promo-banner

Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR

č. výrobku TAN-RD545-HR
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
13 219,00

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

 • Analyzátor segmentového složení těla s konektivitou Bluetooth
  Díky profesionální dvoufrekvenční technologii poskytuje lékařsky přesná měření složení těla
 • Možnost vyhodnocení různých měřených veličin pomocí aplikace My Tanita
  Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!

Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!

Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k jeho lepšímu pochopení. Teprve pak zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. S pomocí těchto informací můžete adekvátně revidovat a upravovat tréninkové plány, aby byl váš osobní trénink co nejefektivnější.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie

Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie

Tanita RD-545 využívá úžasně přesné technologie dvoufrekvenční reaktance, kterou jinak používají pouze profesionální lékařské měřicí přístroje BIA. Změny podílu vody a svalové hmoty se přitom určují samostatně, což u jednodušších BIA vah není možné.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla

Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla

Při segmentové analýze se svalová hmota, kvalita svalů a hmotnost tuku měří a zobrazují samostatně pro každý segment těla. Díky tomu můžete ještě přesněji sledovat a optimalizovat rehabilitaci po úrazu nebo silový a vytrvalostní trénink.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií

Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií

Více svalové hmoty také znamená, že tělo spaluje více kalorií i v klidu. Tanita RD-545 ukazuje hmotnost svalů ve vašem těle, přičemž zohledňuje jak kosterní, tak hladké svalstvo. Na displeji váhy i v přehledné aplikaci se vám pak zobrazí hodnocení svalové hmoty.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů

Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů

Vedle svalové hmoty váha RD-545 také měří a vyhodnocuje kvalitu svalů. To je důležitá hodnota prokazující úspěšnost fyzických aktivit. Platí to zejména také v procesu stárnutí.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota

Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota

Parametrem hodnoty tělesné stavby váha RD-545 ukazuje a hodnotí poměr mezi tělesným tukem a svalovou hmotou. S těmito znalostmi můžete cíleně přizpůsobit svůj trénink a udržitelným způsobem zlepšovat svůj zdravotní stav. Tuk, a zejména nebezpečný viscerální tuk, je příčinou mnoha chronických onemocnění, jako je cukrovka typu 2, vysoký krevní tlak nebo kardiovaskulární onemocnění. Tento druh tělesného tuku je třeba eliminovat a pomocí správného konceptu tréninku a výživy jej lze snižovat.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk

Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk

Znalost metabolického věku může být nesmírně motivující. Metabolický věk je jasná hodnota, která vám poskytne informace o vašem tréninkovém pokroku. V průměru člověk ročně ztratí 200 gramů svalové hmoty a získá 200 gramů tukové hmoty. Pokud přijmete účinná protiopatření, klesají nejen kilogramy, ale i roky!
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení

Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení

Váhu Tanita RD-545 můžete přes rozhraní Bluetooth připojit k aplikaci MyTanita na svém chytrém telefonu. V ní jsou výsledky vyhodnocovány, vysvětleny a zobrazovány jak v podobě tabulky, tak i v grafu. Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů!

 • Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální vybavení pro analýzu vašeho těla v domácím prostředí
 • Analyzátor segmentového složení těla s bezdrátovým připojením – kompatibilní s aplikací My Tanita
 • Novinka: Nyní navíc s měřením tepové frekvence!
 • Dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné měření hodnot BIA, jaké je jinak dostupné pouze v profesionálních zdravotnických zařízeních
 • Celé vaše tělo je podrobeno segmentovému dvoufrekvenčnímu reaktančnímu měření a následně podrobně analyzováno
 • Analyzátor segmentového složení těla můžete připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink.
 • Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů! S naší jednoduchou, bezplatnou a nápaditou aplikací
 • Sledujte své pokroky – Sledujte své pokroky pomocí více než deseti různých veličin – od podílu svalové hmoty až po viscerální tuk
 • Měřené hodnoty: hmotnost, tělesný tuk, celková voda v těle, svalová hmota, hodnota tělesné stavby, kostní minerální denzita, bazální metabolismus, metabolický věk, index tělesné hmotnosti, viscerální tuk, 5 segmentových hodnot podílu tuku a 5 segmentových veličin podílu svalové hmoty
 • Nosnost váhy: 200 kilogramů
 • hmotnost v krocích po 100 gramech
 • velký displej – přehledné zobrazovací funkce
 • osobní údaje: 4 paměti; napájení pomocí 4 alkalických baterií AA (součást balení); spotřeba 120 mA; měřící proud 50 kHz, 6,25 kHz, 100 µA; max. nosnost 200 kg/440 lb/31 st 6 lb
 • Aplikace je dostupná v obchodech Google Play Store a App Store

Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální měřicí technologie pro domácí použití

Svou kondici můžete řídit pomocí bezplatné aplikace MY Tanita. Analyzátor segmentového složení těla RD-545 můžete zcela snadno připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink. V aplikaci se přehledně zobrazují jednotlivé naměřené hodnoty a osobní pokrok. Na základě přesných měřených veličin můžete své stravovací a tréninkové plány dokonale upravovat podle svého aktuálního stavu.

Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální měřicí technologie pro domácí použití

Svou kondici můžete řídit pomocí bezplatné aplikace MY Tanita. Analyzátor segmentového složení těla RD-545 můžete zcela snadno připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink. V aplikaci se přehledně zobrazují jednotlivé naměřené hodnoty a osobní pokrok. Na základě přesných měřených veličin můžete své stravovací a tréninkové plány dokonale upravovat podle svého aktuálního stavu.

Aplikace My Tanita – Sledujte své pokroky

Analyzátor podílu tělesného tuku Tanita RD-545 zaujme především svou profesionální měřicí technologií, maximální přesností a rozsáhlými měřicími funkcemi. Přitom analyzátor tělesného tuku Tanita pomocí dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné hodnoty BIA, jaké jinak poskytují pouze profesionální zdravotnická zařízení. S touto jedinečnou technologií je celé vaše tělo měřeno segment po segmentu pomocí dvoufrekvenční reaktance a podrobeno detailní analýze. Přitom se zvlášť měří paže, dolní končetiny a trup. Změny a individuální rozdíly v měření lze nyní analyzovat s lékařskou přesností a na základě toho odvodit opatření, která vám pomohou dosáhnout vašich osobních kondičních cílů.

Naučte se lépe rozumět svému tělu!

Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k jeho lepšímu pochopení. Teprve s ním zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. Díky tomu pak můžete revidovat a případně přizpůsobit své stravovací nebo tréninkové plány.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě