Sada ribstolu BenchK 732

č. výrobku BENCHK-SET-732B
Není skladem
K dodání opět od cca KT 50
(12.12.2022 - 16.12.2022)
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC*
dosud
23 767,00

  • Vysoce kvalitní zpracování | Kombinace kovového rámu a příčlí z bukového dřeva
  • výškově nastavitelná shybová hrazda se 6 madly, lze přeměnit na činkový stojan
  • nastavitelná ponorná stanice madla s područkami a zádovou opěrou
  • rozmanité možnosti tréninku a hry
  • snadná montáž na zeď
  • min. výška místnosti: 250 cm
  • max. hmotnost uživatele: 150 kg
  • rozměry po sestavení - Sada ribstolu BenchK 732: (d) 70 cm x (š) 116.5 cm x (v) 240 cm

Multifunkčnost a pohodlí

Sada ribstolu BenchK z řady 700 díky dodávaným nástavcům, ponorné tyči a kombinované shybové a činkové stanici nabízí širokou škálu tréninků na minimálním prostoru. Ponorná tyč má polstrované a odolné opěradlo. Nabízí optimální pohodlí pro vydatný trénink. Shybový nástavec lze pouhým otočením přeměnit ve stojan na činky a lze jej zatížit až 200 kg. Příslušenství můžete kdykoli rychle a snadno přemístit. Přináší vám možnost komplexního strečinku, gymnastických a posilovacích cvičení.

Design a kvalita

I v případě této sady kvalitní značka BenchK zůstává věrná své tradici a nabízí nadčasový a hodnotný design z tmavého kovu a výrazného bukového dřeva. Vzhledem k mnoha možnostem tréninku se sadou 712B se ribstol sada hodí nejen k hravému lezení, ale i k tréninku, a navíc nabízí další možnosti kombinace s posilovacími gumami{:link } nebo {link:/article/list/sling trainer}závěsným posilovacím systémem.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě