RockTape RockFloss 5 cm

č. výrobku IM-RT-21513
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Naše cena
nyní Dnes 607,00 Kč
vč. 21% DPH
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • RockFloss na podporu stávajících možností tréninku a terapie
  • vhodná pro zvyšování výkonnosti, pohyblivosti, prevenci, terapii bolesti a regeneraci
  • používejte v oblasti ramen, kolen, předloktí, loktů, kyčlí a kotníků
  • materiál: latex
  • barva: červená
  • rozměry: 2,10 m x 5 cm

Páska RockFloss od firmy Rock Tape je vhodná pro vytváření cíleného tlaku na končetiny pomocí různých aplikačních možností. Oblastem použití se nekladou žádné meze. Ať už se jedná o výkon, pohyb, prevenci, terapii bolesti a regeneraci, nachází flossing použití jako doplněk stávajících možností tréninku a terapie. Používá se například v oblasti prevence pro zvýšení prokrvení a zlepšení mechaniky kloubů.
Páska RockFloss se stará o to, aby minimalizovaný průtok krve vedl k rychlejší únavě systému, a tento efekt lze kombinovat s aktivními a pasivními cviky. Po sejmutí pásky se ukončí nedostatečný přívod krve a dochází ke stimulaci krevního oběhu. Pásku lze použít před tréninkem nebo po tréninku nebo jako součást rehabilitačního programu.
Páska RockTape RockFloss 5 cm je optimální pro použití v oblasti ramenou, kolen, předloktí, loktů, kyčlí a kotníků. Páska RockFloss by se neměla používat v oblasti hlavy nebo krku.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě