Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model

č. výrobku C2-2715
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 27 454,00 Kč
nyní Dnes 23 799,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 13%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Concept2 SkiErg PM5

Concept2 SkiErg PM5

 • Efektivní trénink Posilujte efektivně ruce, nohy, břicho a záda
 • Funkce Bluetooth Možnost připojení aplikací, jako je Kinomap, k přístroji SkiErg
Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model Efektivní trénink celého těla pro každého

Efektivní trénink celého těla pro každého

Concept2 SkiErg vám přináší možnost efektivně trénovat celé tělo a přitom pracovat na své technice v přípravě na zimní sezónu. Všechny svalové skupiny můžete cvičit komplexně nebo cíleně. Zesilují se paže, nohy, břicho a záda; díky rozsáhlému namáhání se aktivuje spalování tuků.
Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model Výkonný monitor PM5 s funkcí Bluetooth

Výkonný monitor PM5 s funkcí Bluetooth

SkiErg vám nabízí mnoho možností pro úspěšný vytrvalostní trénink. Absolvujte některý z mnoha předdefinovaných tréninků nebo objevte hry zabudované do konzole pro větší motivaci a rozmanitost. Připojte k posilovacímu stroji aplikace jako Kinomap pomocí funkce Bluetooth. Díky tomu můžete na přístroji SkiErg kdykoli zažít pestrý a motivující trénink. Monitor PM5 vám v reálném čase přináší velmi přesné údaje o výkonu, které si můžete ukládat buď přímo v přístroji SkiErg, nebo externě pomocí USB flash disku.
Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model Monitorování a měření úspěchů

Monitorování a měření úspěchů

SkiErg měří váš výkon přímo a přesně. Tréninkové údaje na USB flash disku můžete přenášet přímo do bezplatného tréninkového deníku. Tento nástroj vám poskytuje přehledné shrnutí tréninku a analyzuje vaše tréninkové jednotky. Pokud potřebujete dodatečnou motivaci, jsou pravidelně pořádané soutěže a funkce žebříčku ideálním doplňkem pro ještě efektivnější trénink.
S pomocí interně vyvinuté aplikace ErgData můžete automaticky ukládat svá tréninková data a s aplikací Concept2 ErgRace Mobile můžete svůj trénink koncipovat interaktivním způsobem tak, že budete trénovat s ostatními ve stejnou dobu a v aplikaci uvidíte, jak rychle se pohybujete vy a vaši tréninkoví partneři.
Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model Volné umístění v prostoru nebo montáž na stěnu

Volné umístění v prostoru nebo montáž na stěnu

Namontujte přístroj SkiErg pevně na stěnu nebo jej postavte volně do prostoru pomocí volitelného rámu. Rám má transportní kolečka pro větší pohyblivost a flexibilitu. Tréninková pozice na SkiErg je stejně rozmanitá jako možnosti jeho umístění. Trénujte ve stoje nebo vsedě na židli. Díky tomu je trénink na přístroji SkiErg vhodný pro vrcholové sportovce, rekreační sportovce, ale je ideální i pro osoby s fyzickým omezením.

 • Lyžařský trenažér v osvědčené kvalitě Concept2
 • Jednoduchá, prostorově nenáročná montáž na stěnu
 • Nejnovější generace Performance Monitor 5 (PM5)
 • Nové, ergonomické rukojeti: Nyní vhodné i pro trénink klasické běžkařské techniky
 • Zobrazení důležitých tréninkových dat: Výkon (ve wattech), kalorie, tepová frekvence atd.
 • Možnost volitelné kombinace s rámem (dodává se jako příslušenství) pro volné umístění
 • Přenos vašich tréninkových dat přes Bluetooth Smart nebo ANT+ do vašeho tabletu, smartphonu nebo počítače
 • Nekompatibilní s iPhone Connection Kit
 • rozměry po sestavení - Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model: (d) 48.3 cm x (š) 40.6 cm x (v) 212 cm

Obstojí i tváří v tvář těm nejnáročnějším požadavkům

Tažná lana trenažéru SkiEerg jsou pevnější než ocel, a proto jsou obzvláště trvanlivá. Zároveň jsou lana obzvláště lehká, takže jsou s nimi dlouhé tréninky ještě příjemnější. Díky vynikající tahové charakteristice je pohyb lana po celou dobu vašeho tréninku zcela plynulý. Ergonomické rukojeti umožňují pohodlné a zároveň pevné držení. Pro mimořádně dlouhou životnost je přístroj SkiErg opatřen práškovým lakem a dále krycím bezbarvým lakem pro větší trvanlivost. SkiErg je navíc vybaven systémem odporu vzduchu, díky němuž nabízí téměř nekonečný rozsah tréninkového odporu. Pomocí 10stupňového nastavení vzduchové klapky si můžete určit, jakou silou je třeba vyvinout při tažném pohybu.

Concept2 SkiErg PM5, nástěnný model - kvalita a zkušenost pro váš tréninkový úspěch

Přístroj SkiErg (PM5) byl díky zkušenostem s předchozím modelem opět výrazně zdokonalen. Design byl přepracován zevnitř i zvenku a ergonomické rukojeti jsou nyní vhodné i pro běžkaře. Výrazně lehčí rám, zvýšená kvalita tažných lan a jejich snadná výměna přispívají k lepšímu uživatelskému komfortu. Systém odporu vzduchu je bezúdržbový a nabízí flexibilně nastavitelný odpor vzduchu (v deseti úrovních) pro každou tréninkovou úroveň. Nový počítač PM5 je důmyslným pokračováním ve vývoji tréninkového počítače Concept2 a nabízí nové technologie a možnosti:

 • Zobrazení všech tréninkových dat pomocí tlačítka rychlé volby
 • Interaktivní hry, které ovládáte pomocí své tažné síly (fishgame, šipky, terč a biatlon)
 • Měření tepové frekvence pomocí funkce BlueTooth Smart/ANT+ s integrovaným přijímačem (hrudní popruh se dodává volitelně)
 • Možnost soutěžit proti ostatním uživatelům SkiErgu (bezdrátové, max. 8 zařízení)
 • Přenos tréninkových dat do PC, tabletu nebo smartphonu přes rozhraní Bluetooth Smart nebo ANT+ apod.

Concept2 SkiErg lze používat jak ve stoje, tak v sedě. Z tohoto důvodu je SkiErg (PM5) ideální i pro osoby s fyzickým omezením. Díky praktické nástěnné montáži zabírá SkiErg od výrobce Concept2 málo místa a lze jej instalovat téměř v každé místnosti. V kombinaci s volitelně dodávaným rámem SkiErg jej lze umístit kamkoli a pomocí transportních koleček v případě potřeby přemístit.


Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce rámplná záruka
domácí použití 5 let2 let
poloprofesionální využití -12 měsíce
profesionální využití -12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
33
4
3
3
0
2
0
1
0

4.92 5 hvězdiček

(36 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

SkiErg
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Neben dem Concept2 Rower eines meiner liebsten Cardiogeräte. Platzsparend durch die Möglichkeit der Wandmontage, auch im Homgym. Auch für meinen Vater (Senior mit kardialer Vorerkrankung) ist es nutzbar. Bereits in der Reha haben die Physiotherapeuten mit ihm daran gearbeitet.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Trainingsgerät! Ich kenne den SkiErg aus dem Fitnessstudio und finde ihn perfekt für ein schnelles Training zu Hause. Absolut empfehlenswert! Schnell und einfach montiert und man kann sofort loslegen. Für mich gibt es nach den ersten Trainingstagen keine negativen Punkt.
Top Ware, schnelle Lieferung
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Kann den SkiErg und auch Sport Tiedje nur empfehlen. Mittwochs bestellt, Samstag war es schon da und ich konnte mit dem Training starten, denn der Aufbau ist super einfach und dauert nur 15-20 Minuten. Neben Training über längere Zeit ist es auch für kurzes Training zwischendurch sehr gut nutzbar, ich ziehe mehrmals täglich für 3-5 Minuten daran, um mich im Home Office zu entspannen. Viel Spaß damit an alle interessierten!
Fitness
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr,sehr gutes Fitnessgerät,stabil,macht riesen Spass damit zu trainieren,jederzeit wieder
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Une ressource matérielle Cardio training recréant la gestualité du Ski Nordique et sollicitant physiologiquement , bio mécaniquement et anatomiquement toute la chaine postérieure des chaines musculaires du rachis dorsal. Il sollicite , avec la méthodologie Scientifique d'entrainement adéquat , la capacité cardio-respiratoire en l'optimisant par paliers de progressivité du néophyte à l'athlète de performance. Il permet des méthodologies d'entrainement combinée ( cardio respiratoire et neuro musculaire ) grâce à sa conception , son architecture et sa modélisation. Enfin , tous les paramètres d'entrainement ( intensité , volume , durée , récupération…) sont notifiés dans la console , ce qui permet de moduler , d'ajuster et de réajuster ces paramètres d'entrainement en fonction des objectifs escomptés...En termes d'évaluation du produit , je note 5.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ideales Trainingsgerät für Ausdauertraining und Muskelaufbau. Wollte ich schon immer haben. Ideales Trainingsgerät für meine ganze Familie. ????
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Absolutes Spitzengerät für Cardiotraining. Bestens verarbeitet.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich besitze seit Jahren das Rudergerät von Concept2 und war auf der Suche nach einem weiteren, gelenkschonenden Gerät für das Ganzkörpertraining. Der SkiErg bietet genau das was ich gesucht habe. Er ermöglicht einen super Ganzkörper Workout auf kleinstem Raum. Die Qualität ist wie bei allen Concept 2 Geräten 1A und der Aufbau in wenigen Minuten erledigt.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der SkiErg ist ein klasse Cardiogerät. Der Zusammenbau (sollte man zu zweit machen) war einfach und ging relativ schnell. Das Gerät ist wirklich sehr hochwertig und wird mit Sicherheit lange halten. Im Vergleich zum Concept2 Rudergerät ist der SKiErg von der Lautstärke leiser. Fazit: Kaufempfehlung
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Top


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě