Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR

č. výrobku TAN-RD545-HR
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
13 219,00

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

 • Analyzátor segmentového složení těla s konektivitou Bluetooth
  Díky profesionální dvoufrekvenční technologii poskytuje lékařsky přesná měření složení těla
 • Možnost vyhodnocení různých měřených veličin pomocí aplikace My Tanita
  Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!

Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!

Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k jeho lepšímu pochopení. Teprve pak zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. S pomocí těchto informací můžete adekvátně revidovat a upravovat tréninkové plány, aby byl váš osobní trénink co nejefektivnější.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie

Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie

Tanita RD-545 využívá úžasně přesné technologie dvoufrekvenční reaktance, kterou jinak používají pouze profesionální lékařské měřicí přístroje BIA. Změny podílu vody a svalové hmoty se přitom určují samostatně, což u jednodušších BIA vah není možné.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla

Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla

Při segmentové analýze se svalová hmota, kvalita svalů a hmotnost tuku měří a zobrazují samostatně pro každý segment těla. Díky tomu můžete ještě přesněji sledovat a optimalizovat rehabilitaci po úrazu nebo silový a vytrvalostní trénink.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií

Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií

Více svalové hmoty také znamená, že tělo spaluje více kalorií i v klidu. Tanita RD-545 ukazuje hmotnost svalů ve vašem těle, přičemž zohledňuje jak kosterní, tak hladké svalstvo. Na displeji váhy i v přehledné aplikaci se vám pak zobrazí hodnocení svalové hmoty.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů

Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů

Vedle svalové hmoty váha RD-545 také měří a vyhodnocuje kvalitu svalů. To je důležitá hodnota prokazující úspěšnost fyzických aktivit. Platí to zejména také v procesu stárnutí.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota

Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota

Parametrem hodnoty tělesné stavby váha RD-545 ukazuje a hodnotí poměr mezi tělesným tukem a svalovou hmotou. S těmito znalostmi můžete cíleně přizpůsobit svůj trénink a udržitelným způsobem zlepšovat svůj zdravotní stav. Tuk, a zejména nebezpečný viscerální tuk, je příčinou mnoha chronických onemocnění, jako je cukrovka typu 2, vysoký krevní tlak nebo kardiovaskulární onemocnění. Tento druh tělesného tuku je třeba eliminovat a pomocí správného konceptu tréninku a výživy jej lze snižovat.
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk

Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk

Znalost metabolického věku může být nesmírně motivující. Metabolický věk je jasná hodnota, která vám poskytne informace o vašem tréninkovém pokroku. V průměru člověk ročně ztratí 200 gramů svalové hmoty a získá 200 gramů tukové hmoty. Pokud přijmete účinná protiopatření, klesají nejen kilogramy, ale i roky!
Váha s analyzátorem Tanita RD-545HR Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení

Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení

Váhu Tanita RD-545 můžete přes rozhraní Bluetooth připojit k aplikaci MyTanita na svém chytrém telefonu. V ní jsou výsledky vyhodnocovány, vysvětleny a zobrazovány jak v podobě tabulky, tak i v grafu. Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů!

 • Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální vybavení pro analýzu vašeho těla v domácím prostředí
 • Analyzátor segmentového složení těla s bezdrátovým připojením – kompatibilní s aplikací My Tanita
 • Nyní navíc s měřením tepové frekvence!
 • Dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné měření hodnot BIA, jaké je jinak dostupné pouze v profesionálních zdravotnických zařízeních
 • Celé vaše tělo je podrobeno segmentovému dvoufrekvenčnímu reaktančnímu měření a následně podrobně analyzováno
 • Analyzátor segmentového složení těla můžete připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink.
 • Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů! S naší jednoduchou, bezplatnou a nápaditou aplikací
 • Sledujte své pokroky – Sledujte své pokroky pomocí více než deseti různých veličin – od podílu svalové hmoty až po viscerální tuk
 • Měřené hodnoty: hmotnost, tělesný tuk, celková voda v těle, svalová hmota, hodnota tělesné stavby, kostní minerální denzita, bazální metabolismus, metabolický věk, index tělesné hmotnosti, viscerální tuk, 5 segmentových hodnot podílu tuku a 5 segmentových veličin podílu svalové hmoty
 • Nosnost váhy: 200 kilogramů
 • hmotnost v krocích po 100 gramech
 • velký displej – přehledné zobrazovací funkce
 • osobní údaje: 4 paměti; napájení pomocí 4 alkalických baterií AA (součást balení); spotřeba 120 mA; měřící proud 50 kHz, 6,25 kHz, 100 µA; max. nosnost 200 kg/440 lb/31 st 6 lb
 • Aplikace je dostupná v obchodech Google Play Store a App Store

Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální měřicí technologie pro domácí použití

Svou kondici můžete řídit pomocí bezplatné aplikace MY Tanita. Analyzátor segmentového složení těla RD-545 můžete zcela snadno připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink. V aplikaci se přehledně zobrazují jednotlivé naměřené hodnoty a osobní pokrok. Na základě přesných měřených veličin můžete své stravovací a tréninkové plány dokonale upravovat podle svého aktuálního stavu.

Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální měřicí technologie pro domácí použití

Svou kondici můžete řídit pomocí bezplatné aplikace MY Tanita. Analyzátor segmentového složení těla RD-545 můžete zcela snadno připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink. V aplikaci se přehledně zobrazují jednotlivé naměřené hodnoty a osobní pokrok. Na základě přesných měřených veličin můžete své stravovací a tréninkové plány dokonale upravovat podle svého aktuálního stavu.

Aplikace My Tanita – Sledujte své pokroky

Analyzátor podílu tělesného tuku Tanita RD-545 zaujme především svou profesionální měřicí technologií, maximální přesností a rozsáhlými měřicími funkcemi. Přitom analyzátor tělesného tuku Tanita pomocí dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné hodnoty BIA, jaké jinak poskytují pouze profesionální zdravotnická zařízení. S touto jedinečnou technologií je celé vaše tělo měřeno segment po segmentu pomocí dvoufrekvenční reaktance a podrobeno detailní analýze. Přitom se zvlášť měří paže, dolní končetiny a trup. Změny a individuální rozdíly v měření lze nyní analyzovat s lékařskou přesností a na základě toho odvodit opatření, která vám pomohou dosáhnout vašich osobních kondičních cílů.

Naučte se lépe rozumět svému tělu!

Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k jeho lepšímu pochopení. Teprve s ním zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. Díky tomu pak můžete revidovat a případně přizpůsobit své stravovací nebo tréninkové plány.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 4 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
9
4
1
3
0
2
0
1
0

4.9 5 hvězdiček

(10 Hodnocení zákazníků)Den kan, hvad den skal.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Vægten er let at bruge og det er nemt at læse resultaterne - både på selve vægten og på appen, som er meget anvendelig.
MAGNIFICA COMPRA
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
La tienda Fitshop de mucha garantia, ha llegado en los plazos indicados y el seguimiento el adecuado. En cuanto a la Tanita es magnifica estoy muy contento. Mi objetivo es ir ganando masa muscular y perder masa grasa gradualmente, esta siendo mi compañera de objetivos. Te ayuda a motivarte y a saber que vas por el buen camino o si algo falla adecuar la dieta o entrenamientos. Muy contento.
génial
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Après plusieurs essai de ce type de produit j'ai opté pour la TANITA suite à des avis internet, Balance de grande qualité, à recommander à 100% vraiment TOP
Tanita RD-545-HR
5 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Auch wenn der Preis ziemlich hoch ist, so habe ich mich doch für den Kauf entschieden, da das Modell professionelle Algorithmen zur Berechnung der Körperzonen nutzt und die Daten per App eingesehen werden können. Bisher ist die Anwendung absolut tadellos. Die Konnektivität via Bluetooth ist oerfekt und die Daten sind sehr übersichtlich aufbereitet. Welche Daten die Waage anzeigt, kann natürlich jeder selbst beeinflussen.
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Die Waage ist leicht zu bedienen und die Übertragung zur App funktioniert auch sehr einfach. Die Beschreibung/Aussage der einzelnen Werte würd ich mir etwas detailierter und einfacher zu finden wünschen - zB - wie ist der WErt beim Visceralfett zu interpretieren. alles in Allem bin ich bis jetzt sehr zufrieden
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Mit der RD-545 bin ich sehr Zufrieden. Jedoch: Die App läuft nur mit Registrierung. Die Datenschutzrichtlinien sowie die Richtlinien zur Datenverarbeitung gibt es leider nur in englischer Sprache, ein echtes Armutszeugnis! Die Tanita Homepage glänzt jedoch in bestem Deutsch. Deshalb nur 4 Sterne.
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mir die Tanita RD-545 zugelegt für die Leistungsdiagnostik im Rahmen meiner nebenberuflichen Tätigkeit als Personal Trainerin. Ich bin sehr zufrieden mit der Waage und auch der damit zu verwendenden App. Die Bedienung ist einfach, die Werte vielfältig und ihre Kombination bietet einen wichtigen Mehrwert auf dem Weg zur eigenen Zielerreichung - sei es Gewichtsreduktion, Muskelaufbau, dem Ausgleich von Dysbalancen etc. Auch für private Zwecke ist die Waage sehr gut geeignet, da sie in Kombination mit der App, die ausgewiesenen Werte inhaltlich und visuell verständlich darstellt und erklärt. Die Waage ist äußerst leicht und dadurch gut transportierbar. Wenn man barfuß auf die Waage steigt, sieht man allerdings direkt die Fußabdrücke. Entsprechend ist eine kurze Reinigung notwendig. Im Großen und Ganzen eine nicht günstige Investition, aber in meinen Augen ihren Preis wert.... [číst dále]
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr zufrieden. So kann man sehen das man richtig abnimmt und nicht Muskeln. Sehr viele Informationen liefert diese tolle Waage. Wobei es mehr als eine Waage ist. Es ist eine Investition in die Gesundheit. Wirklich ich kann es jedem ans Herz legen. Wasser, Knochen, vizerales Fett und Metabolisches Alter und vieles mehr. Klare Kaufempfehlung!! würde es 10 Sterne geben, würde ich 12 Sterne vergeben :-)).
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach kleinen Syncronisationsschwierigkeiten läuft die Waage super. Zum Synchronisieren die Tanita App starten und zum Punkt synchronisieren klicken, die Waage nicht starten, sondern nur den Knopf O gedrückt halten. Um valide Ergebnisse zu erhalten, sollte die Messung immer zur gleichen Tageszeit und unter gleichen Umständen durchgeführt werden. Hierzu empfehle ich morgens nach dem Aufstehen und dem Toilettengang. Vor dem Wiegen nichts essen oder trinken. Ich führe die Messungen jeden Montag durch. Ausschläge sind wie bei professionellen Geräte auch hier zu erwarten. Die Langzeittendenz ist hier entscheidend! Alle nötigen Informationen werden angezeigt. Für mich war die segmentale Analyse wichtig (Muskelmasse ... [číst dále]
Ihr Geld wert, wenn man weiß wie und wozu man die Waage nutzt.
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wozu habe ich mir die Waage gekauft? Ich nutze die Waage, um eine genauere Messung aller körpersegmente zu haben. Mir ging es vor allem um die Balance, Verteilung der Fettmasse und das Viszeralfett. Ich war Leistungssportler, was aber beruflich in den Hintergrund rückte. D.h. ich bin übergewichtig geworden, habe leichten Diabetes entwivkelt, und leide unter einseitigen Verspannungen. Mit der Waage habe ich jetzt einen Verlauf, der sich grafisch ablesen lässt und mir gute Hinweise gibt, was und wo ich noch was verbessern muss. Die Messung des Vizeralfetts hilft mir das Risiko für Diabetes und Bluthochdruck zu senken, und zeigt mir, ob ich noch auf Kurs bin. Da ich mein Sportpensum wieder steigere, kann ich, dank der segmentalen Muskelmessung sehen, wo ich vlt noch mehr Muskeltraining, brauche um die dysbalance und damit die Verspannungen zu lösen. Zudem habe ich sie mir zugelegt, weil sie bis 200kg Gewicht messen kann. Sie ist also auch für sehr übergewichtige Menschen geeignet. Die ernsthaft etwas für sich tun möchten, die damit auch anhand von faktischen zahle sehen das sich was zum guten ändert. Denke da vor allen an die Gewichts Zunahme die deprimierend sein kann. Wenn man aber weiß das es muskelmasse ist und weniger Fett dann sieht die Welt gleich besser aus. VERARBEITUNG: Die Verarbeitung ist gut, die Werte lassen sich gut im Display ablesen. Der Handgriff liegt gut in der Hand und kleine Einstellungen lassen sich gut über den Handgriff einstellen (Maßeinheiten, Größe, Korrektur der erdanziehung durch einstellen des Breitengrades etc) die Bedienung ist intuitiv. Einzig störend finde ich den automatischen Kabelzug des handgriffs, dieser wirkt etwas schwach. Aber er macht seine Arbeit, die Haltbarkeit wird sich zeigen. Schön ist es, daß der Handgriff sich beim nicht benutzen mit der Waage verbindet und man kein störendes Kabel rumliegen hat. Da gibt es auch andere Modelle. Das sie komplett aus Kunststoff ist, finde ich nicht störend. EINRICHTEN MIT DER TANITA app: Die Einrichtung war problemlos und einfach. Die App funktioniert einwandfrei. Sie zeigt mir einfach und genau die Analysewerte. Der Verlauf wird Grafisch in einer Kurve angezeigt. Zudem lässt sich damit ein schön gegliedertes, farblich gestaltetes, Verlaufsprotokoll erstellen. Dies kann man dann mit seinem Trainer oder mit seinem Hausarzt besprechen. Ebenso wird die Bedeutung der Werte (z.B. BMI, körperwasser, freie Fettmasse etc . erklärt) Ja, man muss ein Konto bei tanita einrichten und sich anmelden, und man kann sich streiten, ob dies nötig ist. Denke es dient hauptsächlich der Analyse und Erstellung des Protokolls, sowie einer Update Möglichkeit. Schön ist auch, daß ich mehrere Profile in der App anlegen kann und somit jeder seinen eigenen Verlauf bekommt. Zudem lässt sich die Waage mit Samsung helath verbinden, wer es nutzen möchte GENAUIGKEIT: Ich hatte noch eine alte Weimann Analyse Waage, die allerdings nur über die Füße misst, sprich, der Rumpf und die Arme wurden ausgespart. Habe dennoch die Werte verglichen, Gewicht passt (durch die Breitengrad Korrektur tut Tanita mehr weh) Kalorien Grundumsatz passt Muskel und Fettanalyse ähnlich Die Weimann zeigt mehr Muskelmasse im gesamten an, im Gegensatz zur Tanita. Das ist aber logisch, da ich sehr muskulöse Beine habe und wenig Fett. Da hat mich die Tanita mit der vollen Wahrheit konfrontiert. Zusätzlich habe ich die Werte mit einer professionellen Studiowaage verglichen. Die Werte der tanita vs. Studiowaage waren fast gleich. Man darf sich nicht wundern das es Tage gibt, an denen die Werte zum Vortag abweichen. Das kann verschiedene Gründe haben. Zu wenig getrunken Falsche Zeit gemessen Wiederstand der Haut Etc. Hier ein paar Tips, wie ich es mache und damit einen guten Verlauf habe. - möglichst zur selben Uhrzeit Zeit messen - Ohne Kleidung messen - position der Arme und des Handgriffes immer gleich halten - immer am gleichen Ort auf gleichen Untergrund messen. - Ich Messe immer morgens, nach dem Toilettengang und da ich sehr trockene Haut habe (diese den wiedrstand des stroms erhöht) ca. 10 min. nach der Dusche - also möglichst gleiche Bedingungen schaffen ERGO, ich habe gute Verhleichswerte mit natürlichen Schwankungen und gutem sichtbaren Verlauf. FAZIT: Ja, die Waage hat ihren Preis. Aber er ist es, für medizinische Werte und für das wofür ich sie nutze mir auch Wert. IST SIE FÜR JEDEN GEEIGNET? NEIN, wenn du nur einen normalen Verlauf sehen möchtest also im Alltag, dann tut es auch eine günstige Waage von 50 bis 150€ auch. JA wenn man mehr möchte. Also sportliche Verläufe, medizinische Werte, um seine Gesundheit zu verbessern, Diäten oder Training anzupassen, dem würde ich diese Waage auf jedenfall empfehlen. (Kleine Anmerkung: Wer weit unter 150kg liegt kann auch mit Sicherheit auf ein günstigeres Model von Tanita zurückgreifen, welches ähnliche Messungen macht, allerdings weniger Tragkraft hat, was unter anderem auch mit dem Preis zu tun hat.) KLARE KAUFEMPFEHLUNG BIS JETZT MEHR ALS ZUFRIEDEN. ... [číst dále]

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě