Více než 3.286.681 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.345 výrobků
model 2020/21

Běžecký pás Nautilus T628

č. výrobku NAT-100659
print tisk
Hodnocení zákazníků (21)
21 Hodnocení zákazníků
4.24 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
dosud
70 130,00 Kč
nyní
67 079,00 Kč
4%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3.5 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50.8x152.4 cm

detaily výrobku: Běžecký pás Nautilus T628

 • model 2020/21 info
 • technické údaje - Běžecký pás Nautilus T628:
  • DC-motor: 3.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152.4 x 50.8 cm
  • běžecká podložka: 2.5 mm
  • běžecká deska: 25 mm , pojezdové kladky: 70 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h
  • stoupání: 0 - 15 %
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Nautilus T628:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • tréninkové programy celkem: 26
  • 7 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 7 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás Nautilus T628:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, ventilátor, včetně PC rozhraní
 • výkonný motor o síle 3,5 HP
 • intuitivní a snadně ovladatelný cockpit s LCD displejem
 • Bluetooth rozhraní pro propojení s tabletem, chytrým telefonem či Smart TV
 • možné použití různých aplikací, mezi nimiž např. Explore the World
 • odkládací plocha na ručník a malé věci
 • třívrstvá běžecká plocha s dlouhou životností
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Nautilus T628: 160 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Nautilus T628: (d) 197 cm x (š) 89 cm x (v) 146.5 cm

popis: Běžecký pás Nautilus T628

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Nautilus T628 - výkonný motor a mnoho doplňků

Běžecký pás Nautilus T628 je díky 3,5 HP motoru silným a spolehlivým fitness strojem. Díky maximální uživatelské hmotnosti 160 kg je velmi robustní a umožňuje i vyšším a urostlejším uživatelům vynikající trénink. Běžecká deska s třemi vrstvami, o tloušťce 2,5 mm a plocha 152 x 50 cm velmi dobře tlumí a chrání klouby. Tlumící systém Rebound nabízí skvělé vlastnosti běžcům, aniž by si při tréninku příliš zatížili klouby a svaly.

Běžecká deska je sklopná. Díky mechanice Easy Drop Vám postačí pár úkonů a nepatrnou námahou pás opět sklopíte dolů. Díky transportním kolečkům mohou s běžeckým pásem pohybovat i samotní uživatelé a po tréninku ho tak jednoduše umístí např. do rohu.

Cockpit běžeckého pásu Nautilus T628 je masivní a přehledný. Je vybaven i několika vychytávkami. Dlaňové snímače tepu jsou umístěny uprostřed stroje, čímž jsou dobře dosažitelné. Hrudní pás je součástí výrobku, ideální pro měření srdeční frekvence během tréninku. Pomocí tlačítek rychlé volby na postranních rukojetích si lze při tréninku pohodlně regulovat rychlost a stoupání, aniž byste je nějak museli nastavovat na cockpitu. Nastavitelný ventilátor, prostorné odkládací plochy a držák na tablet jsou dalšími plusy tohoto fitness stroje.

Běžecký pás Nautilus T628: všestranný a rozmanitý běžecký pás

Propojení Bluetooth s běžeckým pásem T628 umožňuje využití nespočtu aplikací a interaktivních programů. S aplikací Runsocial můžete běžet po trasách z celého světa a každý den si zvolit novou, zcela jinou trasu. S jakým prostředkem běžecký pás pomocí Bluetooth rozhraní propojíte, je na Vás. Na výběr máte chytrý telefon, tablet či televizi. Ve světě Explore the World se můžete domluvit s přáteli a společně objevovat svět. Na všech trasách naleznete běžce podobných zájmů, s nimiž se můžete vydat po trase či jen jednoduše najít nové běžecké společníky.

Záruční podmínky: Běžecký pás Nautilus T628

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Běžecký pás Nautilus T628 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.24 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Darius Peters dne 7.4.2021 4
Das Nautilus Laufband ist gut für einen Einsatz in unserer 4-köpfigen Familie ausgestattet. In die Bedienung muss man sich ein wenig reinfuchsen, der Rest benutzt sich dafür wie im Studio :)
de od Matthias dne 4.4.2021 5
Das Nautilus T628 überzeugt durch eine sehr gute Verarbeitung, gute Dämpfung und eine Vielfalt an Trainingsprogrammen. Wiege selbst über 100 kg und hatte bislang keine Probleme mit Gelenkbeschwerden. Die Lauffläche ist schön breit und lang, so dass man immer sicher läuft. Ablagefläche für Tablet sehr gut über der regul... [číst dále]ären Anzeige angebracht, so dass man bequem Filme etc. schauen kann und gleichzeitig die Leistungsdaten im Blick hat. Anzeige in Englisch, aber gut lesbar. Explore the world-App einwandfrei angebunden, per Bluetooth auch auf Smart-TV übertragbar. Nautilus Trainings-App in Beschreibung benannt, aber nicht mehr im App-Store auffindbar. [zobrazit méně]
de od Valentina Bonnuchi dne 27.2.2021 3
Wirklich ein klasse Laufband, meine Familie und ich sind sehr begeistert. Nur der Aufbau war an ein paar Stellen nicht so einfach.
fr od Denis dne 7.2.2021 3
Ce tapis de course est particulièrement agréable à utiliser, que l'on fasse de la marche rapide ou de la course. Nous sommes plusieurs à l'utiliser, avec différents objectifs et différents niveaux sportifs, et il nous convient à tous. Il est livré pré-monté, la console est rapidement prise en main, possibilité de rense... [číst dále]igner ses données de base pour personnaliser ses résultats (dépense calorique, même si le mieux est d'utiliser une ceinture pectorale qui est beaucoup plus précise). [zobrazit méně]
de od Thorsten dne 10.1.2021 4
Nach einem Jahr Nutzung hier meine Einschätzung. Groß und schwer, somit sicherer Stand und sehr stabil, u.a. die äußeren Trittflächen zum Pausieren, als auch die Handläufe, die auch ein Körpergewicht über 80kg allein halten können. Die Programme und Einstellungen ermöglichen mehr als genug Variationen fürs Training. An... [číst dále]zeige sehr gut ablesbar, allerdings in englisch. Dämpfung top, keinerlei Gelenkbeschwerden. Lautstärke beim Laufen schon im Nebenraum kaum wahrnehmbar. Das beleuchtete Display ist etwas „altbacken“(-1 Stern), erfüllt aber seinen Zweck. Für alles andere nimmt man ein Tablett. Beim Kauf lohnt sich ein Preisvergleich!! [zobrazit méně]

Běžecký pás Nautilus T628 příslušenství - naše doporučení:

1 875,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Cardiostrong Laufband TX50 black
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
60 978,00 Kč
54 878,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolí
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
100 634,00 Kč
76 230,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TX20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
31 262,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Alpha Run 200
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
42 676,00 Kč
5
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
69 999,00 Kč
65 499,00 Kč
6
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Běžecký pás Kettler Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
36 575,00 Kč
8
Běžecký pás Darwin TM30
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
9
Běžecký pás Kettler Alpha Run 600
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
46 990,00 Kč
10
Běžecký pás Darwin Walking Pad
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
21 874,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz