Osobní váha Tanita BC-601

č. výrobku TAN-BC601BK21
Na skladě méně než 5 ks, další budou dodány.
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
5 817,00

 • tlačítka a LCD barevný displej se nachází na speciální konzoli, usnadňující čtení dat a manipulaci.
 • jednoduše ovladatelné menu
 • segmentové měření zohledňuje všechny části těla (paže, nohy a trup) a vede tak k velmi preciznímu měření celkové stavby těla!
 • vyhodnocení podílu tuku v tělě po 0,1%, svalové hmoty po 100 gramech
 • mnoho inovativních funkcí:
 • měření podílu vody v těle, hmotnosti kostí, metaboličního věku, viscerálního tuku vč. vyhodnocení a zobrazení vývoje
 • denní spotřeba kalorií v jednotkách kcal a joule
 • Fit/Fat Bodyindex také pro děti již od 7 let
 • včetně režim atlet
 • sportovci mají změněnou činnost výměny látek a zvýšenou hustotu svalů. Tato hustota vede ke zvýšení odporu v těle. Tento zvýšený odpor není interpretován jen jako podíl tuku, musí být vypočítán jiným vzorcem a použit atletický mód.
 • úložná paměť pro 4 osoby - 1 extra modus pro hosta
 • baterie jsou součástí dodávky!
 • přesnost vážení: 100g
 • kapacita vážení: 150kg
 • barva: antracitová šedá
 • rozměry po sestavení - Osobní váha Tanita BC-601: (d) 5 cm x (š) 40 cm x (v) 30 cm

Tanita se svým produktem Tanita BC601 zvedla horní příčku v oblasti osobních vah s funkcí analýzy stavby těla. Dvojitá frekvence měření zaručuje u Tanita osobní váhy BC601 vyšší přesnost a reprodukovatelnost ve srovnání s často používaným jednofrekvenčním měřením. Tělem tak prochází dvakrát po sobě slabý proud, čímž je měřen odpor. Při první frekvenci dochází k vyhledání proudového toku k buňkám, při druhé proudový tok prochází přímo buňkami.
Osobní váha BC 601 značky Tanita měří nejen dolní polovinu těla, s čím se běžně setkáváme u jiných vah s analýzou stavby těla, ale do měření zahrnuje také ostatní části těla - jako paže a trup. Uživatel stojí na čtyřech elektrodách na nášlapné ploše a současně uchopí další elektrody do rukou pomocí výsuvného spojovacího kabelu. Na základě toho je elektrický odpor celkem pětkrát měřen, a to na různých partiích - od nohy k noze, od ruky k ruce, od levé ruky k pravé noze, od pravé ruky k levé noze a od levé ruky po levou nohu. Toto měření po jednotlivých částech, vyhodnocující zvlášt naměřené hodnoty pro každou paži, nohu a trup, vede ke 100 % měření těla! U jiných prodejců a modelů, srovnatelné s tímto modelem, je možné pouze měření ve zjistitelné hodnotě 75 %. Vysokou přesnost ocení především sportovci a osoby, kteří mají nesourodou stavbu těla.

Tanita BC601 je prémiová osobní váha, v níž jsou zabudované funkce pokročilé technologie skenu Tanita, které poskytují detailní přehled Vašeho zdraví. Měří nejen podíl svalové hmoty, tělesný tuk (oba s vyhodnocením) a podíl vody v těle, ale také hmotnost kostí, tukovou tkáň a metabolický věk. Tato osobní váha BC601 měří navíc podíl viscereálního tuku; tedy tukovou tkáň, která se neukládá pod kůži (podkožní tuk), nýbrž do dutiny břišní. Nadbytek viscerálního tuku, který může vést k chorobám, často zapříčiněné nedostatkem pohybu a špatným stravováním, patří mezi závažná zdravotní rizika – např. srdeční choroby a diabetes 2. typu.
Měření metabolického věku je zjišťováno na základě současného tělesného stavu. Tato hodnota udává, jaké úrovni věku současně odpovídá tělo uživatele. Pokud je zobrazen věk vyšší než skutečný věk, potom tato váha uživateli doporučí jeho tělesný stav zlepšit pomocí sportu. S nárustem sportovní aktivity se vytvoří svalová tkáň, která spaluje více kalorií a tím se sníží metabolický věk.
Velký barevný displej, který se drží v rukách, spolu s ovládacími tlačítky Tanita osobní váhy BC601 tvoří smysluplný celek. Osobní váhu značky Tanita ovládáte ve stoje (namísto v pozici dřepu). Tak už nemusíte číst udávané hodnoty z pohledu na podlahu, ale čtete je příjemně z pozice Vašich boků.

manual Tanita BC-601 ENG 1

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě