Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.036 výrobků
model 2020/21

Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG

č. výrobku LF-IC6B1-01
print tisk
Hodnocení zákazníků (25)
25 Hodnocení zákazníků
4.44 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
 • Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
71 533,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

detaily výrobku: Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG

 • model 2020/21 info
 • technické údaje - Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností manuálního nastavení
  • převodový poměr: 1:10
  • délka kliky pedálu: 17.25 cm
  • Q-faktor, vzdálenost pedálů: 15.5 cm
 • tréninkový počítač - Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
 • vybavení - Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG:
  • měření tepové frekvence: + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • nastavení sedla: sklon, horizontální, vertikální
  • pohodlné gelové sedlo
  • výměnitelné sedlo
  • nastavení řídítek: vertikální, horizontální, sklon
  • kombinované pedály
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, vyměnitelné kliky, držák na lahev
 • skvělý cyklotrenažér s inovativním designem
 • kvalitní barevný displej TFT s funkcí Coach By Color
 • klínový řemen Poly-V - velmi tichý a bezúdržbový
 • polstrované sportovní sedlo unisex
 • pedály SPD (systém s košíčky a nastavitelnými řemínky)
 • max. hmotnost uživatele - Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG: (d) 132 cm x (š) 52 cm x (v) 120 cm

popis: Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG: skvělá ergonomie a různé možnosti nastavení

Na novém modelu IC6 najde každý uživatel ideální tréninkovou pozici. Ať už závodní pozice nebo vzpřímený sed, pestré tréninkové možnosti sedla a řidítek nejsou žádným problémem. Ergonomicky tvarované sedlo je koncipované sportovně. Přesto je pohodlné. Standardní sedlovka umožňuje výměnu sedla za jiný typ. Multifunkční řidítka nabízí různé způsoby držení a jsou vybaveny 2 držáky na lahev. Displej je dobře viditelný a je zabudován v přední části. />
Na velkém barevném TFT displeji může uživatel pozorovat svá tréninková data, která jsou podporována při zpracování grafikou. Díky funkci „Coach By Color“- budou na základě TF nebo wattového výkonu znázorněny jednotlivé zátěže, což bude sloužit jako motivace nebo jako skvělá doplňující informace. />
Díky propojení ANT+ lze spojit tréninkový počítač s chytrým telefonem nebo tabletem. Aplikace ICQ pomůže předdefinovat cvičení či vytvořit vlastní programy. Displej je zásobován díky zabudovanému generátoru a šetří výměnu baterií.

Klínový řemen Poly-V a převod 10:1 zaručuje skvělý chod.

Síla, která je přenášena na pedály, se děje díky řemenu a setrvačníku. Řemenový pohon je tichý a bezúdržbový. Nepatrný Q-faktor (odstup mezi pedály) zabraňuje špatnému držení a šetří klouby. Zátěž se 100 stupni je nastavitelná manuálně. Stroj se nechá skvěle přizpůsobit. Co se změn týče, ty se na displeji znázorňují přímo.

Poskytnutí záruky: Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.44 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od S.Ließmann dne 25.3.2021 5
Ein wunderbares Sportgerät , tolle Verarbeitung , allein der Aufbau hat schon Spass gemacht bei solch hochwertigen Teilen und das Fahren erst recht. Sattel ist optimal auch für sehr langes Fahren. Durch den Computer,der mit Energie gespeist werden muss, entsteht ein leichtes Fahrgeräusch ähnlich wie auf der Strasse,abe... [číst dále]r das stört mich jedenfalls überhaupt nicht.Das Regulieren der Schwierigkeitsstufen ist sehr sensibel eingestellt und funktioniert über den Hebel richtig gut.Kann man nur weiterempfehlen das IC6. Zudem hat Sport Tiedje einen tollen Service und sehr freundliche Mitarbeiter*innen. [zobrazit méně]
de od Heiko Andersen dne 14.3.2021 4
Gerät macht keinerlei Probleme. Habe extra etwas tiefer in die Tasche gegriffen für ein wirklich sehr hochwertiges Indoor Bike
de od Michael Huth dne 5.3.2021 5
wir haben uns das IC6 während des LockDowns zugelegt und bewusst für dieses Modell nach Gegenüberstellung verschiedener Anbieter entschieden. Es sollte neben allen technischen Merkmalen ein sportliches Fitnessgerät sein, dass auch im Ruhezustand ein Hingucker ist. Sattel und Lenker sind vertikal sowie horizontal einzus... [číst dále]tellen und somit auch für kleinere Personen gut geeignet. Der Lenker verfügt über diverse (6) Griffvarianten sowie zwei Ablagen (z. B. für Trinkflasche und Smartphone. Relativ aufrechtes oder auch sportliches Sitzen sind während des workouts möglich. Der Sattel ist für Neueinsteiger in diesem Bereich vielleicht nicht unbedingt geeignet, da sehr sportlich. Könnte aber getauscht werden. Das IC6 hat einen absoluten Rundlauf, ist sehr leise und weist eine hohe Standfestigkeit auf. Hier kann man auch aus dem Sattel gehen. Das Fahrverhalten fühlt sich wie auf einem Fahrrad an, nur ohne Freilauf. Der zugehörige WattRate TFT-Computer zeichnet alle notwendigen Werte auf und kann auch mit der ICG-App verbunden werden. Ein Brustgurt ist empfehlenswert, damit auch die BPM-Werte zur Verfügung stehen. In die Pedalen tritt man entweder mit normalen Turnschuhen (Körbchen/Riemenhalterung) oder Rennradschuhen. Die Schwierigkeitsstufen werden über einen Hebel Mitte des Lenkers eingestellt (auch während des Trainings); über diesen kann das aufgebaute Tempo auch abgebremst werden. Ansonsten muss der Schwung über die eigene Beinkraft gemindert werden. Der Computer gibt nach dem Start insgesamt fünf Trainingsprogramme frei. Die Anzahl der Umdrehungen (RPM) oder Watt erfolgt über das eigene Tretverhalten. Als feste Vorgabe kann nur der Bremshebel (Schwierigkeitsstufen) gewählt werden. Die Stromversorgung des Computers erfolgt über einen fest eingebauten Akku und startet nach ein paar Umdrehungen. Das Material und die Verarbeitung sind sehr gut, davon kann man sich während des Zusammenbaus selbst überzeugen. Neben einer Beschreibung für den Zusammenbau: https://www.indoorcycling.org/media/pdf/58/84/d0/IC-LFIC6B1-01_DE-WEB.pdf gibt es ein YouTube Video: https://www.youtube.com/watch?v=e4mPbmc_E2M Es ist absolut empfehlenswert, da ansonsten schon beim auspacken blöde Fehler gemacht werden könnten. Das bike ist echt super und lädt zum täglichen Training ein. Ich bin übrigens 66 Jahre - das indoor Teil ist also auch etwas für ältere???? [zobrazit méně]
nl od Hank dne 4.3.2021 5
We have been thinking this over for a long time as we had some doubts but finally decided to buy the Life Fitness IC6 indoor bike beginning of this year and we have not regretted it for a second so far. This bike is a gem: it looks fantastic to begin with, but more important it is such a joy to use it. Adjustable in al... [číst dále]l positions, it is perfect for me and my wife (who is a lot smaller) to use the both of us. You can go for easy rides and adopt a more comfortable position, or go for an intensive training and take a lower steering position. The coach by color computer is very easy to use and gives you plenty of training options, with a lot of data easily readable from the clear display. We followed the assembly instruction video on internet and had no problems assembling the bike ourselves. I would have thought the bike would be noisier but it is on the contrary very silent. I am sure we will enjoy this still for many years to come. Special thanks to Chris @ Fitshop Antwerp for his good service and assistance. [zobrazit méně]
es od Rosa Fernández dne 4.3.2021 5
Muy contenta con la compra. La montaron en un periquete. Lo que es el cuerpo de la bici viene ya ensamblado. Hay que montar las patas, las tijas, el manillar, monitor y los pedales.

Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG příslušenství - naše doporučení:

1 562,00 Kč
Držák na tablet Life Fitness BYOD K dodání opět od cca KT 29 (19.07.21-23.07.21)
od 2 799,00 Kč
2 715,00 Kč 2 438,00 Kč
1 220,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Cyklotrenažéry
1
Cyklotrenažér Darwin Evo 30
Cyklotrenažéry ▸ Darwin Fitness Cyklotrenažéry
24 373,00 Kč
21 323,00 Kč
2
Indoor bike Horizon GR7
Cyklotrenažéry ▸ Horizon Fitness Cyklotrenažéry
39 625,00 Kč
3
Taurus Indoor Cycle IC70 Pro
Cyklotrenažéry ▸ Taurus Cyklotrenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
4
Stages Cycling Indoor Bike SC1.20
Cyklotrenažéry ▸ Stagescycling Cyklotrenažéry
59 426,00 Kč
5
Duke Fitness Indoor Bike SC40
Cyklotrenažéry ▸ Duke Fitness Cyklotrenažéry
18 273,00 Kč
6
Cyklotrenažér Life Fitness IC6 by ICG
Cyklotrenažéry ▸ Life Fitness Cyklotrenažéry
71 533,00 Kč
7
Inspire Indoor Cycle ILC
Cyklotrenažéry ▸ Inspire Cyklotrenažéry
31 262,00 Kč
29 698,00 Kč
8
Stages Cycling Indoor Bike SC2.20
Cyklotrenažéry ▸ Stagescycling Cyklotrenažéry
68 814,00 Kč
9
Cyklotrenažér Darwin Evo 40
Cyklotrenažéry ▸ Darwin Fitness Cyklotrenažéry
27 424,00 Kč
24 373,00 Kč
10
Indoor bike Kettler Speed 5
Cyklotrenažéry ▸ Kettler Cyklotrenažéry
31 262,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 7 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz