Compex mi-Sensor

č. výrobku 6601160
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Naše cena
nyní Dnes 2 377,00 Kč
vč. 21% DPH
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • Měření a analýza určitých fyziologických vlastností svalu a vhodné přizpůsobení parametrů stimulace - pro maximální účinnost a snadné použití!
  • lze použít i jako běžný stimulační kabel
  • Kompatibilní se všemi stimulátory svalů značky Compex s předinstalovanou funkcí Muscle Intelligence.

Compex mi-Sensor slouží jako interaktivní článek spojující stimulátor svalů značky Compex a vaše svaly. Čidlo mi-sensor výrobce Compex měří specifické fyziologické znaky svalu, analyzuje je a adekvátně přizpůsobuje parametry stimulace.
Compex mi-Sensor lze používat na kterémkoli kanálu stimulátoru. Kromě své funkce jako senzor navíc plní také funkci normálního stimulačního kabelu.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
ottimo prodotto

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě