedienen und übersichtlich gestaltet. Mehr als die angebotenen Programme brauchen wir nicht. Die Verbindung zur App hat auch von Anfang an ohne Problem funktioniert.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě