Taurus Iso Lat-Pulldown Sterling

č. výrobku TF-SL7002
Na skladě méně než 5 ks, další budou dodány.
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-22%
DMOC* 85 107,00
dosud
nyní 65 829,00

 • Taurus Iso Lat-Pulldown Sterling – Vhodný pro fitness centra a komerční zařízení!
 • pro profesionální a efektivní cvičení zad
 • možnost nastavení odporu pomocí přídavných zátěžových kotoučů (50 mm)
 • možnost uskladnění dalších zátěžových kotoučů na stroji
 • příjemné a pot odpuzující polstrování sedadla
 • výška sedadla je individuálně nastavitelná na každou tělesnou velikost!
 • ergonomické rukojeti pro maximálně pevný úchop!
 • velmi příznivý poměr ceny a výkonu
 • max. hmotnost uživatele: 300 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Iso Lat-Pulldown Sterling: (d) 148 cm x (š) 149 cm x (v) 196 cm
 • všestranné posilování pro:: záda,

Vyvinuto pro fitness centra a komerční sportovní zařízení

Řada Sterling Range výrobce Taurus byla vyvinuta speciálně pro využití ve fitness centrech a jiných komerčních fitness zařízeních. Nastavení odporu vložením zátěžových kotoučů umožňuje vysoce individuální trénink, takže se stroj hodí pro kteroukoli výkonnostní úroveň. Práškově lakovaná ocelová konstrukce strojů slibuje dlouhou životnost a maximální stabilitu.
Řada Taurus Sterling byla vyvinuta, aby uspokojila nároky co možná nejvíce různých uživatelů. Individuální výšku sedadla lze snadno přizpůsobit libovolné velikosti těla a polstrování sedáku i opěradla nabízí maximální komfort při cvičení.

Profesionální trénink zad

Stanice Iso Lat-Pulldown z řady Taurus Sterling nabízí izolovaný a vysoce efektivní trénink celého zádového svalstva. Přítahy shora se obecně považují za jeden z nejoblíbenějších cviků, protože trénují zádové svalstvo, tedy jednu z největších svalových partií lidského těla.
Výšku sedáku přístroje Lat-Pulldown lze plynule nastavovat pomocí pák, takže je možné přizpůsobení různým tělesným velikostem. Díky definovanému tažnému pohybu přístroje je namáhání ramenního svalstva v centru zájmu. Integrovaný stojan na činkové kotouče uživatelům šetří kroky k nejbližšímu většímu stojanu na činkové kotouče v posilovně nebo příslušném sportovním zařízení.
Taurus Iso Lat-Pulldown Sterling je nepostradatelným přístrojem v komerčních fitness zařízeních, jehož obzvlášť příjemný průběh pohybu trénuje celé hrudní svalstvo efektivně a izolovaně. Iso Lat-Pulldown v neposlední řadě přesvědčí svým dobrým poměrem ceny a výkonu!
Taurus Iso Lat-Pulldown Sterling oceněníTaurus Iso Lat-Pulldown Sterling oceněníTaurus Iso Lat-Pulldown Sterling ocenění

SL7002 Taurus Iso Pulldown Sterling

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě