Více než 2.884.584 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 70.104 výrobků

Veslovací trenažéry Concept2

Concept2 - výrobce kvalitních veslovacích trenažérů
Concept2

Veslovací trenažéry Concept2: volba profesionálů

Concept2 je jeden z celosvětových předních výrobců veslovacích trenažérů. Firma byla založena veslařskými profesionály. Značka Concept2 klade na fitness stroje ty nejvyšší nároky na kvalitu a výkon a přináší radost z tréninku. Neustále se drží své filozofie inovace zaměřené na zákazníky. To vše se odráží ve stabilním konstrukčním zpracováním, vysokém komfortu při tréninku a technologické dokonalosti veslovacích trenažérů Concept2. Jako první firma Concept2 použila při výrobě řemenů a veslovacích trenažérů materiál karbon namísto dřeva. Od soukromého použití až po užití v hotelech a rehabilitačních centrech až po profesionální oblast ve fitness studiích či sportovních klubech - veslovací trenažéry Concept2 nachází své uplatnění u všech nadšenců veslování, a to po celém světě. číst dálemore

Veslovací trenažéry Concept2 - Oblíbený produkt

Veslovací trenažéry Concept2 - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Concept2 Veslovací trenažéry

(6 Výrobky)
Veslovací trenažéry značky Concept2 patří k nejoblíbenějším na světě. Na světě je pouze pár výrobců, kteří jsou tak známí jako Concept2. Různé modely značky Concept2, ať už veslovací nebo lyžařské trenažéry, vykazují nesmírnou stabilitu, ideální konstrukční propracování a extrémně dlouhou životnost. Samozřejmě je také brán zřetel na ergonomický tvar a vylepšený design.
zobrazit veškerý Concept2 Veslovací trenažéry sortiment

Concept2 Ergometry

(2 Výrobky)
Concept2 Ergometry přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Concept2 sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Concept2 Ergometry sortiment

Concept2 Podložky pod posilovací stroje

Podložka Concept2 je ideální doplněk pro veslovací trenažér. Chrání podlahu před potem, škrábanci a dokáže tlumit vibrace. Podložky se doporučují hlavně do bytů, díky čemuž budou ochráněni především osoby žijící ve společném bytě nebo sousedé.
zobrazit veškerý Concept2 Podložky pod posilovací stroje sortiment

Concept2 Příslušenství veslovací trenažéry

(10 Výrobky)
Rozsáhlé příslušenství veslovacích trenažérů Concept2 umožňuje pestrý trénink a zajištťuje více pohodlí. Opěrka, sedátko, podložka zvyšují komfort. Modely Concept2 Slide zprostředkovávají přirozený pocit během veslování a rovněž možnost dovybavení stroje o plachtu. Model SkiErg frame nabídne umístění modelu volně v prostoru místnosti.
zobrazit veškerý Concept2 Příslušenství veslovací trenažéry sortiment

Příslušenství značky Concept2 pro větší výkon a variabilitu

S kvalitním příslušenstvím Concept2 si lze rozšířit a dovybavit Váš veslovací trenažér o různé funkční doplňky, s nimiž lze dosáhnout ještě lepších výkonů či pohodlnějšího tréninku. Např. zařízení Connection Kit Vám nabízí možnost bezproblémového přenosu tréninkových dat na chytrý telefon. S hrudním pásem se nechá měřit srdeční frekvence, např. pro pulsem řízený kardio trénink. Speciální sedáky zajišťují ještě ergonomičtější trénink na veslovacím trenažéru Concept2. S vhodnými ochrannými obaly lze Váš fitness stroj ochránit před opotřebením a prodloužit jeho životnost.

Fitness Concept2: od domácího použití až po olympijské hry

Úspěšný příběh značky Concept2 je příběh bratrů Dicka a Petera Dreissigackerových, vášnivých veslařských profesionálů a účastníků mnichovských letních olympijských her v roce 1972. Bratři založili firmu v roce 1976 s cílem, aby na veslovacím trenažéru mohl kdokoli trénovat a vášeň proměnili v profesionalitu. Co začalo jako kutění ve stodole v americkém Vermontu, se dnes nachází v mnoha fitness centrech, obýváků a dokonce i na Olympijských hrách. Stodolu pro výrobu již dnes samozřejmě nepoužívají, fitness stroje firma Concept2 prodává přímo z dílny - hlavního sídla v Morrisville, Severní Karolína. V současné době používá řemeny a veslovací trenažéry značky Concept2 pro dosažení sportovních cílů více jak polovina olympijských veslařských týmů. Pod heslem "Důležité je se zúčastnit!“ ("Dabei sein ist alles!") pořádá Concept2 každý rok veřejné závody World Indoor Rowing Championships, čímž si může každý okusit stát se olympijským závodníkem. 41 let po založení firmy jsou i dnes veslovací trenažéry Concept2 první volbou mnoha uživatelů jakéhokoliv věku a tréninkového záměru, kteří si chtějí zlepšit vytrvalost, posílit svaly, s radostí veslovat a docílit tak zdravějšího stylu života. Tedy, mise bratrů splněna.

Veslovací trenažéry Concept2 - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Concept2.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

Concept2 Vytrvalostní trénink

Concept2 Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz