Více než 3.084.042 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.447 výrobků

Trampolíny a GoKarts značky Berg

Berg – pojďte si hrát ven!
Berg

Trampolíny a GoKarts značky Berg - dětské sny se stanou skutečností

Značka Berg má 30leté zkušenosti s vývojem a výrobou produktů, které jsou určeny především k venkovní zábavě. Holandská firma, která přináší radost a zábavu na čerstvém vzduchu, přičemž je myšleno na bezpečnost. Děti si tak budou moci užívat hraní bez zbytečných starostí. Berg nabízí skvělý a široký sortiment trampolín, dětských vozítek, které zaručí, že dětem poslouží díky dobré kvalitě po několik let. Značka Berg není legendární pouze pro GoKarts, ale také pro trampolíny: malí i velcí budou mít skvělou příležitost se vyřádit a být na čerstvém vzduchu. Díky vhodnému příslušenství dovybavíte trampolínu dle svých představ. číst dálemore

Trampolíny a GoKarts značky Berg - Oblíbený produkt

Trampolíny a GoKarts značky Berg - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Berg Trampolíny

(22 Výrobky)
Venkovní trampolíny Berg, určené pro Vaši zahradu zaručují nejlepší kvalitu a vysoký stupeň bezpečnosti, při které zažijete mhoho radosti ze skákání. Ať už s bezpečnostní sítí nebo bez, venkovní trampolína odolná povětrnostním vlivům je dostupná ve verzi se stojanem nebo verzi umožňuijící zapustění do země tzv. inground. 4 různé modelové řady (Talent, Favorit, Champion a Elite) nabízejí cvičení i zábavu pro všechy požadavky různých věkových kategorií.
zobrazit veškerý Berg Trampolíny sortiment

Berg Gokarts a čtyřkolky

(3 Výrobky)
GoKarts vyrábí nizozemský výrobce. Může se pyšnit skvělými vlastnostmi, bezpečností a svým designem. Nabídka zahrnuje modely pro úplné začátečníky až po modely pro větší uživatele jako GoKart Buddy nebo třeba elegantní Ferrari-GoKart. Uspokojí všechny nároky. Všechny modely disponují označením GS udělené organizací TÜV.
zobrazit veškerý Berg Gokarts a čtyřkolky sortiment

Berg Odrážedla

Model odrážedla Berg Biky nabízí dětem od 2 let možnost trénování rovnováhy i samostatného pohybu. Je nabízen jak pro děvčata, tak pro chlapce a to v různých barvách. Vzduchové pneumatiky pak nabízejí pohodlný pocit při jízdě.
zobrazit veškerý Berg Odrážedla sortiment

Berg Odstrkovadla

Berg poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Berg Odstrkovadla produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Berg Odstrkovadla sortiment

Berg Tříkolky

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z Berg Tříkolky sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý Berg Tříkolky sortiment

Berg Příslušenství hra a zábava

(2 Výrobky)
Příslušenství, které oceníte. Už jen takové extra sedátko pro sourozence Vaší ratolesti nebo pro kamaráda. Rovněž přívěs, na kterém se dá převážet písek, kamení či jiné poklady přijde Vašim dětem vhod.
zobrazit veškerý Berg Příslušenství hra a zábava sortiment

Berg Trampolíny příslušenství

(11 Výrobky)
Firma Berg nabízí pro zahradní/venkovní trampolíny bohatou nabídku potřebného příslušenství. Žebřík je ideální pro větší varianty trampolín, což umožňuje snadnější přístup. Kromě dodatečného vybavení jako bezpečnostní sítě jsou k dispozici i ochranné plachty, které chrání trampolíny před nepříznivým počasím.
zobrazit veškerý Berg Trampolíny příslušenství sortiment
Značka Berg je známá pro svou kvalitu, díky které si děti mohou užívat stejný model po řadu let. Z toho důvodu firma Berg klade velký důraz na kvalitu a kontroluje trampolíny i Gokarts za nepříznivých podmínek ve vlastních zkušebnách. Zároveň jsou produkty značky Berg testovány nezávislými organizacemi a rovněž dětmi samotnými.

Vize značky Berg Děti jsou naše budoucnost, světt se může chlubit novou generací - tato vize žene značku Berg vpřed, co se zdravého vývoje dětí týče. Výrobky značky Berg disponují dlouhou životností a dětem umožňují zažít svobodu ve formě zábavy a kreativně se rozvíjet. Především na trampolínách a GoKarts zažijí děti venku na čerstvém vzduchu mnoho zábavy. Značka Berg je pevně přesvědčena o tom, že aktivní kolektivní hra má pozitivní vliv na vývoj dětí.

Angažovanost značky Berg

Pokud si děti spolu hrají, vyvíjí se po tělesné, duševní stránce, ale osvojují si i sociální dovednosti. Bohužel v mnoha částech světa představuje hračka luxus, jídlo a vzdělání nejsou samozřejmostí. S mottem „každé dítě si zaslouží BERG“ sází firma na pozitivní vývoj dětí po celém světě. S produkty určenými na zábavu a finanční podporou poskytuje firma Berg rozvoj hřišť (i školních) a to právě ve znevýhodněných regionech. Berg tak dětem umožňuje, aby si hrály dohromady a zároveň měli možnost rozvíjet kreativitu.

Pár informací o Bergu

Firma Berg se za svou existenci 29 let vypracovala z malého nizozemského výrobce GoKarts a trampolín na světového výrobce. Vše začalo na dvorku jednoho statku, kde si zakladatel Henk van den Berg sestavil během prázdnin své první vozítko - a tak se zrodil Berg. Dnes je firma Berg aktivní v 56 zemích, přičemž její produkty respektují životní prostředí. Jako průkopník inovací, techniky, bezpečnosti, kvality a designu pracuje firma Berg denně na vylepšeních a nejrůznějších obnoveních.

Trampolíny a GoKarts značky Berg - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Berg.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

Berg Trampolíny, stolní tenis a zábava

Berg Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz