Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax

č. výrobku TF-MASSAGER-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
4 545,00 Kč
nyní Dnes 3 020,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 33%
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax

Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax

Pro cílené a efektivní uvolnění svalových napětí!
 • Praktický masážní přístroj optimální manipulace díky dobré ergonomii
 • 3 stupně intenzity Masáže podle vašich potřeb
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax 3 stupně intenzity

3 stupně intenzity

Díky třem různým úrovním intenzity si můžete masážní přístroj optimálně přizpůsobit přesně podle svých potřeb. Svaly a fascie můžete ošetřovat s intenzitou až 2800 impulzů za minutu.
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax Mnoho oblastí použití

Mnoho oblastí použití

Protože poskytuje masážní přístroj Taurus Vibro intenzitu až 2800 impulzů za minutu, masíruje se vedle povrchových svalů i hluboké svalstvo. Díky tomu dokáže tento masážní přístroj v mnoha oblastech např. uvolňovat napětí, tišit svalovou bolest, urychlovat regeneraci a lze jej použít i k masáži spoušťových bodů.
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax Jednoduchá a snadná obsluha

Jednoduchá a snadná obsluha

Díky přehlednému designu můžete masážní přístroj lehce ovládat i bez předchozích technických znalostí. Tři úrovně intenzity lze rychle měnit stisknutím tlačítka na rukojeti a na zadní straně přístroje.
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax Praktický masážní přístroj

Praktický masážní přístroj

Masážní přístroj Taurus Vibro Relax si vás získá dobrou ergonomií, díky které padne optimálně do ruky. Díky hmotnosti pouhých 750 g je navíc velmi lehký. Tento masážní přístroj tak může používat opravdu každý, aniž by se při masáži projevovala nepříjemná únava paže. Zároveň přístroj usnadňuje i masáž těžko přístupných oblastí těla.
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax Téměř bezhlučné masírování

Téměř bezhlučné masírování

Přes pracovní frekvenci až 2 800 impulzů za minutu je masážní přístroj Taurus Vibro Relax příjemně tichý i při nejvyšší intenzitě. Při ošetření se tak můžete pohodlně usadit na gauči a sledovat svůj oblíbený seriál, aniž by vás rušil nepříjemný hluk.
Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax 5 různých nástavců pro efektivní masáž

5 různých nástavců pro efektivní masáž

Aby byla vaše masáž obzvlášť efektivní, obsahuje dodávka masážního přístroje Taurus Vibro Relax pět různých nástavců. Můžete tedy vždy použít optimální nástavec pro každou oblast těla.

 • malý, elegantní vibrační masážní přístroj se 3 stupni masáže
 • dopřejte si! s malým masážním přístrojem od firmy Taurus si můžete kdykoli dopřát krátký odpočinek
 • dobrá výbava: masážní pistole má 5 různých nástavců, díky tomu můžete masážní účinek přizpůsobit podle oblasti těla a kýženého tréninkového efektu
 • příjemně tichý: při masáži můžete klidně například sledovat televizi
 • mnoho oblastí použití, například: uvolnění napětí, úleva při namožení svalů, rychlejší regenerace, masáž spoušťových bodů, zlepšení mobility, uvolnění slepených fascií, lepší prokrvení, úleva od bolesti
 • snadné přenášení: tento mini masážní přístroj nejen skvěle vypadá, ale zároveň je velmi lehký a dodává se v praktické transportní tašce, ať už máte namířeno kamkoli, Vaše masážní pistoli budete mít s sebou
 • technické údaje:
  • napětí: DC 16,8 V
  • frekvence: 20 – 46,67 Hz
  • výdrž na baterie: 3 – 5 h
  • nabíječka: 16,8 V 0,4 A
  • amplituda: 8 mm
  • výkon motoru: 20 W
 • stupně vibrací:
  • stupeň 1: 1200/min | 20 Hz
  • stupeň 2: 2000/min | 33,33 Hz
  • stupeň 3: 2800/min | 46,67 Hz
 • výkonný motor: motor je zárukou silného výkonu – ani při vyšším tlaku na tělo se vibrace nezpomalí
 • včetně nabíječky
 • Lithium-iontová baterie s dlouhou životností

Masážní pomůcka Taurus Vibro Relax: Jednoduchá a efektivní masáž se 3 úrovněmi intenzity

S masážní pomůckou Taurus Vibro Relax můžete svou masáž pojmout zcela individuálně, neboť tento masážní přístroj poskytuje tři různé stupně intenzity. Svalstvo si můžete masírovat buď s frekvencí 1200 (stupeň 1), 2000 (stupeň 2) nebo 2800 úderů za minutu (stupeň 3) a tím svou masáž zcela přizpůsobit svému pocitu pohody. Díky vysoké frekvenci impulzů za minutu při masáži s tímto přístrojem od firmy Taurus není masírováno jen povrchové svalstvo, nýbrž i hlouběji uložené svalové vrstvy. To znamená, že lze řešit i problémy s hlubokými tkáněmi a svaly. Kromě toho lze pomocí masáže také zkrátit dobu regenerace ošetřovaného svalu, což po náročném tréninku zkrátí dobu bolestivě namoženého svalstva. Masážní pomůcku Taurus Vibro Relax můžete také použít k ošetření slepených a zkroucených fascií, které mohou způsobovat potíže. Masáž hlubokých tkání s pomocí tohoto masážního přístroje může navíc podpořit vaši pohyblivost a prokrvení.

Tři úrovně intenzity můžete snadno regulovat na rukojeti pomocí vypínače nebo pomocí tlačítka na zadní straně přístroje. Aktuálně zvolený stupeň je indikován světelnými body na rukojeti a světelnými čarami na zadní straně přístroje. Ergonomický design vám umožňuje jednoduchou a snadnou masáž, pro kterou nepotřebujete velké technické znalosti.

Praktický masážní přístroj

Masážní přístroje Taurus Vibro Relax si vás získá nejen svou vysokou a individuálně nastavitelnou frekvencí impulzů, ale také nízkou hmotností. S hmotností pouhých 750 gramů je tento masážní přístroj skutečně lehkou váhou mezi masážními přístroji. To s sebou nese tu výhodu, že ani při delší masáží se neprojeví žádná únava vaší paže. Díky tomu můžete své svaly masírovat velmi intenzivně a bez přerušení. Navíc je tento masážní přístroj velmi ergonomický, takže jej můžete snadno uchopit a ošetření těžko přístupných oblastí těla je tak snazší.

Masírujte se a relaxujte na gauči při svém oblíbeném seriálu

Ačkoli poskytuje masážní přístroj Taurus Vibro intenzitu až 2800 impulzů za minutu, nevzniká ani při nejvyšším stupni intenzity nepříjemný hluk. Můžete tedy při masáži sedět na gauči a zároveň sledovat svůj oblíbený seriál. Uvolnění se tak dostane nejen vašim svalům, ale i vaší mysli.

Hojné příslušenství pro cílenou masáž

Aby byla zajištěna optimální masáž vašeho svalstva, obsahuje dodávka masážního přístroje Taurus Vibro Relax pět různých nástavců. Můžete si tak zvolit ten správný nástavec pro každou oblast těla, takže je vaše masáž co možná nejpřesněji cílená. Kulový nástavec můžete použít k masáži spoušťových bodů nebo velkých svalových skupin, plochý nástavec na velké oblasti těla pro rovnoměrný tlak a nástavec ve tvaru U pro masáže v blízkosti šlach nebo kostí, jako například svaly krku nebo svaly podél páteře. K dispozici máte také nástavec ve tvaru prstu pro cílenou masáž spoušťových bodů a fascií a dále lopatkový nástavec pro masáž chodidel. Masážní přístroj i příslušenství se dodávají v praktické transportní tašce, takže si přístroj můžete vzít kamkoli s sebou.

Manual Taurus Massager-2

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
33
4 hvězdičky
13
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
46
4.72 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk nl 11 Jazyk dk 1 Jazyk es 2 Jazyk fr 2 Jazyk de 30
TF-MASSAGER-2
Kommt im praktischen Case mit viel Zubehör. Liegt daher immer in meiner Trainingstasche.
TF-MASSAGER-2
Hab es heut bekommen. Schnelltest: Das Teil ist klein und handlich. Der erste Eindruck ist stabil und wertig. Sehr kräftige Massage, relativ leise. Hätte nicht gedacht, dass so viel Power da drin steckt. Hab es für meine Nackenverspannung gekauft. Beim ersten Test ist mir fast die Brille runtergefallen :) Unverständlich sind mir die zwei Bedienknöpfe. Beide sind als Einschaltknöpfe gekennzeichnet, einschalten kann man aber nur mit dem am Griff. Der andere verändert nur die Stärke. Nix dazu in der Anleitung. Eigenartig, aber alles andere gefällt, daher 5 Sterne. ... [číst dále]
TF-MASSAGER-2
Acierto total al haber comprado la pistola de Taurus. Es pequeña, manejable, silenciosa y muy potente. Yo la suelo usar después de los entrenos, y me deja nuevo. Lo bueno es que con cada cabezal puedes ajustar el masaje a la zona del cuerpo y el tipo de masaje que necesitas. Y valoro muy positivamente que venga con su funda correspondiente.
TF-MASSAGER-2
Platzsparend, kompakt und leistungsfähig. Genau das Richtige für Zuhause und Unterwegs.
TF-MASSAGER-2
Leise und geschmeidig. Für mich als empfindliche Person sehr angenehm zu nutzen.
TF-MASSAGER-2
Kado gegeven en pluk daar nu zelf ook de vruchten van, heerlijk ;)
TF-MASSAGER-2
Habe mir die Massagepistole aufgrund von Verspannungen im Nackenbereich (PC Arbeit) gekauft. Mit den verschiedenen Aufsätzen und den einstellbaren Stärken kommt man an so gut wie jede Verspannung/Verhärtung ran. Ich hatte zunächst Qualitätsbedenken, da die Taurus Massagepistole deutlich günstiger als das Orginal aus den USA ist. Nach mehrtägiger Nutzung haben sich diese Zweifel jedoch erledigt – von mir auf jeden Fall eine Weiterempfehlung.
TF-MASSAGER-2
Wird immer nach dem Training genutzt. Nimmt nicht viel Platz in der Trainingstasche weg und hat eine angenehme Vibration.
TF-MASSAGER-2
Not the device I need but the one I deserve ???? the different attachments can be pretty harsh but thats whats needed for hardened muscles right? I can highly recommend!
TF-MASSAGER-2
Ik hou wel van een stevige massage, afhankelijk van de stand en hoe hard je drukt lukt dit zeker.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě