Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro

č. výrobku TF-IT10.5PRO
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 109 788,00 Kč
nyní Dnes 66 099,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 39%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro

Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro

 • Běh do kopce i s kopce Až 40% stoupání a 5% klesání
 • Profesionální běžecký pás Rozměrný běhoun, vysoká zatížitelnost a výkonnost
Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro Až 40% stoupání

Až 40% stoupání

S pásem IT10.5 Pro můžete zdolávat extrémní stoupání a namáhat mnohem více svalových skupin, než by bylo možné při běžném běhu. Při běhu do kopce se navíc mnohonásobně zvyšuje spotřeba kalorií! Kromě 40% stoupání lze běhoun sklopit také do záporného úhlu -5 %, takže můžete trénovat i běh v klesání.
Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro Kvalita pro použití ve fitness centru

Kvalita pro použití ve fitness centru

Trénujte doma jako v profesionálně vybaveném fitness centru. Tento výkonný běžecký pás kombinuje maximální stabilitu s výkonem a rychlostí. Na údržbu nenáročný motor dodává pásu IT10.5 Pro trvalý výkon 3 HP. Díky rychlosti až 20 km/h lze tento běžecký pás použít i pro sprinterské tréninkové vložky.
Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro Bezpečný pocit při běhu

Bezpečný pocit při běhu

Zejména při tréninku s prudkým stoupáním a vysokou rychlostí se musíte na svém tréninkovém zařízení cítit bezpečně. Právě proto má IT10.5 Pro nejen dvě robustní madla, ale také extra velký bezpečnostní výztužný oblouk. Dvouvrstvý běhoun o šířce 55 cm a délce 150 cm navíc zajišťuje příjemný a bezpečný pocit při běhu.
Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro Efektivní tréninkové programy

Efektivní tréninkové programy

Na velkém panelu máte vždy přehled o důležitých tréninkových údajích: Čas, vzdálenost, rychlost, stoupání, tepová frekvence a kalorie. Vyberte si z 18 předdefinovaných tréninkových programů, které simulují běžecké scénáře s různým stoupáním a rychlostí. Pro rychlé nastavení požadovaného stoupání a rychlosti je k dispozici 11 tlačítek přímé volby.

 • Profesionální běžecký pás, který dokáže simulovat i horské běhy a extrémní svahy
 • extrémní úhel sklonu pro ještě vyšší spotřebu kalorií a ještě intenzivnější trénink hýždí a stehen
 • rozsah stoupání od -5 % do 40 % pro perfektní běžecký trénink
 • 40% stoupání – to je více než má nejstrmější silnice na světě
 • Díky klesání s úhlem až -5 % může být trénink obzvláště realistický. Která běžecká trasa vede stále do kopce?
 • s integrovaným ventilátorem pro chladivý efekt
 • 55 cm extra široký a tudíž mnohem pohodlnější běhoun
 • velké bezpečnostní madlo pro absolutní bezpečnost na strmých svazích
 • možnost připojení MP3 – při tréninku tak můžete poslouchat svůj oblíbený playlist
 • zaručeno: maximální stabilita a odolnost – IT10.5 Pro je schválen i k použití ve fitness centru
 • utečte před přebytečnými kilogramy – trenažér pro obzvlášť vysokou spotřebu kalorií
 • max. hmotnost uživatele: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro: (d) 179 cm x (š) 112 cm x (v) 202 cm
 • technické údaje:
  • AC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • výhody AC motorů: dlouhá životnost, bezúdržbové, plynulý pohyb, příjemný pocit při běhu
  • běžecká plocha: 150 x 55 cm
  • běžecká podložka: dvouvrstvá, 2.5 mm
  • rychlost: 1 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: -5 - 40 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 25, z toho definované uživatelem: 3,
  • 5 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, ventilátor,

Vzhůru do kopců s běžeckým pásem Taurus Incline Trainer

Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro je vysoce efektivní tréninkové zařízení, které posune váš běžecký trénink na novou úroveň. Vděčí za to především tlumení šetrnému ke kloubům, obrovskému běhounu (150 x 55 cm) a v neposlední řadě enormnímu rozsahu stoupání.

Ulice Baldwin Street ve městě Dunedin na Novém Zélandu se s 35% stoupáním považuje za nejstrmější ulici na světě. Se svým maximálním 40% sklonem trenažér IT10.5 Pro tuto novozélandskou rekordní ulici dokonce překonává. Jaké jsou výhody běžeckého tréninku s tak vysokým stoupáním? Běh do kopce je efektivní způsob, jak zlepšit svou rychlost . Trénují se tak totiž svaly, které jsou při běžném běžeckém tréninku mnohem méně namáhány. Běh do vrchu posiluje hýžďové a stehenní svaly a také extenzory zad.

Realistické horské běhy

Protože běh do vrchu vyžaduje mnohem více energie než normální běh, je spotřeba kalorií mnohonásobně vyšší . IT10.5 Pro vám tak pomůže nejen posílit svaly, ale současně umožní efektivní trénink ke snížení tělesné hmotnosti.

Proč běhat s kopce? Občasné běhy s kopce podporují realistický scénář běhu v horských podmínkách. Běžecký pás IT10.5 Pro vám tak přináší možnost optimální tréninkové přípravy na skutečné běžecké trasy. Pravidelné běhy s kopce připravují vaši muskulaturu na náročná klesání při běhu.

Praktické funkce

Kromě 18 profilových programů vám tréninkový počítač nabízí možnost hned začít s programem pro rychlý start, vytvořit si tři vlastní profilové programy nebo trénovat podle nastavených cílových hodnot. Například si můžete nastavit vlastní trénink s konkrétním cílovým tréninkovým časem, konkrétní vzdáleností nebo cílovou spotřebou kalorií. Pokud trénujete s cílem dosáhnout určitého procenta tělesného tuku, můžete použít funkci testu tělesného tuku pro přímé měření vašich tréninkových úspěchů.

Mega výkon a mnoho doplňků

Bez silného a trvanlivého motoru se běžecký pás v této třídě samozřejmě neobejde. Výhody výkonného AC motoru mají přímý vliv na tréninkový komfort: Neustálé rozběhy a trvalý výkon během dlouhých a intenzivních tréninků. Běžecký pás je určen pro maximální hmotnost uživatele 170 kg .

Kromě vysoce kvalitních komponent a vysokého výkonu nabízí běžecký pás Taurus Incline Trainer IT10.5 Pro mnoho doplňků. Zchlaďte se jedním kliknutím na konzoli: Vestavěný ventilátor je umístěn přímo pod konzolí. Vpravo a vlevo od konzole jsou dvě místa pro láhev na pití, mobilní telefon a další. Svůj MP3 přehrávač můžete připojit k běžeckému pásu pomocí linkového vstupu a přímo pomocí panelu listovat výběrem vaší hudby. Připojte sluchátka nebo použijte vestavěné reproduktory.

Nosný rám pásu IT10.5 Pro je vybaven transportními válečky, takže můžete tento robustní běžecký pás libovolně přemisťovat. Pro konstantní měření tepové frekvence můžete také použít hrudní popruh, který lze připojit ke konzole IT10.5.

Manual Taurus-IT10.5PRO

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 6 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
7
4
2
3
0
2
0
1
0

4.78 5 hvězdiček

(9 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Aussergewöhnliches Gerät! Funktioniert wirklich gut!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Als Alternative zu den als sehr fehleranfällig bekannten Nordic-Track Incline-Trainern haben wir uns für den Taurus entschieden und stellen uns als Display lieber einen Smart-TV davor. Zwar gab es Startschwierigkeiten (Defekter Antrieb nach etwa einem Monat), jedoch hat uns Sport-Tiedje direkt ein Ersatzgerät zugesendet, das dann in Ordnung war. - Der Trainer wird jetzt seit etwa drei Monaten genutzt, sowohl für Joggen/Laufen, Intervalltraining, als auch für Bergauf-Training mit verschiedenen Steigungen. - Die Bedienung ist unkompliziert und das Gerät sehr solide verarbeitet. - Am Band ist eine Federung integriert, die hauptsächlich beim Joggen/Sprinten wirkt. Sie fühlt sich nicht unangenehm an und schont merklich die Knie. - Nach 1-2 Stunden Dauerbetrieb riecht es etwas nach Gummi, läuft aber zuverlässig. Ich würde das Gerät aus diesem Grund nicht gerade ins Wohnzimmer stellen. - Das integrierte Gebläse ist etwas schwach, hilft aber durchaus. - Die Musik-Optionen sind meiner Meinung nach unnötig: Jedes Handy hat mittlerweile einen besseren Bass und mehr Gesamtamplitude. Ich hatte von dieser Option allerdings auch nicht viel erwartet und benutze lieber externe Boxen. Achtung: Das Gerät ist wirklich schwer und kaum zu transportieren, weil es hochkant getragen leicht kippen kann. Ich empfehle mindestens 3 (!) erwachsene Männer, sonst ist es äußerst problematisch. Bei uns war der Transport zum Glück ebenerdig. Natürlich steht es auch entsprechend solide, wenn es erstmal aufgestellt ist. Verschieben im selben Raum geht übrigens relativ leicht. Achtung: Nicht zu viel Silikon-Spray für die Wartung verwenden, ansonsten bildet sich eine rutschige Schicht auf dem Boden und anderen Gegenständen in der Umgebung!... [číst dále]
Geniales Laufband
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein super Trainingsgerät für Laufbandfans. Ich bin immer gerne mit Steigung gelaufen, dafür nicht ganz so schnell. Dieses Gerät bietet alles, was das Herz begehrt. Sehr solide und standfest, da wackelt oder rappelt nichts. Leicht zu bedienen, übersichtliches Bedienfeld. Selbst bei der Steigung von 40 Prozent absolut gut. Hervorragendes Cadiotraining, da komme ich (58) gut ins schwitzen. Absolute Kaufempfehlung.
einfach nur geil dieses Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
sehr viel kann man dazu nicht sagen es ist ein perfektes Gerät
Wadenk(r)ampf
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich kenne Incline Trainer aus dem Fitness-Studio aber auch nur vom Sehen, für den neuen Fitnessraum zu Hause habe ich nun dieses Kombigerät geholt, da ich auch gerne Wandere und nicht nur jogge. Die ersten Einheiten mit maximaler Steigung haben gerade 5 Minuten gedauert, da habe ich gemerkt, was für ein Defizit in den Waden habe. Nach zwei Monaten läuft das schon deutlich besser und ich mische die Einheiten nun immer mehr, ich bin richtig begeistert!
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben das Laufband wegen der hohen Steigung gekauft die man einstellen kann. Allerdings taugt es als normales Laufband auch wirklich was, da die Dämpfung gut und die Lauffläche groß genug ist. Auch hochwertig verarbeitet, die Lackierung sieht top aus und auch die Schweißnähte wurden sauber gemacht. Man sollte das Eigengewicht des Gerätes nicht unteschätzen, wenn man das Gerät mal bewegen muss.
stark
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Eine große Maschine die einen richtig wertigen Eindruck macht. Die Steigung ist enorm und ist richtig anstrengend selbst bei geringer Geschwindigkeit. Dann muss man sich auch wirklich am Bügel oben festhalten. Ich finde es extrem effektiv und es macht auch Spass.
sehr gutes Gerät
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband verfügt über eine extreme Steigung die genial für Bergläufe und Intervalltraining ist. Dadurch wird das Training noch viel abwechslungsreicher und effektiver. Der Platzbedarf ist vermutlich etwas größer als für ein standard Laufband, aber die Möglichkeiten sind es aus meienr Sicht wert.
mega Steigung
4 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben uns für das Gerät entschieden, weil wir unbedingt ein Laufband haben wollen, was wir zum normalen Lauftraining nutzen können, aber auch walking mit hoher Steigung. Das macht das TRaining sehr vielseitig und aus unserer Sicht aus effektiver und herausfordender. Und das Gerät ist auch wirklich hervorragend verarbeitet, recht leise im Betrieb und einfach zu bedienen. Es ist für uns jeden Cent wert.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Stærkt løbebånd til en endnu stærkere pris. De fleste tilsvarende modeller, som jeg er stødt på er flere tusinde kroner dyrere. Kvaliteten fejler imidlertid intet og løbebåndet er meget massivt og driftsikkert.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě