Více než 3.020.427 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 72.834 výrobků

Podložky na cvičení a balanční podložky Airex

Podložky na cvičení Airex: buďte v pohybu!
Airex
Airex je již přes 50 let známou značkou vyrábějící kvalitní podložky pro rehabilitaci, sport, volný čas i balanční podložky. V sortimentu se nachází i praktické příslušenství pro uložení a uschování fitness podložek Airex. Dlouholetá zkušenost, know-how předního výrobce a švýcarská špičková kvalita se viditelně odráží ve vývoji produktů této značky. Kvalitní materiály pro profesionální užití zaručují, že i přes intenzivní užívání si podložky zachovají svoji kvalitu a dlouho vydrží. Fitness podložky s typickými příčnými proužkami naleznete nejen v rehabilitačních zařízeních a klinikách, nýbrž i ve školách, školkách, sportovních klubech a fitness centrech – podložky Airex se dají použít prostě všude! číst dálemore

Podložky na cvičení a balanční podložky Airex - Oblíbený produkt

Podložky na cvičení a balanční podložky Airex - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Airex Balanční trénink a koordinace

(6 Výrobky)
Airex balanční pomůcky pomáhají při ztrátě rovnováhy během cvičení k jejímu opětovnému návratu. Koordinační schopnosti, ale i naše reakce jsou záměrně trénovány, aby tak posílily celou svalovou soustavu. Jsou využívány hlavně v oblasti fyzioterapie a také svým používáním předchází dlouhodobě zraněním a pádům.
zobrazit veškerý Airex Balanční trénink a koordinace sortiment

Airex Podložky pro jógu a cvičení

(11 Výrobky)
Airex podložky na jógu a cvičení patří k těm nejlepším, kterých se Vám může dostat. Výrobní kvalita je díky své 50-ti leté existenci ojedinělá a díky specialistům neustále vylepšovaná. Výborné schopnosti tlumící náraz šetří klouby, vazivo i svalovinu. Airex podložky na jógu a cvičení jsou prémiovým produktem, zajišťující více zábavy a bezpečnosti během tréninku.
zobrazit veškerý Airex Podložky pro jógu a cvičení sortiment

Airex Doplňky na gymnastiku

(5 Výrobky)
Praktické doplňky od firmy Airex jako podložky na jógu a cvičení, které šetří Vaše místo. Držáky na stěnu představují zajímavá řešení pro fitness studia či sportovní kluby, jelikož jsou tak podložky pro uživatele rychle přístupné a dají se rozdělit do příslušných kategorií. Popruhy a obaly jsou ideální pro ty, kdo chce mít své pomůcky na cvičení při ruce.
zobrazit veškerý Airex Doplňky na gymnastiku sortiment
Díky špičkové kvalitě a mnohostrannosti jsou produkty Airex vhodným základním vybavením pro jakýkoli typ tréninku. S podložkami na cvičení a balančními podložkami Airex lze provést mnoho cviků, které dopomohou ke zlepšení kondice. Ať už se jedná o trénink ve vnitřních či venkovních prostorech či ve vodě: kvalitní produkty značky Airex k tréninku prostě patří. Dopřejte si tak více pohodlí s podložkami Airex - nová síla a nápady přijdou sami od sebe!

Široká nabídka podložek na cvičení Airex

Fitness podložky Airex nabízí široké spektrum pro provedení cviků koordinace, motoriky a rovnováhy, které se dají použít v mnoha oblastech - medicíně, rehabilitaci, školství, sportu a domácnostech. Produkty značky Airex jsou velmi příjemné pro návrat ke cvičení např. po sportovním zranění, čímž nachází své jisté místo ve fyzioterapii a rehabilitaci. Velmi oblíbené jsou ve fitness studiu či v domácnosti pro zvyšování fitness aktivity a jako prevence před natažením a špatným držením těla. Jóga, pilates, gymnastika, aerobik či fitness: s fitness podložkou a osobním cvičebním programem bude Váš trénink rozmanitější a účinnější. Také kluby a školy tyto bezpečné cvičební podložky Airex již po několik let věrně doprovází, neboť díky neomezeným možnostem cviků, které poskytují, děti hravě motivují ke sportu.

Tajemství fitness podložek Airex spočívá v inovativní pěnové hmotě

Cvičební podložky a balanční podložky pro fitness a volný čas jsou vyrobeny z inovativní pěnové hmoty z miliónů nejjemnějších vzduchových bublinek, díky čemuž jsou podložky velmi flexibilní, příjemné na dotek a odolné. Příjemně měkký a hřejivý materiál se jemně poddává pohybu. Díky optimálním izolačním vlastnostem a hrubé struktuře poskytují tyto podložky tu nejvyšší bezpečnost při jakýchkoliv cvicích a zároveň šetří klouby, vazy a svaly. Podložky Airex drží pevně i na kluzkých podlahách v halách. Zároveň mají příjemný a lehce udržovatelný povrch, čímž jsou odolné proti vlhkosti a špíně a tím hygienické. Ke cvičení Vám tak nebude nic bránit.

Certifikovaná kvalita značky Airex

Při použití speciální pěnové hmoty sází společnost Airex AG na celosvětově vysoké standardy kvality. Aby Vám mohly být neustále k dispozici ty nejvhodnější produkty, je značka Airex v kontaktu s mnoha lékaři, fyzioterapeuty, výkonnými sportovci a organizacemi z mnoha odvětví sportu a fitness. Firma se při výrobě zaměřuje na již známou kvalitu svých produktů, kterou se vyznačují. Podložky na cvičení a balanční podložky značky Airex optimálně podporují páteř a pohybový aparát a jsou díky označení AGR "Akce zdravá záda" testovány a doporučovány mnohými nezávislými odborníky. Aby mohly podložky uživatelům při tréninku poskytovat ještě více pohodlí, pracuje společnost Airex neustále na rozšíření škály svých produktů.

Airex Posilování

Airex Jóga a pilates

Airex Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 36x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
67x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz