Více než 3.198.264 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 83.998 výrobků
rudergeraete
Koupit

Finnlo Veslovací trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness
Tobi
Těšíme se na Vás!
Spustit chat
V případě dotazů na téma sport a kondice jsou Vám ochotně k dispozici naši kompetentní pracovníci na chatu živé podpory.
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Finnlo Veslovací trenažéry

FINNLO veslovací trenažér Aquon funguje na bázi kombinovaného systému odporu. Díky kombinovanému brzdovému systému (vzduch-magnet), budete mít pocit, jako byste veslovali na vodě. Nastavení odporu provedete přímo na rukojeti, sesedání během tréninku není již nutné. Přístroj je díky 146 cm dlouhým mono kolejnicím vhodný pro uživatele s výškou od 1,5m do 2m. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
21 Hodnocení zákazníků
∅ 4.95 5 hvězdiček
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Veslovací trenažér Finnlo Aquon Evolution - zažijte skutečný pocit jako při veslování. Zátěž 350 W postačí jak začátečníkům, tak pokročilým sportovcům. Pevné hliníkové kolejnice s délkou 135 cm, o něco delší tažné lano s 182 cm umožňují pohodlný trénink i osobám s výškou do 2 m.
 • 4 pulsem řízené programy, 8 stálých údajů, 12 fitness programů, 1 závodní program
 • nastavitelná intenzita 10-350 W
 • kuličková ložiska se starají o tichý a plynulý pohyb
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
37 521,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Bez nákladů na dopravu!
K dodání opět od cca KT 13 (29.03.21-02.04.21)
č. výrobku: HAM-3706
10 Hodnocení zákazníků
∅ 4.8 5 hvězdiček
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Veslovací trenažér Finnlo Aquon Waterflow se skládá ze stabilních ocelových rámů a vodního bubnu v kombinaci se dřevem. Dvě kolejnice se starají o tichý chod pohybu a ve spojení se zátěží, která je vytvářena vodním médiem v bubnu, zajišťuje vynikající a realistický pocit veslování. Zátěž je možné obměňovat ve 4 stupních jednoduchým mechanismem nastavení.
 • ocelová konstrukce v kombinaci se dřevem
 • patentovaný systém zátěže (možnost nastavení zátěže 4x)
 • možnost postavení na výšku, čímž šetří místo
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
50 038,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Bez nákladů na dopravu!
K dodání opět od cca KT 13 (29.03.21-02.04.21)
16 Hodnocení zákazníků
∅ 4.75 5 hvězdiček
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Veslovací trenažér Finnlo Aquon Pro Plus je strojem, který je navržen profesionály, věnující se veslování. Splní tak veškerá očekávání. Vyznačuje se skvělou ergonomií sedu a optimálním pohybem. Mnoho profesionálních veslařů jej doma používá k tréninku. Kombinace magneticko-vzduchového brzdného systému se stará o pocit připomínající veslování na vodě. Nastavení zátěže lze provézt pohodlně a rychle na rukojetích.
 • minimální odstup nášlapných ploch, pouze 9 cm
 • výška sedáku cca 50 cm
 • varianta Plus: nastavení zátěže na rukojeti pro pohodlné ovládání i nastavování zátěže
 • varianta PLUS: překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením % údaje
 • < 20 tréninkových programů, z toho 4 pulsem řízené, 5 programů Race
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
46 909,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Bez nákladů na dopravu!
K dodání opět od cca KT 13 (29.03.21-02.04.21)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Počet výrobků na straně:
Strana

FINNLO veslovací trenažér - prémiová kvalita od výrobce.

FINNLO veslovací trenažér je vyráběn firmou Hammer Sport AG a profituje dlouholetými zkušenostmi ve výrobě fitness přístrojů. FINNLO veslovací trenažér přesvědčí odpovídajíc svou dlouhou životností a pevností. FINNLO veslovací trenažéry jsou optimálními přístroji pro náročné cvičení.

Brzdný systém využívá kombinaci vzduch-magnet, což zajišťuje vyrovnaný tah a zároveň šetří klouby. Na začátku veslování je tzv. mrtvý bod veslovacího trenažéru značky FINNLO eliminován. Posilujete tělo od prvního momentu přitahování. Díky tomu bude Vaše cvičení efektivnější. Užší rozestup nášlapových ploch u Finnlo Rower zpříjemňuje celé cvičení. Vyšší sedadlo umožňuje snazší přístup.

S FINNLO veslovacím trenažérem pro trénink celého těla.

S veslovacím trenažérem FINNLO Rower posilujete velkou skupinu svalů: ruce, nohy, vrchní část těla. Neposílíte pouze Vaše svaly. S veslovacím trenažérem FINNLO Rower zlepšíte i Váš srdeční oběhový systém. Budete aktivovat také spalování tuků. FINNLO veslovací trenažér je ideální pro celkový trénink.

S FINNLO veslovacím trenažérem trénujete to, co si přejete, nezávisle na tom, zda venku prší či hřmí. Odpadá tak cesta do fitness studia či k řece. Po pracovním týdnu můžete cvičit v klidu doma na Vašem veslovacím trenažéru. Jelikož cvičení na veslovacím trenažéru šetří Vaše klouby a odpor si lze volit na svém uvážení, FINNLO veslovací trenažér je určen pro všechny věkové kategorie bez ohledu na fitness úroveň.

Máte ještě otázky k FINNLO veslovacím trenažerům či jiným produktům? Kontaktujte nás tedy e-mailem, telefonem nebo nás navštivte na naší pobočce, kdekoli v Evropě. Rádi Vám pomůžeme!
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz