filtr
promo-banner

Koupit Příslušenství k chytrým telefonům u evropské jedničky v domácím fitness

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Pro analýzu tréninku se nabízí také alternativy k hodinkám, které měří puls: trénink se smartphonem se těší stále větší oblibě. Díky chytrým telefonům můžete využívat fitness aplikací, které pomohou s vyhodnocováním Vašeho tréninku. Jelikož chytrý telefon neumí sám měřit, nabízíme v našem fitness obchodě ideální příslušenství, které udělá z Vašeho chytrého telefonu tréninkový počítač. K tomu slouží např. hrudní pásy, které díky EKG měří přesně srdeční frekvenci a přes Bluetooth posílají data do chytrého telefonu.

Pro ty, kteří chtějí využívat smartphone během tréninku na kole, slouží různé speciální držáky, kterými se nechá chytrý telefon upevnit na kolo. Tak Vám chytrý telefonu poslouží i jako cyklopočítač.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě