Více než 2.605.848 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 62.909 výrobků
model 2018

Posilovací lavice Taurus B450

č. výrobku TF-B450
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (52)
52 Hodnocení zákazníků
4.33 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Výbava lavice pro cvičení s činkami se skládá z konstrukčního provedení (např. plochá lavice, šikmá lavice), kvality polstrování a vychytávek, jako je pult pro bicepsové zdvihy, transportní kolečka nebo přenášecí madla.
Dále mají některé lavice pro cvičení s činkami rozšířené tréninkové moduly, např. integrované nebo volné stojany na odkládání činek vč. souprav krátkých/dlouhých činek. Tréninkový komfort dobře vybavených lavic je velmi vysoký.
Toto kritérium přihlíží k možnostem přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám. Při hodnocení se sledují i vlastnosti nastavovacích mechanismů. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Nejlepších hodnot zde dosahují nastavitelné lavice pro cvičení s činkami s rozšířenými tréninkovými moduly.
Stabilitu lavice pro cvičení s činkami zajišťuje odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Stabilní lavice pro cvičení s činkami má nejen dlouhou životnost, ale bezpečně ustojí i intenzivní namáhání a má vyšší zatížitelnost.
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Taurus B450 Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
5 489,00 Kč
Nyní
4 091,00 Kč
25%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Posilovací lavice Taurus B450

Testbadge
 • model 2018 info
 • lavice Taurus nabízí mnoho pozic pro pestrý trénink v oblasti posilování
 • nastavení zádové opěrky - 8 různých pozic - vhodná při bench press negativně
 • nastavení sedáku - 4 pozice
 • zádová opěrka vypolstrovaná - dostatečně široká pro kyčelní oblast, užší pro zádovou oblast
 • rozměry posilovací lavice:
  • Polstrovaný sedák: (š) 30 (d) 32 (tloušťka) 6 cm
  • Zádová opěrka: (š) 31 (d) 72 (tloušťka) 6 cm
 • praktický držák a transportní kolečka
 • masivní zpracování
 • stabilní konstrukce
 • maximální zatížení: 200 kg (uživatel + zátěž)
 • rozměry po sestavení - Posilovací lavice Taurus B450: (d) 138 cm x (š) 66 cm x (v) 45 cm

Popis: Posilovací lavice Taurus B450

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Posilovací lavice Taurus B450: více než bench press

Posilovací lavice Taurus B450 díky možnostem nastavení nabízí širokou škálu cviků. Zádová opěrka se nechá nastavit do 8 různých pozic, díky čemuž lze provádět i bench press negativ. Sedák umožňuje 4 různé pozice.

V pravém úhlu lze provádět cviky na ramena (tlaky na ramena) nebo izolovaný trénink bicepsů. Pohodlné polstrování nabízí více komfortu, je oporou pro záda, jelikož je v jedné části širší, v horní části zad pak užší, což zaručuje optimální pohyb ramenních svalů.

Posilovací lavice Taurus B450 je vyroben z pevných ocelových rámů. Výborná pevnost lavice je zajištěna vystužením v oblasti zad. Transportní kolečka, praktický držák pod sedákem nabízí jednoduchý přesun na požadované místo. O optimální stabilitu se starají dostatečně široké podpěry nohou.

Záruční podmínky: Posilovací lavice Taurus B450

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Posilovací lavice Taurus B450 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.33 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

fr od Anonym dne 12.3.2018 4
Banc facile a monter, toutes les pièces étaient présente, envoie rapide. Parfait.
de od METICS Santé dne 12.2.2018 4
Le banc est facile à déplacer et à régler. Il est stable, malgré un petit jeu latéralement, mais cela ne dérange pas pendant les exercices. Très bon produit.
no od Kjetil Aasen dne 17.12.2017 3
Ble veldig skuffet da jeg skulle montere sammen benken! Sveiseskjøten på den ene foten som skal skyves inn i rammen var for stor slik at hullene hullene på rammen ikke stemte overens med gjengene på foten.. Måtte til med dremmelen for å slipe litt på sveiseskjøten og skruehullet for å få skruene til å passe.... [číst dále] Hullene på stengene som skulle skrues på ryggplaten stemte heller ikke 100%, men de fikk jeg til å passe med bruke av endel makt. Men etter å endelig ha fått skrudd sammen benken så var det en god benk! Bare synd at dårlig preproduksjon gjorde at benken fikk en 3er isteden for en 5er. [zobrazit méně]
dk od Tobias Bjørn Ulrik Bendorff dne 26.6.2017 4
Vakler lidt men er ellers helt fin og så synes jeg at der er lidt stort mellemrum imellem de to puder på bænken når den er lagt helt ned.
dk od daniel larsen dne 15.12.2016 4
Tog lidt tid at samle bænken, men var ret nemt da delene var pakket overskueligt. Bænken i sig selv er ok, men synes at mellemrum mellem de to sæder er lige stort nok. Fungerer fint til bænkpres mv.
de od Rosen dne 28.6.2016 4
Preis - Leistung stimmt. Im Schulterbereich schmäler, so dass auch kleinere Personen super arbeiten können.
de od Anonym dne 12.5.2016 4
Das Preis-/Leistungsverhältnis ist unschlagbar. Aufbau ist auch sehr einfach. Die Stütze bzw der Einrastmechanismus sieht leider nicht vertrauenserweckend aus und Kopf- bzw. Sitzteil sind nicht auf Körpergröße verstellbar. Daher ein Punkt Abzug. Aber für das Training zuhause ist diese Bank vollkommend ausreichend... [číst dále]. [zobrazit méně]
de od Andreas Peters dne 6.3.2016 5
alles gut!!!
de od Anonym dne 22.1.2016 3
Die Bank ist gut, jedoch keine high end Bank. Sitzqualität ist gut und die Montage gut machbar. Nachteil: die verschiedenen Stellwinkel sind nicht gesichert, d.h. die Halterung könnte sich lösen. Für einen " normalen" Gebrauch absolut brauchbar. Wer Top Qualität erwartet muss wohl etwas mehr ausgeben.
fi od Jarmo dne 15.12.2015 4
Good, stable and adjustable bench that does what it's supposed to do.
de od Pentti dne 19.7.2015 4
Tukeva, hyvä tuoli. Monipuoliset säätömahdollisuudet. Hyvä hinta-laatusuhde.
de od Daniel Köppen dne 23.5.2015 4
Da ich einen ziemlich langen Oberkörper habe, war dies die einzige Bank, auf der man sich vernünftig anlehnen konnte. Außerdem ist der Bereich für die Schultern schön schmal, so das man mit den Armen weit nach hinten kommt. Ein Stern Abzug gibt es für die Bank, weil der Zwischenraum von Sitzfläche und Rückenleh... [číst dále]ne, im horizontalen Zustand, extrem weit auseinander ist. Da gibt es definitiv noch Entwicklungspotential. [zobrazit méně]
fr od Anonym dne 17.4.2015 5
Top
de od Gerald P dne 26.3.2015 5
Ich habe die Hantelbank nun seit über einem Jahr in Gebrauch und bin immer noch sehr zufrieden damit. Einziger Kritikpunkt von mir wäre folgender: wenn man die bank in den negativen Bereich einstellt z.B. zum Schrägbankdrücken hab man keinen Möglichkeit seine Beine irgendwo "einzuhacken", sodass man wie auf einer ... [číst dále]Rutsche nach hinten rutscht. Könnte bei höheren Gewicht gefährlich werden. Aber für den Preis gibts nix zu meckern. [zobrazit méně]
de od Appels, Christine dne 25.1.2015 5
Ein funktionales und stabiles Produkt, das die Bedürfnisse von allen Nutzern (51 Jahre - 83 kg, 57 Jahre - 120 kg, 23 Jahre - 85 kg) super erfüllt.
se od Mathias dne 5.1.2015 4
Stabil och bra bänk. Kräver lite skruvande men inga problem. Aningen hög sitthöjd för oss kortare än 180cm, men det går att vinkla sittdynan i olika lägen. Kan annars varmt rekommendera denna bänk.
dk od Jess dne 10.12.2014 4
Til prisen er produktet godt. Der er enkelte komfort orienterede udfordringer med bænken, men dette falder i kategorien bagateller. Der lå en lidt større forventning til selve indstillings anordningen, men ved eftertanke virker det nu helt efter hensigten alligevel. Samlingsvejledningen var ikke specielt overskuel... [číst dále]ig, men tilgengæld var de leverede stumper (spændskiver, møtrikker, etc.) pakket ekstraordinært hensigtsmæssigt, så der ikke var tvivl om antal og funktion. Den eneste ulempe vedbænken er at mellemrummet mellem ryg og sæde er ret stort. Når begge dele lægges i vandret, så er mellemrummet ikke mindre end 14 cm, hvilken kan besværliggøre nogle fitness øvelser. [zobrazit méně]
se od Andreas dne 10.10.2014 4
En snygg bra och ballanserad bänk med flera inställningar. Dock inte använt den med några tyngre vikter än. Monteringsanvisningen var dock lite klen och se till att du har ordentligt med verktyg hemma när den ska sättas ihop.
fi od Annukka dne 3.10.2014 5
Tukeva ja hyvä penkki monipuoliseen kuntoiluun!
no od Svenn-Andre dne 22.9.2014 4
Behagelig benk med super høyde for de som er litt kort i beina (jeg har slitt med mange andre benker for jeg ikke har fått skikkelig kontakt med gulvet).Svært kjapt å skifte stille på den. Prisen tatt i betrakning burde denne fått 5 stjerner, men trekker litt for jeg føler den kunne med fordel vært litt mer sta... [číst dále]bil. [zobrazit méně]
de od Martin reiting dne 22.9.2014 4
Die Bank ist ihr Geld auf jedenfall Wert. Bei höherer Gewichts Belastung wackelt sie allerdings ein wenig. Trotzdem war der Kauf eine gute Entscheidung fürs Homegym :-)
se od Jörgen dne 16.9.2014 5
Riktigt bekväm bänk! Känns mycket dyrare än vad den kostar!!
se od Jörgen dne 14.9.2014 5
Klockren bänk som är riktigt bekväm. Känns betydligt dyrare än vad den kostar!
it od simonkher dne 26.8.2014 4
Buona panca che supporta anche pesi "importanti", ma senza esagerare (powerlifting etc.). Molto stabile nonostante sia regolabile, unico neo la distanza tra lo schienale ed il seggiolino.
de od marki7 dne 10.8.2014 5
Gutes Preis-Leistungsverhältnis! Stabile Bank für für alle Fitnessübungen.
se od Hagi dne 9.8.2014 5
Riktigt bra träningsbänk med bra kvalité. För de här priset får man en bänk som håller upp till 200kg, extra plus. Enda negativa är att jag inte köpte det tidigare.
de od Fritz dne 7.8.2014 5
de od Andresen dne 3.8.2014 4
Praktisch, Zusammenbau allerdings etwas kompliziert
de od Anonym dne 19.7.2014 5
Leicht Aufzubauen, schnelle Verstellmöglichkeit, Peis Leistung in Ordnung, Qualität in Ordnung, Einzige Negative Erfahrung: Bei Negativeinsterllung leichtes verrutschen, da keine Möglichkeit die Beine irgendwie zu fixieren. Trotzdem in dieser Preisklasse volle Punktz.
se od Preben dne 8.6.2014 5
Snabb leverans, billigt och bra grejer.
de od Aaron Capon dne 6.6.2014 5
Super!
fi od susan dne 29.4.2014 4
Olen ollut tyytyväinen kyseiseen penkkii. Tosi jämäkkä ja laajat säätö mahdollisuudet. Hyvä liikutella ku pyörät alla, eikä vie paljon tilaa..
fr od perret didier dne 20.4.2014 5
Banc facile à monter . Stable . Bon maintien même avec des poids lourd . Réglage adapter et suffisant en gros un super rapport qualité prix
de od Anonym dne 12.4.2014 4
Robuste Hantelbank. Gut verarbeitet. Der Aufbau war dank Anleitung flott erledigt. Preis/Leistung stimmen hier voll und ganz.
fr od Anonym dne 8.4.2014 4
Très bien dommage de l'importance du creu dans entre les deux assises.
de od Ralf R. Hamm dne 22.3.2014 4
Gute stabile Hantelbank, Verstellbarkeit ok, Verpackung gut. Leicht zu montieren, es passte alles.
de od Matthias dne 28.2.2014 4
rasch geliefert, ebenso rasch montiert. Einziges Manko: bei der Kopfstütze passt nur 1 von 2 Schrauben. Hält aber trotzdem.
fr od miguez jose dne 18.2.2014 5
Très stable et de bonne facture, un produit de qualité que je recommandes les yeux fermé
de od Bastian costard dne 12.2.2014 4
Schnell verstellbare Bank ! Mir ist sie etwas zu klein in der Breite .
dk od Nikolaj dne 9.2.2014 4
God træningsbænken til prisen og super god kundeservice! Modtog nemlig bænken med rifter i det ene sæde hvorefter jeg kontaktede sports tiedje og fik tilsendt et nyt sæde få dage efter :-)!!
it od Marco dne 20.1.2014 4
Molto versatile , ottima qualità costruttiva. Unico difetto troppo spazio vuoto tra schienale e seduta.
de od Die Seidels dne 14.1.2014 4
Preis/Leistung ist gut! Die Schrauben und Muttern beim Zusammenbau sind eine einfach gehaltene Lösung, die aber sicherlich später regelmässig nachgezogen werden müssen.
de od G.P. dne 13.1.2014 5
1.Verpackung: Die Einzelteile der Bank waren gut und sicher verpackt. Keinerlei Beschädigungen durch Transport erkennbar. 2.Montage/Aufbau: Anleitung zwar nur in Englisch aber dank Bild auch für Leute die kein Englisch sprechen kein Problem. Schrauben sind alle beschriftet und seperat verpackt, sehr übersichtlich. F... [číst dále]ür die Montage werden zwei 17er und zwei 19er Gabelschlüssel benötigt (nicht im Lieferumfang) 3.Funktionalität/Stabilität Verstellung in den negativen und positiven Bereich funktionieren einwandfrei. Die Bank steht fest und sicher und ist bequem. 4. Fazit Ganz klare Kaufempfehlung für alle, die für das Trainung zu Hause eine günstige solide Hantelbank suchen. Ich jedenfalls bin vor allem vom Preis-Leistungsverhältnis sehr positiv überrascht. TOP! [zobrazit méně]
de od Claus dne 24.10.2013 4
Gutes Preis-Leistungs-Verhältnis
de od Andy dne 20.10.2013 5
super hantelbank fürs home gym
de od Michael dne 30.8.2013 4
Funktioniert einwandfrei und die Qualität ist für den Preis sehr OK!
fr od boussad dne 23.8.2013 3
banc correct (finition et stabilité) mais sans plus....plus léger qu'espéré (19kg ) mais une charge maxi correct : 200 kg . la notice en anglais est plus que sommaire . le seul défaut à mon sens est le creux important entre le dossier et l'assise : 12cm en position plat.
dk od Sebastian Christensen dne 28.7.2013 4
En god solid traeningsbaenk! Dog Aergeligt at den ikke er 5CM bredere ved ryggen.
de od Alex dne 25.7.2013 5
Schlicht und einfach super Schrägbank, mehr muss man nicht sagen, TOP
de od Anonym dne 28.6.2013 5
sehr gute Funktionalität und Verstellmöglichkeiten, stabil und robust
de od Daniela Wanner dne 27.6.2013 5
sehr gutes Gerät, bin äusserst zufrieden. Qualität und Preis stimmen. 5 Sterne von mir.
fr od Michel Doyon dne 9.6.2013 4
Banc agreable mais lors du montage, impossible de positionner la partie superieure correctement. Concernant l'ergonomie, pourrait etre superieure

Posilovací lavice Taurus B450 příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
1 299,00 Kč
od 1 099,00 Kč
8 209,00 Kč 6 299,00 Kč
Set činek Bowflex SelectTech BF1090 K dodání opět od cca 29.06.2018
24 681,00 Kč 18 916,00 Kč
Činkový set Bowflex SelectTech BF552 K dodání opět od cca 29.06.2018
17 818,00 Kč 13 799,00 Kč
GYMWATCH Sensor Rychlé dodání!
4 116,00 Kč 2 599,00 Kč
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací lavice
1
Posilovací lavice Taurus B900
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
6 799,00 Kč
2
Hoist weight bench HF5165
Posilovací lavice ▸ Hoist Posilovací lavice
3
Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set
Posilovací lavice - sety ▸ Taurus Posilovací lavice - sety
21 902,00 Kč
15 073,00 Kč
4
Posilovací lavice Taurus FB50
Posilovací lavice ▸ Darwin Fitness Posilovací lavice
4 091,00 Kč
2 718,00 Kč
5
Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer
Posilovací lavice ▸ Kettler Posilovací lavice
5 491,00 Kč
4 999,00 Kč
6
Posilovací lavice Taurus FID Studio B990
Profihantelbaenke ▸ Taurus Profihantelbaenke
13 473,00 Kč
9 499,00 Kč
7
Posilovací lavice Taurus B450
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
5 489,00 Kč
4 091,00 Kč
8
Multifunkční posilovací lavice Alex
Posilovací lavice - sety ▸ Alex Posilovací lavice - sety
5 464,00 Kč
3 542,00 Kč
9
Posilovací lavice Ironmaster Super Bench
Posilovací lavice ▸ Ironmaster Posilovací lavice
10 955,00 Kč
10
Posilovací věž Kettler Delta XL včetně curlpultu
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
24 799,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 12x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 9 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz