Více než 3.285.683 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.323 výrobků
model 2020/21

Trenažér Taurus Scandic-X Indoor

č. výrobku TF-SCANDIC-X
print tisk
Hodnocení zákazníků (30)
30 Hodnocení zákazníků
4.7 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Obrázek výrobku
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Obrázek výrobku
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Obrázek výrobku
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Obrázek výrobku
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
30 474,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2

detaily výrobku: Trenažér Taurus Scandic-X Indoor

Testbadge
Testbadge
 • model 2020/21 info
 • Už nikdy nemusíte voskovat lyže! Běžkařský interiérový trenažer je tu!
 • perfektní trénink téměř celého těla se zvláštním důrazem na horní část těla
 • dvě madla: buď klasická rukojeť lyžařské hole nebo smyčka
 • trénuje současně břicho, záda, nohy, ramena, paže a trup
 • vysoce efektivní kardio trénink pro vytrvalost i vysoký výkon, pro hubnutí nebo zahřátí svalů
 • hybridní zátěž se základním magnetickými odporem a špičkovým výkonem díky odporu vzduchu
 • progresivní princip tréninku: čím více zabíráte, tím náročnější je trénink
 • pomáhá zlepšovat běžkařskou techniku
 • obzvlášť šetrný ke kloubům
 • včetně transportních koleček
 • velmi zdařilý tréninkový počítač s mnoha možnostmi
 • prostorově úsporný trenažer
 • vhodný k nástěnnou montáž | volitelně možnost volného umístění v prostoru pomocí příplatkové opěry (zvýhodněná cena při nákupu spolu s trenažerem)
 • zobrazuje tyto údaje: celkový čas, čas/500 m, vzdálenost, kalorie, záběry za minutu, celkový počet záběrů, tep a výkon ve wattech
 • Trenažér Taurus Scandic-X Indoor – programy:
  • 3 intervalové programy: 20/10 (Tabata); 10/20 a uživatelsky definované intervaly
  • 3 cílové programy: čas, vzdálenost, kalorie
  • 1 program s výkonem ve wattech
  • 4 programy řízené tepovou frekvencí: 60 %, 75 %, 85 % a cílová tepová frekvence
  • režim rychlého startu/manuální režim
 • Mějte prosím na paměti, že vyobrazené provedení je Scandic-X včetně nosných podpěr. Tyto nejsou standardní součástí balení, avšak dodávají se zvlášť.
 • instalační rozměry vč. postavce: d 129 cm | š 96 cm | v 202 cm
 • max. hmotnost uživatele - Trenažér Taurus Scandic-X Indoor: 150 kg

popis: Trenažér Taurus Scandic-X Indoor

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Běžkaři patří ke sportovcům s nejlepší kondicí, protože tento sport vyžaduje zapojení velkého počtu svalů. Trenažer Trenažér Taurus Scandic-X Indoor přitom umožňuje téměř dokonalou simulaci tohoto sportu. Scandic-X je skvělý sportovní stroj pro pohodlí domova nebo v profesionálním fitness centru.

Lyžařský ergometr – obzvlášť všestranný fitness přístroj

Zlepšení celkové kondice, trénink svalstva trupu, snížení tělesné hmotnosti, zahřátí svalstva, větší vytrvalost, lepší technika při běhu na lyžích a mnoho dalších ... S trenažerem Trenažér Taurus Scandic-X Indoor lze realizovat různé tréninkové cíle. I když se může zdát, že trenažer Scandic-X v první řadě cílí na paže, ve skutečnosti je však namáháno téměř celé tělo. Síla tak pochází méně z paží a o mnoho více ze zad a hrudníku. Díky mírnému podřepu zůstávají dolní končetiny i hýždě stále napnuté a současně je namáhána i spodní část zad a břišní svalstvo. Ne nadarmo patří běžkaři ke sportovcům s nejlepší kondicí.

Skvělá výbava při velmi malých prostorových nárocích

Interiérový lyžařský trenažer lze snadno připevnit ke zdi. Díky tomu vyžaduje v posilovně jen velmi málo místa – ať už v domácnosti nebo ve fitness centru. Zvlášť se dodává i přídavná podpěra. Díky tomu lze lyžařský trenažer postavit volně do prostoru. K tomuto účelu jsou také na zadní straně instalována malá transportní kolečka.

Trenažér Taurus Scandic-X Indoor je vybaven hybridním systémem vodního odporu. Pomocí magnetů lze nastavit základní odpor (10 úrovní) a při tréninku navíc generuje odpor i lopatkové kolo. Přitom platí následující vztah: Čím větší silou zabíráte, tím vyšší je intenzita. Při rychlejších záběrech je také nutné rychleji protlačovat vzduch. Až do určité/ rychlosti to jde celkem snadno, ale od jistého okamžiku „vzduch sám sobě překáží v cestě“, takže se také zvýší náročnost tréninku.

Na nosném sloupci je umístěn modře podsvícený, dobře čitelný displej. Na něm se zobrazují všechny tréninkové parametry a provádí všechna nejdůležitější nastavení. Například si můžete vybrat program řízený tepovou frekvencí, který vás upozorní při překročení nastavené tepové frekvence. Nebo si můžete vybrat některý z intervalových programů, s nímž během několika minut dosáhnete svého limitu.

Více úspěchu díky rozmanitosti v tréninku

Základní funkční princip tohoto lyžařského trenažeru je velmi jednoduchý: Táhnete za madla. Samotný tah však může probíhat různými způsoby. Tahat můžete buď střídavě, tedy se střídáním vlevo a vpravo, nebo můžete silně zabírat oběma rameny současně. Podle provádění cviků se mění také namáhání svalů. Při současných rychlých záběrech oběma madly je odpor vyšší a díky tomu je vyšší i fyzická náročnost. Při střídavých záběrech je více namáháno stabilizační svalstvo trupu.

Také držení těla při tréninku rozhodujícím způsobem ovlivňuje úspěch při tréninku. Obvykle trénink probíhá v mírném podřepu. Můžete si ale i kleknout, sednout nebo dokonce trénovat vleže. Trénovat můžete čelem, bokem nebo i zády k přístroji Scandic-X. To vše má vliv na váš trénink. Nejlepší je, když sami zjistíte, co vás nejvíc baví a nejvíce vám přináší!

Záruční podmínky: Trenažér Taurus Scandic-X Indoor

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce

Trenažér Taurus Scandic-X Indoor Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.7 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 22.1.2021 4
Heel leuk apparaat en alles, maar let op: dit model schroef je aan de muur vast TENZIJ je het standaard erbij koopt. Zie de accessoires onder de reviews. Veel succes met trainen!
nl od Anonym dne 15.1.2021 5
Fijn apparaat , staat goed vast.
nl od Anonym dne 31.12.2020 5
Goed om heel het lichaam mee te trainen
nl od Anonym dne 24.12.2020 5
Ik zocht iets ter aanvulling van mijn hometrainer en kwam dit apparaat tegen. Ik kan hiermee erg goed mijn bovenlichaam trainen. Heel blij mee!
fr od Donatienne dne 23.12.2020 4
Cet appareil que j'utilise depuis 4 mois a changé ma façon de m‘entraîner, même si on ne dirait pas, l'utilisation est ludique je ne vois pas le temps passer. Je l‘utilise en moyenne 40 minutes chaque jour. Je recommande.

Trenažér Taurus Scandic-X Indoor příslušenství - naše doporučení:

2 999,00 Kč 2 799,00 Kč
1 523,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
2
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
3
Veslovací trenažér Darwin RM40
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
4
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
5
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Pro V černý
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
8
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
27 424,00 Kč
9
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
33 525,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz