Běžkařský trenažér Concept2 SkiErg (PM5), model určený k montáži na stěnu

č. výrobku C2-2715
 • Není skladem
  K dodání od cca KT 50
  (13.12.2021 - 17.12.2021)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
27 454,00 Kč
nyní Dnes 24 699,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 10%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • běžkařské trenažéry v osvědčené kvalitě Concept2
 • jednoduchá montáž na stěnu, úspora místa
 • monitor nové generace PM5
 • nová ergonomicky tvarovaná držadla: nyní vhodná i pro klasický trénink
 • ukazatel všech tréninkových dat: výkon ve wattech, kalorie, srdeční frekvence, atp.
 • možnost rámové konstrukce a umístění do prostoru (k dokoupení v příslušenství)
 • přenos tréninkových dat přes Bluetooth Smart nebo ANT+ na tablet, chytrý telefon či PC
 • není kompatibilní s iPhone Connection Kit
 • rozměry po sestavení - Běžkařský trenažér Concept2 SkiErg (PM5), model určený k montáži na stěnu: (d) 48.3 cm x (š) 40.6 cm x (v) 212 cm

Concept2 SkiErg - účinný trénink a zlepšování techniky lyžování

Běžkařský trenažér Concept2 SkiErg (PM5), model určený k montáži na stěnu, Vám dává možnost efektivního tréninku celého těla, připraví Vás zároveň na zimní sezónu a vylepší Vaši techniku. Všechny svalové skupiny se zapojí naráz. Díky tomu, že do tréninku budou zapojeny ruce, nohy, břicho a záda, budou Vaše svaly posíleny a bude aktivováno spalování tuků.

Běžkařský trenažér Concept2 SkiErg (PM5), model určený k montáži na stěnu - kvalita a zkušenost je předpokladem pro úspěšný trénink

SkiErg (PM5) byl díky zkušenostem s předcházejícím modelem podstatně vylepšen. Design a ergonomická držadla ocení i běžkaři. Výrazně lehčí rámy, zesílená lana, jednodušší výměna lan přispívají k ještě větší uživatelské přívětivosti. Systém zátěže pracující se vzduchem je bezúdržbový a nabízí flexibilní nastavení (v 10ti stupních) pro každou tréninkovou úroveň. Nový počítač PM5 je výsledkem vývoje značky Concept2 a nabízí nové technologie a možnosti:
 • znázornění všech tréninkových dat pomocí tlačítka rychlé volby
 • interaktivní hry, které řídíte podle síly tahu (ryby, šipky, cíl hra, biathlon)
 • měření srdeční frekvence díky integrovanému snímači (hrudní pás k zakoupení extra)
 • další možnosti ve srovnání s ostatními uživateli (bezkabelové, max. 8 přístrojů)
 • přenos tréninkových dat na PC, tablet či Smartphone díky Bluetooth Smart či ANT + atd.
Na typu Concept2 SkiErg lze cvičit ve stoje nebo v sedě. Z tohoto důvodu se tento SkiErg (PM5) skvěle hodí i pro uživatele s tělesným omezením. Díky možnému praktickému uchycení ke stěně SkiErg značky Concept2 nabízí úsporu místa a nechá se tak postavit do každé místnosti. V kombinaci s rámem SkiErg, který lze obdržet extra, ho lze umístit kdekoliv a díky transportním kolečkům ho dle potřeby přemístit.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce rámplná záruka
domácí použití 5 let2 let
poloprofesionální využití -12 měsíce
profesionální využití -12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
28
4
3
3
0
2
0
1
0

4.9 5 hvězdiček

(31 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 persons found this review helpful
Ideales Trainingsgerät für Ausdauertraining und Muskelaufbau. Wollte ich schon immer haben. Ideales Trainingsgerät für meine ganze Familie. ????
0 persons found this review helpful
Absolutes Spitzengerät für Cardiotraining. Bestens verarbeitet.
0 persons found this review helpful
Ich besitze seit Jahren das Rudergerät von Concept2 und war auf der Suche nach einem weiteren, gelenkschonenden Gerät für das Ganzkörpertraining. Der SkiErg bietet genau das was ich gesucht habe. Er ermöglicht einen super Ganzkörper Workout auf kleinstem Raum. Die Qualität ist wie bei allen Concept 2 Geräten 1A und der Aufbau in wenigen Minuten erledigt.
0 persons found this review helpful
Der SkiErg ist ein klasse Cardiogerät. Der Zusammenbau (sollte man zu zweit machen) war einfach und ging relativ schnell. Das Gerät ist wirklich sehr hochwertig und wird mit Sicherheit lange halten. Im Vergleich zum Concept2 Rudergerät ist der SKiErg von der Lautstärke leiser. Fazit: Kaufempfehlung
0 persons found this review helpful
Top
0 persons found this review helpful
Je l’utilise au Crossfit de Bienne et ça va être super bien pour la saison de ski de fond ! Merci
1 person found this review helpful
Excellent machine! Due to the fact I have a bad knee I am limited in choice of good Cardio machines. The Skierg is the perfect match for me. I get a proper upper body as well as lower body workout without excess pressure on my knees. Very simple to setup the machine and you can find enough videos on the internet to show you how to properly use it. Also just as importantly the Concept 2 team in the Benelux are very quick to respond to your questions and provide great support. Highly recommended and worth the investment. Don't buy cheap machines go for quality if you want the best results. Fitshop also provided a great service and fast delivery! Can't go wrong...... [číst dále]
0 persons found this review helpful
Innovativo e funzionale! Utile all'atleta come anche al neofita, lo consiglio vivamente!
0 persons found this review helpful
Superbe machine, très facile d’utilisation
0 persons found this review helpful
Das Gäret kam super schnell an! Das Paket war sogar überraschend leicht. Die Montage war ebenfalls sehr einfach und dauerte ca 15min. Also auch für Leihen wie mich locker machbar. Der ergo ist trotz seinen Federgewichts stabil und wackelt nicht. Verarbeitung ist wie von Concept2 gewohnt perfekt. Das Training mit dem Skiergo ist wahnsinnig abwechslungsreich. Mit etwas Kreativität lässt sich sehr viel mehr machen als im ersten Augenblick gedacht. Die vorinstallierten Spiele sind eine willkommene Abwechslung im Training! Wichtig ist jedoch die richtige Ausführung...sonst bekommt man bald Rückenschmerzen. Aber solamge der Rücken gerade und unter Spannung bleibt ist alles top!... [číst dále]


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě