Více než 3.285.683 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.323 výrobků

Fitness pomůcky Gibbon

Slacklining pro každého!
Gibbon
Společnost Gibbon vyrábí multifunkční fitness zařízení Slackline, které perfektně kombinuje účinný trénink rovnováhy a vyváženého posilování. Jde o rozsáhlý trénink celého těla. Na fitness trhu najdeme tuto značku od roku 2007. Společnost Gibbon se rychle stala úspěšným prodejcem fitness zařízení oblíbené sportovní aktivity Slacklining, a to po celém světě. Gibbon svou činnost i vášeň pro tento druh sportu dokazuje i účastí na mnoha mistrovstvích světa ve Slacklinu, kdy jim dodával své výrobky, tak i podporou a sponzoringem nadějných talentů tohoto sportu. V našem sortimentu naleznou milovníci této sportovní aktivity i fitness nováčci ten pravý produkt značky Gibbon, který se stane skvělým doplňkem k posilování či vytrvalostnímu tréninku. Gibbon – to je Slacklining pro každého. číst dálemore

Fitness pomůcky Gibbon - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Gibbon Balanční trénink a koordinace

Slacklines značky Gibbon nabízí jako první Slack Rack v sérii Fitness, který se dá multifunkčně využít. Kromě běžného procvičení rovnováhy na laně Slackline je možné navíc provádět funkční posilovací cviky s vlastní tělesnou hmotností.
zobrazit veškerý Gibbon Balanční trénink a koordinace sortiment

Gibbon Slackline

(15 Výrobky)
Trénink na Slackline přináší mnoho zábavy a zároveň procvičuje koncentraci. Např. s produktem Gibbon Classic X13 zakoupíte jednotlivé lano Slacklines, které se napíná mezi stromy. Značka Gibbon má ve svém sortimentu také výrobek Rack 300, kde je lano pevně napnuté na konstrukci. Tak nemusíte provádět "Slacklining" pouze mezi stromami, nýbrž i u Vás doma.
zobrazit veškerý Gibbon Slackline sortiment

Gibbon Příslušenství hra a zábava

(2 Výrobky)
Pro trénink na Slackline je vhodné zakoupit i kvalitní příslušenství, např. produkt na ochranu stromů značky Gibbon. Tento produkt chrání před poškozením jak stromy, tak i samotné Slackline. Příslušenství, ohleduplné k životnímu prostředí, se jednoduše upevňuje suchým zipem.
zobrazit veškerý Gibbon Příslušenství hra a zábava sortiment

Fitness lajny Gibbon: dosáhněte nových cílů se Slackline

Při Slackliningu se především trénuje schopnost rovnováhy a koncentrace uživatele. Uživatel balancuje na strečovém popruhu, který je upevněn na dvou místech. Strečový popruh se pod zátěží uživatele napne a přizpůsobí se tělesnému pohybu sportovce pro udržení rovnováhy. Slacklining je vynikající pro sportovní aktivity s vysokým nárokem na koordinaci. Kvalitní sortiment Slackline značky Gibbon je vhodný např. pro lyžaře, sportovce bojového umění, jezdce na koních či horolezce, které jim poslouží jako ideální doplňující trénink. I pro každodenní trénink tělesné rovnováhy a koordinace jsou fitness lajny značky Gibbon ideální.

Ještě více zábavy při tréninku s aplikací Slackline Gibbon

Moderní podnikatel Gibbon multifunkčního a rozmanitého tréninku ví, jak se zavděčit i vysokým nárokům sportovců. Firma Gibbon nabízí nejen své popruhy, nýbrž vyvinula i inovativní aplikaci Slackline. Pod jejím heslem „S naším fitness tréninkem se prolajnuješ k lepší kondici“ se uživatelé mohou stát členem celosvětové Slackline komunity. Zde jsou jednoduše a srozumitelně představeny a vysvětleny cviky jakéhokoli typu. Cvičení může být přizpůsobeno na individuální potřeby uživatelů, kteří své úspěchy a pokroky mohou sdílet digitální cestou s přáteli po celém světě. Trénink tak bude ještě zábavnější a efektivnější.

Fitness pomůcky Gibbon - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Gibbon.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

Gibbon Posilování

Gibbon Trampolíny, stolní tenis a zábava

Gibbon Masáže, jóga a wellness

Gibbon Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz